خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام یک منبع مطمعن تر و بهتری برای ریاضی تجربی است؟

رأی دهندگان
    159. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • رياضيات تجربي جامع کنکور خيلي سبز

59 37.11%
    • آموزش و بانك تست رياضي تجربي تخته سياه

10 6.29%
    • ميكروبانك (رياضيات جامع تجربي) گاج

21 13.21%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور نشر الگو

4 2.52%
    • رياضيات تجربي جامع کنکور مهروماه

42 26.42%
    • سایر

23 14.47%
    صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 134
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت همه دوستان یه سوال داشتم
      تو درس ریاضی پایم قوی نیست کلا ریاضیم خوب نیست و واسه اینکه بخام رشته ای که میخام قبول شم باید ریاضی رو حدود 30 40 بزنم
      از دوستایی که اطلاع دارن میخام کمک کنن واسه انتخاب منبع . در ضمن درسنامه هاش خوب توضیح بده ممنون

2. Top | #107
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      با سلام خدمت همه دوستان یه سوال داشتم
      تو درس ریاضی پایم قوی نیست کلا ریاضیم خوب نیست و واسه اینکه بخام رشته ای که میخام قبول شم باید ریاضی رو حدود 30 40 بزنم
      از دوستایی که اطلاع دارن میخام کمک کنن واسه انتخاب منبع . در ضمن درسنامه هاش خوب توضیح بده ممنون
      کوله پشتی یا ابی کانون برای شروع + گاج نقره ای
      مشاور

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      کوله پشتی یا ابی کانون برای شروع + گاج نقره ای
      رفتم کتاب فروشی همه نشرا داشت به جز کوله پشتی . ممنون بعدا میرم همین نشرو میگیرم

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      رفتم کتاب فروشی همه نشرا داشت به جز کوله پشتی . ممنون بعدا میرم همین نشرو میگیرم
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

5. Top | #110
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استاد ریاضیات کنکور
      مهدی عزیزی قهرودی

6. Top | #111
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی سبز + افبا

7. Top | #112
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان فصل معادلات و تابع پیش دقیقا کدوم بخش از ریاضی جامع خیلی سبز میشه ؟؟؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #113
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقای موئینی تو وبلاگش مشخص کرده
      رياضي تجربي - سروش موئيني - آزمون بعد كانون

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black نمایش پست ها
      آقای موئینی تو وبلاگش مشخص کرده
      رياضي تجربي - سروش موئيني - آزمون بعد كانون
      ممنون
      ولی من برا امتحان مدرسه دارم میخونم . از صفحه 20 تا 50 کتاب ! اون قسمت اول که در مورد ریشه تابع هست و ... رو کجا پیدا کنم ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

10. Top | #115
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که مهروماه و تخته سیاه رو دارم از هردو هم راضیم.(کولاک میکنن).ولی به شخصه بهترین منبع رو مهروماه میدونم.

مهروماه یک کتاب فوق العاده کامله چه از لحاظ درسنامه چه تستی که حرف نداره تستاش.تازه ازمون های یک قدم تا صد و دو ازمون جامع هم دارن با وقت پیشنهادی که عالین.(فقط درسنامش زبونش کتابی شاید همه کس نتونه باهاش ارتباط برقرار کنه و پایه ریاضیتم باید قوی باشه چون بعضی جاها از نوشتن عملیات های کامل محاسبه خودداری کرده )

تخته سیاه هم کتابی که درسنامه هاش روونن ولی کامل کامل نیست و بیشتر اوقات مهمترین نکات درسو بصورت خلاصه وار گفته.و تست های متوسطی داره ولی پاسخ نامش خوبه.

من از اکثر دانشجویان(پزشکی) دانشگاه های سطح تهران پرسیدم چون چندتا از فامیلامون هستن تو دانشگاهای تهران تقریبا همه مهروماه رو پیشنهاد کردن به عنوان یه منبع کامل.

11. Top | #116
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EDGE98 نمایش پست ها
      من که مهروماه و تخته سیاه رو دارم از هردو هم راضیم.(کولاک میکنن).ولی به شخصه بهترین منبع رو مهروماه میدونم.

مهروماه یک کتاب فوق العاده کامله چه از لحاظ درسنامه چه تستی که حرف نداره تستاش.تازه ازمون های یک قدم تا صد و دو ازمون جامع هم دارن با وقت پیشنهادی که عالین.(فقط درسنامش زبونش کتابی شاید همه کس نتونه باهاش ارتباط برقرار کنه و پایه ریاضیتم باید قوی باشه چون بعضی جاها از نوشتن عملیات های کامل محاسبه خودداری کرده )

تخته سیاه هم کتابی که درسنامه هاش روونن ولی کامل کامل نیست و بیشتر اوقات مهمترین نکات درسو بصورت خلاصه وار گفته.و تست های متوسطی داره ولی پاسخ نامش خوبه.

من از اکثر دانشجویان(پزشکی) دانشگاه های سطح تهران پرسیدم چون چندتا از فامیلامون هستن تو دانشگاهای تهران تقریبا همه مهروماه رو پیشنهاد کردن به عنوان یه منبع کامل.
      موافقم ولی من دیگه چون خیلی سبز رو خریدم نتونستم مهر و ماه رو بگیرم که حجم بره بالا، ازش راضیم ولی بازم حس میکنم به یه منبع سطح بالاتری نیاز داشتم، نمیدونم دیگه همینو ادامه بدم یا همون مهرو ماه رو بگیرم؟

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

12. Top | #117
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

درود برادر !!
      من خودم مهر و ماه دارم میخوام خیلی سبز بگیرم
      مهر و ماه خیلی تست تالیفی داره
      من نمیگم بده،ولی واقعا تست های کنکور زیاد نداره
      و تالیفی های شباهتی به کنکور ندارن
      ^______________________^

13. Top | #118
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی اگه میدونه اینو جواب بده !!
      پیش نیاز مشتق و کاربردش چیه؟؟
      یعنی قبلش باید کدوم فصل ها رو بلد باشم
      ^______________________^

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roshana نمایش پست ها
      درود برادر !!
      من خودم مهر و ماه دارم میخوام خیلی سبز بگیرم
      مهر و ماه خیلی تست تالیفی داره
      من نمیگم بده،ولی واقعا تست های کنکور زیاد نداره
      و تالیفی های شباهتی به کنکور ندارن
      با سلام.تمامی کتاب جامع همین طور هستن که اولویتشون رو تست های تالیفی خودشونو که مهروماه هم مستثنی نیست.ولی برای ما(همه داوطلبا) اولویت تست های کنکوره به چه صورت شما درسنامه های مهروماه رو بخونید بعد تست های کنکور رو کتاب های ابی بزنید .اگر بازهم نیاز کردید یا تست های اون مبحث کم بود و یا دنبال تسلط خیلی زیاد هستید میتونید تست های تالیفی رو بزنید ولی در کل تست های تالیفی بدی نداره، خیلی سخت نیست تقریبا همشون بر مبنای مثال های درسی و تست های کنکور هستن ولی تست های بدرد بخور کنکور های ریاضی و تجربی رو اورده کنار تالیفی ها که خوبه.تازه اگر مهروماه تست کنکور توشه تخته خیلی کم تست توشه.

15. Top | #120
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام.تمامی کتاب جامع همین طور هستن که اولویتشون رو تست های تالیفی خودشونو که مهروماه هم مستثنی نیست.ولی برای ما(همه داوطلبا) اولویت تست های کنکوره به چه صورت شما درسنامه های مهروماه رو بخونید بعد تست های کنکور رو کتاب های ابی بزنید .اگر بازهم نیاز کردید یا تست های اون مبحث کم بود و یا دنبال تسلط خیلی زیاد هستید میتونید تست های تالیفی رو بزنید ولی در کل تست های تالیفی بدی نداره، خیلی سخت نیست تقریبا همشون بر مبنای مثال های درسی و تست های کنکور هستن ولی تست های بدرد بخور کنکور های ریاضی و تجربی رو اورده کنار تالیفی ها که خوبه.تازه اگر مهروماه تست کنکور توشه تخته خیلی کم تست توشه.

چون میدونید من مهر و ماه دارم،با درسنامه ش مشکلی ندارم !!
      ولی وقتی تست ها رو میزنم و بعد از اون میرم سراغ کنکور ها میبینم
      تفاوتشون زمین تا اسمونه ! و این خیلی دلزده م میکنه
      من باید بین 40 تا 50 بزنم و با این روند .....
      ^______________________^

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، home، http، riazi، tajrobi، فقط، فوق، قوی، قدم، قشنگ، كنكور، لطفا، مقایسه ی ریاضیات تجربی، من، منو، منابع ریاضیات تجربی، منبع، مهمه، مهر و ماه، مهروماه، موندم، مورد، مینویسم، میگردم، میخوام، میدم، ماه، مباحث، متن، مثل، محاسبات، مشکل، مطابق، چند، چی، چیه، نیاز، نیست، نباشید، ندیدیم، نسبت، نشر، نشرالگو، چطوره، نظر، هم، همه، هندسه، ها، هاي، هايي، های، هایی، هست، ولي، ولی، واسه، يا، یه، کمک، کنید، کنکور، کنکوری، که، کوله، کامل، کار، کتاب، کتابو، کدام، کردم، کسی، کشیده، گفته، گاج، پایه، پرسش، پس، پست، پشتی، www، آموزش، آماده، آخرين، افزایش، الگو، الان، العاده، املايي، اموزش، اما، امتحان، امسال، انتشارات، اند، اول، اون، این، اینو، اگه، ادغام، از، است؟، اطلاعات، بقیه، بلد، بندي، به، بهتره، بهتری، بودم، بودن، بين، بکنه، بگه، بگید، بگیرم، با، بالا، بالایی، بانک، باید، باشم، باشه، باشی، بر، برم، براي، برای، بشم، بشه، بعد، بعضی، تنهایی، تو، تاليفي، تاپیک، تجربي، تجربی، تخته، تخته سیاه، تره؟، ترجیح، تست، تشريحي، تغييرات، جمع، جمع بندی، جواب، جامع، جزوه، حل، حالا، حجم، خلاصه، خوندن، خونده، خوب، خوبی، خودم، خودت، خيلي، خیلی، خیلی سبز، خدمت، خسته، دقيق، دنبال، دوران، دوستان، دیگه، دیده، داره، داره؟، داشته، در، درسنامه، درسي، درسی، رو، رياضيات، ریاضی، ریاضیات، ریاضیات تجربی، راه، راهنمای، رشته، زير، زیاد، زدن، سوالای، سوالات، سیاه، سبز، سخت، سرعت، شده، صفر، طرح، علمي، عمومی، عالی، عرض، عزیز، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن