خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 37
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question با این درصدا تو منطقه2چه رتبه ای میشه اورد؟

اول سلام ودم اینکه ازهمه دوستانی که تو تاپیک قبلیم راهنماییم کردن تشکر میکنم من برناممو3روزه شروع کردم البته این فقط استارت کاربود برای اینکه ازفاز تنبلی بیرون بیام ازفردا قراره طبق برنامم شروع جلوبرم فقط میخواستم بدونم باین درصدها چه رتبه ای میشه اورد تو. تخمین کانون که جدیدا کنکور94 هم بهش اضافه شده درصدار زدم میگه 3500تا4000 میشه بهش اعتماد کرد میخواستم از تخمین گزینه2 استفاده کنم که پولی شده.خواهشا فقط کسایی که مطمئن هستن نظر بدن ممنون
      زیست30%(به اندازه48درصدسوالای کنکورمیخوام بخونم)
      ریاضی40%(به اندازه56
      درصدسوالای کنکورمیخوام بخونم)
      فیزیک40%(به اندازه56
      شیمی40%(به اندازه57
      دینی80%(100% میخوام بخونم)
      عربی45%(به اندازه48%کنکورمیخوام بخونم فقط ترجمه ومعنی درک مطلب)
      ادبیات45%(به اندازه60
      زبان30%( میخوام روی معنی کار کنم ولی چون زبان تاحالا نخوندم رو30%هدف گذاری کردم)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      اول سلام ودم اینکه ازهمه دوستانی که تو تاپیک قبلیم راهنماییم کردن تشکر میکنم من برناممو3روزه شروع کردم البته این فقط استارت کاربود برای اینکه ازفاز تنبلی بیرون بیام ازفردا قراره طبق برنامم شروع جلوبرم فقط میخواستم بدونم باین درصدها چه رتبه ای میشه اورد تو. تخمین کانون که جدیدا کنکور94 هم بهش اضافه شده درصدار زدم میگه 3500تا4000 میشه بهش اعتماد کرد میخواستم از تخمین گزینه2 استفاده کنم که پولی شده.خواهشا فقط کسایی که مطمئن هستن نظر بدن ممنون
      زیست30%(به اندازه48درصدسوالای کنکورمیخوام بخونم)
      ریاضی40%(به اندازه56
      فیزیک40%(به اندازه56
      شیمی40%(به اندازه57
      دینی80%(100% میخوام بخونم)
      عربی45%(به اندازه48%کنکورمیخوام بخونم فقط ترجمه ومعنی درک مطلب)
      ادبیات45%(به اندازه60
      زبان30%( میخوام روی معنی کار کنم ولی چون زبان تاحالا نخوندم رو30%هدف گذاری کردم)

به تخمین رتبه کانون اعتماد کن ...
      معمولا درست میگه ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      داداش ما همرو بجز ریاضی به قصد 100 خوندیم اما تو کنکور 60 بیاریم کلاه رو میندازیم بالا یکم ببر بالا توانت رو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.jafari1990 نمایش پست ها
      داداش ما همرو بجز ریاضی به قصد 100 خوندیم اما تو کنکور 60 بیاریم کلاه رو میندازیم بالا یکم ببر بالا توانت رو
      درست میگی ولی منی که میخوام به 17 تا سوال فیزیک جواب بدم نسبت به کسی که میخواد هر30تا رو بزنه وقت بیشتری دارم وتمرکز بالا تره درضمن 16درصدم خطا درنظر گرفتم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام
      کانون > کنکور 94 (بدون معدل)
      do.php-imgf%3D72ff64a15e181.jpg

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالا فیزیوتراپی مشهد قبولی پزشکی ن البته ب کنکورش بستگی داره

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E-Beshkani نمایش پست ها
      سلام
      کانون > کنکور 94 (بدون معدل)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: do.php?imgf=72ff64a15e181.jpg
مشاهده: 121
حجم: 58.3 کیلو بایت
      چرا زحمت کشیدی خودم اینکارو کرده بودم میشه بهش اعتماد کرد؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      احتمالا فیزیوتراپی مشهد قبولی پزشکی ن البته ب کنکورش بستگی داره
      هدفم پزشکی نیست هدفم اینکه رتبه زیر 5000 بیارم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      چرا زحمت کشیدی خودم اینکارو کرده بودم میشه بهش اعتماد کرد؟
      داداش قلمچی درسته سؤالا لو میره و تقلب میشه و ......
      ولی توجه کن که پارسال چن نفر از 10 نفر اول،قلمچی بودن.....؟
      اعتماد کن دیگه اینقد کشش نده....
      نگفته که میشی 2780...بازه بهت داده.....
      به جای اینکه بیای وقتتو که الان از طلا ارزشمندتره سر سؤال تکراری،از دست بدی،برو بخون
      موفق باشی
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اقا این یعنی دقیقا چی که میخوای 48 درصد زیست رو بخونی .
      زیست کلا ترکیبی سوال میاد(البته به جز یه تعداد کم سوال مثل ژنتیک) . حالا اگه مثلا یه فصلی مثل شارش یا گیاهی رو حذف کنی و نخونیش نمیتونی سوالات فصلهایی رو هم که خوندی جواب بدی !!
      حداقل زیست رو کامل بخون

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اقا این یعنی دقیقا چی که میخوای 48 درصد زیست رو بخونی .
      زیست کلا ترکیبی سوال میاد(البته به جز یه تعداد کم سوال مثل ژنتیک) . حالا اگه مثلا یه فصلی مثل شارش یا گیاهی رو حذف کنی و نخونیش نمیتونی سوالات فصلهایی رو هم که خوندی جواب بدی !!
      حداقل زیست رو کامل بخون
      من برای زیست کل زیست پیش به جز شارش+فصل8و11سومو انتخاب کردم که تو کنکورای اخیر خصوصا94 به جز یک سوال فصل1پیش بقیه سوالا مفهومی هستش. کنکورو خیلی بزرگ کردن برامون یه نمونش اینکه میگن سوالای زیست همش ترکیبیه درصورتی که 60درصد سولا مفهومی هستش.تازه 18درصدم خطا برا خودم درنظرگرفتم درضمن من پارسال زیستو تو کنکور 22درصد زدم با همین پیش میخوام 8درصد نسبت به پارسال زیاد کنم فکر نکنم کار زیاد سختی باشه

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من برای زیست کل زیست پیش به جز شارش+فصل8و11سومو انتخاب کردم که تو کنکورای اخیر خصوصا94 به جز یک سوال فصل1پیش بقیه سوالا مفهومی هستش. کنکورو خیلی بزرگ کردن برامون یه نمونش اینکه میگن سوالای زیست همش ترکیبیه درصورتی که 60درصد سولا مفهومی هستش.تازه 18درصدم خطا برا خودم درنظرگرفتم درضمن من پارسال زیستو تو کنکور 22درصد زدم با همین پیش میخوام 8درصد نسبت به پارسال زیاد کنم فکر نکنم کار زیاد سختی باشه
      امسال از شهرمون نگار لگزی که تو کانون هم اسمش هست همیشه آزمونا رو حدود 80 میزد اومد تو کنکور 45 زد ... نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام بگم کنکور رو دست کم گرفتی ... کنکورو بزرگش نکردن کنکور خودش بزرگ هست وگرنه این همه آدم ماه ها خودشونو نمیکشتن تا به هدفشون برسن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور امتحان ساده ای است
      که فقط بزرگ برگزار میشود

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اخه کل زیست ، فصل شارش هستش . یعنی ما کلا در 29 فصل زیست در مورد موجوداتی میخونیم که متابولیسم دارند( البته فصل9 قسمت ویروسیش رو فاکتور بگیر) . بعد میخوای فصل8 پیش رو حذف کنی !!! به هیچ وجه این کار رو نکن .
      بعد تنها سوال مستقل زیست که اصلا ترکیب نداره ، ژنتیکه . اونم که میخوای حذف کنی .
      دیگه چی موند از زیست؟؟!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      امسال از شهرمون نگار لگزی که تو کانون هم اسمش هست همیشه آزمونا رو حدود 80 میزد اومد تو کنکور 45 زد ... نمیخوام نا امیدت کنم فقط میخوام بگم کنکور رو دست کم گرفتی ... کنکورو بزرگش نکردن کنکور خودش بزرگ هست وگرنه این همه آدم ماه ها خودشونو نمیکشتن تا به هدفشون برسن
      فکر کنم هنوز کنکور ندادی به خاطر سنت میگما.یه نصیحت بهت میکنم کنکورو زیاد برا خودت بزرگ نکن معلومه سوالای زیستو تحلیل نکردی وگرنه این حرفو نمیزدی من پارسال دو ماه مونده بود به کنکور عملا زیستو نخوندم (البته قبل اونم ناقص خونده بودم )با این وجود تو کنکود در حد خودم خوب زدم درحد خودم.درضمن من وقتی میخوام نصف سولاارو بزنم وقتم بیشتره وبا تمرکز بالاتر جواب میدم .موفق باشی دوست عزیز

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن