خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 134
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      من اهل 18 ساعت مطالعه نیستم آدم باید واقع بین باشه...
      هفته دیگه از دوستت بهمون بگو
      من دوستی دارم 5 ماهه روزی 15 ساعت میخونه با کیفیت و اصلا هم خسته نمیشه.

خودم هم این تایم ها رو تجربه کردم.ساعت مطالعه ی بالا غیر عادی نیست رها جان

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تایپک عالیه امیدوارم همه موفق باشیم

3. Top | #18
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منظور؟؟؟؟؟؟؟؟
      تعبیر بدی برداشت نشه ؛ منظورم این بود به اندازه یک ماه تلاش به همون اندازه نتیجه میده

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      من دوستی دارم 5 ماهه روزی 15 ساعت میخونه با کیفیت و اصلا هم خسته نمیشه.

خودم هم این تایم ها رو تجربه کردم.ساعت مطالعه ی بالا غیر عادی نیست رها جان

15 ساعت بله ولی 18 ساعت یعنی روزی 6 ساعت استراحت
      بنظرت منطقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maximus نمایش پست ها
      تعبیر بدی برداشت نشه ؛ منظورم این بود به اندازه یک ماه تلاش به همون اندازه نتیجه میده
      فکر کنم من بد گفتم
      متوجه منظورتون نشدم...
      یعنی مثلا چ رتبه ای؟؟؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خودم ریاضی بودم تلاشم به اندازه سی روز بود رتبم 9000منطقه دو شد بین پنج تا ده هزار رو میشه اورد شاید بهتر هم بشه درصدا مث قبلنا سنگین نیست

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بیایید واقع بینانه به قضیه نگاه کنیم.
      باتشکر
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      15 ساعت بله ولی 18 ساعت یعنی روزی 6 ساعت استراحت
      بنظرت منطقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      بله از نظرم منطقیه من وقتی حرفی رو بزنم اونو از چن نفر شنیدم و خودم هم تجربش کردم

چند وقت پیش رفتم پیش روانشناس و درمورد ساعات خواب و اینا باهاش حرف زدم و گفت خودش یه ماه مونده به کنکور روزی 19 ساعت میخونده که 17 ساعتش مفید بوده.

تو همین انجمن یه نفر تاپیک زده 20 ساعت مطالعه درشبانه روز در دو ماه مانده تا کنکور و نمیدونم چقدرشو اجرا کرده بود ولی احتمال زیاد تونسته بود خیلی بخونه که در نهایتم هم به رتبه 700 رسید رشتشم ریاضی بود.

ساعاتی از شبانه روز هستن که خواب در اون ساعات با چند ساعت خواب در زمانهای دیگه برابری میکنه

photo_2016-04-06_00-06-46.jpg

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا ی خرده واضح تر صحبت کنین

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      بله از نظرم منطقیه من وقتی حرفی رو بزنم اونو از چن نفر شنیدم و خودم هم تجربش کردم

چند وقت پیش رفتم پیش روانشناس و درمورد ساعات خواب و اینا باهاش حرف زدم و گفت خودش یه ماه مونده به کنکور روزی 19 ساعت میخونده که 17 ساعتش مفید بوده.

تو همین انجمن یه نفر تاپیک زده 20 ساعت مطالعه درشبانه روز در دو ماه مانده تا کنکور و نمیدونم چقدرشو اجرا کرده بود ولی احتمال زیاد تونسته بود خیلی بخونه که در نهایتم هم به رتبه 700 رسید رشتشم ریاضی بود.

ساعاتی از شبانه روز هستن که خواب در اون ساعات با چند ساعت خواب در زمانهای دیگه برابری میکنه

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2016-04-06_00-06-46.jpg
مشاهده: 120
حجم: 76.0 کیلو بایت

باید در موردش تحقیق کنم....
      اون مشاور محتر بهتر نبود روزی17 ساعت مطالعه میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو انسانی ک من مطمعنم میشه فقط باید مبحثای مهمو بخونه و کنکورای سال پیش و کنار اون خوندنه مباحث مهم ی سری تست هم کار کنه..با روزی 7-8ساعت از امروز تا روز کنکور

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید در موردش تحقیق کنم....
      اون مشاور محتر بهتر نبود روزی17 ساعت مطالعه میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایشون به دلیل استرسی که داشتن موقع ناهار یا موقع راه رفتن لغات زبان دستشون بوده و لغت میخوندن و به همین دلیل اون 2 ساعت رو جزو مطالعه ی مفید حساب نمیکردن.

تمام تلاش و سعیشون بر این بوده که مینیمم ثانیه ای هم هدر نره.

موفق باشید

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مطمینا هر کسی این مدت رو عالی تلاش کنه جواب تلاششو میبینه و شرمنده ی خودش نمیشه...

ولی اینکه میزان پیشرفت چه قدر هست یه موضوع کاملا شخصی هست و با قسم خوردن مشخص نمیشه...

کسایی که از اول سال روزی7-8ساعت میخونن و زیر20هزار هم نمیشن کم نیستن...
      پس بخوام واقع بینانه بگم با روزی 7ساعت تا کنکور نمیشه کار خاصی کرد مگر اینکه طرف پایه ی قوی داشته باشه و یا خیلی باهوش باشه...

ولی کسی که بیاد رو جاهای مهم تو این مدت محدود زوم کنه به خصوص رو درس های درصد اور مثل دینی-زبان حتی زیست... و به نقاط قوتش برسه و تمام توانشو به کار بگیره احتمال اینکه حتی پایین تر از این رتبه ها هم بشه هست...

کسی که بخواد الان درست حسابی از صفر شروع کنه مطمینا قدر زمان رو میدونه به خاطر پشیمونی از روزهایی که از دست داده و از صبح تا شب بکوب میخونه و نگاهش به ساعت و بازه ی برنامش نیست...کسی که اینجوری باشه مطمینا نتیجه ای میگیره که خودشم شگفت زده میشه...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دمت گرم که گفتی زیر 15000 .
      مثل بعضی از بچه ها امید به زیر 1500 تجربی و قبولی در پزشکی در 2 ماه خوندن نداری . همین نشون میده هرکی سطح ارزو هاش رو نسبت به تلاش و اندوخته و تواناییش براکت ( جزء صحیح) بگیره ، حتما موفق میشه .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Hosein نمایش پست ها
      مطمینا هر کسی این مدت رو عالی تلاش کنه جواب تلاششو میبینه و شرمنده ی خودش نمیشه...

ولی اینکه میزان پیشرفت چه قدر هست یه موضوع کاملا شخصی هست و با قسم خوردن مشخص نمیشه...

کسایی که از اول سال روزی7-8ساعت میخونن و زیر20هزار هم نمیشن کم نیستن...
      پس بخوام واقع بینانه بگم با روزی 7ساعت تا کنکور نمیشه کار خاصی کرد مگر اینکه طرف پایه ی قوی داشته باشه و یا خیلی باهوش باشه...

ولی کسی که بیاد رو جاهای مهم تو این مدت محدود زوم کنه به خصوص رو درس های درصد اور مثل دینی-زبان حتی زیست... و به نقاط قوتش برسه و تمام توانشو به کار بگیره احتمال اینکه حتی پایین تر از این رتبه ها هم بشه هست...

کسی که بخواد الان درست حسابی از صفر شروع کنه مطمینا قدر زمان رو میدونه به خاطر پشیمونی از روزهایی که از دست داده و از صبح تا شب بکوب میخونه و نگاهش به ساعت و بازه ی برنامش نیست...کسی که اینجوری باشه مطمینا نتیجه ای میگیره که خودشم شگفت زده میشه...

میشه زیر 15000
      بعد کنکور خودم مبام میگم بهتون

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن