خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      اره خوب مشکل اینجاست که عده ای دوست دارن تو زمین بخوری و بهت بخندن و مسخره ی دست خاص و عامت کنن....حتی خیلیا از زمین خوردنت خوشحال میشن...بالاخره صبر ادمی هم یک حدی داره
      مشکل این نیست زمین بخوری شکست اونجاست که زمین بخوری دوباره پا نشی
      باید دوستان و دشمنانت رو بشناسی با هرکدوم به تناسب برخورد کنی من با دشمنانم که کم هم نیستن روابط محدودی دارم چون میدونم بهم ضربه میزنن در حد سلام اصلا باهاشون بحث نمیکنم مشکلاتم رو بهشون نمیگم
      ولی با دوستان دلسوزم و پدر و مادرم درد و دل میکنم

2. Top | #17
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      اصولا انتظارات زیاد از حد خیلی مخرب هستن هم باعث پیدایش اضطراب در فرد میشن هم اعتماد به نفس آدم رو کاهش میدن.
      باید در نظر داشت که یکی از دلایل اینکه اطرافیانمون توقعات زیادی ازمون دارن خودمون هستیم.
      مثلا یه بار کامپیوتر شوهر همسایمون خراب شده بود ( یه چیز جزئی بود ) من رفتم درستش کردم الان در کل در و همسایه در حدی توقع ایجاد شده که یه بار یکیشون بهم گفت آقا خان چرا شارژ اینترنت من زود تموم میشه؟!؟!؟
      شما مگه زن همسایه رو خود همسایه حساب میکنین که میگین شوهر همیابه??
      ثانیا تو کوچتون هم شما رو به یوزرنیم صدا میکنن???? بهتون میگن خان???
      http://forum.konkur.in/thread17411.html#post298051سلامت جسمی و ذهنی برای کنکوری ها

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام..میخواستم ببینم شما هم با انتظارات بالای اطرافیانتان در زمینه ی کنکور مواجهید یا نه..من خودم از سال اول دبستان تا چهارم دبیرستان نمره اول کلاس بودمبیش از 20 تقدیرنامه در زمینه های مختلف دارم توی زمینه ی درسی و فرهنگی و....و خلاصه که جزو شاگردهای برتر بودم همیشه..ولی خوب دیگه انتظار اطرافیان خیلی زیاد شده جوری شده که دیگه من به همه گفتم که نمیخوام دیگه کنکور بدم که اگر یک زمانی خدای نکرده نتیجه ی دلخواهم رو در زمینه ی کنکور نگرفتم و نتونستم دانشگاه مد نظرم قبول شم دیگه از اطرافیان طعنه و ....نشنوم...اخه الان توی این دو سه باری که کنکور دادم دیگه جوری شده بود که هر کی میرسید بهم سریع میگفت خب حالا چیکار میکنی؟؟کنکور قبول شدی..وای تو کنکور قبول نشدی....تو که درست خوب بو د و هزار تا اراجیف دیگه تحویل ادم میدن...فقط میگن قبول نشدی نمیگن که طرف نشسته پشت کنکور که اون جایی رو که دوست داره قبول شه و همیشه هم اطرافیان رو میکوبن تو سر ادم...طرف دانشگاه ازاد رشته ی گیاهان ابزی دریایی داره میخونه خفتش واس ماسمیخواستم ببینم شما با این اطرافیانتون چیکار میکنید..من که دیگه کلافه شدم واقعا هر کی رسیده بهم بهشون گفتم رفتم دکتر چشم گفته چشمات ضعیف شده اگ درس بخونی چشماتو از دست میدی دیگه نمیخوام بخاطر همین کنکور بدم الکی مثلاکه دیگه هی رو مخ ادم راه نرن..الا ن فقط چند نفر میدونن که من میخوام کنکور بدم..دو تا از دوستام و خونواده...شما با این اطرافیان چیکار میکنید!!روش های موثر در راه مقابله با اطرافیان رو بگید تا انتظاراتشون کاهش پیدا کنه بیخیال ادم شن
      مگه برا اطرافیان زندگی میکنی؟؟
      اگه به اطرافیان بود من داشتم سراسری دارو میخوندمولی خو داروسازی دوس نداشتم
      با همه حرف هایی که زدن اومدم آزاد
      زندگی خودت رو بکن و راه خودت رو برو باو

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      مگه برا اطرافیان زندگی میکنی؟؟
      اگه به اطرافیان بود من داشتم سراسری دارو میخوندمولی خو داروسازی دوس نداشتم
      با همه حرف هایی که زدن اومدم آزاد
      زندگی خودت رو بکن و راه خودت رو برو باو
      با اطرافیان زندگی نمیکنم ولی به هر حال رفت و امدها زیاده..چشممون زیاد تو چشم هم میفته!!!من که راه خودمو میرم ولی بعضیا خیلی زیاد جو میدن

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed Mohammadi نمایش پست ها
      همسایمون همسایمون هست حالا چه زن باشه چه مرد ! زن و مرد کرامات انسانی یکسان دارن هیچ فرقی بینشون نیست.
      اسمم سید روح الله هست همه جا صدام میکنن خان.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      هعییییییییییییییییییییییی ییییی خدا.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyyed Mohammadi نمایش پست ها

شوهر همسایمون خوب اومدی دادا

وای که چقده خندیدم
      ایشالا تو زندگی غم نبینی

شوهر همسایمون

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      همسایمون همسایمون هست حالا چه زن باشه چه مرد ! زن و مرد کرامات انسانی یکسان دارن هیچ فرقی بینشون نیست.
      اسمم سید روح الله هست همه جا صدام میکنن خان.
      خیلی چاکریم سید.....!!!!!!

الهی که همیشه ، موفق باشی.....

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام ببینید ی بزرگی میگفت نمیتوانم رمز موفقیت را بهتون یاد بدهم اما میتوانم رمز شکست این هست که همه را از خود راضی کنی قرار نیس که همه تعریفتون را بکنندو شما لذت ببری اگر اینطور بخایی و با این تفکر زندگی کنی مطمئن باش خیلی شکست میخوری تو هر زمینه ای داداش هدفتو بچسب چیکار به حرف مردم داری مردمی که هر دقیقه ی ساز میزنند تو نباید به سازه اونا برقصی که مثلا ادیسون را ببین یک ازمایش را هزار بار انجام داد بعد چیزه بزرگی بدست اورد که بعد چندین سال اسمش هس من نمیگم ادیسون شو ولی تو زمینه ی خودت به این حرفا توجه نکن ی لبخند بزن و بگذر و بهش فک نکن و ادامه بده ی ماجرا به همین مضمون هم شنیدم اخه ادیسون گوشش را پدرش کر کرد با تو سیلی زدن ی خبرنگار ازش محاسبه گف ادیسون دوس داری گوشت سالم بود و این همه اختراع را نداشتی ادیسون لبخندی زد و گف نه پرسیدن چرا گف اگر گوشیم سالم بود این همه اختراع را نداشتم از کنایه مرد داداش اومیدوارم موضوع را گرفته باشی
      ویرایش توسط gole yas : 17 دی 1394 در ساعت 20:50

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصولا حرفهای دیگرون برام اهمیت نداره چون چند نفر هستن که پشت منن (خانواده)!!
      خانواده ی من هم فقط خوبی و نیکی من رو میخوان! و حتی من رو تشویق هم میکنن!
      مثلا داداشم میگه بر اساس رتبه ت برات هدیه ی قبولیت رو میدم!! مثلا اگه جای خوب قبول بشی برات یه نوت5 و لپ تاپ میخرم!!
      دوستان یادتون باشه شما برای خودتون زندگی میکنین نه برای دیگرون

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      باید تو این مسیر کر باشی وهمه حرفای ناامید کننده نشنیده گرفت.

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اطـرافیان واسم مہـــم نیستــــ ^_^
      انتظارات خودم خیــــلی بالاست

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام..میخواستم ببینم شما هم با انتظارات بالای اطرافیانتان در زمینه ی کنکور مواجهید یا نه..من خودم از سال اول دبستان تا چهارم دبیرستان نمره اول کلاس بودمبیش از 20 تقدیرنامه در زمینه های مختلف دارم توی زمینه ی درسی و فرهنگی و....و خلاصه که جزو شاگردهای برتر بودم همیشه..ولی خوب دیگه انتظار اطرافیان خیلی زیاد شده جوری شده که دیگه من به همه گفتم که نمیخوام دیگه کنکور بدم که اگر یک زمانی خدای نکرده نتیجه ی دلخواهم رو در زمینه ی کنکور نگرفتم و نتونستم دانشگاه مد نظرم قبول شم دیگه از اطرافیان طعنه و ....نشنوم...اخه الان توی این دو سه باری که کنکور دادم دیگه جوری شده بود که هر کی میرسید بهم سریع میگفت خب حالا چیکار میکنی؟؟کنکور قبول شدی..وای تو کنکور قبول نشدی....تو که درست خوب بو د و هزار تا اراجیف دیگه تحویل ادم میدن...فقط میگن قبول نشدی نمیگن که طرف نشسته پشت کنکور که اون جایی رو که دوست داره قبول شه و همیشه هم اطرافیان رو میکوبن تو سر ادم...طرف دانشگاه ازاد رشته ی گیاهان ابزی دریایی داره میخونه خفتش واس ماسمیخواستم ببینم شما با این اطرافیانتون چیکار میکنید..من که دیگه کلافه شدم واقعا هر کی رسیده بهم بهشون گفتم رفتم دکتر چشم گفته چشمات ضعیف شده اگ درس بخونی چشماتو از دست میدی دیگه نمیخوام بخاطر همین کنکور بدم الکی مثلاکه دیگه هی رو مخ ادم راه نرن..الا ن فقط چند نفر میدونن که من میخوام کنکور بدم..دو تا از دوستام و خونواده...شما با این اطرافیان چیکار میکنید!!روش های موثر در راه مقابله با اطرافیان رو بگید تا انتظاراتشون کاهش پیدا کنه بیخیال ادم شن
      سلام
      من زن عمومام خیلی نیش و کنایه میزنن
      منم عین خیالم نیس
      بی خیال بذار هر چی میخوان بگن
      اینو بدون انقدر مهمی که دارن درباره حرف میزنن
      خلاف قوانین.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      up
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همیشه همینطور بوده و کاریش نمیشه کرد!
      حرف زدن هم بعید میدونم تاثیری داشته باشه!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن