خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 58
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

فقط شمایی که هدفتون پزشکی هست با توجه به شرایط سنی که دارین این رو هم در نظر داشته باشین که اگر قصد شرکت دردوره دستیاری(ازمون تخصص ) رو داشته باشین با محدودیت سنی روبرو میشین , این همه دارین زحمت میکشین و تایم میذارید همه جوانب رو بررسی کنید .
      دقیقا بررسی کردم و همه جوانب رو در نظر گرفتم که اینقد حاضرم بخاطرش تلاش کنم... اون قضیه محدودیت سنی هم برا بعضی رشته ها هس و نه برا همه رشته ها... یکی از فامیل تازه سال گذشته که 42 سالش بود تخصص قبول شد و داره میخونه... این قانونای ما هم که هر ثانیه عوض میشن و ما هم قرار نیس وقت خودمونو بخاطر اینکه نمیدونیم سالهای آینده چه قوانینی وضع میشن هدر بدیم و مطمعن باشین این قوانین هم نمیتونن خیلی دوامی داشته باشه...
      ویرایش توسط setareh60 : 06 خرداد 1395 در ساعت 01:12

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      چون تجربش کردم
      سوالاش تو تابستون استاندارد نیس...گزینه 2 تابستون بهتره
      قبول دارم و در جریان همه نواقص کاراشون هستم.. ولی خوب دیگه همسرم پیشدستی کردن و رفتن ثبت نام کردن و من هم الزاما باید شرکت کنم...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

فقط شمایی که هدفتون پزشکی هست با توجه به شرایط سنی که دارین این رو هم در نظر داشته باشین که اگر قصد شرکت دردوره دستیاری(ازمون تخصص ) رو داشته باشین با محدودیت سنی روبرو میشین , این همه دارین زحمت میکشین و تایم میذارید همه جوانب رو بررسی کنید .
      مگه اون قانون محدودیت سنی رو اجرا کردن وزیر بهداشت گفت که لغو شده

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1522 نمایش پست ها
      مگه اون قانون محدودیت سنی رو اجرا کردن وزیر بهداشت گفت که لغو شده
      خیر لغو نشده , جز شرایط عمومی ائین نامه مقررات پذیرش در ازمون دستیاری وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی برای سال 95 هست

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیر لغو نشده , جز شرایط عمومی ائین نامه مقررات پذیرش در ازمون دستیاری وزارت بهداشت و درمان و اموزش پزشکی برای سال 95 هست
      نه منظور من اون یکی قانونه که اومده بودن برای بعضی رشته ها محدودیت 30 35 و 40 ساله در نظر گرفته بودن آره اینیکه شما می گین جز آیین نامه است و فکر کنم محدودیتش 42 ساله

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه منظور من اون یکی قانونه که اومده بودن برای بعضی رشته ها محدودیت 30 35 و 40 ساله در نظر گرفته بودن آره اینیکه شما می گین جز آیین نامه است و فکر کنم محدودیتش 42 ساله
      صحبت اصلی بنده در رابطه محدودیت سنی های کم مثل 30 یا 35 که فرمودین نبود ,منظورم همون محدودیت اصلی 40 سال که برای همه رشته ها شامل میشد بود(42 نیست 40 ساله)

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام همگي
      برنامه خودم برا تابستون سنگينه البته هنوز قطعي نيست
      1. مطالعه دروس اختصاصي پايه و پيش نهايتا تا ابان
      2. دوم و سوم و پيش
      3. اختصاصي + ريدينگ زبان و عربي و قرابت
      4. احتمالا كانون
      5. فيزيك تشريحي و تستي و بقيه تستي
      6. هنوز تصميم نگرفتم ولي احتمالا
      شيمي پايه:مبتكران/پيش:خيلي سبز
      زيست پايه و پيش:نشرالگو و خيلي سبز
      فيزيك: گاج نقره اي و ؟؟؟؟
      رياضي: جامع خيلي سبز و iq گاج

مشاورم اصرار داره برا اختصاصيا كلاس برم ولي خودم ترجيح ميدم فقط رياضي و فيزيك كلاس برم حالا تا ببينم چي ميشه

البته دبيراش اصلا تاپ نيستن چون شهرمون دبير تاپ نداره
      اينايي كه ادعـاي اينو دارن كه درسو نبايد واسه پول خوند دو دسته ان:
      1. چشم و دلشون حسابــــــــــــي سيره
      2. ميخوان خودشو خاص جلوه بدن

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      صحبت اصلی بنده در رابطه محدودیت سنی های کم مثل 30 یا 35 که فرمودین نبود ,منظورم همون محدودیت اصلی 40 سال که برای همه رشته ها شامل میشد بود(42 نیست 40 ساله)
      اوکی فهمیدم مرسی از پاسختون

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Fardin نمایش پست ها
      سلام همگي
      برنامه خودم برا تابستون سنگينه البته هنوز قطعي نيست
      1. مطالعه دروس اختصاصي پايه و پيش نهايتا تا ابان
      2. دوم و سوم و پيش
      3. اختصاصي + ريدينگ زبان و عربي و قرابت
      4. احتمالا كانون
      5. فيزيك تشريحي و تستي و بقيه تستي
      6. هنوز تصميم نگرفتم ولي احتمالا
      شيمي پايه:مبتكران/پيش:خيلي سبز
      زيست پايه و پيش:نشرالگو و خيلي سبز
      فيزيك: گاج نقره اي و ؟؟؟؟
      رياضي: جامع خيلي سبز و iq گاج

مشاورم اصرار داره برا اختصاصيا كلاس برم ولي خودم ترجيح ميدم فقط رياضي و فيزيك كلاس برم حالا تا ببينم چي ميشه

البته دبيراش اصلا تاپ نيستن چون شهرمون دبير تاپ نداره
      به به خوبی فردین؟

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اصلا نگران شرایط نباشین یکی از اقوام بنده 32سالش بود و متاهل هم بود بعد یه دفعه به سرش زد که بره دندانپزشکی بخونه خیلیا از جمله خودم به شوخی مسخرش می کردیم و بهش می گفتم می خوای با من بیای کنکور بدیو از این حرفا ما هم نمی دونستیم که واقعا مصممه واسه این کار بعد اومد کنکور 93داد و رتبش رو اعلام نکرد فقط گفت به هدف نرسیدم بازم یکسال خوند و در کمال ناباوری تو کنکور94دندانپزشکی سراسری اردبیل قبول شد یعنی همه تو حیرت بودیم هاج و واج. عید هم اومده بود خونمون می گفت از وقتی رفتم دانشگاه احساس می کنم 10 15 سال جوونتر شدم جالبه می گفت شاگرد اول کلاسم از همین الانم واسه تخصص برنامه ریختم می خوام ایمپلنت بخونم خلاصه اراده یه چیز دیگست
      منم میشناسم کسی رو که با سن بالا دندون قبول شد ... البته بگم چون خودم در جریان کارش بودم میدیدم چجوری درس میخوند , اگه بگم ۱.۵ سال روزی حداقل ۱۲ ساعت میخوند دروغ نگفتم ...

تو یه سایتی دیدم که گویا قراره لغوش کنن این محدودیت رو , نوشته بود بر اساس شعار "ز گهواره تا گور دانش بجوی " نباید جلوی کسی رو برای ادامه تحصیل گرفت و قرار بود دیوان عدالت اداری ورود کنه به قضیه ... حالا اینکه نتیجه اش چی میشه خدا داند .
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      به به خوبی فردین؟
      مرسی داداش
      بد نیستم ولی از نهاییا راضی نیستم

Sent from my N9100 using Tapatalk

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Fardin نمایش پست ها
      مرسی داداش
      بد نیستم ولی از نهاییا راضی نیستم

منم به خدا فکر نمیکردم اینقدر بیدقت باشم اصلا افتضاح بیدقتی کردم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr AmiRoFfF نمایش پست ها
      منم میشناسم کسی رو که با سن بالا دندون قبول شد ... البته بگم چون خودم در جریان کارش بودم میدیدم چجوری درس میخوند , اگه بگم ۱.۵ سال روزی حداقل ۱۲ ساعت میخوند دروغ نگفتم ...

پس با این حساب من هنوزم باید بیشتر از اینا بخونم.... دندون کجا قبول شدن؟؟

تو یه سایتی دیدم که گویا قراره لغوش کنن این محدودیت رو , نوشته بود بر اساس شعار "ز گهواره تا گور دانش بجوی " نباید جلوی کسی رو برای ادامه تحصیل گرفت و قرار بود دیوان عدالت اداری ورود کنه به قضیه ... حالا اینکه نتیجه اش چی میشه خدا داند .
      من دفترچه آزمون دستیاری 95 96 رو دانلود کردم ولی هنوز فرصت نکردم بخونم.. باید دید محدودیت سنی وجود داره یا نه... البته در صورت قبولی من تا بعد از حداقل 8 سال دیگه شرایط رو ببینم

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      یک سوال داشتم
      شمایی که سنتون بالاتره
      چرا به دندونپزشکی فک نمیکنید؟؟

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      من دفترچه آزمون دستیاری 95 96 رو دانلود کردم ولی هنوز فرصت نکردم بخونم.. باید دید محدودیت سنی وجود داره یا نه... البته در صورت قبولی من تا بعد از حداقل 8 سال دیگه شرایط رو ببینم
      دستیاری دندانپزشکی محدودیت سنی نداره اما برای پزشکی کماکان این محدودیت هست , حتی اگر لغو هم بشه شما نمیتونید مطمئن باشید که ۸ سال دیگه هم لغو باشه چون در ایران زندگی میکنیم و اینجا شب میخوابن صبح بیدار میشن یه تصمیم جدید واسه سرنوشت ملت میگیرن ...
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن