خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 70
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nimaniko نمایش پست ها
      داداش دمت گرم که با رتبه رتبه به این خوبی و دانشگاهی که میری هنوز انگیزه داری برا کنکور واقعاً اراده ت قابله تحسینه ، از این اراده ت منم انگیزه گرفتم!!!
      امسال کنکور 25 تیره پس تقریباً 7 ماه وقت داری نه پنج تا خیالت تخت میرسی ایشالا امسال میترکونی
      یاشاسین
      فدا داداشم...من کی باشم ک ب شما انگیزه بدمایشالا همیشه موفق باشی
      والا اخه از الان ک نمیتونم بخونم...الان درگیر امتحانای ترمم هستم...بافت و آناتومی کچلم کردنبعد پایان امتحانای ترم یک منظورم بود
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar95 نمایش پست ها

اره حدس میزدم منظورتون از جو چیه..... میشناسم افرادی رو که به خاطر همین جو که گفتین انصراف دادن اومدن سراسری.... حتی فیزیو سراسری رو ب پزشکی ازاد ترجیح دادن....

شما هم که رتبت خوب بوده بخونین مسلما موفق میشین.

حالا چرا رفتین ازاد با رتبه837؟؟؟؟؟؟؟فضولی نباشه...
      با هزار هم سراسری رفتن..

امان از جو
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      با ۸۰۰ چرا سراسری نزدید ؟
      قبول نشدم
      من علی هستم یک مردودی
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      علی تو بازم تو 2راهی گیر کردی...

ازاد پزشکی با سراسریش فرقی نمیکنه اگه با هزینش مشکل نداشته باشی.. انقدر گیر نده به دانشگاه دولتی..قبلانم گفتم موقعیتت آرزوی خیلیاست..

ترم 2 پزشکی درساش خیلی سخته در کنارش برا کنکور خوندن شاید همتی n برابر بخواد..

چرا مرخصی نمیگیری..هدفتو مشخص کن..اگه میخوای دوباره بخونی چطور میتونی هم دانشگا بری کلی وقتتو اونجا بگذرونی وسرکلاسای پزشکی که میدونی باید بشینی حتما..غیبت میبت نداریم..
      بعد کی میخوای برا کنکور بخونی..خیال الانو نکن تو برهه ای که قراره کنکور بدی تیرماه همزمان امتحانات ترمم شروع میشه..

اگه میخوای این 6ماهم واقعا بخونی بااااید ترم 2 رو مرخصی بگیری فضایی فکر نکن دوتا باهم نمیشه..ادمیا موجود خارق العاده نیسی که...

رشتت ریاضی نیست که بگم ازاد با سراسریش فرق میکنه ..استادا تو دانشگاهای ازاد پزشکی همونقدر کار میکشن که استادای دانشگاه سراسری کار میکشن از دانشجوا..

خوب فکراتو کن..چون تگ کردی اومدم ج دادم قصدم دخالت نیست ولی درست تصمیم بگیر

مورد آخرم بگم اینکه خیلی از ماها تو جایگاهی هستیم که حقمون نیست یه امیر نامی اینجاس فیزیوتراپی میخونه بیشتر ازمانباشه کمتر ازمانیست حقش دکترا بود نه لیسانس...

1 سعیدنامی اینجاس که اصلا ازش خوشم نمیاد ولی ادم باید واقعیتو بگم حقش سراسری بود نه ازاد...و خیلیای دیگه...

چن ماهه این موضوع مث خوره داره داغونت میکنه...بابا سراسری با ازاد تو3تا رشته دندون و دارو و پزشکی هیچ فرقی باهم نمیکنن..

نزدیک خونمون 1 مطب دندونپزشکیه بخدا روزی 5تا بیمارم نداره کجا خونده؟ دندون بهشتی

بازم تاکید میکنم سراسری با ازاد هیییییییچ فرقی نمیکنه ولی اگه الکی مثلا کلاس بزاری که دولتی خوندم باید ترم 2رو مرخصی بگیری وگرنه نمیشه دوست من... ماشالا دانشجوی پزشکیم هستی نمیتونم شعار الکی بهت بدم..هرچقدرم مسلط باشی باید مرخصی بگیری درسای پزشکی رو نمیشه الکی پاس کرد
      والا ابجی جونم من چطوری بگم اخه...حال و روز این چن وقتمو زیاد خوش نبوده...همه رفیقام تعجب میکنن از حال من...میگن ما ارزو داشتیم جای تو باشیم و فلان و بهمان...ولی نمیدونن من چقد ادم پر غصه ای ام و چقد داغونم...هرشب سئالای زیست میاد جلو چشمم...هیچوقت یادم نمیره سیرابی گاو رو روده دیدم از استرس...شجره نامه ب اون راحتیو نزدم...پیش دو اون همه خوندم هیچی نزدم تو کنکور...حسرت اونهمه تسلطی و تو زیست داشتم و درصد پنجاهی ک تو زیست زدمو با اینکه همه درصدام از رفقام جلو بود فقط بخاطر زیست رتبم نجومی شد و پذیرش کشوری به ناحیه ای تبدیل شد و اتفقای تلخی ک دست ب دست هم دادن تا من یه مردودی باشم همیشه تو ذهنمه...هر لحظه هر ثانیه...باورت نمیشه چندین بار پیش روانپزشک رفتم نمیدونم چمه...نمیتونم ب زندگی عادیم برگردم...از ازاد اومدن هم همه هدفم این بود ک یک ثانیه از زندگیم عقب نیوفتم برا همون نمیخوام مرخصی بگیرم...
      الان چطوری بگم اخه حسمو...حسم طوریه ک انگار یه امتیازی دستم هست و هی دارن امتیازه رو ازم دورش میکنن...هی از دستم دور تر میشه...هی زمان تنگ میشه...هی اون یه سال حق پشت موندنم داره از بین میره...خلاصه خیلی تو عذابم
      ترم دو فقط آناتومی سر و گردن داریم اختصاصی ک میدونم سخته ولی میشه باش کنار اومد با بیوشیمی اینا ک آسونن....
      بخدا نمیدونم...خیلی تو دو راهی ام
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      قبل از ارادت حوصلهَ تو تحسین می کنم.... وقتی می تونی و بهت لطمه نمیزنه چرا که نه

نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      موفق باشی!
      مرسی

و اینجایی که ایران است

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من که در حدی نیستم که توصیه کنم
      اما فکر می کنم اگه از نظر مالی مشکلی نداری همین آزاد را ادامه بده و سعی کن تلافی نامردی های دوران کنکور را حالا بکنی مثلا توی امتحان علوم پایه

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Sharmande
      نمایش مشخصات
      امیدوارم در هر صورت تصمیم درست و عاقلانه ای بگیری
      اینم در نظر بگیر الان موقعیتی داری که نهایت آرزوی خیلیاس...ازجمله خودم

پس انقدم سخت نگیر به خودت فشار نیار
      موفق باشی آقای دکتر

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin dehghan نمایش پست ها
      من که در حدی نیستم که توصیه کنم
      اما فکر می کنم اگه از نظر مالی مشکلی نداری همین آزاد را ادامه بده و سعی کن تلافی نامردی های دوران کنکور را حالا بکنی مثلا توی امتحان علوم پایه

Sent from my LG G3
      سلام..دکتر...نظر شما از پست های من تو بالا چیه؟ممنون بفرمایید
      ویرایش توسط Ali.psy : 08 دی 1394 در ساعت 02:52

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      والا ابجی جونم من چطوری بگم اخه...حال و روز این چن وقتمو زیاد خوش نبوده...همه رفیقام تعجب میکنن از حال من...میگن ما ارزو داشتیم جای تو باشیم و فلان و بهمان...ولی نمیدونن من چقد ادم پر غصه ای ام و چقد داغونم...هرشب سئالای زیست میاد جلو چشمم...هیچوقت یادم نمیره سیرابی گاو رو روده دیدم از استرس...شجره نامه ب اون راحتیو نزدم...پیش دو اون همه خوندم هیچی نزدم تو کنکور...حسرت اونهمه تسلطی و تو زیست داشتم و درصد پنجاهی ک تو زیست زدمو با اینکه همه درصدام از رفقام جلو بود فقط بخاطر زیست رتبم نجومی شد و پذیرش کشوری به ناحیه ای تبدیل شد و اتفقای تلخی ک دست ب دست هم دادن تا من یه مردودی باشم همیشه تو ذهنمه...هر لحظه هر ثانیه...باورت نمیشه چندین بار پیش روانپزشک رفتم نمیدونم چمه...نمیتونم ب زندگی عادیم برگردم...از ازاد اومدن هم همه هدفم این بود ک یک ثانیه از زندگیم عقب نیوفتم برا همون نمیخوام مرخصی بگیرم...
      الان چطوری بگم اخه حسمو...حسم طوریه ک انگار یه امتیازی دستم هست و هی دارن امتیازه رو ازم دورش میکنن...هی از دستم دور تر میشه...هی زمان تنگ میشه...هی اون یه سال حق پشت موندنم داره از بین میره...خلاصه خیلی تو عذابم
      ترم دو فقط آناتومی سر و گردن داریم اختصاصی ک میدونم سخته ولی میشه باش کنار اومد با بیوشیمی اینا ک آسونن....
      بخدا نمیدونم...خیلی تو دو راهی ام

منم از این حسا دارم
      اسمشو گزاشتم حس هایه خود درگیری...
      بنظر من دوباره بخون چون اگه دوباره نخونی ممکنه تا چن وخت همین جوری باشی و همش خودتو سرزنش کنی یا همش به فکره اتفاقاتی باشی که افتاد و باعث شد مردود بشی....
      ولی کلی از بچه هایه همینجا پشت کنکور موندن و الانم قبول شدم
      بنظرم بعد قبولی هیچ کدوم فک نکردن که عقب مونده باشن از زندگیشون
      این فکرتو تغییر بده و یه ترم مرخصی بگیر و بخون

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Skinner نمایش پست ها
      بله درسته...ولی برای شما راحته گفتنش بهتره کارشناسی روانشناسی خوند تا ارشد...وزارت بهداشتم از دس دادنی نیست و علاقه به رشتش نداره زیاد البته این گرایششو ها...

اگه خیلی دلش کارشناسی میخواد فکر میکنم آزاد و پیام نور بدون کنکور کارشناسی روانشناسی داشته باشن باز خودش یه تحقیقی بکنه
      ویرایش توسط miss_dentist : 09 دی 1394 در ساعت 23:02

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miss_dentist نمایش پست ها

اتفاقا واسه ارشد از بین تغییر رشته ایا واسه علوم تربیتیا خیلی راحت تره تا رشته های دیگه چون درس مشترکشون زیاده با ما.روانشناسی عمومی و استثنایی و آمار و چند تا درس دیگه رو اونام دارن

اگه اونقدر اراده داره که برگرده عقب دوباره از نو شرو کنه پس اینو دیگه حتما میتونه یک سال پشت کنکور موندن واسه ارشد خیلی بهتر از 4 سال واسه کارشناسی خوندنه تازه درسای عمومیم روشه

که دیگه بدتر

ولی باز اگه خیلی دلش کارشناسی میخواد فکر میکنم آزاد و پیام نور بدون کنکور کارشناسی روانشناسی داشته باشن میتونه بعدا ارشد و دکتراشو از سراسری بگیره باز خودش یه تحقیقی بکنه
      گراش این تکنولوژی هست از105 واحد فقط16 واحد روانشناسی هست بقیه تخصصی علوم تربیتی هستن که به روانشناسی مربوط نیستن....میخواد دولتی روانشناسی بخونه دیگه ازاد بدون کنکور میرف اونوقت.....سوما هزینه هم مدنظره

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

اتفاقا واسه ارشد از بین تغییر رشته ایا واسه علوم تربیتیا خیلی راحت تره تا رشته های دیگه چون درس مشترکشون زیاده با ما.روانشناسی عمومی و استثنایی و آمار و چند تا درس دیگه رو اونام دارن

اگه اونقدر اراده داره که برگرده عقب دوباره از نو شرو کنه پس اینو دیگه حتما میتونه یک سال پشت کنکور موندن واسه ارشد خیلی بهتر از 4 سال واسه کارشناسی خوندنه تازه درسای عمومیم روشه

که دیگه بدتر

ولی باز اگه خیلی دلش کارشناسی میخواد فکر میکنم آزاد و پیام نور بدون کنکور کارشناسی روانشناسی داشته باشن میتونه بعدا ارشد و دکتراشو از سراسری بگیره باز خودش یه تحقیقی بکنه
      بله درسته...ولی به این گرایش علاقه نداره زیاد...چون به چارت درسی این گرایش نگاه کرد دلسرد تر شد...مثلا اصول عکاسی داره..تولید فیلمهای تلویزیونی واموزشی...اصول وفنون تدریس

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله درسته...ولی به این گرایش علاقه نداره زیاد...چون به چارت درسی این گرایش نگاه کرد دلسرد تر شد...مثلا اصول عکاسی داره..تولید فیلمهای تلویزیونی واموزشی...اصول وفنون تدریس

آهان آره خب اون دیگه بحثش جداس

البته اینم هستا اگه بیشتر از 70 واحد تاحالا پاس نکرده میتونه بدون کنکور یا رشتشو یا گرایششو عوض کنه

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آهان آره خب اون دیگه بحثش جداس

البته اینم هستا اگه بیشتر از 70 واحد تاحالا پاس نکرده میتونه بدون کنکور یا رشتشو یا گرایششو عوض کنه
      میخواست عوض کنه بره گرایش پیش دبستانی چون تو کارنامه محرمانه قبول نشده گرایش دیگه علوم تربیتی رو قبول نکرد اموزش دانشگاه...رشته دیگه که کتابداری وجامعه شناسی وتاریخه که بدرد نمیخورن

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میخواست عوض کنه بره گرایش پیش دبستانی چون تو کارنامه محرمانه قبول نشده گرایش دیگه علوم تربیتی رو قبول نکرد اموزش دانشگاه...رشته دیگه که کتابداری وجامعه شناسی وتاریخه که بدرد نمیخورن

پس بهترین راه اینه قبل اینکه وقتش بیشتر ازین هدر بره انصراف بده البته قبلش باز میتونه به ارشد فکر کنه
      ویرایش توسط miss_dentist : 09 دی 1394 در ساعت 23:00

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس بهترین راه اینه قبل اینکه وقتش بیشتر ازین هدر بره انصراف بده البته قبلش باز میتونه به ارشد فکر کنه چون رشته های وزارت علوم محدودیت ندارند با هر مدرک کارشناسی میشه ارشد خوند
      اونو که میدونه یعنی خیلیا بهش گفتن...تو دانشکدش...ولی میخواد وزارت بهداشتو از دس نده وپایش از اول قوی بره جلو

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      داداش وضعیت الان تو ارزوی خیلیاس....پزشکی دانشگاه ازاد و سراسری فرقی ندارن....اما ارادت تحسین برانگیزه

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      سلام رفقا
      دیگه روم نمیشد تاپیک بزنم انصافا...چغد بشر پر حاشیه ای هستم من
      یه تصمیم جدی گرفتم میخوام بعد امتحانات ترم یکم که 11م بهمن تموم میشه بشینم حسابی برا کنکور بخونم...حس میکنم واقعا پتانسیلشو دارم...کلمه به کلمه زیست تو ذهنمه...بقیه رم بخونم میتونم باالفعلشون کنم...یادمه قبل نتایج تکمیل ظرفیت آزاد دو هفته خوندم تو گزینه دو در کشور دو رقمی شدم حتی کارنامشم گذاشتم تو تاپیک انجمن...
      راستش دو سه روز پیش یه همایش مقاله نویسی داشتیم تو سراسری برگزار میشد ما هم ثبت نام کرده بودیم(120 تومنم مایه خورد)رفتیم از در دانشگاه ک میخواستیم رد شیم اجازه ندادن بریم تو...زینگ زدیم سرپرست ایینا اومدن با کلی واسطه رد شدیم رفتیم...
      از طرفی شنیدم دیگه بیمارستانای سراسری قرار داد نمیبندن با آزاد...خلاصه اش کنم ...من واقعا ناراحتم...این همه درس نخوندم و این همه شهریه ندادم که اخرم این شه...
      حالا میخوام سعیمو بکنم تیر اخرمو بندازم...شد شد نشد هم ک هیچ...
      درضمن ترم دو پزشکیمم میخونم کنارش
      نظرتون چیه؟؟
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      .
      عاشق ایرانم

سلام..
      شما مطمئنین که قرارداد نمیبندن؟؟!!! از چه منبعی میگین؟؟؟!!

ولی یکی که هدفش تخصص یا فوق باشه میتونه -چه آزاد چه سراسری گذرونده باشه عمومیشو- آزمون بده! درست مثل چند نفر که من میشناسم عمومیشونو تو دانشگاه آزاد خونده بودن و یکیشون تونست تخصص زنان قبول شه!!!

البته نمیگم دیگه چند سال بعد این قانونو بردارن و ظلم بشه در حق دانشگاه آزادیا!

با توجه به اینکه سهمیه ی ورود به دانشگاه آزاد رو خیلی زیاد کردن شرایط به نظرم یجورایی داره شبیه اونایی میشه که به راحتی بدون کنکور میرن دانشگاه ولی از اونطرف استخدام نمیتونن بشن چون اکثرا مدرک دانشگاه دولتی رو قبول میکنن!!!

به نظر من خیلی به نفعتون میشه اگه امسال باز کنکور 95 شرکت کنین و یه رتبه ی عالی بیارین...

اینم در نظر داشته باشین که بچه هایی که تو کنکور زیر 500 کشوری میارن اگه تا آخر 7 سالشون معدلشون بالای 16 باشه میتونن بدون طرح تخصص بدن یه بار! شما فکر کنین دوسال برین طرح بگذرونین و نتونین تخصص بدین و بیشتر مطالب یادتون بره خوبه یا از همینجا خوب سرمایه گذاری کنین واسه اون دوسال؟!
      خب دیگه همینا رو خواستم بگم..

اینم به عنوان حرف آخر:

راستی یادم رفت بگم بابا شما اصلا استرس امتحانای ترم دوتونو نداشته باشین!!!پزشکی از سال سوم درسهای جدیش شروع میشه ترم دو که چیزی نداره!!!!
      من یکی که خیلی حیفم میاد شما کنکور 95 رو از دست بدین! یکم بیشتر فکر کنین 6-7ماه فشرده سختی کشیدن و تلاش کردن خیلی میتونه شما رو به اندازه ی 6و5 سال جلو بندازه! واقعا حیفه یکی که 800 آورده تو آزاد ادامه بده..من مطمئنم که شما میتونین سال بعد خیلی بهتر از این رتبه رو بیارین.
      ولی واقعا قدر این 6-7 ماه رو بدونین...!
      آرزوی قلبیم موفقیتتونه..بخدا توکل کنین و قوی شروع کنین!
      ویرایش توسط MD.PhD.biotech : 11 دی 1394 در ساعت 23:10

15. Top | #60
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MD.PhD.biotech نمایش پست ها
      سلام..
      شما مطمئنین که قرارداد نمیبندن؟؟!!! از چه منبعی میگین؟؟؟!!

ولی یکی که هدفش تخصص یا فوق باشه میتونه -چه آزاد چه سراسری گذرونده باشه عمومیشو- آزمون بده! درست مثل چند نفر که من میشناسم عمومیشونو تو دانشگاه آزاد خونده بودن و یکیشون تونست تخصص زنان قبول شه!!!

البته نمیگم دیگه چند سال بعد این قانونو بردارن و ظلم بشه در حق دانشگاه آزادیا!

با توجه به اینکه سهمیه ی ورود به دانشگاه آزاد رو خیلی زیاد کردن شرایط به نظرم یجورایی داره شبیه اونایی میشه که به راحتی بدون کنکور میرن دانشگاه ولی از اونطرف استخدام نمیتونن بشن چون اکثرا مدرک دانشگاه دولتی رو قبول میکنن!!!

به نظر من خیلی به نفعتون میشه اگه امسال باز کنکور 95 شرکت کنین و یه رتبه ی عالی بیارین...

اینم در نظر داشته باشین که بچه هایی که تو کنکور زیر 500 کشوری میارن اگه تا آخر 7 سالشون معدلشون بالای 16 باشه میتونن بدون طرح تخصص بدن یه بار! شما فکر کنین دوسال برین طرح بگذرونین و نتونین تخصص بدین و بیشتر مطالب یادتون بره خوبه یا از همینجا خوب سرمایه گذاری کنین واسه اون دوسال؟!
      خب دیگه همینا رو خواستم بگم..

اینم به عنوان حرف آخر:

راستی یادم رفت بگم بابا شما اصلا استرس امتحانای ترم دوتونو نداشته باشین!!!پزشکی از سال سوم درسهای جدیش شروع میشه ترم دو که چیزی نداره!!!!
      من یکی که خیلی حیفم میاد شما کنکور 95 رو از دست بدین! یکم بیشتر فکر کنین 6-7ماه فشرده سختی کشیدن و تلاش کردن خیلی میتونه شما رو به اندازه ی 6و5 سال جلو بندازه! واقعا حیفه یکی که 800 آورده تو آزاد ادامه بده..من مطمئنم که شما میتونین سال بعد خیلی بهتر از این رتبه رو بیارین.
      ولی واقعا قدر این 6-7 ماه رو بدونین...!
      آرزوی قلبیم موفقیتتونه..بخدا توکل کنین و قوی شروع کنین!
      از همکلاسی ها داشتیم پردیس سراسری آورد ولی آزاد پذیرش نشد

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن