خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

توی این یه ماه قبل شروع کلاس های پیش چی بخونم؟

سلام دوستان خسته نباشید از درس ها و امتحانا
      راستش همونطور که مستحضرید! الان بعد دوره ی امتحاناست و تا یه ماه (کل ماه رمضون) هیچ کلاسی برای پیش شروع نشده
      و کلاس ها خیلیاشون از 15 تیر شروع میشن
      راستش من فک کردم که بهتره تو این یه ماه بشینم درس یه سالیو دوره کنم
      البته همه ی درس ها توی تابستون از طریق کلاسای کنکوری ک مدرسه گذاشته دوره میشه ولی خوب من خواستم باز هم بیشتر و بهتر بخونم
      اولش خواستم فقط سال سومو دوره کنم که درسای امسال یادم بیاد و هم اینکه تازه امتحانشونو دادم و اینطوری راحت ترم خلاصه میشه کرد
      ولی بعد دیدم قلمچی برنامش جوریه که سوم اجباریه و میمونه دوم و پیش که خود قلمچی اصرار داره شما بشینین پیشو بخونین!
      اما من همون موقع سومو خیلی خوب نخوندم و دومو اصلا نخوندم فقط در حد امتحان تشریحیا خوب خوندم نسبتا
      به نظرتون کدوم سالو و یااصلا چجوری دوره کنم؟؟؟؟
      ضمنا فعلن سوم ریاضی هستم و امسال میرم پیش دانشگاهی و توانایی درس خوندن رو متناسب با اینکه روزه میگیرم در نظر بگیرید
      ممنون میشم کمک کنین

1+2+3=1+3+2=3+2+1=2+1+3=2+3+1=3+1+2

همیشه برای حل هر مساله
      بیشتر از یک راه هست . . .!
      ویرایش توسط FaMa77 : 18 خرداد 1395 در ساعت 19:54

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من که پارسال این موقع نخوندم .
      الان عربی بخونی خوبه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم وقتی سوم میخواسم برم پیش مدرسه مارو دوهفته بعد نهایی کشید مدرسه..یعنی دوسال پیش..امه رمضون توی اون گرما...بهمون گفتن کل پایه مرور میشه پیش هم درس داده میشه..ما هم خیالمون راحت شد.ولی وقتی رفتیم معلما گفتن چون تا عید باید تمام بشین ما فقط پیش درس میدیم و فقط زیست پایه کار شد..اینو بهت گفتم که بدونی کلا رو مدرسه زیاد حساب باز نکنی البته بعضی مدرسه ها خیلی با بچه ها راه میان ولی یه درصدم اگه اینطور نباشه خب خیلی بد میشه
      اگه این یه ماه بتونی دروس اختصاصی رو بخونی خیلی خوبه..فقط اختصاصییییییییی بعد که مدرسه شروع شد هفته ای سه چار ساعت بزار عربی هم اضافه کن بهش ولی اصلا عمومی های دیگرو نخون که فقط ضرره...الانم با 6ساعت شروع کن و به ثابت 8ساعت برسون..به نظرم میتونی نتیجه خوبی بگیری...وقتی مدرسه شروع شد اگه اختصاصی های دوم سوم رو نخونده باشی مصیبت میشه..اتفاقی که واسه من افتاد پس سعی کن بشنی اینا رو بخونی چون درسای پیش خودش بقدری سنگین هست که دیگه تو طول سال نمیشه بخوای تازه بشینی دوم سوم رو یاد بگیری..باید اونا رو بمرور کنی فقط

موفق باشی دوستم
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      منم وقتی سوم میخواسم برم پیش مدرسه مارو دوهفته بعد نهایی کشید مدرسه..یعنی دوسال پیش..امه رمضون توی اون گرما...بهمون گفتن کل پایه مرور میشه پیش هم درس داده میشه..ما هم خیالمون راحت شد.ولی وقتی رفتیم معلما گفتن چون تا عید باید تمام بشین ما فقط پیش درس میدیم و فقط زیست پایه کار شد..اینو بهت گفتم که بدونی کلا رو مدرسه زیاد حساب باز نکنی البته بعضی مدرسه ها خیلی با بچه ها راه میان ولی یه درصدم اگه اینطور نباشه خب خیلی بد میشه
      اگه این یه ماه بتونی دروس اختصاصی رو بخونی خیلی خوبه..فقط اختصاصییییییییی بعد که مدرسه شروع شد هفته ای سه چار ساعت بزار عربی هم اضافه کن بهش ولی اصلا عمومی های دیگرو نخون که فقط ضرره...الانم با 6ساعت شروع کن و به ثابت 8ساعت برسون..به نظرم میتونی نتیجه خوبی بگیری...وقتی مدرسه شروع شد اگه اختصاصی های دوم سوم رو نخونده باشی مصیبت میشه..اتفاقی که واسه من افتاد پس سعی کن بشنی اینا رو بخونی چون درسای پیش خودش بقدری سنگین هست که دیگه تو طول سال نمیشه بخوای تازه بشینی دوم سوم رو یاد بگیری..باید اونا رو بمرور کنی فقط

موفق باشی دوستم
      سلام.ببخشید واسه عمومی های دوم و سوم در طول سال وقت میشه؟ اگه تابستون واسه قسمتای حفظی وقت نزاریم بعدن مشکلی پیش نمیاد؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      سلام.ببخشید واسه عمومی های دوم و سوم در طول سال وقت میشه؟ اگه تابستون واسه قسمتای حفظی وقت نزاریم بعدن مشکلی پیش نمیاد؟
      بله وقت هست ..مخصوصا که ازمونای ازمایشی بعد عید توجه بیشتری به درسای عمومی میکنن..یه چیزی مث تاریح=خ ادبیات یا درسای دینی که بیشتر حفظی ان یا زبان مخصوصا قواعد که فرار هست خب اینارو بخونین بعد یادتون میره..بهتره اختصاصی رو بخونین که درطول سال فقط مرورش کنین و عمومیا رو با برنامه ازمونی که میرین بخونین
      وقت میشه واصلا ضرر نمیکنین
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      شما فعلا برو خوش گذرونی واسه درس زوده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها

موفق باشی دوستم

یعنی نظر شما اینه که کل اختصاصیا ی دوم و سومو بشینم بخونم و بعدا یه عمومی اضافه کنم؟
      میتونم ک کل اختصاصیا رو بخونم؟
      البته من عربیم خوبه درسی ک تو عمومیا نیاز دارم به تلاش فکر کنم ادبیات باشه! واقعا باید بخونمش

همیشه برای حل هر مساله

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      شما فعلا برو خوش گذرونی واسه درس زوده
      ولی من که هیچی نخوندم احساس میکنم اگ الان شروع نکنم از کسایی که درسشون با من در یه سطحه واقعا عقب میفتم

همیشه برای حل هر مساله

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FaMa77 نمایش پست ها

یعنی نظر شما اینه که کل اختصاصیا ی دوم و سومو بشینم بخونم و بعدا یه عمومی اضافه کنم؟
      میتونم ک کل اختصاصیا رو بخونم؟
      البته من عربیم خوبه درسی ک تو عمومیا نیاز دارم به تلاش فکر کنم ادبیات باشه! واقعا باید بخونمش
      اره این بهترین کاره...البته از نظر تجربه ای که من دارم ...خب اگه عربیت خوبه..به جاش ادبیات بخون..بشین قرابت بخون وارایه وزبان فارسی...ولی زبان و دینی رو توی سال هم میتونی بخونی..ارخ الان اگه فک کنی نمیتون پس توی مهر میخوای چه کنی؟؟اونوقت که خیلی ینگین میشه.هم پایه هم پیش..من تابستون درست نخوندم اوموقع..هر وقت توی طول سال به برنامه قلم نگا میکردم یرم داغ میکرد....واقعا بخوای رتبه بیاری کار کن.که مث الان خیلی از بچه ها نشی دوست گلم..شما ریاضی هم هستی رتبه اوردن راحتره
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که برنامه ریختم که توش تا اخر تابستون ریاضی شیمی پایه فیزیک پایه و عربی و ادبیات 2 تموم میشه تو 4 تا فاز البته فاز چهارمش بیشتر شبیه خودکشیه 3 فاز اولیه روزی 5 ساعت هست ولی فاز چهارم میره رو 7 ساعت دیگه علاوه بر همه این ها نصف گسسته رو هم میخونم چون میخوام تو طول سال برای دیف وقت بزارم دیگه برای گسسته چیزی نمیمونه زیاد

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ولی من که هیچی نخوندم احساس میکنم اگ الان شروع نکنم از کسایی که درسشون با من در یه سطحه واقعا عقب میفتم
      ببین منم تابستون با قدرت شروع کردم ولی دی بعد از امتحانا وا دادم
      خیلی ام زود شروع کردن خوب نی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین منم تابستون با قدرت شروع کردم ولی دی بعد از امتحانا وا دادم
      خیلی ام زود شروع کردن خوب نی

پس کی شروع کنم؟؟

همیشه برای حل هر مساله

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      پس کی شروع کنم؟؟
      هروقت به جز این یه ماه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هروقت به جز این یه ماه
      انقد اسیب میزنه؟؟؟؟؟ مطمینیهمه اینجورین؟؟؟

همیشه برای حل هر مساله

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیاد نگران زمان نباشید انقدر وقت اضافه برای درس خوندن دارید که خودتون حالتون از درس بهم میخوره ... ان شاءالله بعد دی و یا اگه خیلی خوب باشید بعد از عید می فهمید معنی این حرفمو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن