خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات

كتابخونه برم يا نه؟

سلام..يه سوال..بنظر شما من كه ميخوام برا كنكور ٩٦ درس بخونم بهتره برم كتابخونه يا بهتره تو خونه درس بخونم؟؟ موندم چيكار كنم..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      در کل خونه بهتر به نظر من... به شرطی که شرایط مساعد باشه... اگه نیست برو کتابخونه... تنهایی برو با دوستات بری معمولا نمیشه چیزی بخونی از بس که حرف میزنن!!

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nadia1999 نمایش پست ها
      سلام..يه سوال..بنظر شما من كه ميخوام برا كنكور ٩٦ درس بخونم بهتره برم كتابخونه يا بهتره تو خونه درس بخونم؟؟ موندم چيكار كنم..
      خونه...

کتابخونه...از چند نظر خوب نیست...

اینکه وقتت برای رفت و آمد تلف میشه...

ممکنه محیطش اونقدرها هم آروم نباشه...(من یه بار رفتم پرس و جو کنم...منشی اش بهم گفت سرو صدا زیاده هاااا)

بعد اینکه بعد از خوردن ناهار...ذهن خسته است و نیاز به استراحت داره...تو خونه هر وقت ذهنت دیگه نتونه بکشه...میتونی استراحت کنی و بعدش با قدرت تر شروع کنی...

اما کتابخونه...نمیتونی استراحت کنی....با ذهن خسته....هزار ساعتم بخونی....بازدهی نداره...!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خونه چون اختیارت دست خودته

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

خونه بهتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تو خونه بخون. چیزی که مهمه اینه محیط درس خوندنت خوب باشه. خوب ینی تمیز و بدون چیزای مزاحم و حواس پرت کن.اگه با صدا مشکل داری از وایت نویز (white noise) استفاده کن(من خودم این کارو میکنم و خیلی راضیم.حتی واسه تاثیر بهتر یه هندزفری رو قربانی کردم میزارم تو گوشم + وایت نویز که از یه اسپیکر همیشه داره پخش میشه
      کتابخونه معمولا سروصداش بیشتره
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه قاطی نباشه و سکوت توش برقرار باشه توی کتابخونه بازدهیت چند برابر خونس...از لحاظ روحی تقویت میشی وقتی تلاش بقیه رو میبینی...
      خونه عوامل حواس پرتی خیلی زیاده و ممکنه شرایط خونه ی هر کسی مساعد نباشه...
      اما در کل بهترین جا برای هر کس اونجایی هست که خودش راحت تره...
      اگه دیدی 2-3روز گذشت و توی خونه تمرکز نداشتی و یا نتونستی بخونی(به هر دلیل...اینترنت-تلوزیون-مهمون-رفت و امد-جو خونه و ...)برای رفتن به کتابخونه تردید نکن...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ممنون از جواباتونبا توجه به نظرايي كه دادين..حس ميكنم خونه بهتر باشه!! ولي اگه نتونم تمركز كنم حتماً كتابخونه رو هم امتحان ميكنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تو کتاب خونه بعضیا هستن عین شتر درس میخونن منم یه بار اومدم این کار رو کنم سرم تا فرداش درد میکرد مثلا طرف 6 ساعت بی وقفه درس میخوند
      تو خونه بخونین و برای خودتون پادشاهی کنین کتاب خونه فقط با دوستا اونم روزایی که ادم حس درس خوندنش نمیاد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      برو ولی زود برگرد

ر . ا: برای کتابخونه رفتن یا نرفتن هم بقیه باید نظر بدن؟
      شما خودتون نمیتونید یه تصمیم کوچیک واسه خودتون بگیرید؟

فقط به نظر خودتون اهمیت بدید
      من میخواستم برم کتابخونه کل مشهد رو گشتم یه کتابخونه گشتم که با فضاش راحت باشم
      یکی میخواد تو خونه بخونه
      کلا که نظرات متفاوته و خودت باید تصمیم بگیری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صد در صد كتابخونه . تو كنابخونه وقتي درس خوندن بقيه رو ميبيني دلت نميخواد ازشون عقب بموني تازه تو خونه هزارتا چيز براي منحرف كردن تو هست يخچال و تلويزيون و تخت خواب گرم و نرمت كه همش بهت چشمك ميزنه و ... ولي تو كتابخونه اين چيزا نيست و محيط محيطِ درسيه .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن