خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

اشتباه فردوسى پور و ابهام بزرگ در نود

از پول پارکینگ تا هزینه پیامک
      اشتباه فردوسی پور و ابهام بزرگ در نود

برنامه نود این هفته ، بزرگداشتی برای هادی نوروزی کاپیتان درگذشته پرسپولیس بود . برنامه ای متنوع و جذاب تا آنجا که امکانات برنامه سازی ما اجازه می دهد.

به گزارش "ورزش سه"، اما نکته ای در این برنامه توجهات را به خود جلب کرده است . زمانی که عادل فردوسی پور پس از اعلام سئوال پیامکی به بینندگان تاکید کرد پیامک های نود ، شامل هیچ ارزش افزوده ای نیست و ریالی از آن به حساب صداوسیما یا برنامه او نخواهد رفت . حرف این تهیه کننده و مجری باتجربه نود البته اشتباه نیست اما ، صبح امروز ، رسانه های مختلف به داستان پیامک و بهره های مالی و موضوعات اخلاقی – تجاری پیرامون این بحث پرداخته اند ؛ به خصوص که عادل در برنامه ، بحثی را با مدیر مجموعه ورزشی آزادی راه انداخت که چرا حضور مردم در مراسم یادبود نوروزی باید ممر درآمد عده ای سودجو باشد .... کاری که در نهایت بی شباهت به کسب درآمد از محل پیامک ها نیست .

جواد رستم زاده در روزنامه قدس نوشته است : حوالی ساعت 23 دوشنبه شب عادل خان فردوسی پور با ژستی قهرمانانه یقه پیمانکار پارکینگ استادیوم آزادی را می گیرد که چرا برای تشییع جنازه کاپیتان فقید پرسپولیس بلیط فروشی کرده اند؟ او سوار بر موج احساسات مردم و با استفاده از توپ خانه منحصربه فردش حتی مقابل عذرخواهی و تنبیه عوامل دخیل هم کوتاه نمی آید و مصر است که حتما این پول به حساب خیره ای واریز شود تا روح شماره 24 ابدی شاد گردد... این درحالی بود که خود او هر چند دقیقه یک بار مردم را تشویق می کرد برای هم دردی و تسلیت به خانواده نوروزی به برنامه اش شماره 24 را پیامک کنند و آمار شرکت کنندگان را بالا ببرند. طعنه آمیز به این دلیل که تاکید هم داشت که هر پیامک بین 10 تا 15 تومان بیشتر هزینه ندارد و البته آن هم به جیب مخابرات می رود.سوال این است که چرا مردم برای تسلیت به خانواده نوروزی باید پولی به حساب اوپراتورهای مخابراتی بریزند؟آیا تفاوتی میان کار تقبیح شده پارکبانان خاطی که برای تشییع جنازه آن مرحوم پول گرفتند با فردوسی پور که برای هم دردی با هانی و هانا از جیب مردم پول خرج می کرد وجود دارد؟

امروز چند روزنامه در این باره اقدام به تهیه گزارش هایی کرده اند که البته به دلیل نبود اطلاعات دقیق در آنها از بازنشرشان معذوریم اما درگزارش ها به درآمد جنبی نود از پیامک ها اشاره شده است . درآمدی که ارتباط مستقیم با میزان مشارکت مردم در ارسال پیامک دارد . به هرحال ،اگرچه توفیق تجاری این برنامه پربیننده طبیعی و حتی مایه مباهات است ، اما وقتی پای قضاوت اخلاقی به میان می آید ، شاید دوگانه پارکینگ / پیامک نکته قابل تاملی باشد ، به خصوص که برنامه هایی مثل خندوانه که اگرچه موج بزرگی راه انداخته اند قید کسب درآمد مستقیم از پیامک را زده اند .

یادداشتی که بخشی از آن را خواندید با این جمله به اتمام رسیده است : آیا فردوسی پور بعد از این قدرت نمایی رسانه ای به صدا و سیما و مخابرات هم به مانند پیمانکار مجموعه آزادی اصرار می کند که این 45 میلیون را صرف امور خیریه کنند تا ثوابش به روح هادی عزیز برسد؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نمیدونم پستو گذاشتین تا توجیهش کنین قضیه پول گرفتنو یا دلیل دیگه ای داره ... فردوسی پور شخصیتی شناخته شده هستش .. به نظرت برای همدری باید چه نظر سنجی ای میگذاشت؟ میزاشت ازا ینایی که مردن کدومو دوست دارین یا ... تنها راه همدردی همین پیامک بود که بدن و ابراز همدردی کنن .. بعد هم منبع موثقی بزارین تا مطمئن شیم این اخبار راسته و فردوسی پول واقعا از این پیامک ها پول بدست میاره ؟ ...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اینجا که نمیشه بحث اپراتور رو پیش کشید....خب هدف برنامه یه بزرگداشتی برای روح هادی نوروزی بوده و یه همدردی...اینکه مردم هم با استفاده از اس ام اس حضور خودشونو نشون بدن و اینکه به ورزش اهمیت میدن...نمیشه که به این خاطر بگیم پولش میره تو جیب اپراتورها...مردم خواستن حضور داشته باشن...این حضور با یه اس ام اس صورت گرفته...این اس ام اسم خرج داره...چرا باید قضیه رو پیچیدش کرد؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اینجا که نمیشه بحث اپراتور رو پیش کشید....خب هدف برنامه یه بزرگداشتی برای روح هادی نوروزی بوده و یه همدردی...اینکه مردم هم با استفاده از اس ام اس حضور خودشونو نشون بدن و اینکه به ورزش اهمیت میدن...نمیشه که به این خاطر بگیم پولش میره تو جیب اپراتورها...مردم خواستن حضور داشته باشن...این حضور با یه اس ام اس صورت گرفته...این اس ام اسم خرج داره...چرا باید قضیه رو پیچیدش کرد؟
      همیشه باید از اصل بریم به فرع تا فراموش شه پول به جیب زدن مسئولین ورزشگاهو و بازی با احساسات مردم .. .

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      همیشه باید از اصل بریم به فرع تا فراموش شه پول به جیب زدن مسئولین ورزشگاهو و بازی با احساسات مردم .. .
      لطف کنید بنده رو نقل قول نگیرین

به نظر من هیچ مشکلی در زدن اس ام اس نیست...هیچ اشکالیم نداره...نباید برای هر چیزی یه مشکل بتراشیم....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #6
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمیدونم پستو گذاشتین تا توجیهش کنین قضیه پول گرفتنو یا دلیل دیگه ای داره ... فردوسی پور شخصیتی شناخته شده هستش .. به نظرت برای همدری باید چه نظر سنجی ای میگذاشت؟ میزاشت ازا ینایی که مردن کدومو دوست دارین یا ... تنها راه همدردی همین پیامک بود که بدن و ابراز همدردی کنن .. بعد هم منبع موثقی بزارین تا مطمئن شیم این اخبار راسته و فردوسی پول واقعا از این پیامک ها پول بدست میاره ؟ ...
      اين كه پولش ميره تو جيب اپراتورا كه مشخصه
      ولى اينكه آيا عادل سودى ميبره يا نه همونطور كه تو خبر نوشته اطلاعات دقيقى در دست نيست
      من اصلا متوجه نميشم دليل اين چيه كه بايد به خاطر اينكه كمى از غم اين خانواده كاسته بشه سود چند ميلياردى نصيب اين اپراتورايى كه جون به عزرائيل نميدن ، چه برسه به كمك خيريه ، بشه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7p7 نمایش پست ها
      ولى اينكه آيا عادل سودى ميبره يا نه همونطور كه تو خبر نوشته اطلاعات دقيقى در دست نيست
      من اصلا متوجه نميشم دليل اين چيه كه بايد به خاطر اينكه كمى از غم اين خانواده كاسته بشه سود چند ميلياردى نصيب اين اپراتورايى كه جون به عزرائيل نميدن ، چه برسه به كمك خيريه ، بشه
      چند میلیارد نمیشه....حساب کن اگه فوقش 5 میلیون اس ام اس بره...هر اس ام اس 12 تومن(بطور میانگین)....میکنه بعبارتی 60 میلیون تومن...برای هر اپراتور پیزی مثل بیست یا سی میلیون میشه...خب این پولا که برای یه اپراتور چیزی نیست...هر روز میلیاردها از این اس ام اس ها بین مردم فرستاده میشه..هیچ اعتراضیم نیست...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست گلم هر نظر سنجی که میزاشت به جز موضوع همدردی با هادی نوروزی بهش ایراد میگرفتن خودت هم میدونی که برنامش چقد تو دیده ... من از شما میپرسم جاش بودین چه نظر سنجی ای میزاشتین ... در ضمن کدام سود چند میلیاردی ؟ منبع ؟

9. Top | #9
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست گلم هر نظر سنجی که میزاشت به جز موضوع همدردی با هادی نوروزی بهش ایراد میگرفتن خودت هم میدونی که برنامش چقد تو دیده ... من از شما میپرسم جاش بودین چه نظر سنجی ای میزاشتین ... در ضمن کدام سود چند میلیاردی ؟ منبع ؟
      بله ، ببخشيد ، سود ٦٠ ميليونى ولى اين اولين بار نيست در مورد ناصر حجازى و ... هم بود
      به نظرم اين كه دو ميليون نفر پول بدن به اپراتورا تا همدردى كنن بى معنيه
      همين كه اين همه جمعيت صبح تو ورزشگاه آزادى اومدن و اين كه يك ساعت از برنامه به او اختصاص داه شده بود قوت قلب خوبى بود

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله ، ببخشيد ، سود ٦٠ ميليونى ولى اين اولين بار نيست در مورد ناصر حجازى و ... هم بود
      به نظرم اين كه دو ميليون نفر پول بدن به اپراتورا تا همدردى كنن بى معنيه
      همين كه اين همه جمعيت صبح تو ورزشگاه آزادى اومدن و اين كه يك ساعت از برنامه به او اختصاص داه شده بود قوت قلب خوبى بود
      ایجاد نظر سنجی همدردی بیمعنیه ولی گرفتن پول برای ورود به مراسم عزادار و همدردی شده معنی دار !!!!

11. Top | #11
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایجاد نظر سنجی همدردی بیمعنیه ولی گرفتن پول برای ورود به مراسم عزادار و همدردی شده معنی دار !!!!
      من كه نگفتم پول گرفتن تو ورزشگاه خوب بوده ... گفتم كسايى كه رفتن واقعا همدردى كردن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من كه نگفتم پول گرفتن تو ورزشگاه خوب بوده ... گفتم كسايى كه رفتن واقعا همدردى كردن
      والله من نمیدونم الان شما کدوم طرفی هستین .. ینی کسایی که پیامک دادن همدردی نبوده .. پس چه هدفی بوده ؟بیخیال داداش بگذریم .. بحث کنیم چیزی نصیب ما نمیشه ... یا حق

13. Top | #13
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والله من نمیدونم الان شما کدوم طرفی هستین .. ینی کسایی که پیامک دادن همدردی نبوده .. پس چه هدفی بوده ؟بیخیال داداش بگذریم .. بحث کنیم چیزی نصیب ما نمیشه ... یا حق
      خب معلومه ميگم كسايى كه پيامك دادن كار بيهوده اى كردن و دم اونايى كه رفتن ورزشگاه گرم ....... موفق باشى

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خب معلومه ميگم كسايى كه پيامك دادن كار بيهوده اى كردن و دم اونايى كه رفتن ورزشگاه گرم ....... موفق باشى
      هرکسی توانایی رفتن به استادیومو نداره خود من خیلی دوست داشتم برم ولی مسافت دور بود و به خاطر همین پیامک دادم حداقلش یه نقشی داشته باشم ...

15. Top | #15
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب معلومه ميگم كسايى كه پيامك دادن كار بيهوده اى كردن و دم اونايى كه رفتن ورزشگاه گرم ....... موفق باشي

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن