خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

به احتمال زیاد دولتی که 96 انتخاب میشه و نهایتا دولت سال 1400 آخرین دولت های نسل فعلی ایران خواهند بود . چن سال پیش پیشبینی شده اگه وضعیت کشاورزی ایران تحول پیدا نکنه قحطی آینده نسل کشی فجیعی توی این کشور به بار میاره ، دبیر زمین شناسیمون میگفت در سال های آینده بخش مرکزی ایران غیر قابل سکونت میشه و ملت به سمت مناطق شمالی میرن و ....
      شاید گره به دست یک دولت فرا حزب ومستقل باز بشه.
      یا زمانی که جدال کسل کننده ی اصلاحات - اصولگرایی جای خودش رو به ائتلاف بده.
      یا....؟؟؟
      !!!!

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      شاید گره به دست یک دولت فرا حزب ومستقل باز بشه.
      یا زمانی که جدال کسل کننده ی اصلاحات - اصولگرایی جای خودش رو به ائتلاف بده.
      یا....؟؟؟
      !!!!
      دیدی آخرش شد همون شاید ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

دیدی آخرش شد همون شاید ؟
      متوجه منظورت نشدم...

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      متوجه منظورت نشدم...
      شما گفتی اجرا شدن اقتصاد اسلامی توی وضع حاظر در حد اگر و اما هست ، من میگم اگر و امایی وجود نداره چون همین الان هم وضع خیلی بهرانیه ، شاید شما احساسش نکنی ولی الان دو ساله که تابستون ها توی بوشهر و بعضی استان های جنوبی دیگه آب داره جیره بندی میشه و هیچ کس صداش هم در نمیاد .

اگر قراره فکری به حال ملت بشه باید توی همین انتخابات پیش رو بشه ، اگه بخواد یه دزد دیگه از تو انتخابات همون میشه که گفتم ...

There is enough light
      for one who wants to see

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

شما گفتی اجرا شدن اقتصاد اسلامی توی وضع حاظر در حد اگر و اما هست ، من میگم اگر و امایی وجود نداره چون همین الان هم وضع خیلی بهرانیه ، شاید شما احساسش نکنی ولی الان دو ساله که تابستون ها توی بوشهر و بعضی استان های جنوبی دیگه آب داره جیره بندی میشه و هیچ کس صداش هم در نمیاد .

اگر قراره فکری به حال ملت بشه باید توی همین انتخابات پیش رو بشه ، اگه بخواد یه دزد دیگه از تو انتخابات همون میشه که گفتم ...
      البته خودمم ساکن استانهای جنوبی هستم.
      به هر حال امیدوارم که این اتفاق بیفته.
      شما نماینده ی اصلح رو پیدا کن که توانایی عملی کردن این اصل رو داشته باشه من خودم براش تبلیغات میکنم.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر میکنم خودشما هم با این صحبت به صحبت های قبلی من صحه گذاشتید.
      بحث ما سر واژه ی ((اگر )) هست.
      بله"اگر" دادگری علوی اجرا بشه تمام اتفاقاتی گفتید میفته
      ولی ما چقدر تا اجرایی شدن این اگر فاصله داریم.بحث من سر همینه که هیچکس حاظر نیست به خاطر اجرای اقتصادی که شدیدالعدالت هست منافع خودش رو به خطر بندازه یا به قول نویسنده ی مسیحی راجع به علی(ع )(اگراشتباه نکنم جرج داق ) از شدت دادگری به این روز بیفته .
      پس مقر هستید که اسلام اقتصادی نداریم به سبب این که منش علوی نداریم.واین هم صحبت خود بنده هست که گفتم دراین شرايط غیرقابل دسترسیه
      اما موضوع دردناکتر اینه که سیاستمداران ما باشعار اسلام اقتصادی در سخن واسلام ستیزی اقتصادی در عمل وجه ی اسلامی رو مخدوش میکنن.
      آقا محمد برپایی چنین سیستمی به یک شهامت علی گونه نیاز داره که من در سیاستمداران واقتصاد دانان کشورم نمی بینم وبه من حق بدید در برهه ای که سیاستمداران کشورم از علی فقط اسمش رو به ارث بردن اقتصاد اسلامی رو یک آرمانشهر مجسم کنم.معیار هاو اسلوب اجرا فراهمه اما کارگزار پایبند نیست.
      الا ایهالحال امیدوارم امثال شما که از چنین معیارهایی دفاع میکنن روزی در رئوس اجرایی قرار بگیرن و این پیامدهای این تئوری شدیدالعدالت رو به منصه ی ظهور برسونن.در شرایط فعلی از روحانی ها واحمدی نژادها چنین انتظاری نداشته باشید
      حتما یکی دیگه بیاد پاش را بذاره روی دم مافیای بیت المال خوار و شما ملت دوباره در مقابلش جبهه بگیرید و بگید اتحاد را بهم زده

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط storm001 نمایش پست ها
      حتما یکی دیگه بیاد پاش را بذاره روی دم مافیای بیت المال خوار و شما ملت دوباره در مقابلش جبهه بگیرید و بگید اتحاد را بهم زده
      ببخشید من متوجه منظورتون نشدم....
      فشار درسه البته

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فشار درسه البته

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فشار درسه البته
      فشار

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      فشار
      عرض کردم منظورتون رو از پست قبل نفهمیدم

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط politician نمایش پست ها
      این که میگی پول چاپ نشده کاملااشتباه نقدینگی درزمان روحانی به طوربی سابقه ای دوبرابرشده ولی این نقدینگی دراختیارافرادخاصی قرارگرفته نه مردم وعلت این که تورم زیادنشد هم رکودبازاره
      عزیز منظور از پول چاپ شده پولیه که در دسترس مردم قرار گرفته ، وگرنه اون کاغذایی که توی خزانه هست پول حساب نمیشه که ، این هم که میگید نقدینگی در اختیار افراد خاصه من اطلاع ندارم ولی توی همه دولت ها "خلق پول" اتفاق میوفته و به دولت یا هر نهادی قرض داده میشه . این خلق پول فیزیکی نیست فقط اعتباریه ، یعنی رئیس بانک مرکزی هر وقت بخواد میتونه حساب بانکی یه نفر رو از هیچی پر پول کنه که البته این باعث تورم میشه که بهش میگن مالیات تورمی

There is enough light
      for one who wants to see

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسته که اقتصادفروپاشیده امااین هم درنظربگیریم درسیستم حکومتی قدرت دولت خیلی کمه حتی تواقتصاد مثلاشرکت های شبه دولتی رودرنظربگیرین که کارخودشون میکنن وازدولت هم حرف شنوی ندارن
      اینقد این بی بی سی گفته حکومت حکومت که شما هم یاد گرفتین تقلید میکنید . دولت و مجلس میتونن با هم خیلی کارها بکنن ، همین فردا میتونن یه قانون تصویب کنن که بهشون اختیار هر نوع تجسسی توی هر شرکتی داده بشه ، ولی وقتی فک و فامیل فلان مسئول اقتصادی خودش عضو حیئت مدیره فلان شرکت خصولتیه ...

There is enough light
      for one who wants to see

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حتی باحضورسپاه پاسداران وشورای نگهبان؟؟؟؟؟؟؟؟
      سپاه پاسداران که شرکت نیست ! سپاه پاسداران فعالیت اقتصادیش از طریق چنتا دانشگاهیه که داره و به فارغ از تحصیلاش پروژه میده برن کار کنن ، اتفاقا دولت هم تمایل داره پروژه های بزرگش رو بده به سپاه چون میدونه دزدی توش نیست . تا حالا هم فک نکنم مشکلی پیش اومده باشه غیر از این که معاون اول خود رئیس جمهور پارسال اومد گفت ما هنوز n هزار ملیارد به سپاه بده کاریم و سپاه هنوز داره ساخت و ساز رو ادامه میده !

مشکل چیه ؟

There is enough light
      for one who wants to see

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      این که میگی پول چاپ نشده کاملااشتباه نقدینگی درزمان روحانی به طوربی سابقه ای دوبرابرشده ولی این نقدینگی دراختیارافرادخاصی قرارگرفته نه مردم وعلت این که تورم زیادنشد هم رکودبازاره
      استفاده کردیم استاد
      بازهم از این افشاگری ها انجام بدید

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقدینگی مجموع حجم پول وشبه پوله وحجم پول هم مجموع اسکناس ومسکوکات دردست مردم وسپرده های دیداریه پس باپول چاپ شده نسبت مستقیم داره ولی اگه همین نقدینگی توی تولیدبه کارگرفته میشدرکودنبوداگرچه تورم هم نسبتابالامیمونداماازرکودت ورمی بهتربود منظورم ازافرادخاص هم که باعث نقدینگی بودن هم همون نزدیکان ​حکومت بودن که وام های کلان وسنگین گرفتن
      اینجوری نیست که فلانی بره پیش رئیس بانک مرکزی یه وامی بگیره برگرده ، استقراض از بانک مرکزی باید توی مجلس تصویب بشه یا یه سلسه مراتبی رو طی کنه .
      بعد شما میگی افراد خاص نزدیک حکومت رفتن وام های کلان و سنگین گرفتن ، میشه اسم این افراد خاص نزدیک حکومت + سند حرفتون رو بذارید ؟

There is enough light
      for one who wants to see

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن