خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 194
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شرایط جلسه کنکور چطوریه؟!

سلام . دوستای باتجربه به این سوالات من ممنون میشم جواب بدین
      من تا چندماه قبل همیشه چرکنویس میبردم سر ازمون و راحت به محاسبات میپرداختم! ولی فهمیدم که نمیذارن اینکارو کنیم
      -حالا سر جلسه کنکور چیا میذارن ببریم چیا رو نمیذارن؟
      -میذارن سوالو تو همون دفترچه تیک بزنیم؟!
      -جای انجام محاسبات خود دفترچه کنکور کافیه؟
      -میتونیم قولنج گردنمونو بشکنیم؟ :d یه وقت فک نمیکنن تقلب میکنیم؟؟
      کلن راجع به شرایطش توضیح بدین. مرسی

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

-میتونیم قولنج گردنمونو بشکنیم؟ :d یه وقت فک نمیکنن تقلب میکنیم؟؟
      کلن راجع به شرایطش توضیح بدین. مرسی
      شوخی میکنی؟
      اتفاقا تقلب تو کنکور راحته تا تقلب در امتحانات نهایی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین برگه اینا نمیتونی با خودت ببری.اما اب و کیکو و... اینارو میتونی ببری
      قولنجم میتونی بشکنی ..کفشتم میتونی در بیاری حتی بدون جوراب...امتحان کردم...یکی از بچه هامون سر جلسه موبایل اورده بود اصن مراقبا نفهمیدن...
      تقلبم زیاد میشه...ام اگه بگیرن فک کنم تا 2 سال نمیتونی کنکور بدی...البته اینجور که بچه ها میگفتن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hanjera نمایش پست ها
      شوخی میکنی؟
      اتفاقا تقلب تو کنکور راحته تا تقلب در امتحانات نهایی
      نهایی ک آخر تقلبه . اصن قبولش ندارم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درود.

راجب برگه ی چرک نویس ک گفته بودید شما روز کنکور یه برگه با خودتون ببرید و ب مراقب حوزتون بگین ک من این برگه رو آوردم. حالا کلا دو حالت یا میگه اشکالی نداره یا ازتون میگیره ولی فکر میکنم بردن یه برگه ضرری نداره(حداقل شانستون رو امتحان کردین)

راجب اینم ک پرسیده بودین آیا جای انجام محاسبات کنکور کافی هست یا نه این یه چیز کاملا شخصیه و کاملا بستگی ب طرز نوشتن شما داره ک ریز بنویسد یا درشت یا کلی چیز دیگه. من نظرم اینه ک از الان تمرین کنید و توی خونه برای حل کردن سوال ها برگه ی چرک نویستون رو تقسیم بندی کنید ب قسمت های کوچیک و سعی کنید تا میتونید توی اون قسمت سوالو حل کنید

امیدوارم ک مفید براتون واقع بوده باشه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

ویرایش توسط _-Mohammad-_ : 22 فروردین 1395 در ساعت 12:05

6. Top | #6
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      هیچی یه جلسه عادیهکه شب قبلش تا زمانی که بری جلسه حتی این فکر که اجرام آسمانی چجوری بوجود اومدن یا اینکه چرا پنگوئن ها زیر بغلشون رو با دست نمیخارونن میاد سراغت! دیگه آینده و نتایج کنکور سر جای خودش!
      جلسه آزمون در یکی از دانشگاه های نزدیک محل اقامتتون برگزار میشه! یا توی سالن یا توی اتاق با مراقبین که کارت سازمان رنجش رو گردنشون خود نمایی میکنه! هم بینشون افراد خیلی خشک و منضبط و بد اخلاق (مخصوصاً خانم ها) و هم افراد گشاده رو و خوش اخلاق وجود داره!البته بین خانم هاشون افراد دل رحم مشفق هم پیدا میشه که اگه شما وقت برای عمومی ها کم آورده باشی با هزار التماس و خواهش دفترچه عمومیت رو با دقیقه وقت بهت میده!
      با دیدن اولین سؤال که لغت باشه همه چیز میاد تو ذهنت!اما از همون لحظه اول آدرنالین کأنه یابو شروع میکنه به تاخت و تاز!حدود 4 ساعت میتونی کل آباء و اجداد طاهرینت رو زیارت کنی!مخصوصاً وقتی به هندسه میرسی دیگه فوق العادست!
      تغذیه ای که قبل از جلسه بهت دادن یا مسئولین وظیفه شناس پخش میکنند بدون تعارف مزه زهر مار میده! اون قدری که دلت برای نون و پنیر تنگ میشه!
      یه جاهایی هم هست که فقط محض تفریح شما ازش سرال طرح کردند! تشخیص اینکه جلمه فلان چند جزئیه و قرابت معنایی از ادبیات و ترجمه و تعریب عربی و بطور کل سؤالات دینی و 12 سؤال اول زبان بیشتر حالت شوخی و مزاح طراح رو داره!اما وارد دفترچه اختصاصی دیگه طراح جدی میشه!به سؤالای چهار فصل اول زیست2 و زیست3(پیش) که میرسی طراح یه مقدار مهربون میشه!ولی سر شیمی مجدداً اون روش بالا میاد!
      وقتی هم بلند گو اعلام میکنه وقت تمومه یه حسی بهت میگنه اگه فقط یک دقیقه فقط یک دقیقه زمان داشتی میتونستیی 20 سؤال شیمی جواب بدی! ولی خب مراقبین محترم از این حس شما خبر ندارن!

راستی یادم رفت بگم، سر جلسه هر گونه وسیله ارتباطی و الکترونیکی (ماشین حساب و Mp3 و...) غیر مجاز است و مراقب اگه بخواد قانونی عمل کنه خیلی محترمانه شما رو به بیرون هدایت میکنه اگه با همراهتون باشه! قبل از ورود همه رو میگردن!
      در مورد دفترچه هم،طی مدت آزمون دفترچه کاملاً در اختیار شماست! میخوای باهاش کشتی بگیر مخوای ناز و نوازشش کن! دفترچه برای شماست...جای فسقلی محاسبات معمولاً پاسخگو نیست! و مجبورید از بقیه فضای دفترچه استفاده کنید!(من خودم سال قبل مجبور شدم یک سؤال ریاضی رو پشت کارتم حل کنم!
      امیدوارم موفق باشید آبجی
      SaM019
      ویرایش توسط Dr.ali : 23 فروردین 1395 در ساعت 12:35

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام
      هیچی یه جلسه عادیهکه شب قبلش تا زمانی که بری جلسه حتی این فکر که اجرام آسمانی چجوری بوجود اومدن یا اینکه چرا پنگوئن ها زیر بغلشون رو با دست نمیخارونن میاد سراغت! دیگه آینده و نتایج کنکور سر جای خودش!
      جلسه آزمون در یکی از دانشگاه های نزدیک محل اقامتتون برگزار میشه! یا توی سالن یا توی اتاق با مراقبین که کارت سازمان رنجش رو گردنشون خود نمایی میکنه! هم بینشون افراد خیلی خشک و منضبط و بد اخلاق (مخصوصاً خانم ها) و هم افراد گشاده رو و خوش اخلاق وجود داره!البته بین خانم هاشون افراد دل رحم مشفق هم پیدا میشه که اگه شما وقت برای عمومی ها کم آورده باشی با هزار التماس و خواهش دفترچه عمومیت رو با دقیقه وقت بهت میده!
      با دیدن اولین سؤال که لغت باشه همه چیز میاد تو ذهنت!اما از همون لحظه اول آدرنالین کأنه یابو شروع میکنه به تاخت و تاز!حدود 4 ساعت میتونی کل آباء و اجداد طاهرینت رو زیارت کنی!مخصوصاً وقتی به هندسه میرسی دیگه فوق العادست!
      تغذیه ای که قبل از جلسه بهت دادن یا مسئولین وظیفه شناس پخش میکنند بدون تعارف مزه زهر مار میده! اون قدری که دلت برای نون و پنیر تنگ میشه!
      یه جاهایی هم هست که فقط محض تفریح شما ازش سرال طرح کردند! تشخیص اینکه جلمه فلان چند جزئیه و قرابت معنایی از ادبیات و ترجمه و تعریب عربی و بطور کل سؤالات دینی و 12 سؤال اول زبان بیشتر حالت شوخی و مزاح طراح رو داره!اما وارد دفترچه اختصاصی دیگه طراح جدی میشه!به سؤالای چهار فصل اول زیست2 و زیست3(پیش) که میرسی طراح یه مقدار مهربون میشه!ولی سر شیمی مجدداً اون روش بالا میاد!
      وقتی هم بلند گو اعلام میکنه وقت تمومه یه حسی بهت میگنه اگه فقط یک دقیقه فقط یک دقیقه زمان داشتی میتونستیی 20 سؤال شیمی جواب بدی! ولی خب مراقبین محترم از این حس شما خبر ندارن!

راستی یادم رفت بگم، سر جلسه هر گونه وسیله ارتباطی و الکترونیکی (ماشین حساب و Mp3 و...) غیر مجاز است و مراقب اگه بخواد قانونی عمل کنه خیلی محترمانه شما رو به بیرون هدایت میکنه اگه با همراهتون باشه! قبل از ورود همه رو میگردن!
      در مورد دفترچه هم،طی مدت آزمون دفترچه کاملاً در اختیار شماست! میخوای باهاش کشتی بگیر مخوای ناز و نوازشش کن! دفترچه برای شماست...جای فسقلی محاسبات معمولاً پاسخگو نیست! و مجبورید از بقیه فضای دفترچه استفاده کنید!(من خودم سال قبل مجبور شدم یک سؤال ریاضی رو پشت کارتم حل کنم!
      امیدوارم موفق باشی داداش
      پاسخ جامع و عالی! سپاس بسیار
      شما هم موفق باشی آبجی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب یه بار برو سر ازمون سنجش میفهمی چه طوریه دیگه.

البته کنکور یه فرق های کوچیک در برگزاری و یه فرق های بزرگی هم در شرایط خودت در ازمون داره که زبان از گفتنش عاجز است

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بابا کاملا آزادی هر کاری بکنی ...
      خودشون هم چرکنویس میدن ...
      دفترچه هم بهت میدن دیگه هر کاری خاستی باهاش میتونی بکنی ...
      حتی میتونی ازش دربیاری بزاری تو اختصاصیا ... البته این یه موردو نباید بفهمن دیههه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میشه از وقت اختصاصیا برای عمومیا گذاشت؟ یعنی بعد از اتمام عمومی و دادن دفتر چه اختصاصی دفتر چه عمومی رو میگیرن؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط man4005 نمایش پست ها
      میشه از وقت اختصاصیا برای عمومیا گذاشت؟ یعنی بعد از اتمام عمومی و دادن دفتر چه اختصاصی دفتر چه عمومی رو میگیرن؟
      نه نمیشه

Sent from my HTC One using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نگران چرکنویس نباش.....با پاککن پاکشون کن.
      .
      .
      .
      .
      اگه پاسخنامه پاره بشه چی میشه؟

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه توصیه میکنم شاید بخندین
      هر وقت میخواین آب بخورین کج شین بعد بخورین
      خدای نکرده اب بریزه رو پاسخ برگتون و خراب بشه پاسخ برگ دیگه ای در کار نیس و باید خیلی شیک وسایل رو جمع کنید و سالن رو ترک کنید
      توصیه های دیگه ای هم دارم روزای قبل کنکور اگه انجمن بودم میگم

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من پارسال فقط ب این خاطر باخودم ساعت بردم ک اگه ی نفردرس خون دیدم وباخودش ساعت نیاورده بود ساعتمو بش بدم...

امسالم همین کارو میکنم...شاید ب درد اونابخوره..
      دوتا خبر دارم یک خبر خوب... یک خبر بد!
      خبر خوب اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...
      و خبر بد هم اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا دفترچه سوالات را نمیدن ببریم خونمون پارسال نذاشتن ببرم ولی دختر عمه ام سال 92 کنکور داد دفترچه اختصاصی را برد خونه
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن