خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 65
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

اظطراب شدید.....

بچه ها به دادم برسین وضعم خرابه
      فک میکنم کم مونده عقلمو از دست بدم وانگار تمام روز سوار کشتی صبام و هی بالا پایین می ره تنگی نفسم گرفتم
      تو رو خدا کمکم کنين امروز به زور خودمو یکم جمع و جور کردم و درس خوندم اشتهامم تماما از دست دادم و افتادم تو افسردگی
      خواهشا ورزش و مديتيشن نگین جون انجام میدم و نصیحتم نکنین چون همشو شنیدم و دیگه خسته شدم فقط کمک کنین و راهی نشونم بدین مغزمو آروم کنم انگار کلشو مه گرفته و توش خیلی شلوغه و سنگینی میکنه انگار همه چي تاريکه
      تو رو خدا کمکم کنین نمیخوام آیندمو با دستاي خودم نابود کنم چون دیگه نمیتونم خودمو تا آخر عمرم ببخشم
      قلم چي هم هروقت ميرم دیگه برا پیشرفت تراز نميرم چون همیشه منتظر بدترين نتایج هستم و تسلیم شدم کلا هر بار دیگه میدونم کم میارم و اکثر سوالارو دیگه حتی نمیخونم چه برسه جواب بدم منزوی شدم
      دکترم پيشنهاد ندين لطفا
      ممنون که وقت با ارزشتونو گذاشتين و تمامشو خوندين
      ویرایش توسط Hello : 05 فروردین 1395 در ساعت 00:30

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وااااااای دقیقا منم اینطوریم...البته نه به این شدت ولی اشتها ندارم همش احساس می کنم روز کنکور گند میزنم...آقا یکی کمک کنه 😐

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ehm0294 نمایش پست ها
      وااااااای دقیقا منم اینطوریم...البته نه به این شدت ولی اشتها ندارم همش احساس می کنم روز کنکور گند میزنم...آقا یکی کمک کنه
      خوش حالم که در حد من حالت بد نیست
      من امروز حداقل 7 بار حملات اظطراب اومده سراغم و دیگه فک میکنم این دنیا ارزش زنده بودنو نداره
      ولی خواهش میکنم قبل اين که شدت بگیره مال تو جلوشو بگیری یه جورا يي چون نمیخوام مثل من شی
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نماز میخونی؟
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima.te نمایش پست ها
      نماز میخونی؟
      آره
      برا چی می پرسی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hello نمایش پست ها
      خوش حالم که در حد من حالت بد نیست
      من امروز حداقل 7 بار حملات اظطراب اومده سراغم و دیگه فک میکنم این دنیا ارزش زنده بودنو نداره
      ولی خواهش میکنم قبل اين که شدت بگیره مال تو جلوشو بگیری یه جورا يي چون نمیخوام مثل من شی
      موفق باشی
      یعنی تا این حد؟!😐
      امیدوارم زود خوب شی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      آره
      برا چی می پرسی
      واسه اینکه ارامشی میده که با وجود همه ی این مشکلاتی ک داری ته تهش حال دلت خوب میشه!
      ببین عزیزم نمیخوام شعار بدم ،خودمم ادم فوق مذهبی نیستم اما تجربش کردم که تنها چیزی ک التیام بخشه ارتباط معنویه!بیشتر از حرف زدن با خونوادت با خدات حرف بزن،اصن یه دفتر بدار شبا باهاش دردودل کن و بهش قول که حتما فلان کارو میکنم،نتیجشو میبینی بخدا.حال دلت خعلی اروم میشه بهتر از همه این چیزای ک گفتی اثر میکنه!
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم تا امروز همینجوری بودم، سه روز اول عید کلا 15 ساعت نخوندم

ولی امروز به هزار زحمت تونستم هشت ساعت رو بخونم

ایشالله فردا بیشترم میشه

اکثرا همینجوری هستن ، دلیل اصلیشم جو عید و هوای بهاره

به خودت بگو این همه بیکار بودم چیشد؟ اینهمه تلویزیون دیدم چی بدردم خورد؟؟

کم کم حالت خوب میشه …

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      استرس هست کاریشم نمیشه کرد...
      فردا دوتا آزمون شبیه سازی کنکور سالهای قبلو از خودت بگیر(فک کنم جاممع گاج و قلم چیو گزینه دو هست) با توجه به درصدایی که زدی یه تخمین رتبه بکن...بعد ببین استرست منطقیه یا احساسی...(البته من نمیدونم درسارو کامل خوندی یا نه)
      بعد میشه بهت راهکار داد...اونم توسط اساتید مشاور...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      منم تا امروز همینجوری بودم، سه روز اول عید کلا 15 ساعت نخوندم ولی امروز به هزار زحمت تونستم هشت ساعت رو بخونم ایشالله فردا بیشترم میشه اکثرا همینجوری هستن ، دلیل اصلیشم جو عید و هوای بهاره به خودت بگو این همه بیکار بودم چیشد؟ اینهمه تلویزیون دیدم چی بدردم خورد؟؟ کم کم حالت خوب میشه …
      تو حداقل یه تلوزيوني نگاه کردی من که کلا حوصله ی هیچ چیزی رو ندارم حتی اون چیزایی که دوس دارم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      استرس هست کاریشم نمیشه کرد...فردا دوتا آزمون شبیه سازی کنکور سالهای قبلو از خودت بگیر(فک کنم جاممع گاج و قلم چیو گزینه دو هست) با توجه به درصدایی که زدی یه تخمین رتبه بکن...بعد ببین استرست منطقیه یا احساسی...(البته من نمیدونم درسارو کامل خوندی یا نه)بعد میشه بهت راهکار داد...اونم توسط اساتید مشاور...
      ممنون هم شهری ولی هنوز تموم نکردم درسارو و میترسم تاثیر بدي بزاره

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با عرض سلام و خسته نباشید
      مشکلی که می فرمایید چهار تا دلیل میتونه داشته باشه:
      1- شما تا به حال خیلی افراطی درس خوندید و به قول معروف بریدید. اگر وضعیت شما چنین هست، سعی کنید به مدت 2 روز درسو بزارید کنار. در این مدت به خودتون یادآوری کنید که حتما بعد دو روز درس میخونم اما تو اون مدت کمی خوش بگذرونید.
      2- شما تا به حال تفریطی درس خوندید و استرس معروف به سراغتون اومده. در این شرایط به گذشته اصلا فکر نکنید. به نتیجه کنکور هم فکر نکنید چون بیشتر استرس میگیرید. برنامه ریزی کوتاه مدت بکنید. یعنی به خودتون بگید من میخوام ببینم تو دو هفته چقدر میتونم درس بخونم ( به قول دوستان عشقی درس بخونید ولی با برنامه ) .
      3- شما دچار فشار روحی هستید و ذهنتون درگیر فرعیات شده. برای این وضعیت میتونید 1 الی 2 ساعت برنامه مطالعاتیتون کم کنید و به جاش کار های دیگه کنید مثلا فیلم ببینید یا برید بیرون بگردید. پس از اینکه اوضاع روحیتون مساعد شد، برنامه تون رو طبق روال گذشته انجام بدید و ساعت کاهش یافته رو عودت بدید.
      4- شما تحت تاثیر شرایط آب و هوایی هستید. پیشنهاد میکنم اگر نیمخواید ورزش کنید، هر موقع احساس ناراحتی براتون پیش اومد یه دوش آب سرد بگیرید یا 30 دقیقه ( بیشتر نشه ) بخوابید. فوق العاده موثر خواهد بود.

سوالی بود در خدمتم

موفقیتـــــــــــــــــ

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریلکس باش و به خودت ایمان داشته باش همین ..........این کارو من بهت توصیه میکنم ولی خودم تا حالا نتونسم ب خودم ایمان داشته باشم همیشه فکر میکنم روز کنکور ناک اووت میشم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون هم شهری ولی هنوز تموم نکردم درسارو و میترسم تاثیر بدي بزاره
      راحت میگم بانو...
      اگر درس نخوندیو استرس داری پس علاجی نداره جز درس خوندن..!
      اگر خوندیو استرس اینو داری که یادت رفته...روشش همینه که یه آزمون قلم چی یا گاج یا گزینه دو یا اگر میتونی هر سه متناسب با فصولی که خوندیو تموم کردیو بزنی یه میانگین درصد در بیاری ببینی واقعا یادت رفته یا نه...
      اما اگر نه میخوای استرس داشته باشی نه هیچ فعالیتی در راستای شناسایی و برطرف کردن عامل استرس بکنی این دیگه میشه خود فریبی...برای این درمانی نیست...
      رک حرف زدم, برداشت بد نکن...با منم یه زمانی اینطوری حرف زدن نتیجشم خوب بود و الان راضیم...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      راحت میگم بانو...
      اگر درس نخوندیو استرس داری پس علاجی نداره جز درس خوندن..!
      اگر خوندیو استرس اینو داری که یادت رفته...روشش همینه که یه آزمون قلم چی یا گاج یا گزینه دو یا اگر میتونی هر سه متناسب با فصولی که خوندیو تموم کردیو بزنی یه میانگین درصد در بیاری ببینی واقعا یادت رفته یا نه...
      اما اگر نه میخوای استرس داشته باشی نه هیچ فعالیتی در راستای شناسایی و برطرف کردن عامل استرس بکنی این دیگه میشه خود فریبی...برای این درمانی نیست...
      رک حرف زدم, برداشت بد نکن...با منم یه زمانی اینطوری حرف زدن نتیجشم خوب بود و الان راضیم...
      نه اصلا ناراحت نشدم
      درس که خوندم و قلم چی هم ميرم
      معمولا درصدام اینان.
      ادب60عرب 20زبان 100 دین 80
      ریاضی 30-40 ،فیزیک30-40،زیست 60، زمین40،شیمی 40-50
      البته اگه دو آزمون آخر و در نظر نگیری که آخريشم غایب بودم

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن