خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 92
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nahid نمایش پست ها
      یعنی من که سه سال پشت کنکورم بخاطر تاثیر معدل و سال 91 دیپلم گرفتم حقم نیست دوباره امتحان بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
      یکی که معدلش خوب نبوده . الان داره یه رشته ای میخونه در حالی که اگه این طرح بود و اونم فرصت جبران معدلشو داشت الان رشته بهتری میخوند اون حقش چی میشه؟؟؟

بعدش فکر نمیکنم معدل این همه تاثیر داشته باشه اگه درصدایه کنکور خوب باشه

ایشالا این طرح برا شما خوب باشه ولی کاش قبل تر این کارو میکردن هم شما سه سال نمی موندید هم
      برا همه خوب میشد نه فقط برا بچه های 96 و بعد اون

می خواهــــــم شــــــادبـــــاشم

نه یک روز بلکــــه هــــــزاران سال

می خواهــــم آوازشــــادبودنــــم چنـــان در شهر بپیچد که روسیـــاه شوند

آنهـــــایی که سر غمگیــــن بودنـــــم شرط بستـــــه اند

...

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا کسی بوده که از معدل سود کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام
      قضیه ترمیم معدل چیه؟ینی 96 ها چجوری میشه براشون؟
      مرسی که توضیح میدین

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی واسم جالبه .. مسئولین به کدام ساز شما برقصند .. میان تاثیر میدن ناراحتین تاثیر نمیدن ناراحتین .. قانون میزارن واسه ترمیمش بازم ناراحتین موضعتونو مشخص کنید . نه اعصاب خودتونو بهم بریزید نه بقیه ... حالا اومدن یه چاره گذاشتن میخواین سر راه باشین .. والله صد سال سیاه هم بگین این تاثیر معدل زیاد میه کم نمیشه .. تازه میخوان یه قانون بزارن واسه چارش هوار راه انداختین خوب دوستان عزیز میدونیستید نهاییه و تاثیر داره میخوندید دیگه چرا حسرت و ناراحتی ؟ ..

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      به 93 و 94 ميشه حق بديم
      ولي 95اي ها همه شون ميدونستن كه معدل تاثير داره و حتي احتمال اينكه 35 درصد بشه رو
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      خیلی واسم جالبه .. مسئولین به کدام ساز شما برقصند .. میان تاثیر میدن ناراحتین تاثیر نمیدن ناراحتین .. قانون میزارن واسه ترمیمش بازم ناراحتین موضعتونو مشخص کنید . نه اعصاب خودتونو بهم بریزید نه بقیه ... حالا اومدن یه چاره گذاشتن میخواین سر راه باشین .. والله صد سال سیاه هم بگین این تاثیر معدل زیاد میه کم نمیشه .. تازه میخوان یه قانون بزارن واسه چارش هوار راه انداختین خوب دوستان عزیز میدونیستید نهاییه و تاثیر داره میخوندید دیگه چرا حسرت و ناراحتی ؟ ..
      یک لحظه فقط فک کن موقع امتحانات یک اتفاقی واست نتونسی درس بخونی بعد معدلت خراب بشه فقط یک لحظه . حالا فک کن با این معدل می خوای کنکور بدی و تاثیرش 25 درصده و خیلیا ضربه خوردن از این معدل و ایندشون خراب شده . و این عذابود تا روز اخر کنکور باید بکشی که خیلیا به خاطر معدل ازت جلو ترن .
      شما حتما از این قضیه سود بردید که دارید این حرف و می زنید .
      نگاه کن اول مسولان میگن می خوایم طرح ترمیم معدل بزاریم واسه کسایی که معدلشون خراب کردن بچه ها این همه خوشحالی کردن و امید پیدا کردن بعد دوههفته یکی میاد میگه طرح به امسال نمی رسه که معلوم نیس از حرفش امسال منظورش 1394 یا هست 1395 . مبهم میگه اینم باید رفع ابهام کنیم !! حالا ما این وسط شدیم موش ازمایشگاهی !
      حالا من به درک که مشکل داشتم اونیی که سال 90 کنکور داده و می خواد الان کنکور بده اون چه گناهی کرده !! ؟
      یا اونایی که سرجلسه تقلب کردن یا سوالا رو خریدن اونا چی ؟
      یا تصیحیح تصحیح کننده ها که واقعا حرفی ندارم چی بگم ازشون !

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      به 93 و 94 ميشه حق بديم
      ولي 95اي ها همه شون ميدونستن كه معدل تاثير داره و حتي احتمال اينكه 35 درصد بشه رو
      اگر به این 94 هم می دونسستن !!
      حتی 93 هم قبلش می دونسسن قراره مستقیم بشه ولی مطمن نبودن ..
      من می گم شاید یکی مشکل داشت
      یکی شاید نخوند
      یک راه بازگشتی نباید باشه ؟ یک راه جبران ؟
      گناه کبیره هم بکنی خدا که خداس هم اگر توبت واقعی باشیه می بخشتت ولی اینا هیچ راهی نزاشتن

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amoo نمایش پست ها
      یکی شاید نخوند
      گناه کبیره هم بکنی خدا که خداس هم اگر توبت واقعی باشیه می بخشتت ولی اینا هیچ راهی نزاشتن
      كنكوريهاي
      94 كه 93 نهايي داده بودن بعد كنكور برگزار شد بعد تازه فهميدن 25 درصد تاثير قطعي
      براي 93 هم فقط احتمالات بود مثل خودمون كه شايد بشه 35 درصد
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا چند سال پیش کنکور تنها راه سنجش داوطلب برای ورود به دانشگاه بود بخاطر اهمیت این موضوع هر کسی مختار بود هر چند بار میخواست میتونه کنکور بده ولی الان که امتحان نهایی در پذیرش دخیل شده امتحان نهایی رو هم .... شمایی که معدل پایینا رو بی عرضه خطاب میکنی اگه تاثیر معدل نبود شما در اون رشته و اون دانشگاه بازم قبول میشدی؟ چه بسا امکان داشت اونیکه معدلش پایین بود ولی درصداش خیلی بهتر از شما بود همونجا قبول میشد.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یکی شاید نخوند
      دوست عزیز
      اگه بخوای این مدلی حساب بکنی کنکور که ناحق تر از امتحانات نهایی هست
      چون کنکور همش چهار ساعت هست ممکنه کسی شب قبل کنکور یک اتفاق بد براش بیافته و نتونه خوب امتحان بده .ایا باید بیان برای اون فرد طرح ترمیم رتبه ی کنکور بزارن؟!؟!
      در صورتی که امتحانات نهایی یک پروسه ی یک ماهه هست و تو این یک ماه که قرار نیست همش برای ادم اتفاق ناگوار و بد بیافته
      هدف:رتبــــــــــــــــــ ی 200 تا 500 رشتــــــــه ریاضی
      عمــــــــــــــــران دانشگاه تهران

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _ZAPATA_ نمایش پست ها
      كنكوريهاي
      94 كه 93 نهايي داده بودن بعد كنكور برگزار شد بعد تازه فهميدن 25 درصد تاثير قطعي
      براي 93 هم فقط احتمالات بود مثل خودمون كه شايد بشه 35 درصد
      ببین کلا 2ساله این قانون مسخره تصویب شده که کنکوریا که 94 کنکور دادن می دونستن ولی کنکوریای که 93 کنکور دادن مطمن نبودنن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      این قانون معدل تا 3 سال اینده با اعتراض شدید مواجه میشه حذف میشه...

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بیخیال دیگه ...غصه این چیزارونخورین...بیشتربخون کنکورتو خوب بدی

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نخیر کنکور رو هم میخونیم ولی عدالت در اولویته من سال دیگه که دانشگاه رفتم هر کاری برای حذف معدل میکنم.......مثل این میمونه که ایران حق انرژی هسته ای نداشته باشه ولی تحریم ها رو بردان"که خوشبختانه این طور نشد"آخرش تا کجا باید غدالت واقعی برقرار باشه

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تاثیر معدل !! چرا فقط واسه این 3 سال تاثیر معدل باشه و و بچه های این 3 سال ضربه بخورن از معدل و ایندشون خراب بشه !!!!!!!!!! خوش به حال کنکوریای 96 که ترمیم معدل دارن و حتی با خراب کردن نهایی امسالم می تونن جبرانش کنن . ولی ما این وسط به خاطر ندونم کارایی این اقایون مسول نابود شدیم . واقعا از هیچدومشون نمی گذرم !!!!!!!!!!!!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      همون طور که توی تاپیکی گفتم.....باید یه نامه خوب نوشت که توش کاملا به بد بودن تاثیر معدل و مسخره بودنش با منطق پاسخ داده بشه که البته توی تاپیک "تاثیر معدل بالاخره باید حذف بشه"کامل گفتم.....بعد روی این نامه چند کپی گرفت و به مجلسی ها و سنجشی ها رسوندش....تا این قانون حذف بشه ...مطمهن هستم در هر صورت تا3 سال آینده حذف میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      من امسال نهایی دادم

هیچ کسی هم تو فامیلمون هیچیش نشد نه کسی فلج شد نه کسی مرد نه کسی ...

فقط از اول سال تحصیلی Donkey یت کردم رفتم پی رفیق بازی و ...

به امید اینکه توی فرجه امتحانا شب و روز میشینم میخونم نمره بالا میگیرم

ولی نشد که نشد

به مولا گناه کبیره هم بکنی خدا فرصت جبران بهت میده

این مسئولای پلشت این مملکت با این قانوناشون فرصت بهت نمیدم

به قران ملت ساده ای هستیم میریم رای میدیم به یک مشت بی بخار

به جای اینکه زندگیمون رو درست کنن میرنن برا خودشون توی مجلس و... نون دونی درست میکنن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Majid-VZ نمایش پست ها
      ما که تلاشمونو میکنیم!
      اگه شد به هدفم میرسم و اگه نشد میرم تو یه دانشگاه اطراف شهرم رو کنکور ارشد متمرکز میشم.
      حقیقتش برام رشته اهمیت خاصی نداره چون من به هرسه درس اصلیم ینی ریاضی و فیزیک و شیمی علاقه دارم و میتونم تو هر رشته ای موفق بشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط webadres نمایش پست ها
      نه عزیز من شما ها اشتباه میکنید مثلا منی که نشستم از اول سال مثل ... درس خوندم و شماها که رفتید بازی و ول معطلی و.. ایا باید تو کنکور یه جور به حساب بیایم و سطحمون برابر باشه مسولین این کارو کردن تا کسی بتونه دانشگاه خوب قبول بشه که لیاقتشو داشته باشه نه هر الواتی بره بشینه دانشگاه تهران و شریف در ضمن به نظر من باید از سال های اینده این تاثیر رو بذارن از اول دبیرستان تا همه از اون موقع درست وحسابی درس بخونن و سال اخری نباشن

البته ببخشید من نمیخواستم به کسی توهین کنم و منظورمن هم شخص خاصی نبود فقط در مجموع صحیت کردم لطفا کسی دلخور نشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza.s نمایش پست ها
      اصلاً شاید طرح ترمیم معدل تو خرداد95 اجرا بشه.هنوز هیچی معلوم نیس اصلاً خبر قطعی نیس که نمیشه یا میشه؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.nikhalat نمایش پست ها
      دقیقا ظلم واقعی فقط به کنکوریهای 93 بود
      94 95 تا الا اخر همه میدونستن و میدونن که معدل براشون تاثیر داره
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      وقتی 99% بر سر 1% تو ایران حکم فرمایی کنن همین میشه
      نقل قول نوشته اصلی توسط jimnana نمایش پست ها
      واقن خیلی مزخرفه این طرح

طرح خوبه ولی باید از همون سال 93 که تاثیر نهایی ها تو کنکور قابل توجه شد این طرحو میذاشتن نه الان! اگه تو این سه سال این طرح نبود از الان به بعدم نباید باشه

ولی این طرح از یه طرفم باعث میشه بعضیا شل بگیرین سر نهایی ها با امید اینکه خراب کردمم عب نداره یه دفه دیگه هس

خدایی اصن قابل مقایسه نیس یکی کلی زحمت میکشه موقع نهایی ها تواون فشار و استرس و وقته تنگ و یشت سرهم میده امتحانا رو اون امتحانایه اخر چهقد فشار میا به ادم بعدش اگه خدایی نکرده نمره کم میشد کلی خودخوری که تو کنکورم تاثیر داره بدبخت شدم و فلان و اینا ...

یکی هم ریلکس بخونه اصن یه امتحان نخونه و وقت اونو بذاره برا امتحان بعدترش ....

البته اینا همشون یه شرایطن اونی که بخونه و زحمت رو بکشه نتیجه رو میگیره حالا چه شراطش سختر بوده باشه چه بهتر بوده باشه و اینکه اصل کار کنکوره
      نقل قول نوشته اصلی توسط nahid نمایش پست ها
      تنها کاری که از دست من برمیومد این بود که رفتم تو پیج اینستای رییس جمهور و مشکلمو نوشتم.
      حالا یا میخونن یا نمیخونن حداقل میدونم حرفمو گفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jimnana نمایش پست ها
      یکی که معدلش خوب نبوده . الان داره یه رشته ای میخونه در حالی که اگه این طرح بود و اونم فرصت جبران معدلشو داشت الان رشته بهتری میخوند اون حقش چی میشه؟؟؟

بعدش فکر نمیکنم معدل این همه تاثیر داشته باشه اگه درصدایه کنکور خوب باشه

ایشالا این طرح برا شما خوب باشه ولی کاش قبل تر این کارو میکردن هم شما سه سال نمی موندید هم
      برا همه خوب میشد نه فقط برا بچه های 96 و بعد اون
      نقل قول نوشته اصلی توسط hsam نمایش پست ها
      واقعا کسی بوده که از معدل سود کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط lord raiden نمایش پست ها
      این قانون معدل تا 3 سال اینده با اعتراض شدید مواجه میشه حذف میشه...
      یا تاثیر معدل به کل حذف میشه و یا به وصورت عادلانه برگزار خواهد شد.....
      من نمیدونم ولی شاید یه روزی رفتم و ...
      کمر اون بی کله بی پدر مادر هیچی نداره.. رو که این طرح رو مطرح کرد از وسط(یکم بالاتر) نصف کردم!

تا اونجایی که من ربط داشت منم شرکت کردم! امروز رفتم تو وبسایت روحانی براش این رو نوشتم:
      با عرض سلام و خسته نباشید....آقای رئیش جمهور خواهش میکنم به وضیعیت نظام آموزشی و تحصیلی کشور رسیدگی کنید!!اوضاع این ور خیلی خرابه!!یکی از نمونه های بارز و مستندش همین برنامه چرت تاثیر نمرات نهایی در کنکور هست! ما نمیگیم این کار بد هست و....ولی تا وقتی که مقدمات و شرایط ی انجام این کار بصورت صحیح مهیا و برقرار نشده اصلاً چنین کاری صحیح نیست!!! شما نمیدونید سر جلسه امتهانات نهایی چقدر تقلب میشه؟؟(چون که اولاً نظمش مثل کنکور نیست و.... دوماً,برگه ها و سوالات با ترتیب تعریف شده کاملاً شبیه هم هستن(در صورتی که در کنکور چنین نیست) ثانیاً مصحح اون انسانِ!!اانسانی که خیلی خطا داره و....خدای نکرده اگه بخواد میتونه به خیلی ها کمک کنه و بیشتر از حقشون بهشون نمره بده و بالعکس.... ابن همه دلیل وجود داره که این طرح رو رد کنه! خواهش میکنم رسیدگی کنید!من خودم دیگه دانشجو شدم و هرچند این مسائل دیگه به من ربطی نداره اما با چشمای خودم خیلی ها رو دیدم که با این طرح مسخره نابود شدن دیگه....حذف/تغییر این طرح فقط از شما ساخته است.... خواهش میکنم آقای رئیس جمهور شما کاری بکنید...برای دانش آموزان این سرزمین.....برای ایران.....
      ویرایش توسط Penintent : 13 شهریور 1394 در ساعت 22:23

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن