خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 47 از 84 نخستنخست ... 3746474857 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 691 به 705 از 1248
    1. Top | #691
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      قلم چی خیلی عالیه!
      من هم می تونم ...

2. Top | #692
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی جامعه اماری قلمچی بالاست و ادم میتونه بهتر خودشو محک بزنه.ولی ازمونهای جامع سنجش/3تای اخرش/بهترن

3. Top | #693
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قلمچی...

4. Top | #694
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گاج عالیه ولی گزینه دو سوالاشو دان کن ریاضی و فیزیکشو بزن عالیه

5. Top | #695
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      بین گزینه دو و گاج کدومش بهتره؟

گزینه 2 سوال های زیست و شیمی خیلی خوبی داره.

وقت کنی آزمون های جامع جفتشو گیر بیاری و بزنی خیلی خوبه
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

6. Top | #696
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ازمون های قلمچی! بخاطر سبک سوالا و سطح بالاش!
      کارنامه هم همون روز میدن که دقیق و درست هستش.
      سنجش هم فقط 4 ازمون جامع اخر رو حتما شرکت میکنم

7. Top | #697
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      سلامطهربخیر.

ببخشید میخاستم بدونم این موسسات ک ازمون میگیرن چنتا ازمون جامع دارن؟ ازمونهای جامعه توی چ برجی هستن؟ میشه فقط اونها رو ثبت نام کرد؟

امروز انقت عطسه کردم یادم رفت چی میخاستم بپرسم.
      اها ... یادم اومد... سوالای ازمونها رو میشه دانلود کرد؟ از کجا؟ یا برنانه های ازمونها رو از کجا باید گیر بیارم؟ میخام بدونم مثلا ازمون بعدی تا کجا رو باید مطالعه کرد... برنانه ریزی درسی از خود درس خوندن سختره. من یکی شدیدن بهش نیاز دارم.
      ویرایش توسط Phenotype_2 : 01 آذر 1394 در ساعت 13:25

8. Top | #698
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      سلامطهربخیر.

ببخشید میخاستم بدونم این موسسات ک ازمون میگیرن چنتا ازمون جامع دارن؟ ازمونهای جامعه توی چ برجی هستن؟ میشه فقط اونها رو ثبت نام کرد؟

امروز انقت عطسه کردم یادم رفت چی میخاستم بپرسم.
      اها ... یادم اومد... سوالای ازمونها رو میشه دانلود کرد؟ از کجا؟ یا برنانه های ازمونها رو از کجا باید گیر بیارم؟ میخام بدونم مثلا ازمون بعدی تا کجا رو باید مطالعه کرد... برنانه ریزی درسی از خود درس خوندن سختره. من یکی شدیدن بهش نیاز دارم.
      سلام داداش

ـ
      کانون 3 تا آزمون جامع مطابق با بودجه بندی کنکور داره که به ترتیب 21 خرداد و 4 تیر و 18 تیر 1395 برگزار میشن

ـ
      سنجش 6
      تا آزمون جامع داره که به برنامشون بدین شرحه ؛

ـ
      گزینه دو 2 تا آزمون جامع مطابق با کنکور داره که برنامش بدین شرحه ؛

خخخ

سوالات کانون داخل سایتش هست ولی بصورت فایل PDF نیست که بشه دانلودشون کنی ، بقیه موسسات رو هم تو فروم بگردی شاید پیدا کنیشون در غیر اینصورت باید از تو نت بخریشون ...

برنامه آزمون های کانون و سنجش و ... رو باید به سایت هاشون مراجعه کنی و فایل PDF برنامشون رو دانلود کنی

موفق باشی

یاعلی(ع)

9. Top | #699
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      کنکور مگه چندمه؟ 18 تیر ازمون جامع؟ مگه کنکور 14هم تیر نیست؟

10. Top | #700
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LeftBehind نمایش پست ها
      کنکور مگه چندمه؟ 18 تیر ازمون جامع؟ مگه کنکور 14هم تیر نیست؟
      25 تیر 95

11. Top | #701
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام به همه دوستان
      زیاد حوصله نداشتم نظرارو بخونم چون درس دارمبی احترامی تلقی نکنید پس ممنون

ــــ ــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ
      من سنجش تمام ازموناش ثبت نام کردم و رشتمم انسانی هستش سوالاش اسونه نظر خودم + چن دوستم ک تجربی از زرنگ هاشونن
      حالا سوالم اینه من طبق سنجش داشتم میرفتم یهو زد ب کلم ک قلم چی ثبتنام کنم وقتی برنامه راهبردی شو دیدم دیدم خیلییی جلو هستن مثلا من دینی3 تموم کردم و دینی 2 سنجش 1تا6هستش و من تا 6یا5 تازه رسیدم
      ولی قلم چی نوشته مثلا 20اذر ص76تا 109 هستش منم از رو گاج میخونم نمیدونم درس شش ، صفحه چنده! خلاصه کلام چون قلم چی جلو هستش میتونم بهش برسم؟

12. Top | #702
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamyar.gc نمایش پست ها
      ازمون های قلمچی! بخاطر سبک سوالا و سطح بالاش!
      کارنامه هم همون روز میدن که دقیق و درست هستش.
      سنجش هم فقط 4 ازمون جامع اخر رو حتما شرکت میکنم
      نظر این دوستمون رو تایید میکنم
      حتی اگه از نظر مالی توان شرکت تو آزمونا رو نداشتید با برنامه راهبردیش پیش برید و سوالات رو از تو نت بگیرید بزنید

13. Top | #703
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من قصد دارم سال دیگه کنکور زبان شرکت کنم.
      می خوام چندتا کنکور جامع آزمایشی زبان (عمومی + زبان تخصصی) بدم، رفتم قلم چی گفتن چند تا کنکور دارن که فقط 2-3 تاش جامع بود و قیمت بالایی گفتن
      حال می خواستم بپرسم آموزشگاهی هست که با مبلغ معقول بتونم دو سه تا کنکور آزمایشی جامع زبان بدم؟
      فقط هم می خوام جامع شرکت کنم اونم دو یا سه آزمون. ممنون.

14. Top | #704

15. Top | #705
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا یکی منو راهنمایی کنه که چطوری می تونم آزمون های جامع سنجش رو شرکت کنم؟ (اونم برای زبان)
      مرسی.

صفحه 47 از 84 نخستنخست ... 3746474857 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن