خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      من خودم اینجوریه منابعم :
      ادبیات : جزوه ی خودم ( به زودی میذارم تو سایت کنکور ) / قرابت دریافت / لغت و تاریخ ادبیات خیلی سبز / میکرو موضوعی گاج برا تست / ارایه و قرابت الگو برا تست
      زبان فارسی : محوری گاج / جزوه ی خودم برا مرور / میکرو گاج برا تست / نشر الگو برا تست
      عربی : اول محوری های گاج / بعد مبتکران ایاد فیلی / برا جمع بندی هم 60 ازمون گاج / برا لغت هم تیک 8
      زبان : جامع مبتکران شهاب اناری / برا تست و جمع بندی هم گنجینه ازمون مبتکران / برا لغت هم Oxford Elementary Dictionary
      زمین شناسی : کتاب درسی / جزوه ی خودم / هفت چیز خیلی سبز
      ریاضی : میکرو گاج / جامع خیلی سبز
      زیست : کتاب درسی / همایش دریاقت / نشر الگو / برا تست هم تانک تخته سیاه یا گاج یا مهر و ماه ( البته جامع برا بعد عید خوبه )
      فیزیک : میکرو گاج پایه و پیش / نشر الگو پایه و پیش / همایش دریافت / هر شب هم 30 دقیقه از کتاب بانک تست دکتر رحمانی تست میزنم
      شیمی : سیر تا پیاز گاج همه شون / وقت بشه مبتکران / برا جمع بندی ازمون های شیمی
      برا جمع بندی کلی هم کتاب های دور دنیا
      موفق باشی
      اگر میرسی اینا رو بخونی همش رو به نظر من باید تک رقمی کنکور بشی....ولی حواست باشه که یه ذره از این یا یه ذره از اون نخونی و از این شاخه به اون شاخه نری. ..چون خیلی ها بودن که به هوای خوندن تمامی کتاب ها کلی کتاب گرفتن و سال پیش دانشگاهی نرسیدن بالای 70 درصدش رو بخونن...فقط تو رو خدا حواست باشه...موفق باشی

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      چطوری میخونیدش......من خودم فقط کلمات مشتق و هم خانواده لغات کتاب درسی رو روش میخونم........ص به ص میخونید؟؟؟؟؟؟
      از هر حرفی که خوشم بیاد اول همونو میخونم مثلا S رو شورو میکنم تا تموم شه بعد میرم سراغ z یا هر کدوم که حسش بیاد...
      من لغت رو با معنای انگلیسی و فارسی حفظ می کنم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حق با شماس ... گفتم که من به خاطر علاقم به زبان دارم اینو میخونم نه به خاطر کنکور
      آره واقعا هیچی مثه خوندن زبان حال نمیده.. اما من زیاد رو زبان وقت نمیزارم چون خیالم راحت ازش

4. Top | #19
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      اگر میرسی اینا رو بخونی همش رو به نظر من باید تک رقمی کنکور بشی....ولی حواست باشه که یه ذره از این یا یه ذره از اون نخونی و از این شاخه به اون شاخه نری. ..چون خیلی ها بودن که به هوای خوندن تمامی کتاب ها کلی کتاب گرفتن و سال پیش دانشگاهی نرسیدن بالای 70 درصدش رو بخونن...فقط تو رو خدا حواست باشه...موفق باشی
      نه ببین من فارغ التحصیلم امسال شدم 3400 اینای منطقه دو اکثرا این کتابا بیشتر برام حالت مروری داره ...اول یکیو کامل تموم میکنم بعد میرم سراغ اون یکی . . .ممنون توام موفق باشی

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Safa021 نمایش پست ها
      آره واقعا هیچی مثه خوندن زبان حال نمیده.. اما من زیاد رو زبان وقت نمیزارم چون خیالم راحت ازش
      اوهوم دقیقا ... البته من یکمم از وختمو گذاشتم برا زبان تخصصی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زمين شناسي جامع مهروماه حجمش خيلي زياده ميتوني نشر دريافت بگيري خيلي مختصر و مفيده

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه ببین من فارغ التحصیلم امسال شدم 3400 اینای منطقه دو اکثرا این کتابا بیشتر برام حالت مروری داره ...اول یکیو کامل تموم میکنم بعد میرم سراغ اون یکی . . .ممنون توام موفق باشی
      خوب خوبه پس...مثه خودمی..فکر کردم مدرسه میری...چون فارغی خوبه..من فارغم واسه همین گفتم...مرسی توام موفق باشی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      من خودم اینجوریه منابعم :
      ادبیات : جزوه ی خودم ( به زودی میذارم تو سایت کنکور ) / قرابت دریافت / لغت و تاریخ ادبیات خیلی سبز / میکرو موضوعی گاج برا تست / ارایه و قرابت الگو برا تست
      زبان فارسی : محوری گاج / جزوه ی خودم برا مرور / میکرو گاج برا تست / نشر الگو برا تست
      عربی : اول محوری های گاج / بعد مبتکران ایاد فیلی / برا جمع بندی هم 60 ازمون گاج / برا لغت هم تیک 8
      زبان : جامع مبتکران شهاب اناری / برا تست و جمع بندی هم گنجینه ازمون مبتکران / برا لغت هم Oxford Elementary Dictionary
      زمین شناسی : کتاب درسی / جزوه ی خودم / هفت چیز خیلی سبز
      ریاضی : میکرو گاج / جامع خیلی سبز
      زیست : کتاب درسی / همایش دریاقت / نشر الگو / برا تست هم تانک تخته سیاه یا گاج یا مهر و ماه ( البته جامع برا بعد عید خوبه )
      فیزیک : میکرو گاج پایه و پیش / نشر الگو پایه و پیش / همایش دریافت / هر شب هم 30 دقیقه از کتاب بانک تست دکتر رحمانی تست میزنم
      شیمی : سیر تا پیاز گاج همه شون / وقت بشه مبتکران / برا جمع بندی ازمون های شیمی
      برا جمع بندی کلی هم کتاب های دور دنیا
      موفق باشی
      انشالله که برسی همه رو بخونی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام داداش
      مگه روزی چقدر میخونی که هم میرسی فیزیک گاج رو کار کنی هم الگو ؟ آخه این دوتا رو هم جدا از درسنامه هاشون حدود 10 هزارتا تست دارن
      منم فارع التحصیلم ولی بتونم واسه فیزیک گاج نقره ای رو تموم کنم تو این یه سال کلی هنر کردم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V a h i d نمایش پست ها
      زمين شناسي جامع مهروماه حجمش خيلي زياده ميتوني نشر دريافت بگيري خيلي مختصر و مفيده
      خیلی هم زیاد نیست
      خیلی خوب توضیبح داده
      تست هم به مقدار کافی داره

11. Top | #26
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام داداش
      مگه روزی چقدر میخونی که هم میرسی فیزیک گاج رو کار کنی هم الگو ؟ آخه این دوتا رو هم جدا از درسنامه هاشون حدود 10 هزارتا تست دارن
      منم فارع التحصیلم ولی بتونم واسه فیزیک گاج نقره ای رو تموم کنم تو این یه سال کلی هنر کردم
      من سال پیش گاج کار کردم بعضی تستاشو حفظم ... ستاره دار از گاج برا دور اول الگو کامل برا دور دوم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوهوم دقیقا ... البته من یکمم از وختمو گذاشتم برا زبان تخصصی
      نقل قول نوشته اصلی توسط V a h i d نمایش پست ها
      زمین شناسی دریافت را دارم . سوالای داخل متنش پاسخ ندارن.من که خوشم نیومد

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      انشالله که برسی همه رو بخونی
      انشاالله ... البته خیلیاش خونده شده و قراره مرور شه

14. Top | #29
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      هندسه بخونم یا نه؟
      اگ بخونم چی بخونم؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      هندسه رو حتما بخون چون بعضی از تست های فیزیک و ریاضی و حتی شیمی به کمک هندسه حل میشن......گاج میکرو کا حمم خیلی کمی داره.....در ضمن روش خوندن هندسه برای کنکور با امتحان فرق داره..فقط باید نکته ها رو خوند نه اثبات

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)