خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شرمنده دیر جواب دادم و ممنون
      در ضمن مگه شما مشکلی تو درس خوندن دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط -helma- نمایش پست ها
      خوشبحالت واقعا....
      [emoji53] [emoji17]

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      شرمنده دیر جواب دادم و ممنون
      در ضمن مگه شما مشکلی تو درس خوندن دارید؟
      مشکل که نه ولی خیلی عقبم به خاطر یه سری مشکلات
      ولی دارم تمام تلاشمو میکنم
      امیدم بخداست
      نتیجشم امیدوارم خوب بشه
      ولی کلی درس و وقت کم و مراقبت از مامان
      ........

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشکل که نه ولی خیلی عقبم به خاطر یه سری مشکلات
      ولی دارم تمام تلاشمو میکنم
      امیدم بخداست
      نتیجشم امیدوارم خوب بشه
      ولی کلی درس و وقت کم و مراقبت از مامان
      ........
      روزی 4ساغت بخونی هم برای رشته ما خوبه اگ بیشتر بشه ک عالیه

امیدتون رو به خدا همیشه حفظ کنید ان شاء الله موفق میشید و میشیم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nasser5190 نمایش پست ها
      روزی 4ساغت بخونی هم برای رشته ما خوبه اگ بیشتر بشه ک عالیه

امیدتون رو به خدا همیشه حفظ کنید ان شاء الله موفق میشید و میشیم
      مرسی از توصیه هات
      ولی من قبلا مهندسی معماری میخوندم
      درسای انسانی رو هم خودم دارم میخونم
      ازین لحاظ برام یکم مشکله

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان
      همه آماده این واس کنکور؟؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان
      همه آماده این واس کنکور؟؟؟؟
      اماده اصلا یعنی چی عزیزم؟؟
      هر کسی تو یه چیزایی اماده نیس

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh224 نمایش پست ها
      اماده اصلا یعنی چی عزیزم؟؟
      هر کسی تو یه چیزایی اماده نیس
      همه آماده کامل بودن که دیگه مشکلی نبود
      منظور منم این بود هرکسی باتوجه به شرایط خودش به جایگاهی که میخواسته رسیده یا نه
      وگرنه همه میشدیم رتبه تاپ

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کنکور از انچه که فکر میکنید به شما نزدیک تر است!
      پست دقیقا مال سال پیشه!
      خلاف قوانین.

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستانی که پشت کنکور بودن و میدونم که همگی به هدفتون نزدیک شدین لطفا به من کمک کنید
      بمونم پشت کنکور ؟
      خانواده ناراحت هستن نمیزارن همگی هم میگن سال بعد نشه چی؟اگه سال بعد قبول نشم بدبختم میکنن جدی میگم تا شروع میکنم منصرف میشم برا همون بازم تابستون پرواز کرد
      مشاور مدرسه گفته اگه رتبه زیر 350بیاری ارزش داره وگرنه برو دانشگاه حتی محکم گفت 400 فایده نداره برا حقوق منی که 5رقمی شدم یکمی رویاست خیلی میترسم نه میتونم درس بخونم و نه استراحت کنم و از تابستون لذت ببرم
      نزدیکام شریف و تهران و علم وصنعت میرن یجوری نگاه میکنن که هیچ کسی درکم نمیکنه هر تاپیکی هم که میرم تا انسانی میشنون میگن پشت کنکوری فقط تجربی و السلام
      انسانی 5ساعت بخون 500 میشی همه اینو میگن شما دوستای عزیزتر از جان انسانی فقط میتونین شما درکم کنید ترو خدا اینجارو سوت و کور نکنید
      تجربی ها همشون پشت همه هستن لا اقل به هم دلداری میدن برا همون هیچکس برا رشته ما تره خورد نمیکنه چون خودمون ارزشی براش نمیزاریم
      دوستان لطفا ناراحت نشین من فقط چیزی که میبینم میگم همش سر دبیرستان خراب شده منه بدبخته همچ کسی نگران کنکور ما نیود
      معلم عربی میومد میگفت 80درصد انسانی ها سیاه لشکراند پس شما کمه کم خوارزمی قبولید انقدر چرت گفت که باورمون شده بود به جای اینکه درس بده
      به کمکتون احتیاج دارم منتظرتونم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.vakil نمایش پست ها
      سلام دوستانی که پشت کنکور بودن و میدونم که همگی به هدفتون نزدیک شدین لطفا به من کمک کنید
      بمونم پشت کنکور ؟
      خانواده ناراحت هستن نمیزارن همگی هم میگن سال بعد نشه چی؟اگه سال بعد قبول نشم بدبختم میکنن جدی میگم تا شروع میکنم منصرف میشم برا همون بازم تابستون پرواز کرد
      مشاور مدرسه گفته اگه رتبه زیر 350بیاری ارزش داره وگرنه برو دانشگاه حتی محکم گفت 400 فایده نداره برا حقوق منی که 5رقمی شدم یکمی رویاست خیلی میترسم نه میتونم درس بخونم و نه استراحت کنم و از تابستون لذت ببرم
      نزدیکام شریف و تهران و علم وصنعت میرن یجوری نگاه میکنن که هیچ کسی درکم نمیکنه هر تاپیکی هم که میرم تا انسانی میشنون میگن پشت کنکوری فقط تجربی و السلام
      انسانی 5ساعت بخون 500 میشی همه اینو میگن شما دوستای عزیزتر از جان انسانی فقط میتونین شما درکم کنید ترو خدا اینجارو سوت و کور نکنید
      تجربی ها همشون پشت همه هستن لا اقل به هم دلداری میدن برا همون هیچکس برا رشته ما تره خورد نمیکنه چون خودمون ارزشی براش نمیزاریم
      دوستان لطفا ناراحت نشین من فقط چیزی که میبینم میگم همش سر دبیرستان خراب شده منه بدبخته همچ کسی نگران کنکور ما نیود
      معلم عربی میومد میگفت 80درصد انسانی ها سیاه لشکراند پس شما کمه کم خوارزمی قبولید انقدر چرت گفت که باورمون شده بود به جای اینکه درس بده
      داداش همه چی به انگیزه خودت برمیگرده
      ببین مثلا من خودم رتبم 2000 شد که اصلا مطابق انتظار من نبود چون من تا دی ما خیلی عالی درس میخوندم تو قلم چی ترازم 6400 بود که خودت میدونی برای انسانی خیلیه از دی ماه کم کم مغرور شدم و به خودم بیش از حد اعتماد کردم از طرفی همین حرفای مسخره رو میشنیدم که میگفتن انسانی روزی 4-5 بخونی قبولی و همه سیاه لشکرن و این مزخرفات تا جایی که دیگه اردیبهشت و خرداد درس نمی خوندم فقط کتاب میگرفتم و جلومو فکر میکردم کنکور دادم و تموم شد شکه شدم انتظار رتبه ای بین 800 تا 1300 داشتم البته در منطقه اما شبی که نتایج اومد حالم خراب شد گفتم باز میشینم میخونم الانم میگم اگه بخونم زیر 800 میشم اما با توجه به شناختی که از خودم دارم با تا دی ماه میتونستم بخونم بالاخره انتخاب رشته کردم بین رشته هایی که دوست دارم اول حقوق بعد فقه و حقوق و بعد علوم سیاسی و مردم شناسی و./...... که هرکدوم رو قبول بشم با عشق میرم میخونم
      از دلایل اصلی که نموندم:
      1- همه دوستام میرفتن و تنها می موندم
      2- تو یکی دو تا ازدرسا که سرنوشت سازن مشکل اساسی دارم یعنی فک کنم اگه 3 سال دیگه هم بمونم نمیتونم 10 درصد ریاضی بزنم
      3- به اندازه کافی انگیزه ی اینکارو نداشتم
      تو هم اگه انتخاب رشته کردی که امیدوارم یه رشته خوب و مطابق میلت بیاری اگر هم نشد بشین بخون ولی به حرف کسی گوش نکن

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بمونم پشت کنکور ؟
      رفیق جان من خودم پارسال تغییر رشته دادم و اومدم انسانی جلسه اول دو تا معلما بهمون گفتن که با ۲الی۳ درس میتوند رتبه خوب بیارید اگه حقوق میخای خب مسلما سه رقمی باید باشی دانشگاه یزد تا ۸۰۰ اوش اگه حقوق قبول شه
      من بهت پیشنهاد میکنم چند تا دریا رو بیار تو مرز ۵۰ و سه تا درسی که حس میکنی بهتری رو انتخاب کن و کار کن مثلا فلسفه،اقتصاد،ریاضی،علوم اجتماعی اینا کمک می کنه
      تو انسانی مشکل اینه که حفظ میکنید اگه مفهومی بخونی نتیجه میگیری من بعد عید اگه برای آزمون درس نمیخوندم ۶۰۰۰ رو میشدم یعنی شما جوری بخون که دیگه کامل بلد باشی

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بمونم پشت کنکور ؟
      رفیق جان من خودم پارسال تغییر رشته دادم و اومدم انسانی جلسه اول دو تا معلما بهمون گفتن که با ۲الی۳ درس میتوند رتبه خوب بیارید اگه حقوق میخای خب مسلما سه رقمی باید باشی دانشگاه یزد تا ۸۰۰ اوش اگه حقوق قبول شه
      من بهت پیشنهاد میکنم چند تا درسا رو بیار تو مرز ۵۰ و سه تا درسی که حس میکنی بهتری رو انتخاب کن و کار کن مثلا فلسفه،اقتصاد،ریاضی،علوم اجتماعی اینا کمک می کنه
      تو انسانی مشکل اینه که حفظ میکنید اگه مفهومی بخونی نتیجه میگیری من بعد عید اگه برای آزمون درس نمیخوندم ۶۰۰۰ رو میشدم یعنی شما جوری بخون که دیگه کامل بلد باشی
      یه چیز دیگه خودت رو باور داشته باش من وقتی اومدم انسانی گفتم باید عالی بشم اول بشم درسه بعدش أین باور ضعیف شد ولی بود و همینم شد تو مدرسه اول شدم چیزی که کسی باورش نشد دبیرام گفتن کم کاری کردم آره من عید مسافرت رفتم دو هفته به کنکور مرور نکردم اینا کم کاری من بود اما بازم میدونستم که میتوانم
      باورتون خیلی مهمه خیلی زیاد شما اگه به این میتونین فقط تو انسانی نباید ول کنی همین
      ویرایش توسط reyhaneh224 : 20 شهریور 1395 در ساعت 01:11

13. Top | #28
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز شما رتبتون چند شد؟
      عربی و ریاضیم ضعیفه اگه بمونم باید قوی کنم مشکلم اینه که حتما باید داخل تهران باشه چون باید کار هم بکنم برا همون شهرستان حتی فردوسی مشهد هم قبول بشم نمیتونم برم
      ترسم از اینه که به هدفم که حقوق تهران و علامه و بهشتی و علوم قضایی و شاهد هست نرسم چون باید زیر 300 بشم اگه نشم حتی حسابداری تهران هم بشم دلم نمیخواد اونجاست که سست میشم
      یکی از بچه ها بود که من اونو الگو قرار داده بودم ایشون سال دومی بود که کنکور میداد کلی تلاش میکرد و انگیزه فولادی داشت ابان ماه 7ساعت میخوند
      تراز قلم چیش 7000بود ریاضی 100میزد و کلاس میرفت همه و خودش میگفت زیر 100 میشم همینجوری عالی میرفت که فروردین برید و تا خرداد نخوند متاسفانه ایشون هم 1900 شدن و با گریه مدیریت علامه انتخاب کردن چون عاشق حقوق بودن من از این وضعیت میترسم همش میگم این با این اراده نتونست من که اصلا ......
      به این نتیجه رسیدم که هرکی زیر 500 میاره پایه ی قوی داشته نه من که میخوام پایمو قوی کنم و برم بجنگم متاسفانه خیلی سخته راهش
      ویرایش توسط Mr.vakil : 20 شهریور 1395 در ساعت 01:21

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز شما رتبتون چند شد؟
      عربی و ریاضیم ضعیفه اگه بمونم باید قوی کنم
      من ۲۳۸ شاید خوب نباشه اما با توجه به تغییر رشته راضیم
      این دو تا درس کمک می کنه خیلی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم تاریخ و جغرافیا فقط پیش رو خوندم و تاریخ ادبیات نزدم این یه ذره بد بود و اگه بهتر بود رتبه ام عوض میشد

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن