خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور مجدد تجربی برای فارغ التحصیلان کارشناسی و کارشناسی ارشد

سلام و احترام خدمت تمامی دوستان
      من میخوام کنکور 96 برای دندانپزشکی کنکور بدم و کلی دور شدم از کنکور و زیست هم که اصلا نمیدونم چی هست.این تاپیک رو برای گفتگوی دوستانی ساختم که مدرک کارشناسی یا ارشد دارن و میخوان دوباره کنکور بدن.چندتا سوال خودم دارم.
      1-اصلا این تصمیم بیخیال شدن رشته خودمون و بازگشت به کنکور درسته؟
      2-احتمال موفقیت چقدره؟
      3-عوامل موفقیت و شکست چیه؟
      4-باید چند ماه بخونیم تا مثلا دندونپزشکی قبول شیم؟
      5-علاقه به رشته یا درآمد؟چون خودم علاقه ای به دندانپزشکی ندارم و صرفا بخاطر درآمدش میخوام واردش شم.
      6-شرایظ سنی چقدر مهمه و بعدا مشکل ایجاد نمیکنه؟
      برای ارتباط با من از ایمیل ali.sarlak.2092@gmail.com استفاده کنید.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط بدونید عمر چیز ارزشمندیه برید یه حرفه ایی یاد بگیرید وقتتونو تلف نکنید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم مثل شما ارشدم اما خب اكه صرفا هدفتون درآمدش هست شغلهاي بهتر و بردرامدتر هم هست..

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اگر كارشناسيتون روزانه بوده تنها حق انتخاب دوره هاي بين الملل يا مازاد يا دانشگاه آزاد رو داريد. اين نكته رو هم در نظر داشته باش ...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چند تا چیز رو در نظر بگیر
      1. ممکنه مجبور بشی 3 سال دوباره پشت کنکور بمونی
      2. الان حداقل 25 سال داری رقابت تجربی از ارشد و حتی دکترا هم میتونم برا شما بگم برا رشته های تاپ دولتی سخت تر هست دوباره باید با حجم عظیمی از حفظیات مواجه بشی و دروسی که اصلا هیچ زمینه ای نداری
      3.چند سال بدون درامد خواهی بود و شاید سخت باشه
      4. قبول هم بشی اول خرجه و خیلی سخت میشه دارمد داشته باشی
      4. اگه وضع مالی خوبی هم نداری قید ازدواج هم تا 7 تا 10 سال دیگه باید بزنی چون به مشکل برخورد میکنی با وضع اقتصادی موجود
      5. از همه مهمتر مدرک قبلی کارشناسی ارشد هرچی داری وقتی یه مدرک دیگه بگیری انگار اون زحمت های قبلی رو ریختی دور و نمیشه تو دو جای مختلف کار کرد پس 7 سال عمرت تا حدودی بدون نتیجه خواهد ماند و هدر رفته
      البته قبول دارم اگه بتونی این ارزشمند تر میتونه باشه در حال حاضر ولی شاید شرایط عوض شد
      6.اگه روزانه خونده باشی کارت سختر هم میشه باید سالی نزدیک 16 میلیون پول بدی یعنی باید حداقل یه 100 میلیونی الان پول داشته باشی
      7.مشکلات دیگه هم هست این گوشه ای از اونها بود
      8.خوب فکرو کن
      من هم چین تجربه ای داشتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      اگر كارشناسيتون روزانه بوده تنها حق انتخاب دوره هاي بين الملل يا مازاد يا دانشگاه آزاد رو داريد. اين نكته رو هم در نظر داشته باش ...
      درود

موردی که شما می فرمایید کجای دفترچه هست؟

من قبلا توی دفترچه خوانده بودم هرکس میتونه یک بار از آموزش رایگان استفاده کنه و برای استفاده دوباره باید شهریه بده.
      بنده زیر با بخونید:
      چنانچه داوطلب در مقطع کارشناسی از آموزش رایگان برخوردار بوده است، در صورت قبولی در دوره های مزبور، ملزم به پرداخت شهریه مطابق مصوبه هیأت امنای دانشگاه مربوط می باشد
      من جایی ندیدم که محدود به انتخاب دانشگاه باشه یعنی دیگه نتونه دولتی درس بخونه.
      بند بالا هم میگه شما دانشگاه دولتی دوباره بخوای همون مقطع رو بخونی باید پول بدی.
      شهریه هم قطعا از دانشگاه آزاد کمتره! و تقریبا معادل هزینه شبانه دانشگاه دولتی است.

البته موردی که شما میگید فکر می کنم برای ارشد صدق میکنه. اما چون درباره کارشناسی نوشتید.....
      ویرایش توسط Pars : 06 فروردین 1395 در ساعت 18:59

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      درود

من قبلا توی دفترچه خوانده بودم هرکس میتونه یک بار از آموزش رایگان استفاده کنه و برای استفاده دوباره باید شهریه بده.
      بنده زیر با بخونید:

بند بالا هم میگه شما دانشگاه دولتی دوباره بخوای همون مقطع رو بخونی باید پول بدی.
      شهریه هم قطعا از دانشگاه آزاد کمتره! و تقریبا معادل هزینه شبانه دانشگاه دولتی است.

البته موردی که شما میگید فکر می کنم برای ارشد صدق میکنه. اما چون درباره کارشناسی نوشتید.....

اولين كاري كه هر داوطلب كنكوري بايد انجام بده خوندن دقيق مطالب هست. شما بريد و دفترچه كنكور 95 رو دوباره كامل و دقيق بخونيد. اين چيزي شما نوشتيد مال سال 94 هست ...

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      میتونم بپرسم دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد کدوم دانشگاه بودید ؟؟
      بعلاوه گرایشهایی که خوندید

9. Top | #9
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pars نمایش پست ها
      درود

بنده زیر با بخونید:

دفترجه امسال نوشته هركسي كه مدركه روزانه داره نميتونه دانشكاه روزانه درس بخونه.. فكر كنم مدرك كارشناسي ازاد هم كلا جه با ازاد جه با روزانه حق نداره بره روزانه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Negin نمایش پست ها
      دفترجه امسال نوشته هركسي كه مدركه روزانه داره نميتونه دانشكاه روزانه درس بخونه.. فكر كنم مدرك كارشناسي ازاد هم كلا جه با ازاد جه با روزانه حق نداره بره روزانه
      توی دفترچه نوشته کسانیکه لیسانس از دانشگاه دولتی دارند باید برای روزانه رفتن به رشته دیگر باید شهریه بپردازند اینو مطمئنم ،ولی گویا کارشناسی های ارشد اگرچه از دانشگاه آزاد باشند باز هم باید برای رشته های روزانه شهریه بپردازند.این مورد اخیر را شنیده ام اما خودم توی دفترچه نخوندم چون دنبالش نبودم.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ملاک، شنیده ها و شایعات نیستن.
      چیزی که باید بر اساسش برنامه ریزی کنید، دفترچه کنکور 95 هست و نه چیز دیگه.

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام به همگی اقا من میخوام کنکور 96 دوباره شرکت کنم لیسانس زیست دارم البته ازاد من بین رشته پرستاری و علوم ازمایشگاهی هر کدومو بیارم میرم از این رشته خودم بهتره اصلا بازار کا رنداره ولی واقعا نمیدونم برای ریاضی و فیزیک چکار کنم هیچی یادم نموده
      امیدوارم شرط معدل رو سال جدید بردارن
      خواهشا بهترین منابع رو معرفی کنید من حدود 6 ساله از دروس دبیرستان دور بودم
      ممنون

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها

توی دفترچه نوشته کسانیکه لیسانس از دانشگاه دولتی دارند باید برای روزانه رفتن به رشته دیگر باید شهریه بپردازند اینو مطمئنم ،ولی گویا کارشناسی های ارشد اگرچه از دانشگاه آزاد باشند باز هم باید برای رشته های روزانه شهریه بپردازند.این مورد اخیر را شنیده ام اما خودم توی دفترچه نخوندم چون دنبالش نبودم.
      بند و دفترجه كنكور 95 رو بخونيد متوجه ميشين كه ليسانسهاي روزانه كلا حق ندارن حتي با برداخت هزينه در دانشكاه روزانه شركت كنن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Negin نمایش پست ها
      این قسمت از جملتون اشتباهه , کسی که مدرک کارشناسی از ازاد داره میتونه روزانه ثبت نام کنه , ولی کسی که مدرک کارشناسیش از روزانست حتی با پرداخت هزینه هم نمیتونه دوباره روزانه بره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط stephanie نمایش پست ها
      اولين كاري كه هر داوطلب كنكوري بايد انجام بده خوندن دقيق مطالب هست. شما بريد و دفترچه كنكور 95 رو دوباره كامل و دقيق بخونيد. اين چيزي شما نوشتيد مال سال 94 هست ...
      دوست عزیز عین متن دفترچه در زیر هست.
      نوشته اگر روزانه بودید، روزانه قبول شدید باید شهریه بدید. برای شبانه هم که مشکلی نداره.
      فقط محدودیت برای رشته های پزشکی هست که کلا نمیتونن روزانه و شبانه بخونن یا باید برن پردیس یا توی تکمیل ظرفیت جا بشن.

لطفا اگر حرف شما درسته بند دقیق دفترچه 95 را ذکر کنید.

عین متن دفترچه 95 در زیر است: (دفترچه 1، صفحه 7 از 48)

با توجه به محدوديت امكانات دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و لزوم توزيع عادلانه فرصت هاي موجود بين تمامي متقاضيان، پذيرش آن دسته از داوطلباني كه قبلاً با استفاده از امكانات دولتي (آموزش رايگان) تحصيلات خود را در رشته‌اي به اتمام رسانيده اند، در همان مقطع قبولي قبلي و در همان دوره (روزانه) امكان پذير نمي باشد. اين قبيل از داوطلبان در صورت تمايل م يتوانند براي دورة نوبت دوم (شبانه) در همان مقطع متقاضي شوند و يا در صورت قبولي در دورة روزانه، مي توانند با پرداخت شهريه همانند دانشجويان دورة نوبت دوم (شبانه)، در رشته مربوط ادامه تحصيل دهند

همچنين در خصوص رشته هاي گروه علوم پزشكي نيز با توجه به محدوديت امكانات دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي دولتي و لزوم توزيع عادلانه فرصت هاي موجود بين تمامي متقاضيان، شركت مجدد آن دسته از داوطلباني كه قبلاً با استفاده از امكانات دولتي (آموزش رايگا ن ) تحصيلات خود را در رشته اي به اتمام رسانيده اند، در آزمون سراسري پذيرش دانشجو براي ورود مجدد به دانشگاه هاي دولتي و تحصيل در كليه رشته هايي كه پذيرش از مقطع ديپلم صورت مي گيرد، امكان پذير نمي باشد. اين قبيل داوطلبان و متقاضيان در صورت تمايل م ي توانند صرفاً براي تحصيل در پرديس هاي خودگردان و ظرفيت مازاد در رشته هاي گروه پزشكي ثب ت نام نمايند و در صورت قبولي در آزمون سراسري، با پرداخت شهريه ادامه تحصيل دهند. ضمناً مقررات مربوط به تعهدات و طرح نيروي انساني براي رشته هاي مشمول مرتبط با گروه پزشكي به قوت خود باقي است

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن