خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 91
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تجربی، تو این مدت کم باقی مونده کاری میشه کرد؟

سلام
      الان حدودا 3ماهی مونده تا کنکور،
      تازه الان میخوام شروع کنم ب خوندن
      میدونم دیر هستو... ولی....
      اگ از صفر بخوام شروع کنم تاثیر خاصی داره؟
      اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم...
      بهترین رتبه ای ک تو این مدت کم با خوندن میتونم ب دست بیارم چقدر است؟(منطقه 3)
      اصلا امیدی ب قبولی تو دانشگاه دولتی هس؟
      البته پارسال هم کنکور دادم...
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      چرا از الان؟ قبلش هی هرچقد میگفتن بخون چرا نخوندی؟ نکنه انتظار پزشکی هم داری؟
      اینجور تاپیکا تکرارین
      اگه از الان تا خوده کنکور روزی 13 14ساعت مفید بتونی بخونی حدودای 2هزار اینا میشی در حالت خوشبینانه البته بستگی ب پایه درست داره
      اما ب نظر خودم ب شخصه کسایی ک مثل شما هستن اصلا اون انگیزه و اراده و پشتکارعالی و بی وقفه رو ندارن...شاید از هر 10000هزار نفر 1 نفر
      اکثرا 2روز تا مرز 10ساعت میخونن و بعد روز سوم دوباره افت و....میرن سر خونه اول.چون اینجوری بار اومدن!
      حالا استثناهاییم هست یدفه کولاک میکنن اما خب همه ک استثنا نیستن!
      بعضیاهم تاپیک میزنن ک بقیه بگن اره میتونی و بخودش ببگه میتونم و بره تو توهم و هی بگه از فردا از فردا از فردا....
      من با این تاپیکا مخالفم.خودمم پارسال جز این دسته بودم تو فضا بودم
      دیدم کسایی رو ک از الان خوندن اما چ خوندنی!رتبه منطقه 3 شده 4هزار و 2هزار و هزاروهشتصد و اینا.اما کمتر از این رتبه ها ندیدم.اما اراده ی فولادین داشتن.
      این بهانه هاروام نیارین ک نه دیگه باشه واسه سال دیگه و ن من هی تنبلم و ن دسگه نمیرسم و نه از فردا و نه عادت ندارم و...از این فکرا داشتی هیچی نمیشی.همین فردا برو ازاد ی رشته الکی اسم بنویس
      شما از کدوم دسته ای؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _amirho3ein نمایش پست ها
      سلام
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین
      پاشو پاشو تا دیر نشده منم خودم یکی از اونام که تازه شروع کردم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اینجور تاپیکا تکرارین
      اگه از الان تا خوده کنکور روزی 13 14ساعت مفید بتونی بخونی حدودای 2هزار اینا میشی در حالت خوشبینانه البته بستگی ب پایه درست داره
      اما ب نظر خودم ب شخصه کسایی ک مثل شما هستن اصلا اون انگیزه و اراده و پشتکارعالی و بی وقفه رو ندارن...شاید از هر 10000هزار نفر 1 نفر
      اکثرا 2روز تا مرز 10ساعت میخونن و بعد روز سوم دوباره افت و....میرن سر خونه اول.چون اینجوری بار اومدن!
      بعضیاهم تاپیک میزنن ک بقیه بگن اره میتونی و بخودش ببگه میتونم و بره تو توهم و هی بگه از فردا از فردا از فردا....
      دیدم کسایی رو ک از الان خوندن اما چ خوندنی!رتبه منطقه 3 شده 4هزار و 2هزار و هزاروهشتصد و اینا.اما کمتر از این رتبه ها ندیدم.اما اراده ی فولادین داشتن.
      این بهانه هاروام نیارین ک نه دیگه باشه واسه سال دیگه و ن من هی تنبلم و ن دسگه نمیرسم و نه از فردا و نه عادت ندارم و...از این فکرا داشتی هیچی نمیشی.همین فردا برو ازاد ی رشته الکی اسم بنویس
      شما از کدوم دسته ای؟
      باشه تو خوبی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      باشه تو خوبی
      چرا زور بهت داره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      امیدتون رو از دست ندین می تونین تو این سه ماهه تاثیر گذار،ماکسیمم نتیجه ممکن رو بدست بیارید البته به شرط اراده و هدف
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این مکتبستان که من میشناسم
      واسه سی روز آخرم یه برنامه واسه زیر 1000 آوردن میده

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اینجور تاپیکا تکرارین
      شما از کدوم دسته ای؟

آخه این چه راهنمایی کردنیه ؟؟؟

از الآن روزی 13 14 ساعت بخونه 2000 میشه ؟؟؟

دمتون گرم باو علم غیب هم که دارید ...

حرف ایمان سرورپور رو یادت باشه : قاضی مطلق خداست
      مردم شهری که همه در آن می لنگند ,
      به کسی که در آن راه می رود می خندند .

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. اینا رو برای کسایی (از رشته ی تجربی) میگم که تا حالا تقریبا هیچی نخوندن و می خوان تربیت معلم یا پیرا پزشکی قبول بشن

ادبیات:
      از کتاب ادبیات در ده روز (که تو نت هست) لغاتش رو پرینت بگیرین و روزانه حدود 20 دقیقه بخونینش . تو سایت کانون در قسمت جمع بندی کنکور ، جزوات جمع بندی لغت و املا ، آرایه ها ، تاریخ ادبیات و قرابت رو دانلود کنید ، پرینت بگیرین و بخونید ، زبان فارسی هم نشر الگو خوبه ، البته فقط درسنامه هاشو بخونید و بعد چند تا تست نمونه کنکوری بزنید. بعدش یه دور کتاب های درسی رو بخونین و بعد برین سراغ آزمون های جامع کنکور از 85 به بعد . اینجوری ادبیات رو بالای 50 میزنید ، بدون مطالعه ی قبلی
      عربی:
      اول ظرف 10 روز کتابای درسی سال اول تا سوم رو بخونید و مباحثی رو که اشکال داشتید ، یاد داشت کنید ، بعد برید سراغ کتاب عربی جمع بندی مهر و ماه که واقعا عالیه . البته اگه باهاش حال نکردید ، فیلم عربی عمار تاجبخش رهپویان رو بگیرید که عالی تدریس کرده . الکی پولتون رو به مؤسسات سودجو ندین . بعدش هم چند دوره آزمون جامع از کنکور 85 به بعد . اینطوری عربی بالای 50 درصد رو برای خودتون تضمین کرده اید .
      دین و زندگی:
      اول دینی آفبا با تدریس فوق العاده ی دکتر محمد کریمی رو بببینید بعدش کتاب جمع بندی مهر و ماه رو بخونید. البته دو درس دو درس پیش برید بهتره . بعدش هم آزمون های جامع کنکور
      زبان انگلیسی:
      برا لغت ، تیک ایت بگیرید و بخونید ، همچنین جزوه ی لغات پر تکرار کنکور که تو سایت کانون هست رو دانلود کنید و پرینت بگیرید و بخونید که از نون شب واجب تره . برای گرامر ، ریدینگ و کلوز هم کتاب کم حجم و مقوی خیلی سبز رو بگیرید . البته خیلی سبز اخیرا کتاب جمع بندی زبان بیرون داده که به نظر بهتر میاد (البته من فقط نمونه ی پی دی اف اش رو دیدم) . و در نهایت ، آزمون های جامع کنکورهای 85 به بعد
      زمین شناسی:
      کتابای درسی رو در حد امتحان نهایی بخونید و بعدش آزمون های اخیر کنکور رو بزنید ، تو کنکور بالای 30 میزنید و جزء هزار نفر اول کنکور در این درس میشید. البته فقط تو دبیری شیمی تأثیر داره ، همچنین خدمات دادگستری ، داروسازی و چند تا رشته ی آینده ندار زیر گروه 5
      ریاضیات:
      بهترین کتاب برای این درس ، ریاضیات تجربی خیلی سبز هست ، البته تنها ایرادش اینه که ننوشته کدوم تستا ، تستهای سراسری های خارج ، ریاضی و انسانی هستن . فصول آنالیز ترکیبی ، احتمال ، آمار ، ماتریس ، لگاریتم و تابع رو که حدود 30 درصد میشه ، میتونید بخونید . بعد اگه وقت کردید ، فرمول های مشتق ، حد و پیوستگی و انتگرال رو بخونید .
      راه دیگه اینه که فیلم آفبا رو ببینید و همراه با فیلم تست هاشو کار کنید و بعدش برید سراغ کتاب آبی 10 سال .
      به نظرم در زمان باقی مانده ، باید راه دوم رو انتخاب کنید .
      زیست شناسی:
      فیلم زیست شبکه ی صد روز تا کنکور با تدریس دکتر هادی کمشی (طراح قلمچی) که 24 جلسه هست رو ببینید ، بعدش برید سراغ کتاب درسی و درس تدریس شده رو با دقت بخونید و چند تا تست بزنید ، بعد از اتمام این دوره ، باید کتابای همایش استاد علی محمد عمار لو نشر دریافت رو بخونی . بعدش هم چند تا آزمون جامع کنکوری و مؤسسات معتبر . جزوه ی همایش دکتر مهرداد عالی پور هریسی که تو نت هست هم برای جمع بندی ، عالیه .
      فیزیک:
      کتاب آبی 10 سال پیش رو که تک جلدی شده ، بخرید و بجز فصل اول و دوم ، بقیه رو بخونید که حدود 30 درصد کنکور هست . در پایان چند دوره آزمون های جامع آزمایشی معتبر هم بزنید ، بد نیست.
      شیمی:
      فیل مبتکران رو هرچه زودتر بگیرید و کار کنید ، درسنامه های مبتکران سال هاست که امتحانشان را پس می دهند ولی بعضی ها بازهم دنبال منابع دیگرند.
      اگه بعدش تستای آزمون های جامع آزمایشی سنجش و گزینه دو امسال رو هم کار بکنی ، می تونی بالای 50 بزنی .

چند تا نکته :
      1. به این برنامه اعتماد کامل داشته باشید به خصوص در دروس عمومی و به همه ی دستور العمل ها عمل کنید .
      2. هرگز سراغ ریاضیات جامع مهر و ماه نروید ؛ چون درسنامه هاش روان نیست و پاسخ های به اصطلاح تشریحش هم خیلی پرشی است و در نهایت شما را از ریاضی نا امید می کند .
      3. فیلم های آفبا را از مؤسسه اش نخرید ؛ چون خیلی گران میدهند ، می توانید در فروشگاه این سایت و سایت ایسام ، 40 درصد قیمت اصلی پیدا بکنید . اگر پولش را ندارید از آشنایان قرض بگیرید ، بعد کنکور می تونید اونارو بفروشید ...
      4. برای ادبیات و زبان ، فیلمای شبکه ی صد با تدریس داریوش سلطانی و علیرضا چاووشی هم خوبه .
      5. من خودم فیلمای شبکه ی صد تجربی رو دارم و با قیمت 100 هزار تومان می فروشم ، البته نصف محتوای دیسک های 1 ، 2 و 6 عمومی ها خرابن . تو سایت ایسام گذاشتمش.
      و نکته ی مهمتر اینکه حد اقل دو هفته مانده به کنکور ، دیگر هرگز هیچ مبحث جدیدی نخوانید و آموخته هایتان را تثبیت کنید .
      درصدهای مورد نیاز برای قبولی در رشته های مختلف را در آدرس زیر ببینید :
      لیست رشته ها

با عمل به این برنامه ، به آوردن رتبه ی حدود 10 هزار منطقه که برای قبولی در رشته هایی مثل پرستاری و تربیت معلم کافی است ، کاملا اطمینان دارم
      و حتی تعجب نخواهم کرد اگر کسی که تا حالا هیچی نخوانده ، با این برنامه ، دندان پزشکی ، پزشکی یا داروسازی قبول شود ، البته به شرطی که معدل کتبی سال سوم ، تأثیر منفی نداشته باشد .
      ویرایش توسط shahravan : 27 فروردین 1395 در ساعت 13:20

10. Top | #10
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین
      سلام داداش
      اینو یه فردی که 3 ساله پشت کنکوره داره بهت میگه؛ تا وقتی پاسخبرگ رو تحویل ندادی هنوز وقت داری!
      العاقل یکفی بالاشاره...
      چرا از صفر؟! تا حالا چیزی خوندی! چیزایی که تا حالا خوندی رو نسوزون! مغز تابع باور است...اگه باور کنی که چیزی بلد نیستی اونچیزایی که بلد بودی رو از دست میدی!
      تو با رتبه کاری نداشته باش! هیچکدوم از رتبه های برتر کنکور موقع خوندن اصلاً به رتبه فکر نمیکردن!
      SaM019
      ویرایش توسط Dr.ali : 23 فروردین 1395 در ساعت 13:36

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میدئنم منطقه چندی؟اما بدون اگه بخوای تخصصصیا رو تا 40 میتونی بزنی...عمومیا غیر ادب رو تا هر چند دلت بخواد...من پارسال ک کنکور خرداد بود عربی زبان رو شروع کردم این موقعه ها 75 زدم تو کنکور...اگه بخوای بخدا تو منطقه س تا 1000 هم میرسی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین

ببین هرکی میگه موفق میشی تو این سه ماه چرت گفته

بهترین کار اینکه ریلکس کنی و بخوابی

انصافا حیف نیست تو این بهار به این خوبی از خوابت بزنی برای درس؟

این 3 ماه بخواب که اماده سال دیگه بشی
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

13. Top | #13
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      ببین هرکی میگه موفق میشی تو این سه ماه چرت گفته

بهترین کار اینکه ریلکس کنی و بخوابی

انصافا حیف نیست تو این بهار به این خوبی از خوابت بزنی برای درس؟

این 3 ماه بخواب که اماده سال دیگه بشی
      چرت نگو بهش :/ فقط اگه تجربي هستی آره وقت تلف کنيه ولی رشته های دیگه هستی شانس داری

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین
      به قول یکی از مشاورا رستگار رحمانی بعد سربازی توی 4 ماه رتبه یک شد .
      حالا ما رتبه یک نمیشیم. ولی میتونیم به پزشکی فکر کنیم . پزشکی تهران یکم اغراقه . ولی شهرستان شانس زیاده .
      با یک برنامه مناسب مث مار و پله با قدرت بخون . کتاب هاتو هم اگه میتونی عوض کن . ادبیات تست بزن . عربی فیلم عربی ماهینی گاج بگیر و تست بزن . دینی بخون و تست بزن . افبا هم خوبه . زبان بخون و بتست . ریاضی و فیزیک جمع بندی افبا رو بگیر و بتست . شیمی خط ویزه گاج و آزمون شیمی فار بگیر . زیست هم الگو که هم درسنامه هم تست مناسب داره رو کار کن .
      ایشالا اگه خدا بخواد و تلاش کنی پزشکی قبولی

حرف هیچ کس رو هم که میگه نمیتونی قبول شی محل نده که فقط اینا ادمای بی انگیزه و بی هدف هستن .
      به امید موفقیت...
      فَعَلَی اللهِ تَوَکَّلتُ فَاَجمِعُوا اَمرَکُم وَ شُرَکائَکُم ثُمَّ لا یَکُن اَمرُکُم عَلَیکُم عُمَّهً

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.l.s نمایش پست ها
      آخه این چه راهنمایی کردنیه ؟؟؟

از الآن روزی 13 14 ساعت بخونه 2000 میشه ؟؟؟

دمتون گرم باو علم غیب هم که دارید ...

حرف ایمان سرورپور رو یادت باشه : قاضی مطلق خداست
      نه بابا پس لابد کمتر میشه؟ یا ک نه اصلا خوده پزشکی رو شاخشه
      چرا انقد تو توهم و فضا هستین
      میخواین بدتون بیاد یا نیاد کمتر از این رتبه ها ممکن نیست.
      من دارم رو دلیل و منطق و کسایی ک دوروبرم دیدم میگم ن از رو احساس و این ک زور بم داشته باشه و مخالفت کنم و نخوام واقعیتو بپذیرم
      الکی ب کسی امید زیادی ندین بعد اگه اون نتیجه رو نگرفت دلش بشکنه
      اگه شما میتونی تو این 3 ماه بخون 2رقمی شو اصلا کیه ک بدش بیاد ولی ببینم میتونی!!!
      تازه واسه کسی ک تاحالا هیچی نخونده و صفره این رتبه ها ک گفتم دیگه اخرشه
      اگرم شنیدین یکی مث رستگار رحمانی و اینا...اونا کنابو قبلا جویدن! معدل بالا و ب درسا همه تسلط دارن اما کسی ک هیچی نخونده و بلد نیست این رتبه ها هم تو آرزواش میبینه.
      ویرایش توسط Afsoon_chashman : 23 فروردین 1395 در ساعت 14:33

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)