خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 12212223 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 316 به 330 از 457
    1. Top | #316
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلامت باشی داداش
      شما یکبار که پیش هستی میتونی شرکت کنی، پیش رو که تموم کنی یکسال بعدش مهلت داری تعیین تکلیف کنی، توی اون فرجه یکساله هم میتونی باز شکرت(جدیده!) کنی...اگه خرداد تموم کنی، سال بعد باید همون روزی که فارغ التحصیل میشی بری پلیس +10 درخواست تمدید بدی بهت مثلاً تا اول مهر که نتایج کنکور میاد مهلت بدن غیبت نخوری
      یعنی بعد از فارغ تحصیلی 1 سالمهلت داریم؟
      .
      .
      اینجوری که قبل از کنکور دوم وقتمون تموم میشه!!
      .
      تا الان که همه میگفتم واسه کنکور دوم هیچ کاری لازم نیست .......قضیش چجوریه؟؟

2. Top | #317
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه
      من زنگ زدم به نظام وظیفه و گفتم دوتا از درسام مونده از پیش و متولد 20 مرداد 76 هستم
      یکیشون گفت میتونی 96 هم کنکور بدی
      یکی گفت 95 اخرشه
      چیکار کنم؟؟؟
      آیا من که درس افتاده از خرداد 94 دارم و هنوزم هست میتونم 96 هم کنکور بدم یا نه؟؟؟؟

3. Top | #318
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

یعنی بعد از فارغ تحصیلی 1 سالمهلت داریم؟
      .
      .
      اینجوری که قبل از کنکور دوم وقتمون تموم میشه!!
      .
      تا الان که همه میگفتم واسه کنکور دوم هیچ کاری لازم نیست .......قضیش چجوریه؟؟
      دقت نکردی مهندس! همینجوری خونه میسازید برای ملت؟!
      عرض کردم اگر خردادماه فارغ التحصیل​ بشن!
      SaM019

4. Top | #319
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      سلام به همه من زنگ زدم به نظام وظیفه و گفتم دوتا از درسام مونده از پیش و متولد 20 مرداد 76 هستم یکیشون گفت میتونی 96 هم کنکور بدی یکی گفت 95 اخرشه چیکار کنم؟؟؟ آیا من که درس افتاده از خرداد 94 دارم و هنوزم هست میتونم 96 هم کنکور بدم یا نه؟؟؟؟
      سلام دکتر!
      شما هر وقت هر تاریخی برگه موقت گواهی پایان تحصیلاتت رو گرفتی (البته قبل از ورود به سن 21) یکسال بعدش مهلت داری تعیین وضعیت کنی...
      SaM019

5. Top | #320
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      دقت نکردی مهندس! همینجوری خونه میسازید برای ملت؟!
      عرض کردم اگر خردادماه فارغ التحصیل​ بشن!
      خوب منم خرداد امسال فارغ تحصیل میشم....یعنی نباید بشم؟...........:-)

6. Top | #321
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

خوب منم خرداد امسال فارغ تحصیل میشم....یعنی نباید بشم؟...........:-)
      دوست عزیز فارغ التحصیلان چه خرداد چه شهریور تا شهریور سال بعد معافیت دارند.کلی بحث شده الان برخی دوستان با قانون قبل سال 92 میگن.

7. Top | #322
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من متولد تیر سال 77 هستم و قصد دارم در کنکور سال 96 هم شرکت کنم اما در سایت نظام وظیفه یه بند وجود داره که نوشته"کسانی که قبل از سن مشمولیت فارق التحصیل میشن 6 ماه مهلت معرفی دارن" و بر این اساس من اگه خرداد فارق التحصیل بشم چنین وظعیتی رو دارم

در مورد این موضوع با نظام وظیفه شهرمون تماس گرفتم و گفتن که درسته و برای شرکت تو کنکور 96 باید فارق التحصیل شهریور باشم , مشاور مدرسه هم چنین حرفی رو زد

اما وقتی به نظام وظیفه مراجعه کردم و حضوری سوالم رو پرسیدم گفتن که نه و خرداد و شهریور فرقی با هم ندارن . با نظام وظیفه تهران و یه شهر دیگه هم تماس گرفتم و این حرف رو تایید کردن و گفتن"منظور سال مشمولیت هست نه سن"

کدومشون درست میگن؟؟؟ اگه میشه بر اساس تجربیاتتون راهنماییم کنید.
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

ویرایش توسط ناخدا : 09 اردیبهشت 1395 در ساعت 17:53

8. Top | #323
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ناخدا نمایش پست ها
      سلام دوستان من متولد تیر سال 77 هستم و قصد دارم در کنکور سال 96 هم شرکت کنم اما در سایت نظام وظیفه یه بند وجود داره که نوشته"کسانی که فقط از سن مشمولیت فارق التحصیل میشن 6 ماه مهلت معرفی دارن" و بر این اساس من اگه خرداد فارق التحصیل بشم چنین وظعیتی رو دارم

در مورد این موضوع با نظام وظیفه شهرمون تماس گرفتم و گفتن که درسته و برای شرکت تو کنکور 96 باید فارق التحصیل شهریور باشم , مشاور مدرسه هم چنین حرفی رو زد

اما وقتی به نظام وظیفه مراجعه کردم و حضوری سوالم رو پرسیدم گفتن که نه و خرداد و شهریور فرقی با هم ندارن . با نظام وظیفه تهران و یه شهر دیگه هم تماس گرفتم و این حرف رو تایید کردن و گفتن"منظور سال مشمولیت هست نه سن"

کدومشون درست میگن؟؟؟ اگه میشه بر اساس تجربیاتتون راهنماییم کنید.
      سلام
      درست دقت نکردم چی گفتی اما دیدم نوشتی تیر 77
      منم تیر 76 هست
      کنکور 96 میتونی ثبت نام کنی
      بعد تموم کردن امتحانات نهایی پیش ، میری مدرسه یه کاغذ میدن بهت و پر میکنی و مدیر یه امضا و چسب میندازه بهش ، میری پلیس +10 ، اونجا برگه رو میدی و میگی میخوام یکسال بمون و درس بخونم..برات یک ساله میزنن .ممکنه مثلا تو برگه ای که میزنن بهت بنوسه شما تا سال 99 معاف هستی..اما همینجوری نوشته.چون واسه دوستام اونطوری بود ولی ماله منو نوشت 95 ، ( خرداد 94 رفته بودم )
      بعد یه پول خیلی جزئی هم میگیره یادم نیس واسه چی بود ، بهت یه کاغذ میده و میگه برو سال بعد نزدیکای خرداد بیا که دفترچه ارسال کنیم و اماده بشی واسه خدمت ،( از اون برگه یه کپی بگیر.و یکیشو بده مدرسه بزارن تو پروندت و یکیشو نگه دار) اما چون شهریور نتایجو میدن یا هم خواستی بری دانشگاه ازاد..برگه رو میاری و معافیت تحصیلی میگیری و تا چهار سال راحتی !

این بود کل حرفی که اونجا طرف بهم گفت
      حالا نمیدونم چطور میشه ، اما تا الان که نیومدن در خونمون

9. Top | #324
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من متولد مرداد 77 م......کنکور 95 اولی96 دومی.....خرداد فارغ تحصیل بشم بدون انجام هیچ گونه کار خاصی میتونم یک سال بمونم؟البته یک سال بمونم خرداد سال بعد وقت تمومه ولی نتیجه کنکور شهریور میاد....یه نفر درست راهنمایی کنه:'(

10. Top | #325
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      سلام
      درست دقت نکردم چی گفتی اما دیدم نوشتی تیر 77
      منم تیر 76 هست
      کنکور 96 میتونی ثبت نام کنی
      بعد تموم کردن امتحانات نهایی پیش ، میری مدرسه یه کاغذ میدن بهت و پر میکنی و مدیر یه امضا و چسب میندازه بهش ، میری پلیس +10 ، اونجا برگه رو میدی و میگی میخوام یکسال بمون و درس بخونم..برات یک ساله میزنن .ممکنه مثلا تو برگه ای که میزنن بهت بنوسه شما تا سال 99 معاف هستی..اما همینجوری نوشته.چون واسه دوستام اونطوری بود ولی ماله منو نوشت 95 ، ( خرداد 94 رفته بودم )
      بعد یه پول خیلی جزئی هم میگیره یادم نیس واسه چی بود ، بهت یه کاغذ میده و میگه برو سال بعد نزدیکای خرداد بیا که دفترچه ارسال کنیم و اماده بشی واسه خدمت ،( از اون برگه یه کپی بگیر.و یکیشو بده مدرسه بزارن تو پروندت و یکیشو نگه دار) اما چون شهریور نتایجو میدن یا هم خواستی بری دانشگاه ازاد..برگه رو میاری و معافیت تحصیلی میگیری و تا چهار سال راحتی !

این بود کل حرفی که اونجا طرف بهم گفت
      حالا نمیدونم چطور میشه ، اما تا الان که نیومدن در خونمون
      ممنون از جوابت
      اما من که خرداد مشمول نیستم تا بخوام برگه معافیت بگیرم و از اون طرف هم حتما زمانی که مشمول میشم(اواسط تیر) فارق التحصیل شدم و دیگه دانش اموز مدرسه نیستم که بخوان بهم معافیت بدن
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

11. Top | #326
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ناخدا نمایش پست ها
      ممنون از جوابت
      اما من که خرداد مشمول نیستم تا بخوام برگه معافیت بگیرم و از اون طرف هم حتما زمانی که مشمول میشم(اواسط تیر) فارق التحصیل شدم و دیگه دانش اموز مدرسه نیستم که بخوان بهم معافیت بدن
      نه داداش
      منم فک کنم 20 تیر 94 بود که رفتم و گفتن که خرداد 95 بیا!
      ربطی نداره
      شما هنوز دانش اموز اون مدرسه هستید هرچند که فارغ التحصیل باشی
      سال تحصیلی رو که میدونی اینطوری میگن مثلا نیمسال دوم 94 - نیم سال اول 95
      فقط یکم مدیر اذیت کرد که نمیده و اینا..پدرمم با رئیس اموزشو پرورش شهرمون دوس بود..گفتم..رفت گفت بهش.مدیر زنگ زد گفت بیاد بدم.چرا رفتی به اون گفتی..گرفتم و اومدم و تا الان که همه چی حله

ویرایش :

بازم هستند از دوستانی که متولد تابستون هستند از اونا بازم بپرس...
      واسه من که اینطور شدش...

ویرایش توسط hanjera : 09 اردیبهشت 1395 در ساعت 18:43

12. Top | #327
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ب همه
      دوستان من امسال پیش دانشگاهیم و اسفند میشه 18 سالم
      حالا ی چندتا سوال داشتم

1.تو سایتا نوشته ک فارغ التحصیلان تا 1 سال فرصت دارند ینی اگ خرداد قبول شم تا خرداد سال بعد فرصت دارم ولی من ک اسفند 18 سالم میشه(بعد فارغ التحصیلی) گفتن ی برگه معافیت میگیرم ک تا 1 سال معافم
      حالا چیکار کنم؟این یگ سال یا اون یکسال؟
      2.لازمه درس بزارم؟
      3.اگه درس بزارم و کنکور 95 قبول شم و شهریور درسارو پاس کنم ،اونوقت ایت تاثیر معدل پیش دانشگاهی چی میشه؟

یکم
      راهنماییم کنید
      لطفا

البته یکم ینی زیاد

پلیس 10 هم رفتم ولی طرف گیج میزد نفهمیدم چی گفت

با تشکر

13. Top | #328
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حداقل سوال سوم رو جواب بدین

14. Top | #329
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من متولد 10 دی 75 هستم و کنکور 96 سومین کنکورمه میتونم برم پیام نور ترم اول رو مرخصی بگیرم و بعد انصراف بدم؟چون یک سال تا بعد انصراف میشه حوالی دی یا بهمن 96 و من تا اون موقع دانشگاهم این که موردی ایجاد نمیکنه(صلواتتونم محفوظه)

15. Top | #330
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایبن یعنی منی که 94 کنکور دادم 95 هم میتونم بدم دو تا درس دارم که شهریور باید پاس کنم................فایل پیوست 56644

صفحه 22 از 31 نخستنخست ... 12212223 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن