خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه هااا عجله کنید لطفا

سلام من ماهانم تازه با وب شما اشنا شدم
      قسمت پشت کنکوری و نظام وظیفه رو خوندم
      بچه ها شما رو بخدا توجه کنید به این بند نظام وظییفه:
      سازمان وظيفه عمومي ناجا مهلت معرفي مشمولان متولد 1373 را اينگونه شرح داد: مشمولاني كه قبل از ورود به سن مشموليت در مقطع ديپلم يا پيش دانشگاهي فارغ التحصيل شده، ترك تحصيل نموده ،اخراج گرديده اند ويا انصراف از تحصيل نموده اند با ورود به سن مشموليت به مدت شش ماه براي مشخص نمودن وضعيت خدمتي خويش مهلت خواهند داشت .

بعنوان مثال متولدين شهريور ماه 73 كه در خرداد ماه سال 91 در مقطع ديپلم فارغ التحصيل شده اند با ورود به سن مشموليت (يعني ازاول شهريورماه ) به مدت شش ماه مهلت معرفي خواهد داشت .

گفتني است : در صورتيكه تاريخ فراغت از تحصيل ،انصراف از تحصيل و.... اين دسته از مشمولان بعد از ورود به سن مشموليت باشد ازتاريخ مذكوربه مدت يكسال مهلت دارند تا وضعيت خدمتي خود را مشخص نمايند

خب این یعنی اینکه اونایی که اخر خرداد فارغ از تحصیل شدن اگه تو 3ماهه بهار به دنیا اومده باشن 1 سال از زمان فراغت از تحصیل وقت دارن وقت دارن ولی اونایی که بعد از فارغ التحصیلی( یعنی تو 9 ماه بعدی سال) به دنیا اومدن فقط 6 ماه از زمانی که به سن 18 سال تمام میرسن وقت دارن تا خودشونو معرفی کنن
      واسه اینکه وضعیت خوتونو دقیق بدونید باید با خود ناجا تماس بگیرید(09680)
      منم میخواستم پشت کنکور بمونم ولی نشد دیگه..من مرداد متولد شدم و تا بهمن وقت دارم..ولی من میرم علمی کاربردی!!(ورودی بهمن)
      بچه ها حواستون باشه خیلی از مراکز پلیس+10 از این قانون اطلاع کافی ندارن...شما رو به خدا دقت کنید..اگه از اون مدتی که وقت دارید
      1 روز بیشتر بگذره نمیتونید هیچ دانشگاهی برید.....

2. Top | #2

نمایش مشخصات
      بیخیال بابا.ماحضوری از نظام وظیفه سوال کردیم گفتن اگه فارغ التحصیل 91(پایان پیشت خرداد91)هست تایکسال فرصت داری بعد باید بیای برای دفترچه اعزام به خدمت!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دربخش پشت کنکوری و نظام وظیفه هم همینو گفتم !

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یعنی الآن وضعیت من چیه؟
      من متولد سال 72 بهمن ماه هستم.
      هنوز فارغ نشدم و در دی ماه 1391 فارغ میشم
      الآن من 1 سال فرصت دارم یا 6 ماه؟
      البته قانون ما 72 ها فرق داره با شما ها :
      لینک خبر
      همچنين لازم به ذكر است، آندسته از مشمولان متولد 1372 كه بعد از تاريخ 22/8/90 فارغ التحصيل شده، انصراف داده، ترك تحصيل كرده و يا اخراج شده اند، از تاريخ فراغت از تحصيل و يا ترك تحصيل و غيره، به مدت يك سال، مهلت داشته تا وضعيت خدمتي خويش را مشخص نمايند.
      حالا باز نظرت رو بهم بگو. برم +10 یا نه؟!

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      مشکلی نداره .من خودمم متولد بهمن 72هستم .ولی چون پیش دانشگاهیم خرداد91تموم شدوفارغ التحصیل شدم تایکسال فرصت دارم ینی تاخرداد92.ولی تیر92باید برم دفترچه اعزام به خدمتو روپرکنم اگه دانشگاه قبول شدم که هیچ وگرنه باید بریم سربازی!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا اونایی که نیمه اول ۷۲ است شرایط چطوره ؟؟؟؟
      اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقهایی است که برای پیروزی نریخته ایم .

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من متولد بهمن 72 هستم!
      فارغ التحصیل هم هستم!
      یک سال هم وقت دارم،مگه نه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بچه هاااا حواستونو خوب جمع کنید

دوست عزیز منم رفتم نظام وظیفه بهم گفتن 1سال وقت داری..ولی وقتی به ناجا زنگ زدم(09680) ازم تاریخ تولد و تاریخ فراغت از تحصیلم رو پرسید بعدش گفت که 6 ماهه وقتت...
      حالا خودتون میدونید....من 4بار یه نظام وظیفه رفتم همش گفتن 1سال..ولی وقتی به ناجا زنگ زدم گفت نه اونا از روی قانون قدیم اینو میگن...
      این قانون از امسال اجرا شده...خودتون هم میتونید یه دفترچه نظام وظیفه بگیرید از مراکز پلیس+10 تا ببینید که اینو نوشته:

1. کسانی که به سن 18 سال تمام رسیده اند موظفند ظزف 6 ماه خود را به دفاتر پلیس+10 به وظیفه عمومی معرفی نمایند وظیفه عمومی ظرف حدااکثر 6 ماه تکلیف مشمولان را تعیین نموده و انها را به خدمت اعزام یا برابر مقررات(در صورت داشتن شرایط معافیت) از خدمت دوره ضرورت معاف خواهد کرد(این بند شامل کسانی میشود که زیر سن مشمولیت دیپلم گرفته و یا ترک تحصیل نموده اند)

صفحه 7 دفترچه نظام وظیفه هست اینو دقیقا از روی دفترچه کپی کردم نه از سایت ها و اینترنت!!!!!

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      نه اینطوری نیس مطمئن باش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikonkuri نمایش پست ها
      نه اینطوری نیس مطمئن باش
      مهــدی جـــان من که اینقــد مطمئن بودم ، الان استرس تمام وجودمو گرفته !! فردا باید دوباره برم نظام وظیفه ! تو این مملکت هیچ چیز حـــســـاب کـــتــاب نـداره ، میترسم اینا آیندمونو نابــود کنن !!
      من موندم ، من که متولد 31 خرداد 73 هستم ، الان طبق این قانونی که دوستمو ذکر میکنه و در سایت police.ir هم ذکر شده جزو کدوم دسته از مشمولــان هــســـتــم !!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

10. Top | #10

نمایش مشخصات
      راست میگی ها!!!باشه یه سربزن.نتیجه روبگو حتما.منتظریم !!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان من 31 خرداد متولد شدم و فرغ التحصیل خرداد 91 هستم ، بایــد چه کـــنـــــــمــــــــــــ ـ ؟!
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

12. Top | #12

نمایش مشخصات
      این بند روکه ازمتون عمومی سازمان نظام وظیفه است رودقت کنید:17- مشمولان فارغ التحصيل از مقطع متوسطه تا چه زمان مي توانند در دانشگاه پذيرفته وثبت نام نمايند؟
      چنانچه حداكثرظرف مدت يكسال اززمان فارغ التحصيل شدن درمقطع ديپلم ياپيش دانشگاهي دردانشگاه پذيرفته شوندمجازبه تحصيل خواهند بود
      ودر صورت سپري شدن بيش از يكسال حق تحصيل نخواهند داشت منظور از پذيرفته شدن دردانشگاه قبولي قطعي يا ثبت نام در دانشگاه مي باشد ،
      بديهي است زمان شركت در آزمون هاي سراسري به منزله پذيرش تلقي نخواهد شد.
      مثال: فارغ التحصيل1/4/91درمقطع متوسطه كه حداكثرتا 1/4/92 قبولي قطعي ياثبت نام در دانشگاه داشته باشند مي توانند ادامه تحصيل بدهند .

این یعنی همون یکسال چون توی تیر92که بری برای دفترچه همون موقع که نمیفرستنت سربازی حداقل 3چهارماه طول میکشه تابفرستنت!!!!وتااون موقع نتایج اومده

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دقت دقت دقت

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdikonkuri نمایش پست ها
      این بند روکه ازمتون عمومی سازمان نظام وظیفه است رودقت کنید:17- مشمولان فارغ التحصيل از مقطع متوسطه تا چه زمان مي توانند در دانشگاه پذيرفته وثبت نام نمايند؟
      چنانچه حداكثرظرف مدت يكسال اززمان فارغ التحصيل شدن درمقطع ديپلم ياپيش دانشگاهي دردانشگاه پذيرفته شوندمجازبه تحصيل خواهند بود
      ودر صورت سپري شدن بيش از يكسال حق تحصيل نخواهند داشت منظور از پذيرفته شدن دردانشگاه قبولي قطعي يا ثبت نام در دانشگاه مي باشد ،
      بديهي است زمان شركت در آزمون هاي سراسري به منزله پذيرش تلقي نخواهد شد.
      مثال: فارغ التحصيل1/4/91درمقطع متوسطه كه حداكثرتا 1/4/92 قبولي قطعي ياثبت نام در دانشگاه داشته باشند مي توانند ادامه تحصيل بدهند .

این یعنی همون یکسال چون توی تیر92که بری برای دفترچه همون موقع که نمیفرستنت سربازی حداقل 3چهارماه طول میکشه تابفرستنت!!!!وتااون موقع نتایج اومده
      سلامی 2باره..دوستان ببخشید که دیر میام..نتم مشکل داره یکمی..
      بچه های عزیز اون مهلتی که واسه پذیرفته شدن به دانشگاه هست شامل همه نمیشه...
      بجای اینکه به نظام وظیفه برید یه زنگی به 09680 بزنید یه تلفن گویاست بعدش شماره 2 رو فشار بدید تا به بخش نظام وظیفه وصل
      بشید..بعد از اون شماره 0 رو بزنید تا به مشاور وصل بشید اونجا یارو ازتون میپرسه که چه سالی به دنیا اومدی و کی فارغ التحصیل شدی
      دوستان عزیز دقت کنید که این مدت 1سال شامل همه نمیشه و اگه غیبت بخورید عمرا هیچ دانشگاهی نمیتونه شما رو ثبت نام کنه..
      باز هم خودتون میدونید....
      ویرایش توسط ماهان : 29 آذر 1391 در ساعت 21:01 دلیل: ببخشید شماره رو اشتباه نوشته بودم اصلاح شد 09680

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید یه چیز دیگه هم بگم که اگه دفترچه رو پست کنید تاریخ اعزام میوفته به 18 هر ماه!!!
      ما یکی از فامیل هامون دفترچه فرستاد که به 3هفته نکشیده اعزام به خدمتش اومد...............

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان. نوشته به علت تغییر قانون و مساعدت با 72 ها به ما فقط این فرجه 1 سال رو دادن که وارد غیبت نشیم. بقیه رو نمیدونم ولی 6 ماه هست
      من خیالم راحته اما برای اینکه راحت تر بشه یه سر میزنم و زنگ هم میزنم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن