خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 36
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین انتی ویروس چيه ???

سلام دوستان ... ی موقعيتي برام پیش اومده که انتي ويروس اورجينال بگیرم حالا بهم بگيد :
      از بین ESET / Bitdefender / Kaspersky
      کدومش بهتره ?!?!
      سيستم ام هم متوسطه رم 4 گيگ
      خوشحال ميشم نطرتون رو بدونم

Sent from my HTC One using Tapatalk

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arshia27 نمایش پست ها
      سلام دوستان ... ی موقعيتي برام پیش اومده که انتي ويروس اورجينال بگیرم حالا بهم بگيد :
      کدومش بهتره ?!?!

ESET تو ایران فعلا حرف اول رو میزنه داداش....خدایی قوی ام هست نسبت به بقیشون...
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dangh نمایش پست ها

ESET تو ایران فعلا حرف اول رو میزنه داداش....خدایی قوی ام هست نسبت به بقیشون...
      اتفاقا eset قيمتشم اوکي هست اما من سرچ ميکردم نوشته بودن زياد حساسیت رو ويروس ها نداره درسته ???!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Kaspersky بهترین انتی ویروس
      بین این چیزایی که گفتی هیچکدوم نمیتونه جای اینو بگیره

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      Kaspersky بهترین انتی ویروس
      بین این چیزایی که گفتی هیچکدوم نمیتونه جای اینو بگیره
      ميگن سنگينه يخورده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اتفاقا eset قيمتشم اوکي هست اما من سرچ ميکردم نوشته بودن زياد حساسیت رو ويروس ها نداره درسته ???!
      با توجه به رم و قیمت و اینا،همون eset رو بگیر...فایلای اطلاعاتی ناسا رو که نمیخای نگهداری داداش...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ميگن سنگينه يخورده
      بهر حال گفتی کدوم بهتره منم گفتم عزیز

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dangh نمایش پست ها

با توجه به رم و قیمت و اینا،همون eset رو بگیر...فایلای اطلاعاتی ناسا رو که نمیخای نگهداری داداش...
      به هر حال ما ایران زندگي میکنیم )) ميدوني ک کوچکترین فايل هامون هم امنيتي هستن )

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از لحاظ امنیت bitdefender
      از لحاظ سرعت eset
      خودم bitdefender رو پیشنهاد میکنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      به هر حال ما ایران زندگي میکنیم )) ميدوني ک کوچکترین فايل هامون هم امنيتي هستن )
      آها از اون لحاظ ...پس باید گاوصندوق نصب کنی ... از آنتی ویروس گذشته...

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      کدومش بهتره ?!?!

سلام
      درباره نود32: اولاش خوب مفت بود ابدیتشم حجمش پایین بود واسه همین خیلی ها از ش استفاده میکنن تو ایران حالا یکم اذیت میکنه مخصوصا اینکه ابدیت افلاینشو برداشتن از ورژن 8 به اینطرف کاریش نمیشه کرد تقریبا
      حساسیتشم رو ویروسه عالیه-من 6 ساله دارم استفاده میکنم هنوز سیستمم ویروسی نشده-فقط تو ورژن های 6 به بعد یکم سرعت سیستمو میکشه -این 1 سالی هم حجم ابدیتش یه 20 مگابایتی رفته بالا

درباره کاسپر:این انتی ویروس تو ازمایشایی که کردن حرف اولو زذه بیشتر اوقات -حرف نداره-فقط ابدیتش حجمش یکم بالاس-کلا انتی ویروس خوبیه توضیه خودم اگه میتونی اینه

درباره بیت:نسخه های اولش خیلی بد بود و ضعیف اما الان خوب شده -خییییییییییییلی قویه اما مشکلش اینه که کلا سرعت سیستمو میکشه که تو نسخه های جدیدش یکم بهتر شده اما هنوزم این مشکل هست

نتیجه:کاسپر بهترین گزینش بعد از اون اگه نشد نود بریز
      توصیه میکنم پول حروم نکن-ورژن جدید کاسپرو دان کن بریز ابدیتشم به صورت افلاین یا انلاین گیر میاد پول نده الکی
      اگه هم نتونستی نود 8 هم کرکش هم ابدیت افلاینش با نحوه فعالسازیش هست -خیلی هم عالی-خودم دارمن استفاده میکنم

اینم سایت:سافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - دانلود رایگان نرم افزار
      هرچی بخوای تو این هست فقط سررچ کن
      خلاف قوانین.

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      اون قدیم بود الان یارو خودش عکس نا.موسشو میذاره تو نت-البته میدونم بچه ها و شما اینجوری نیستین-ولی خوب کسی هم فکر نکنم پیدا بشه بخواد اطلاعات شما رو بزنه
      اگه خیلی برات مهمه یه هارد یا فلش بگیر بریز تو اون و از سیستمت جداش کن هر وقت لازم داشتی وصل کن-راحتتت....
      خلاف قوانین.

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها
      اون قدیم بود الان یارو خودش عکس نا.موسشو میذاره تو نت-البته میدونم بچه ها و شما اینجوری نیستین-ولی خوب کسی هم فکر نکنم پیدا بشه بخواد اطلاعات شما رو بزنه
      اگه خیلی برات مهمه یه هارد یا فلش بگیر بریز تو اون و از سیستمت جداش کن هر وقت لازم داشتی وصل کن-راحتتت....
      عزیز من مگه همه چی عکسه ???? من خودم علاوه بر عکس کلي اطلاعات تو کامپيوترم دارم مثه حساب های بانکي / اطلاعات هویتی / اطلاعات مربوط به کار و ... ک اگه ويروس بزنه بهش برام جالب نمیشه :/ اگه همه طرز تفکر شمارو داشته باشن که اصن بحث انتی ویروس و امنیت اطلاعات باید کشک بشه ک

15. Top | #15
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naseri نمایش پست ها

سلام
      درباره نود32: اولاش خوب مفت بود ابدیتشم حجمش پایین بود واسه همین خیلی ها از ش استفاده میکنن تو ایران حالا یکم اذیت میکنه مخصوصا اینکه ابدیت افلاینشو برداشتن از ورژن 8 به اینطرف کاریش نمیشه کرد تقریبا
      حساسیتشم رو ویروسه عالیه-من 6 ساله دارم استفاده میکنم هنوز سیستمم ویروسی نشده-فقط تو ورژن های 6 به بعد یکم سرعت سیستمو میکشه -این 1 سالی هم حجم ابدیتش یه 20 مگابایتی رفته بالا

درباره کاسپر:این انتی ویروس تو ازمایشایی که کردن حرف اولو زذه بیشتر اوقات -حرف نداره-فقط ابدیتش حجمش یکم بالاس-کلا انتی ویروس خوبیه توضیه خودم اگه میتونی اینه

درباره بیت:نسخه های اولش خیلی بد بود و ضعیف اما الان خوب شده -خییییییییییییلی قویه اما مشکلش اینه که کلا سرعت سیستمو میکشه که تو نسخه های جدیدش یکم بهتر شده اما هنوزم این مشکل هست

نتیجه:کاسپر بهترین گزینش بعد از اون اگه نشد نود بریز
      توصیه میکنم پول حروم نکن-ورژن جدید کاسپرو دان کن بریز ابدیتشم به صورت افلاین یا انلاین گیر میاد پول نده الکی
      اگه هم نتونستی نود 8 هم کرکش هم ابدیت افلاینش با نحوه فعالسازیش هست -خیلی هم عالی-خودم دارمن استفاده میکنم

اینم سایت:سافت گذر اولین دانشنامه نرم افزار ایران - دانلود رایگان نرم افزار
      هرچی بخوای تو این هست فقط سررچ کن
      ممنون از اطلاعاتی که دادی .... درمورد اصل بودن و نبودن انتی ویروس تفاوتش جدا محسوسه !!! وقتی شما این برنامه هارو کرک ميکنی برای اپدیت به جای سرور اصلي از سرور ديگه ای استفاده ميکنن که معلوم نیست واقعا چه بد افزار هایی رو وارد سیستم شما میکنن .... و اگر ی جور دیگه بخوابم نگاه کنیم اگه با ی کرک ساده می تونید انتی ویروس تون رو اکتیو کنید و اون هم خیلی خوب کار کنه که دیگه باید به بحث امنیت ترم افزار و شرکتش شک کرد

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن