خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Angry فوری: رتبه ی زیر 10 هزار تجربی در دو هفته

سلام
      اگر به این برنامه عمل کنید ، احتمالا بتوانید زیر 10 هزار شوید :
      ادبیات: جزوات جمع بندی کانون . برای لغت و املا ، لغات آخر کتب درسی و واژگان دشوار کتاب زبان فارسی را بخوانید. تست هم فقط چند دوره آزمون جامع دو سه روز یکبار
      عربی: جزوه ی تمام فنون ترجمه ی عربی کانون (در 11 صفحه) . تست هم فقط چند دوره آزمون جامع دو سه روز یکبار
      دین و زندگی: خلاصه درس 11 صفحه ای آخر میکرو گاج که برا دانلود هم هست . تست هم فقط چند دوره آزمون جامع کنکور دو سه روز یکبار
      زبان: لغات پر تکرار زبان در 3 صفحه که تو سایت کانون هست گرامر هم از جزوه ی جمع بندی زبان کانون ، البته صنعتی شریف فیلمشو گذاشته که 3 ساعت هست. گرامر رو از دست ندید. تست هم فقط چند دوره آزمون جامع کنکور دو سه روز یکبار
      زمین: جزوه ی 15 صفحه ای کانون . البته زمین فقط به درد دبیری شیمی (و دارو سازی میخوره)
      ریاضیات: آمار و احتمال رو بخونید از رو جزوات مهندس سعید زوارقی . دانلود جزوه ی آمار ؛ دانلود جزوه ی احتمال
      زیست: فصول تغذیه و گوارش ، گردش مواد ، میتوز و میوز ، و پیش 2 را از جزوات جمع بندی دو سه صفحه ای استاد علی کرامت بخوانید . اولویت با پیش دو است . البته از فصل آسان ژنتیک جمعیت غافل نشوید و آن را از کتاب درسی بخوانید . برا تست هم آزمون های جامع کنکورهای اخیر و آزمایشی های امسال را ببینید. یادتان باشد شما فقط به 20 درصد در زیست نیاز دارید
      فیزیک: نوسان و پیش دو را از جزوه ی دوره ی فشرده ی فیزیک استاد خسرو ارغوانی فرد در سایت کنکور را بخوانید . تست هم آزمون های جامع کنکور های اخیر
      شیمی: جلد اول شیمی خط ویژه (مفاهیم) گاج را بخوانید . و یا حداقل کتب درسی را در حد 20 امتحان نهایی بخوانید و آزمون های جامع اخیر کنکور و آزمایشی ها را بزنید .
      بعید نیست بتوانید زیر 5 هزار هم بیاورید
      یه نگاهی به تخمین رتبه ی سایت کانون هم بندازید بد نیست .
      به حرف های این و آن که از روش های درس خواندن برای کنکور چیزی نمی دانند گوش ندهید و به توصیه های من عمل کنید . إن شاء الله نتیجه ی مطلوب را به دست می آورید . فقط همین امروز این جزوات را دانلود کنید و پرینت پشت و رو بگیرید بجز فصل شارش انرژی که حتما باید تک رو باشد .
      یا علی
      ویرایش توسط shahravan : 09 تیر 1395 در ساعت 15:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دادش منم هدفم این رتبه است شما امسال کنکور داری؟یا دانشجویی؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام دادش منم هدفم این رتبه است شما امسال کنکور داری؟یا دانشجویی؟
      سلام . پشت کنکورم .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahravan نمایش پست ها
      سلام . پشت کنکورم .
      برنامه بعضی جاهاش مثلا زیستو ادبیات نمیشه ازروی جمع بندی به تسلط رسید چطور انقدرمطمئنی؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برنامه بعضی جاهاش مثلا زیستو ادبیات نمیشه ازروی جمع بندی به تسلط رسید چطور انقدرمطمئنی؟
      خب دقیقا به این دلیل هست که گفتم احتمالا ...
      ولی چاره ی دیگه ای نیست ، آموزش ادبیات زیاد وقت نمیگیره ، سریع جمعش کنید و برید حداقل 5 دوره کنکور بزنید . برا زیست بگم که در آزمون 4 تیر سنجش من پیش دو رو در عرض 1.5 ساعت با جزوات کرامت جمع بندی کردم و همه ی تستاشو زدم . گزینه ی دیگری روی میز نیست . این برنامه آخرین شانس شماست اگر تا به حال نخوانده اید .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یه سری فصلارو مثل زیست فصل1تا4سوم و1تا7پیش و5و7و8زیست دوم+احتمال ولگاریتم مثلثات وامار ومعادله درجه دو ونظریه معادلات وماتریس+فیزیک3وحرکتشناسی وحرکت نوسانی+شیمی2فصل1تا4وپیش1شیم ی رومیخوام بخونم زیست از روی کتاب درسی .ریاضی وفیزیک از روی جمع بندی مهروماه و شیمی رو از روی فیل شیمی مبتکران میخوام بخونم.عربیم میخوام فقط یه جزوه ترجمه روبخونم.زبانم میخوام لغات مهم زبانو بخونم.تو ادبیاتم میخوام فقط تو همون کنکور زدنام فقط تست قرابت وارایه رو بزنم چون این دوتا مبحث رومیشه با تست زدن یاد گرفت.دینیم میخوام کل پیش و10درس اول سوم و8درس اول دومو بخونم ازروی خط ویژه.اینم برنامم تاروز17تیره.و18م ازمون قلمچیو بدم ویه هفته مونده به کنکور هرروز یه ازمون جامع از90تا94خارج وبزنم وهر بعدازظهر روی یک درس تمرکز کنم یعنی تورق سریع کنمش وکنکورای 90به بعد داخل اون درسو بزنم به نظرت چه طوره؟
      ویرایش توسط _saeed_ : 09 تیر 1395 در ساعت 15:35

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی چاره ی دیگه ای نیست ، آموزش ادبیات زیاد وقت نمیگیره ، سریع جمعش کنید و برید حداقل 5 دوره کنکور بزنید . برا زیست بگم که در آزمون 4 تیر سنجش من پیش دو رو در عرض 1.5 ساعت با جزوات کرامت جمع بندی کردم و همه ی تستاشو زدم . گزینه ی دیگری روی میز نیست . این برنامه آخرین شانس شماست اگر تا به حال نخوانده اید .
      شما قبلا پیش2روخونده بودی؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      زیستو مبحثی بخونین
      مثلا فقط گیاهی
      یا بدن انسان
      هرکدوم 20 درصده کنکوره

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها برنامم به نظرم خوبه ولی وقتی چیدمش بین روزا خیلی فشرده شد وامکان داره یه جاهایشو نرسم .ازطرفی دیگه نمیتونم از این بیشتر حذف کنم.چیکارکنم؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من یه سری فصلارو مثل زیست فصل1تا4سوم و1تا7پیش و5و7و8زیست دوم+احتمال ولگاریتم مثلثات وامار ومعادله درجه دو ونظریه معادلات وماتریس+فیزیک3وحرکتشناسی وحرکت نوسانی+شیمی2فصل1تا4وپیش1شیم رو میخوام بخونم زیست از روی کتاب درسی .ریاضی وفیزیک از روی جمع بندی مهروماه و شیمی رو از روی فیل شیمی مبتکران میخوام بخونم.عربیم میخوام فقط یه جزوه ترجمه روبخونم.زبانم میخوام لغات مهم زبانو بخونم.تو ادبیاتم میخوام فقط تو همون کنکور زدنام فقط تست قرابت وارایه رو بزنم چون این دوتا مبحث رومیشه با تست زدن یاد گرفت.دینیم میخوام کل پیش و10درس اول سوم و8درس اول دومو بخونم ازروی خط ویژه.اینم برنامم تاروز17تیره.و18م ازمون قلمچیو بدم ویه هفته مونده به کنکور هرروز یه ازمون جامع از90تا94خارج وبزنم وهر بعدازظهر روی یک درس تمرکز کنم یعنی تورق سریع کنمش وکنکورای داخل اون درسو بزنم به نظرت چه طوره؟
      زیست ، فیزیک و ریاضی همان که گفتم . برنامه ی شما خیلی اشتباه است و تجربه ی من ثابت کرده که نتیجه نمی دهد . فیل برای شیمی خوب است . به خصوص برای آموزش ، عالی است ولی انگشت شمار نواقصی هم دارد ، همچنین تست هایش کم است . ادبیات و دینی هم همان که گفتم . انرژی و زمانت را با جزوات و کتاب های حجیم (حتی خط ویژه) هدر نده . فقط در شیمی می توانم بگویم از فیل به جای خط ویژه می توانی استفاده کنی هرچند احساس خوبی ندارم ؛چون ممکن است همین چند تا نواقصش کار دستت دهد .
      پیش دو رو از میکرو خونده بودم البته فقط تستای سنجش و سراسری هاشو زده بودم + تألیفی شمارشی . ولی پاسخ های درستم را مدیون جزوات کرامت هستم
      فقط به این برنامه اعتماد کن و بهش عمل کن . إن شاء الله نتیجه می گیری

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با خدا هرچیزی ممکنه

....

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست ، فیزیک و ریاضی همان که گفتم . برنامه ی شما خیلی اشتباه است و تجربه ی من ثابت کرده که نتیجه نمی دهد . فیل برای شیمی خوب است . به خصوص برای آموزش ، عالی است ولی انگشت شمار نواقصی هم دارد ، همچنین تست هایش کم است . ادبیات و دینی هم همان که گفتم . انرژی و زمانت را با جزوات و کتاب های حجیم (حتی خط ویژه) هدر نده . فقط در شیمی می توانم بگویم از فیل به جای خط ویژه می توانی استفاده کنی هرچند احساس خوبی ندارم ؛چون ممکن است همین چند تا نواقصش کار دستت دهد .
      پیش دو رو از میکرو خونده بودم البته فقط تستای سنجش و سراسری هاشو زده بودم + تألیفی شمارشی . ولی پاسخ های درستم را مدیون جزوات کرامت هستم
      فقط به این برنامه اعتماد کن و بهش عمل کن . إن شاء الله نتیجه می گیری
      کجاهاش اشتباهه؟ بعد قراره تمام تستای 90به بعد داخلو خارجو بزنم .بعد مگه میشه پیش 2 زیستو انقدرفشرده برای منی که یکساله نخوندمش جمع کرد؟اخه میترسم من کلی مبحث حذف کردم با این وجود بازم نمیتونم همین مطالب روهم با این جزوات خیلی خلاصه بخونم.مثلا من فصل8تا11پیشو بلد نیستم چه طوره از روی جزوه فوق فشرده کرامت یاد بگیرمش؟
      ویرایش توسط _saeed_ : 09 تیر 1395 در ساعت 15:50

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین دستگاه های بدن انسان و بخونید نتیجه میگیرید از جمله فصلای 4 و 5و 6 و 7 و 8 دوم فقط جاهای مربوط به انسان ! + زیست سوم 1و2و3و4و11

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا بنظرم دستگاه های بدن..برا کسی که نخونده سخت جمع میشه...خیلی نکته هاش بیشتر هست..گیاهی و 4 فصل اخر پیش خیلی راحت ترن...
      <br>

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید تو خود ازمونم شد تستاشو بزنید؟اون چیزیو که از رو کرامت خونده بودین میگم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن