خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      ظرفیت مازاد پزشکی ، یعنی اینکه شما مثلا میتونی با یه رتبه ی پایین تر ، بری و پزشکی دولتی روبخونی ولی باید هزینه اش رو باید پرداخت کنی ....
      ولی سر کلاس دولتی ها می شینی و همچنین اینکه مدرک فارغ التحصیلیت هم مثل اوناست...

حتی ممکنه یه فردی وجود داشته باشه که مثلا پزشکی همدان رو قبول میشه ولی حاضره که ظرفیت مازاد پزشکی تهران رو بزنه و با پرداخت پول بره و اونجا پزشکی رو بخونه و نهایتا مدرکش هم مال دانشگاه تهران می شه ....
      خب این که همون شهریه دادن سالهای قبل نمیشه ؟ یا منظور از ظرفیت مازاد اون رشته هایی هست که 30% اضافه تره و تعهد خدمت داره و بومی هس اکثرا ؟؟

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fahimeh72 نمایش پست ها
      خب این که همون شهریه دادن سالهای قبل نمیشه ؟ یا منظور از ظرفیت مازاد اون رشته هایی هست که 30% اضافه تره و تعهد خدمت داره و بومی هس اکثرا ؟؟
      نه این با پزشکی تعهدی و بومی فرق می کنه ...

فرض کن کسی پارسال کنکور تجربی داده و رتبه لازم رو واسه پزشکی دولتی آورده و کد رشته ی اونو داخل فرم انتخاب رشته وارد کرده ، ولی به خاطر اینکه مدرک لیسانس روزانه داشته ، باید واسه هر ترم پزشکی به دانشگاه پول پرداخت کنه که یه چیزی حول و حوش 6 میلیون باید ترمی پرداخت بکنه(یعنی مثل دانشجوهای شبانه باهاش رفتار میشه ) ...

ولی الان اومدن و این راه رو بستن و اصلا اجازه انتخاب پزشکی روزانه رو به لیسانسه های روزانه داخل فرم انتخاب رشته نمیدن ، ولی این افراد می تونن مثلا ظرفیت مازاد پزشکی یه دانشگاه علوم پزشکی رو داخل همون فرم انتخاب رشته کنن ، که در نتیجه با پرداخت هزینه هر ترم می رن و سر کلاس دانشجوهای دولتی پزشکی می شینن... ولی فرقی که شرایط امسال با حالت قبلی گفته شده داره ، اینه که قبلا به اندازه ی دانشجوهای شبانه پول می دادن ولی الآن گمون می کنم باید به اندازه ی دانشجوهای پردیس پول بدن ...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 19 بهمن 1394 در ساعت 17:31

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      شما دارین چی میگید؟ اصلا سال پیش شیراز ظرفیت مازاد نداشت
      میشه بگید چی رو باید انتخاب کرد وقتی ظرفیت مازاد نداره؟

بله شما درست می فرمایید... شیراز واسه کنکور 94 ظرفیت مازاد نداشت..

ولی من اسم اونو از باب مثال زدن گفتم ... (اگه دقت کنین قبل آوردن اسم این دانشگاه واژه "مثلا" رو استفاده کردم )
      ولی چنتایی از دانشگاه های علوم پزشکی دیگه داشتن این ظرفیت رو ... مثل دانشگاه جیرفت ، تبریز، قم ، البرز ، آبادان و ...
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 19 بهمن 1394 در ساعت 17:28

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن