خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: دوست دارین سریالی که در متن گفته شده رو بذارم؟

رأی دهندگان
    17. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بلی

11 64.71%
    • خیر

6 35.29%
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 33
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکور مرا زامبی کرد...

سلام بچه ها....
      هعععععععععی...دسترو دلم نذارین که خونه...
      اون دوستانی که از کنکور میترسین این غول بی شاخ و دم و این ویروس بد و زشت...
      من رو زامبی کرده...جریان از این قراره:
      از یک شهریور به این بر من روزانه بیست دقیه ای یه بار سنجشو چک میکنم واسه دیدن تایج...
      همین کم کم زندگی مارا مختل داشت می نمود که دوستی
      خیرخواه راه حلی پیشنهاد نمود:
      بشین walking dead ببن انقد استرس میدتت که اون استرس کنکور از یادت میره..
      بلی و اینگونه بود من نامنظم و از فصل 5 این سریال را دنبال نمودم وانهایی که میدانند میدانند سریالیست به منزله
      گرد نخود..
      و اینگونه بود منی که همه عمر خویش درویشی پیشه جستم به این سریال و فیلم های زامبی مبتلا شدم...
      داستان به همین جا ختم نشدو من برای هیجان و خودازاری بیشتر شبها در ناریکی مطلق نزدیک صبح این سریال را به تنهایی مشاهده مینمودم تا اینکه از اوایل هفته قبل علایم جیب و ناشناخته ای بر من مستولی گشت...
      و ان این بود که خود را در سریال WALKING DEAD در خواب میدیدم...
      همه مصایب ان بیچارگان را کشیده در خواب سکته ناقص کرده از خواب میپریدم و لیوانی اب خورده زود میخوابیذم تا به ادامه خواب شیرینم برسم...
      کار به جایی رسید که بی دیدن فیلم هم خواب های سریالی و منحصر به فرد را میدیدمو روح دیوانه من در خواب شیفته دریل شد(
      دریل دیکسون)...
      شیفته ان تیر و کمانش .....
      امروز ظهر داشتم چرتی میزدم که خوابی خوش دیدم...
      بیدار شدم طبق معمول با چک کردن سازمان سنجش به اینجا سر زده ئ تاپیک را بنا نهادم...در نظر سنجی بالا شرکت نمایید و اگر مایلید اعلام بدارین یک سریال از خواب های walking deady من با شرکت همه شخصیت های محبوب و خودم...
      لطفا اعلام نظر بفرمایین...
      پست ها منظم گذاشته خواهد شد

با تشکر...
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      حتما یه دلیلی داشته که این ارزو تو من هست...این هدف...
      مطمعنم پشتمو خالی نمیکنی...
      محکم محکم دستمو بگیر خدا...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آواتارتو عوض کنی همه چی درست میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بانو این علائم شما ربطی به کنکور نداره...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parastoo17 نمایش پست ها
      سلام بچه ها....
      از یک شهریور به این بر من روزانه بیست دقیه ای یه بار سنجشو چک میکنم واسه دیدن تایج...
      بلی و اینگونه بود من نامنظم و از فصل 5 این سریال را دنبال نمودم وانهایی که میدانند میدانند سریالیست به منزله
      گرد نخود..
      و اینگونه بود منی که همه عمر خویش درویشی پیشه جستم به این سریال و فیلم های زامبی مبتلا شدم...
      داستان به همین جا ختم نشدو من برای هیجان و خودازاری بیشتر شبها در ناریکی مطلق نزدیک صبح این سریال را به تنهایی مشاهده مینمودم تا اینکه از اوایل هفته قبل علایم جیب و ناشناخته ای بر من مستولی گشت...
      همه مصایب ان بیچارگان را کشیده در خواب سکته ناقص کرده از خواب میپریدم و لیوانی اب خورده زود میخوابیذم تا به ادامه خواب شیرینم برسم...
      کار به جایی رسید که بی دیدن فیلم هم خواب های سریالی و منحصر به فرد را میدیدمو روح دیوانه من در خواب شیفته دریل شد(
      دریل دیکسون)...
      بیدار شدم طبق معمول با چک کردن سازمان سنجش به اینجا سر زده ئ تاپیک را بنا نهادم...در نظر سنجی بالا شرکت نمایید و اگر مایلید اعلام بدارین یک سریال از خواب های walking deady من با شرکت همه شخصیت های محبوب و خودم...

با تشکر...

پ.ن:دوستان همه چیز بخاطر اوردن لب خندیه به لبان شما...چیزیو جدی نگیرین خب؟همش یه ایده بود موافق یا مخالفت رو تو نظرسنجی اعلام کنین
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      حتی اگه امسال نتونم به اونی که ارزوشو دارم برسم تهش میدونم تا هستی نباید از ارزوم دست بکشم
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NaKayama نمایش پست ها
      بانو این علائم شما ربطی به کنکور نداره...
      همش جنیه طنزه اشاره کردم
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parloo نمایش پست ها

آواتارتو عوض کنی همه چی درست میشه
      این اواتار سه یال و اندیه اواتار منه...امتحان کردم نشده
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عجب زبان ادبی استفاده نموده ای
      بسی زنج بردی در این چندروز
      چرا اینقدر طول میدن نتایج نهایی رو؟چیکار میکنن مگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟////
      بی گمان در دل من جای کسی هست که نیست...!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      عزیز حالت طبیعیه ...جوابا بیاد مشکلت حل میشه
      من که فیلم مشاهده نمینمویم اینطور میگرددم شباهنگام خابی مناسب ندارم و اگر هم داشته باشم اندکیست و ان اندک هم کابوسی بیش نیست ک با صدای خود از خواب پریده ولی ابی بالای سرم نیست و عملا باید بیدار شده پس از طی 3طبقه ب اشپزخانه رسیده و اب میخورم که ان هم بیشتر اوقات بیخیال میگردم....
      حال فیلمش چگونه است ارزش دیدن دارد؟چند قسمت است؟
      راهکاری پیدا نومودی ب اینجانب هم خبری بده

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diamonds نمایش پست ها
      عزیز حالت طبیعیه ...جوابا بیاد مشکلت حل میشه
      من که فیلم مشاهده نمینمویم اینطور میگرددم شباهنگام خابی مناسب ندارم و اگر هم داشته باشم اندکیست و ان اندک هم کابوسی بیش نیست ک با صدای خود از خواب پریده ولی ابی بالای سرم نیست و عملا باید بیدار شده پس از طی 3طبقه ب اشپزخانه رسیده و اب میخورم که ان هم بیشتر اوقات بیخیال میگردم....
      حال فیلمش چگونه است ارزش دیدن دارد؟چند قسمت است؟
      راهکاری پیدا نومودی ب اینجانب هم خبری بده

اری بانو اما اگر از خون و اینهایش چندشت میشود انرا نبین از این رو که از سایه خود نیز میترسی...
      تاکنون 5 فصل امده و مهرماه ششم به برون نشر می یابد....
      چهل و اندی قسمت تا کنون...
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا به حال از 3 سریال خــــــــــــــــــــــیل ی خوشمان آمده است

L.O.S.T
      lost-s101.jpg

Breaking Bad
      breakingbad_121113_.jpg

Walking Dead
      url.jpg

............
      همچنان یه لنگه پا منتظریم تا بقیه این «ناتمام» بیاد و حالشو ببریم
      به خصوص با بروبچ دورهمی بیشتر فاز میده

ویرایش توسط Mr. ARAD : 16 شهریور 1394 در ساعت 07:41

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها
      تا به حال از 3 سریال خــــــــــــــــــــــیل ی خوشمان آمده است

L.O.S.T
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: lost-s101.jpg
مشاهده: 57
حجم: 160.4 کیلو بایت

Breaking Bad

نام: BreakingBad_121113_.jpg
مشاهده: 55
حجم: 130.7 کیلو بایت

Walking Dead

نام: url.jpg
مشاهده: 56
حجم: 83.1 کیلو بایت

............
      همچنان یه لنگه پا منتظریم تا بقیه این «ناتمام» بیاد و حالشو ببریم
      به خصوص با بروبچ دورهمی بیشتر فاز میده

19 مهر فصل 6 TWD می آد. الان می تونید Feat the walking dead رو نگاه کنید.اگه سریالاتون تموم شده به پزشکی هم علاقه دارید یه سریال هست خیلی جالبه.house m.d
      موفق باشید امیدوارم زودتر نتایج بیاد راحت شید.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها....
      گرد نخود..
      دریل دیکسون)...

با تشکر...
      باشد که همگان رستگار شوند!
      «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Penintent نمایش پست ها
      باشد که همگان رستگار شوند!
      «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.» «اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»

للخشین اینو میپریم خب جالا که چی؟یعنی من از راه خدا منحرف سئم>
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      للخشین اینو میپریم خب جالا که چی؟یعنی من از راه خدا منحرف سئم>

ها والایی !!

منم ربطشو به موضوع تاپیک متوجه نشدم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خطاب به بعضی از دوستان
      این کاری طنزه جهت لبخندی به لبان شما من نه از راه راست منحر شدم نه بی اعتقادم به اخرت...
      خواهش میکنم اگه از موضوع خوشتون نمیاد از این تاپیک بفرمایین بیرون...
      یه ایده س...
      بنظرم جالب لومد بقیه افکار شما ربطی نداره به این بحث وگرنه هر ادمی با عقل سلیم میفهمه صرفا جهت سرگرمیه....
      خدای من..
      هر اتفاقی هم بیفته...
      دلم برات تنگه...
      محکم بگیر دستمو خدا....

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن