خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 221 از 227 نخستنخست ... 121211220221222 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,301 به 3,315 از 3400
    1. Top | #3301
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط locast نمایش پست ها
      منم تقریبا شرایطم مثل شماست
      منتها بچه ها درگیر ثبت نام هستند کسی جواب نداد
      میخواستم ببینم اصلا شدنیه یا نه وچرا همه میگن دوسال باید خوند گویا مشگل اصلی زیست وشیمیه که یشدت سخته
      اول اینکه اگه روزانه بودین لیسانستون رو بیخیال بشین
      بعد اینکه کنکورش واقعا سخته باید حسابی تلاش کنید برای قبولی

2. Top | #3302
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم تقریبا شرایطم مثل شماست
      منتها بچه ها درگیر ثبت نام هستند کسی جواب نداد
      میخواستم ببینم اصلا شدنیه یا نه وچرا همه میگن دوسال باید خوند گویا مشگل اصلی زیست وشیمیه که یشدت سخته
      چرا نشدنی باشه ؟ من امروز میخوام برم کتابهای زیست رو بگیرم .

3. Top | #3303
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      نشدنی نیست ولی خب نسبت به زمانی که شما کنکور دادین سطح سوالات دگرگون شده پس لازمه که ذهنیتتون نسبت به کنکور رو بازسازی کنین.
      ضمنا اگه لیسانس روزانه خونده باشین فقط میتونین بین الملل رو انتخاب کنین که شهریه ش یه چیزی حدود 140 ملیونه.

4. Top | #3304
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lily7 نمایش پست ها
      فرم شماره 2

ببین اگه در شهرهایی که گفته شده نیستی باید پرش کنی ایتک جان .
      درباره سوابق تحصیلیه .
      من یکی از شهرستانای استان اصفهان درس می خونم باید پرش کنم؟؟ وقتی پرش کردم باید کجا ارسال کنم عایااا؟؟

5. Top | #3305
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      الان شما چه کتابی رو برای زیست میخواین بگیرین بین این همه کتب رنگارانگ؟
      مساله دیگه اینکه کتاب درسی رو برای زیست تاکید میکنند ازکجا باید گیر بیاریم

6. Top | #3306
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط idealist نمایش پست ها
      نشدنی نیست ولی خب نسبت به زمانی که شما کنکور دادین سطح سوالات دگرگون شده پس لازمه که ذهنیتتون نسبت به کنکور رو بازسازی کنین.
      ضمنا اگه لیسانس روزانه خونده باشین فقط میتونین بین الملل رو انتخاب کنین که شهریه ش یه چیزی حدود 140 ملیونه.
      درسته همه چی دگرگون شده .حتی نسل اول سوالهایی که این دگرگونی رو نوید میداد کنکور سال ما بود .سال 85. ولی خب بهرحال برای داشتن چیزی که میخواهیم باید تلاش مضاعفی داشته باشیم .سه سال پیش هم من قصد داشتم آماده بشم برای کنکور ولی خیلیا منصرفم کردن که برگشت به عقب جایز نیست . اما میخوام اینبار دیگه به ندای درونیم پاسخ بدم و سرکوبش نکنم.امیدوارم بتونم به چیزی که میخوام برسم.
      و برای همین بحث هم من برای بین الملل که نه ولی برای دانشگاه آزاد حاضرم هزینه کنم.

الان شما چه کتابی رو برای زیست میخواین بگیرین بین این همه کتب رنگارانگ؟
      مساله دیگه اینکه کتاب درسی رو برای زیست تاکید میکنند ازکجا باید گیر بیاریم
      کتاب درسی سه پایه زیست رو امروز گرفتم 45 تومن. فکر میکنم با همینا شروع کنیم خوبه.
      ویرایش توسط خانوم دکتر : 24 بهمن 1394 در ساعت 22:39

7. Top | #3307
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته همه چی دگرگون شده .حتی نسل اول سوالهایی که این دگرگونی رو نوید میداد کنکور سال ما بود .سال 85. ولی خب بهرحال برای داشتن چیزی که میخواهیم باید تلاش مضاعفی داشته باشیم .سه سال پیش هم من قصد داشتم آماده بشم برای کنکور ولی خیلیا منصرفم کردن که برگشت به عقب جایز نیست . اما میخوام اینبار دیگه به ندای درونیم پاسخ بدم و سرکوبش نکنم.امیدوارم بتونم به چیزی که میخوام برسم.
      و برای همین بحث هم من برای بین الملل که نه ولی برای دانشگاه آزاد حاضرم هزینه کنم.

کتاب درسی سه پایه زیست رو امروز گرفتم 45 تومن. فکر میکنم با همینا شروع کنیم خوبه.
      اون جاییکه گرفتی خرید اینترنتی نداره؟

8. Top | #3308
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان از اونجایی که دفترچه راهنمای سنجش با گزینه هایی که شما در سایت میبینید یه مقدار فرق داره برای من یه سوال پیش اومده که اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید با توجه به این توضیح :

capture.jpg

که البته تو خود سایت گزینه ها بیشتره یعنی دارای مدرک کاردانی - دارای مدرک کارشناسی و بالاتر و هیچکدام هم داره که اینجا نگفته بود حالا کسی که چند سال پیش کارشناسی از دانشگاه آزاد گرفته کدوم گزینه رو باید بزنه ؟ اصلا کارشناسی دانشگاه آزاد چه ربطی به ثبت نام کنکور سراسری داره ؟ نکنه کسی که کارشناسی آزاد داره تو انتخاب رشته نذارن روزانه انتخاب کنه ؟ میشه یه توضیح کامل در این رابطه بدید ؟ ممنون میشم

9. Top | #3309
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 30gig نمایش پست ها
      اون جاییکه گرفتی خرید اینترنتی نداره؟
      نه نداره

10. Top | #3310
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shimaaa نمایش پست ها
      من یکی از شهرستانای استان اصفهان درس می خونم باید پرش کنم؟؟ وقتی پرش کردم باید کجا ارسال کنم عایااا؟؟
      عزیزم نمیدونم
      فرم رو باید پس از پر کردن و تائید پیش خودتون نگه دارین .
      از سامانه ی سنجش درباره ی پر کردنش بپرسید بهتره
      موفق باشید .

11. Top | #3311
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

بله خوبه...امیدوارم در مسیری که قدم گزاشتید موفق باشید خانوم دکتر

12. Top | #3312
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه نداره
      َکا تهرانید؟ازکجا خریدید؟
      برای کسی که دسترسی به کتب نداره فعلا چه کتاب زیستی پیشنهاد میکنید که عین مطالب کتاب رو اورده باشه؟
      ویرایش توسط locast : 25 بهمن 1394 در ساعت 12:39

13. Top | #3313
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      َکا تهرانید؟ازکجا خریدید؟
      برای کسی که دسترسی به کتب نداره فعلا چه کتاب زیستی پیشنهاد میکنید که عین مطالب کتاب رو اورده باشه؟
      از تهران نخریدم .

14. Top | #3314
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه نداره
      شما امسالم شرکت میکنید یا نه؟

15. Top | #3315
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما امسالم شرکت میکنید یا نه؟
      امروز ثبت نام کردم .

صفحه 221 از 227 نخستنخست ... 121211220221222 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 10 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن