خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 53 از 100 نخستنخست ... 4352535463 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 781 به 795 از 1492
    1. Top | #781
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      لطفا تاپیک های دومنظوره طراحی بشه..مثلا تاپیکی که هم از نظر تاثیر معدل بحث شده هم از نظر برنامه یا جمع بندی،در هر دو بخش انجمن امکان نظارت رو داشته باشیم.باتکر
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

2. Top | #782
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به جای این کاربر باسابقه
      از «ریش سفید » استفاده کنید بهتره ها
      آدم یاد این سایقه دارا میوفته با این اسم

3. Top | #783
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      screenshot_2016-01-21-23-24-14.jpg
      درست کد نویسی نشده.... این چ وزه نمایشه!!

4. Top | #784
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_2016-01-21-23-24-14.jpg
مشاهده: 137
حجم: 41.0 کیلو بایت
      درست کد نویسی نشده.... این چ وزه نمایشه!!
      خب شما میتونید هر بار ک خواستید پیام بدید
      پیام قبلیرو پاک کنید ک اینطوری نشه....

5. Top | #785
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من چند وقته برام یه مشکلی تو نمایش تاپیکا به وجود اومده.یه روز یه دفعه دیدم که اول خطوط انجمن برام کوچیک شدن و بعدشم صفحات تاپیکا جابه جا شد.البته

مشکل خطوط رو تونستم حل کنم.اما همچنان مشکل صفحات هست طوریکه صفحه ی اول رفته تو صفحه ی آخر و صفحه ی آخر اومده تو صفحه ی اول.

یعنی من وقتی میخوام آخرین پست یه تاپیک رو بخونم اون آخرین پست اومده در صفحه ی نخست قرار گرفته درصورتیکه درحالت عادی باید تو صفحه ی آخر باشه.

من حتی مرورگرم رو هم عوض کردم اما این مشکل برطرف نشد.میدونم این مشکل مختص یوزر کاربری من هست چون حتی وقتی از کافینت هم با مشخصات کاربریم وارد انجمن

میشم،همچنان این مشکل جابه جایی صفحات تاپیکا برام هست و برطرف نمیشه.

یعنی به جای اینکه آخرین پست یه تاپیک در صفحه ی آخر باشه و در پایینترین قسمت باشه برای من در صفحه ی اول و بالاترین قسمت صفحه هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

6. Top | #786
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من چند وقته برام یه مشکلی تو نمایش تاپیکا به وجود اومده.یه روز یه دفعه دیدم که اول خطوط انجمن برام کوچیک شدن و بعدشم صفحات تاپیکا جابه جا شد.البته

مشکل خطوط رو تونستم حل کنم.اما همچنان مشکل صفحات هست طوریکه صفحه ی اول رفته تو صفحه ی آخر و صفحه ی آخر اومده تو صفحه ی اول.

یعنی من وقتی میخوام آخرین پست یه تاپیک رو بخونم اون آخرین پست اومده در صفحه ی نخست قرار گرفته درصورتیکه درحالت عادی باید تو صفحه ی آخر باشه.

من حتی مرورگرم رو هم عوض کردم اما این مشکل برطرف نشد.میدونم این مشکل مختص یوزر کاربری من هست چون حتی وقتی از کافینت هم با مشخصات کاربریم وارد انجمن

میشم،همچنان این مشکل جابه جایی صفحات تاپیکا برام هست و برطرف نمیشه.

یعنی به جای اینکه آخرین پست یه تاپیک در صفحه ی آخر باشه و در پایینترین قسمت باشه برای من در صفحه ی اول و بالاترین قسمت صفحه هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
      سلام
      مشکلتون را حل کردم

در قسمت ویرایش اطلاعات شما ، حالت نمایش تاپیک را بر روی جدیدترین گذاشته بودید

vxb.png

7. Top | #787
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام
      مشکلتون را حل کردم

در قسمت ویرایش اطلاعات شما ، حالت نمایش تاپیک را بر روی جدیدترین گذاشته بودید

نام: vxb.png
مشاهده: 78
حجم: 19.4 کیلو بایت

خیلی خیلی ممنونم واقعا این مشکل کلافم کرده بود 2 ماهه که اینطوری شده بود.لطف بزرگی کردید.واقعا ممنون و سپاسگزارم.

8. Top | #788
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      در تاپیک سوالات زیست شناسی، برچسب ها نامربوطن و من که می خواستم چن تا برچسب مناسب بذارم، گفت جا نیست باید اول حذف بشه یه تعدادی. لطفا رسیدگی کنید.
      ضمنا1: این شکل هم در انتهای تاپیک مذکور هستش آیا این نرماله به نظرتون؟ اگه اشکال فنی محسوب میشه برطرفش کنین:
      6.jpg
      ضمنا2: تالار پزشکی خیلی به هم ریخته س... پست های خاک خورده زیادی داره و پست درسی اصلا نداره... میشه جوری تقسیم بندی کنین که یه جاش صرفا مخصوص پست های درسی قابل استفاده دانشجویان پزشکی باشه و یه بخشش صرفا درباره اطلاعات رشته پزشکی و صحبت های دیگه و رانمایی خواستن ها باشه؟
      ضمنا3: من هم دانشگاه سراسری روزانه پزشکی می خونم هم پیام نور علوم سیاسی می خونم. اینو چجوری وارد کنیم؟
      ضمنا4: بخدا خیلی دلسرد شدم وقتی دیدم عکسهایی که از کتاب درسی تو پاسخهام استفاده کردم، غیرفعالشون کردید. پاسخ دادن به اشکالات درسی مثل زیست که صددرصد نیاز به استناد به کتاب درسی داره، حتما باید همراه عکس باشه. چرا غیرفعالش کردید؟
      ویرایش توسط luxaeterna : 16 بهمن 1394 در ساعت 04:30

9. Top | #789
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها
      سلام
      در تاپیک سوالات زیست شناسی، برچسب ها نامربوطن و من که می خواستم چن تا برچسب مناسب بذارم، گفت جا نیست باید اول حذف بشه یه تعدادی. لطفا رسیدگی کنید.
      ضمنا1: این شکل هم در انتهای تاپیک مذکور هستش آیا این نرماله به نظرتون؟ اگه اشکال فنی محسوب میشه برطرفش کنین:

نام: 6.jpg
مشاهده: 74
حجم: 18.8 کیلو بایت
      ضمنا2: تالار پزشکی خیلی به هم ریخته س... پست های خاک خورده زیادی داره و پست درسی اصلا نداره... میشه جوری تقسیم بندی کنین که یه جاش صرفا مخصوص پست های درسی قابل استفاده دانشجویان پزشکی باشه و یه بخشش صرفا درباره اطلاعات رشته پزشکی و صحبت های دیگه و رانمایی خواستن ها باشه؟
      ضمنا3: من هم دانشگاه سراسری روزانه پزشکی می خونم هم پیام نور علوم سیاسی می خونم. اینو چجوری وارد کنیم؟
      ضمنا4: بخدا خیلی دلسرد شدم وقتی دیدم عکسهایی که از کتاب درسی تو پاسخهام استفاده کردم، غیرفعالشون کردید. پاسخ دادن به اشکالات درسی مثل زیست که صددرصد نیاز به استناد به کتاب درسی داره، حتما باید همراه عکس باشه. چرا غیرفعالش کردید؟
      سلام
      - برچسبهای مورد نظرتون به همراه لینک تاپیک برام پیام خصوصی کنید تا ویرایش کنم
      - لینک بک هست و چیز مهمی نیست و اگر لینک بدید حذف میکنم
      - دسته بندی و زیرمجموعه های پیشنهادی خودتون را برام پ خ کنید تا بررسی کنم
      - اون رشته ای را که بیشتر دوست دارید بنوسید
      - ما غیرفعال نکردیم ، حتما ناموفق آپلود شده که نمایش داده نمیشه و می بایست دوباره اپلود کنید

10. Top | #790
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

که این 3 تا شکل رو نداریم تو شکلکا..؟؟؟
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

11. Top | #791
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با سلام
      ICQ فیلتره و AIM رو هم تقریبا کسی نمی شناسه اینجا ... البته به نظر شخصی بنده...
      خب حالا اسکایپ و یاهو خوبن ولی به نظر من اگه جای اون دوتا یه فیلد Telegram ID و Line ID و Instagram ID بذارید، بهتر می شه. مخصوصا تلگرام.از نظر حریم خصوصی هم کسی نمی تونه شکایت کنه... چ.ن پر کردن اون فیلد به منزله رضایت دادن به دادن اطلاعات به افراد موجود در دایره آشنایانه.
      3211213213.jpg
      Der Himmel soll warten

12. Top | #792
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا تاپیکی که ایجاد می کنیم، گزینه حذف نداره؟
      اگه امکانش هست، لطفا بذارید... خیلی لازم میشه گاهی
      Der Himmel soll warten

13. Top | #793
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط luxaeterna نمایش پست ها
      سلام
      چرا تاپیکی که ایجاد می کنیم، گزینه حذف نداره؟
      اگه امکانش هست، لطفا بذارید... خیلی لازم میشه گاهی
      سلام
      درخواست های حذف را باید به مدیران بگید تا بررسی کنند
      برای مثال ، نمیشه یه تاپیک 20 صفحه بره جلو ، یهو استاتر دلش بخواد کل تاپیک را حذف کنه
      به همین دلیل حذف برای کاربران امکان پذیر نیست

14. Top | #794
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      صفحه ی اول فروم باز نمیشهبرامن
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

15. Top | #795
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      سلام
      درخواست های حذف را باید به مدیران بگید تا بررسی کنند
      برای مثال ، نمیشه یه تاپیک 20 صفحه بره جلو ، یهو استاتر دلش بخواد کل تاپیک را حذف کنه
      به همین دلیل حذف برای کاربران امکان پذیر نیست
      سلام
      لطفا امکان تغییر اسم تاپیک رو بذارید .

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

صفحه 53 از 100 نخستنخست ... 4352535463 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن