خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

ریاضیات ضعیف (کسانی که از ریاضی ضعیف به پایه قوی رسیدن)

سلام دوستان کسی که خیلی ریاضیات ضعیف داره منظورم از پایه هستش چه راه های را پیشنهاد میکنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      تا ب حال کتاب ریاضی مثلا اول دبیرستان رو شما ک میگی پایه ت ضعیفه گذاشتی با ی دفتر و خودکار جلو خودت بخونی؟
      نمیخونی یا شیوه خوندن رو بلد نیسی؟

مخ ریاضی نیسم ولی پیشرفت خوبی داشتم نسبت ب قبل خودم!

+انجمن نامناسب زدی تاپیکه رو
      ویرایش توسط Parniya : 19 شهریور 1394 در ساعت 23:00

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نمیدونم والا من باورت میشه ریاضی هرسه سال دبیرستانو افتادم شهریور؟؟؟ ولی تو کنکور امسال با خیلی سبز جامع تونستم ۴۰ بزنم تلاش کنی میتونی جبران کنی و ریاضیتو با یه کتاب قوی کنی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ب نظرم یه جزوه یا درسنامه عالی بخون

بعد تست بزار جلوت رو مخت فشار بیار که بتونی حلش کنی
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگن خیلی سبز درسنامه هاش امسال بهتر شده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توی انجمن یکی از کاربرا"sardar azmun"ریاضی انسانی رو 100 زد.توی خصوصی ازشون پرسیدم پایه ریاضیتون چطور بود؟گفتن حتی یک نمره 20 توی مدرسه نداشتم.بعدشم گفتن تسلط بر ریاضی اینجوریه که اول سطحت در حد 5 بعد 10 بعد 15 بعد 20 بعد 30 بعد 40 بعد 60 بعد 90 وبه همین منواله ولی توی درسای عمومی به این صورته که اول20 بعد 40 بعد 60 و به همین منواله

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی منبع معرفی کنید که بشه مشکلات را از اون برطرف کرد مهم اینکه من هیچ منبعی ندارم یا پیدا نکردم که قشنگ توضیح داده باشه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      نمیدونم والا من باورت میشه ریاضی هرسه سال دبیرستانو افتادم شهریور؟؟؟ ولی تو کنکور امسال با خیلی سبز جامع تونستم ۴۰ بزنم تلاش کنی میتونی جبران کنی و ریاضیتو با یه کتاب قوی کنی
      ببخشید میشه روش خوندنتون هم بگید ؟
      منم خیلی سبز جامع چاپ 93 دارم ولی روش خوندنش رو بلد نیستم. یعنی اینکه درسنامه هاش خیلی خلاصه است و تستاش خیلی سخت .واسه کسی که ضعیفه همش باید پاسخنامه رو چک کنه .من که از 10 تا تستش 8 تاش غلط حل میکردم
      I Never give up ∞

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gole yas نمایش پست ها
      ی منبع معرفی کنید که بشه مشکلات را از اون برطرف کرد مهم اینکه من هیچ منبعی ندارم یا پیدا نکردم که قشنگ توضیح داده باشه
      اگه یه کتاب میخوای که محوریتش آموزش و درسنامه باشه ریاضیات پایه فار واسه شروع کار مناسبه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها من شیوه ریاضی خوندن و بلد نیستم اصلا نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنمایی کنید ؟!البته نه برای تست و کنکور

منم پایه داغونی دارم همیشه بخاطر پایه ضعیف ریاضیم مشکل داشتم حالا که دانشگاه اومدم وضع بدتر شده وایییییییییی
      ویرایش توسط sahel. : 20 شهریور 1394 در ساعت 00:29

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh نمایش پست ها
      بچه ها من شیوه ریاضی خوندن و بلد نیستم اصلا نمیدونم باید چکار کنم میشه راهنمایی کنید ؟!البته نه برای تست و کنکور
      از مباحث ساده مثله دنباله ها و فرمول های ابتدایی مثلثات بخون تست بزن تا کم کم به درگیر شدن با تستای ریاضی عادت کنی.
      ریاضی درس دیر بازده هستش پس تو اوایل اگه خوندی نتیجه نگرفتی عادیه باید اونقد تست حل کرد تا تجربه کسب کنی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

منم پایه داغونی دارم همیشه بخاطر پایه ضعیف ریاضیم مشکل داشتم حالا که دانشگاه اومدم وضع بدتر شده وایییییییییی
      سعی کن از ریاضی خوندن خسته نشی و با علاقه بخونی.....و نکته مهم تر اینکه یک شبه به سطح خوبی تو ریاضی نمیسه رسید.تقریبا مثل ورزش کشتی میمونه .باید مهارت به دست بیاری

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

اول باید بگید که تو کجا مشکل دارین؟ مثلاً تو مثلثات؟! تو حد و مشتق؟! تو اتحادها؟! تو تقسیم؟! معادله؟!
      رمز موفقیت تو ریاضی ==>> تمرین و تکرار بسیار!
      مطمئن باشین که کسی ریاضیش ذاتاً قوی نیس! هر کی ریاضیش خوبه تمرین زیاد کرده!
      ...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      سعی کن از ریاضی خوندن خسته نشی و با علاقه بخونی.....و نکته مهم تر اینکه یک شبه به سطح خوبی تو ریاضی نمیسه رسید.تقریبا مثل ورزش کشتی میمونه .باید مهارت به دست بیاری
      عجب تفاهمی داریم ما 😀

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      اول باید بگید که تو کجا مشکل دارین؟ مثلاً تو مثلثات؟! تو حد و مشتق؟! تو اتحادها؟! تو تقسیم؟! معادله؟!
      رمز موفقیت تو ریاضی ==>> تمرین و تکرار بسیار!
      مطمئن باشین که کسی ریاضیش ذاتاً قوی نیس! هر کی ریاضیش خوبه تمرین زیاد کرده!

نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها

ممنونم از پاسختون ولی مشکل من اینه که نمیدونم باید به چه روشی اصلا بخونم مثلا نمیدونم باید مطالب و مباحث و بخونم بعد برم سراغ تمرین یا همون موقع تمرین کنم ...بعد وقتی میخوام همراه خوندن تمرین حل کنم اینقد کند پیش میرم که شاید یه سوال و سه چهار ساعت حل کردنش طول بکشه هم وقت کم میارم هم وافعا کسل کننده س هم اینکه دیگه تموم نمیشه تا حالا نشده که برا امتحاناتم یه دور کامل بخونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن