خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      از هر کسی سوال نکن... بیا از خودمبپرس. خودم همه چیز رو واست توضیح میدم... شباهت و تفاوتهاشو بهت میگم... زاویه نگاهتو تصحیح میکنم و زیبایی ها رو نشونت میدم.
      دمت گرم داداش اهوازی ها خون گرم هستن
      دیگه شما ته مرام هستی

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drmoslem نمایش پست ها
      عزیز دل اون تکانه هم که شما گفتی نوعی نیرو هست یا نه ولی نیرویی است که دوام نداره یعنی در طول حرکت مدام بهش وارد نمیشه اگه وارد میشد که فرض سوال نمیگفت متوقف میشه بعد من بهترین نتیجه رو گرفتم
      من یه اشتباه کردم فهمیدم چیزی هم حفظ نکردم مثل تکنیک و ...اگه میخواستم حفظ کنم که کتاب های زیادی هست نیازی نبود بیام اینجا این بحث رو مطرح کنم بعد احساس کردم 4 تا کتاب خوندی کمی مغرور شدن تو لحن گفتارت به نظر رسید که اصلا کاری خوبی نیست که بعید هم به نظرت میرسه خیلی تو فیزیک قوی باشی چون از نظرت مشخصه
      از من و شما بهتر هیچ وقت مغرور نشدن چون تازه فهمیدن هیچی نیستن
      مطمین باش در مورد اینکه فیزیکت خوبه اشتباه میکنی. اگه زیستم به اندازه ریاضی و فیزیکم خوب بود هیچ غصه ای نداشتم. به هر حال از سوال مسخره ات سطح سواد ات مشخصه

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط neginsotude نمایش پست ها
      مطمین باش در مورد اینکه فیزیکت خوبه اشتباه میکنی. اگه زیستم به اندازه ریاضی و فیزیکم خوب بود هیچ غصه ای نداشتم. به هر حال از سوال مسخره ات سطح سواد ات مشخصه
      ب منو شما چ ربط داره سوالش چقت ساده س یا سطح درک فیزیکش چقده... جواب سوالو میدونی بده، نمیدونی تاپیک رو به بیراهه نکش...در هر حال درک فیزیک خودتم چندان جالب نمیزنه. علارقم چیزی ک فکر میکنی انباره از مفاهیم حفظی، و لیست طولانی ای از فرمولهای فیزیک به نظر میای ک روابط بینشون رو نمیدونی.مسلم اقا ب جواب سوالش رسید. اگه سوال دیگه ای بود راجبه ش حرف میزنیم. اجازه بده بین ما، فیزیک جاری باشه ن درس اخلاقی ک ن من شایستگی بیانش رو دارم ن قطعا شما.
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 08 بهمن 1394 در ساعت 12:12

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ب منو شما چ ربط داره سوالش چقت ساده س یا سطح درک فیزیکش چقده... جواب سوالو میدونی بده، نمیدونی تاپیک رو به بیراهه نکش...در هر حال درک فیزیک خودتم چندان جالب نمیزنه. علارقم چیزی ک فکر میکنی انباره از مفاهیم حفظی، و لیست طولانی ای از فرمولهای فیزیک به نظر میای ک روابط بینشون رو نمیدونی.مسلم اقا ب جواب سوالش رسید. اگه سوال دیگه ای بود راجبه ش حرف میزنیم. اجازه بده بین ما، فیزیک جاری باشه ن درس اخلاقی ک ن من شایستگی بیانش رو دارم ن قطعا شما.
      دوستان شرمنده اینجا نظر میدم .چرا پ خ رو بستی ؟
      یه سوال فیزیک خفن میخوام . یه معلم فیزیک هست خیلی ادعاش میشه . یه سوال بده فیسش رو بیارم پایین . دمت گرم کوکا

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      دوستان شرمنده اینجا نظر میدم .چرا پ خ رو بستی ؟ یه سوال فیزیک خفن میخوام . یه معلم فیزیک هست خیلی ادعاش میشه . یه سوال بده فیسش رو بیارم پایین . دمت گرم کوکا
      ازش بپرس... جسمی رو با تندی V0 با زاویه a بالای افق پرتاب میکنیم. T ثاینه بعد جسم دومی رو با تندی xV0 تحت چه زاویه ای پرتاب کنیم که با جسم اول برخورد کنه. باید زاویه خاسته شد رو بر حسب x، V0، a و T پیدا کنه.هیچوقت با معلمت نجنگ. هرگز ب قصد تخریب معلمت حرف نزن. تا وقتی با همچین دیدی عمل کنی توی مسیر درستی از فیزیک قرار نداری. اینو بپرس و سعی با معلمت به درک ورسی از تحلیل مسله برسی. اگه نتونستین حلش کنین بیا این مسله زیبا رو با هم حل میکنیم.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ازش بپرس... جسمی رو با تندی V0 با زاویه a بالای افق پرتاب میکنیم. T ثاینه بعد جسم دومی رو با تندی xV0 تحت چه زاویه ای پرتاب کنیم که با جسم اول برخورد کنه. باید زاویه خاسته شد رو بر حسب x، V0، a و T پیدا کنه.هیچوقت با معلمت نجنگ. هرگز ب قصد تخریب معلمت حرف نزن. تا وقتی با همچین دیدی عمل کنی توی مسیر درستی از فیزیک قرار نداری. اینو بپرس و سعی با معلمت به درک ورسی از تحلیل مسله برسی. اگه نتونستین حلش کنین بیا این مسله زیبا رو با هم حل میکنیم.
      سوال رو یه کم واضح تر تایپ کن . بالای افق ینی چطوری ؟

معلم من نیست ! معلم یکی از دوستانه! اینا هم باور دارن که معلمشون هر سوالی رو بهش بدی حل میکنه ! طرف حدود 5 میلیون صرف کلاس کرده بعد به خودش زحمت تست زدن هم نمیده ! میگه یه ماه مونده به کنکور میشینم میخونم

از الکتریسیته ساکن سوال سخت نداری ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 08 بهمن 1394 در ساعت 13:04

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

سوال رو یه کم واضح تر تایپ کن . بالای افق ینی چطوری ؟

معلم من نیست ! معلم یکی از دوستانه! اینا هم باور دارن که معلمشون هر سوالی رو بهش بدی حل میکنه ! طرف حدود 5 میلیون صرف کلاس کرده بعد به خودش زحمت تست زدن هم نمیده ! میگه یه ماه مونده به کنکور میشینم میخونم
      افق پرتاب میدونی چیه؟
      میگیم پرتابه بالای افق پرتاب شده هر وقت مولفه ای عمود بر افق داشته باشه که رو به خارج از مرکز زمین باشه.
      وقتی ی سنگ رو از روی زمین پرت میکنی تقریبا همیشه بالای افق پرتش میکنی. کلا تقریبا تمام پرتابه ها بالای افق پرتاب میشن به دو دلیل.. هدف بالای افق پرتاب قرار داره .. و. یا اینکه هدفی وجود نداره و میخایم برد بیشتری داشته باشیم. پرتاب کردن بالای افق باعث میشه زمان بیشتری در درسترس پرتابه باشه قبل از اینکه به سطح ززمین برسه.

الکتریسیته ساکن؟
      مسایل ایستا ظاتا پیچیدگی.ندارن. مسله رو هر چقت بحای بپیچونی چیزی جر پیچیده تردن ارایش زرات انجام ندادی ک باز مسله سادس.
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 08 بهمن 1394 در ساعت 13:26

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      image126.jpg
      خانوم فیزیکدان خیلی میدونی باشه ثابت کن چند تا سوال تو زمان 3 دقیقه حل کن راه حل هم بزار جوابش هم من دارم
      ببینم اون چیزی که میگی هستی این اولین سوال خیلی هم سخت نیست نتونی همش واهی داری فکر میکنی صفت مغرور بودن برازنده شما میشه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خانوم فیزیک دان این دیگه جوابش یک خط هم نیست تو 30 ثانیه باید جواب بدی
      picture1.jpg

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      این دیگه بسیار راحتر از بالایی
      picture2.jpg

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      picture3.jpg
      این به خدا میشه تو نیم خط جواب داد 30 ثانیه هم زیاده

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام، این سوال مربوط به رشته من نیست ولی یکم پرتابه بلدم، تا معادله مثلثاتیش حلمو مینویسم اگر درست بود بعد روی معادله اش فکر میکنم.
      1453980148992-1949778897.jpg

14539802441391419984564.jpg

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Image126.jpg
مشاهده: 36
حجم: 20.2 کیلو بایت
      خانوم فیزیکدان خیلی میدونی باشه ثابت کن چند تا سوال تو زمان 3 دقیقه حل کن راه حل هم بزار جوابش هم من دارم
      ببینم اون چیزی که میگی هستی این اولین سوال خیلی هم سخت نیست نتونی همش واهی داری فکر میکنی صفت مغرور بودن برازنده شما میشه
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B7%DB%B5%DB%B8.jpgحل میکنم. اما نه به خاطر کل کل با تو .... فقط بخاطر چند تا تمرین کوچلو

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خانوم فیزیک دان این دیگه جوابش یک خط هم نیست تو 30 ثانیه باید جواب بدی

نام: Picture1.jpg
مشاهده: 34
حجم: 18.6 کیلو بایت
      تو حتی نمیتونی یکیشونم حل کنی.... ولی حل اینم میزارم.... با اینکه ما ضرب خارجی تو رشته امون نداریم ولی حالا که کل کل میکنی
      %DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B1%DB%B2%DB%B8_%DB%B1%DB%B5%DB%B2%DB%B4%DB%B5%DB%B5.jpg

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو حتی نمیتونی یکیشونم حل کنی.... ولی حل اینم میزارم.... با اینکه ما ضرب خارجی تو رشته امون نداریم ولی حالا که کل کل میکنی

نام: ۲۰۱۶۰۱۲۸_۱۵۲۴۵۵.jpg
مشاهده: 31
حجم: 30.7 کیلو بایت
      اینکه غلط حل کردی خواستی برات حل میکنم
      ویرایش توسط drmoslem : 08 بهمن 1394 در ساعت 16:52

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن