خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 97
    1. Top | #46
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      درسته . مرتیکه اومده میگه "خودکفایی کشاورزی مزخرف است"
      یه نفهمی دیگه میگه "در هیچ صنعتی به‌جز آبگوشت بزباش و قورمه‌سبزی برتری نداریم"
      بعد من میشناسم کسی رو که کارگروه تحقیقاتی راه انداخته و طرح های نابی در زمینه کشاورزی داده ولی افراد نون به نرخ روز خور نمیذارن این طرح ها اجرا بشه

وزیر ... رو که دیگه نگو ! ورداشته با قرارداد هاش -برای اینکه خودش محکوم نشه و گندکاری رشوه هاش در نیاد - خسارت چند ده هزار ملیاردی به ملت زده بعد یکی پیدا نشده اینو بازخواست هم کنه !

اوضاع تا ما یاد نگیریم حقمون رو بخوایم همینه ! انتظار معجزه نداشته باشیم و به جای فرار از مملکت و جا زدن باید سعی کنید مملکتمون رو تغییر بدیم
      رفیق جوش نیار تک فازی ها

جیغ میزنیم ولی دورمون یه شیشه گرد سیکوریتی هست که نمیشنوه کسی !

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      رفیق جوش نیار تک فازی ها

جیغ میزنیم ولی دورمون یه شیشه گرد سیکوریتی هست که نمیشنوه کسی !
      جوش اوردن داره وقتی این همه جوون امروزی توی مملکت هست ولی یه عده بی کفایت کشور رو گرفتن دستشون دارن عین زالو خون ملت رو میمکن و مردم به جای اعتراض یا نشستن کلش بازی میکنن یا تو تلگرام چرندیات میگن و دلشون خوشه ! بعد که طرف میره دانشگاه مدرک میگیره تازه میفهمه که عهههههههه هیچ غلطی نمیشه کرد با این مدرک ! حالا چیکار کنیم ؟ بزنیم بیرون از مملکت !

کی میگه کسی صدای شما رو نمیشنوه ؟ خودتون فک کنید اگه این همه ملت به جای چرند گفتن مثلا با هم قرار میذاشتن یه زمان مشخص زنگ بزنن وزارت ارتباطات ، در اینصورت هیچ وقت همچین وضعیتی نداشتیم.

خوب دانشجوی عزیز ، تو اگه حقت رو از مسئول دولت نخوای ، تو اگه خربکاری های این نون به نرخ روز خور ها رو به عوام نگی انتظار داری چی از توی این کشور در بیاد ؟
      این همه رهبر میگه دانشجو باید سیاسی باشه . این همه میگه حقتون رو از مسئولین بخواید اونوقت بعضیا هنوز به فکر سه ستاره کردن وار هاشون تو کلش هستن ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 05 شهریور 1394 در ساعت 21:21

3. Top | #48
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      جوش اوردن داره وقتی این همه جوون امروزی توی مملکت هست ولی یه عده بی کفایت کشور رو گرفتن دستشون دارن عین زالو خون ملت رو میمکن و مردم به جای اعتراض یا نشستن کلش بازی میکنن یا تو تلگرام چرندیات میگن و دلشون خوشه ! بعد که طرف میره دانشگاه مدرک میگیره تازه میفهمه که عهههههههه هیچ غلطی نمیشه کرد با این مدرک ! حالا چیکار کنیم ؟ بزنیم بیرون از مملکت !

کی میگه کسی صدای شما رو نمیشنوه ؟ خودتون فک کنید اگه این همه ملت به جای چرند گفتن مثلا با هم قرار میذاشتن یه زمان مشخص زنگ بزنن وزارت ارتباطات ، در اینصورت هیچ وقت همچین وضعیتی نداشتیم.

خوب دانشجوی عزیز ، تو اگه حقت رو از مسئول دولت نخوای ، تو اگه خربکاری های این نون به نرخ روز خور ها رو به عوام نگی انتظار داری چی از توی این کشور در بیاد ؟
      این همه رهبر میگه دانشجو باید سیاسی باشه . این همه میگه حقتون رو از مسئولین بخواید اونوقت بعضیا هنوز به فکر سه ستاره کردن وار هاشون تو کلش هستن ...

متاسفانه ما این روزها به خیل چیزها عادت کردیم یا عادتمون دادن!!!!!!!!!!!! طرف تو دانشگاه بیست و چهار ساعته داره سایت ورزش 3 رو چک میکنه ولی زورش میاد ببینه متن توافق چی هستش!!!!اصلا چرا مذاکره و ............

یا به اندازه خواسته هایت تلاش کن

یا به اندازه تلاشت آرزو کن

سعی کن آنچه را که دوست داری به دست آوری

وگرنه روزی مجبور خواهی شد آنچه را که به دست آورده ای دوست داشته باشی

4. Top | #49
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقای خاص نمایش پست ها
      شما الان تو خونه بدرمادرت هستی همه چیز واست اماده و مهیاست بگذار تا درست تموم بشه سربازی بری وقتی با یک دنیا استعداد هدر رفته فقط یک مدرک دادن دستت و گفتن فی امان اله اون موقع از این خیالات در میای و معنای واقعی زندگی رو میفهمی . اون موقعست که میفهمی یک کارگر ساده اونطرف از شما جوون تر کم ذهن تر و نالایق تر همه چیزش به راهه شما باید با مدرک فوق لیسانست اینجا خاله بازی کنی
      آنهایی که رفته اند هیچ گاه برنگشته اند
      آخ حرف دل من رو زدی داش مهدی
      فقط میتونم بگم متاسفم برای این حال و روزهای وطنم

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      داداش بذار یه مثال بزنم...من مهندسم...و مدرکمو از دانشگاههای ایران گرفتم...این داشته ی منه....اگه تو این مملکت به داشته هام توجه نمیشه...پس من چیکار کنم؟
      هیچی داش سعید باید مدرکی که کلی براش تلاش و هزینه کردیم رو قاب بگیریم به دیوار اتاق نصبش کنیم و هر روز بهش نگاه کنیم و افسوس عمری که ازمون تلف شد رو بخوریم همین ، من چاره ای بهتر به ذهنم نرسید

6. Top | #51
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      میراث آلبرتا بسیار مضحک و تابلو قضاوتشو میکنه ! (فیلمی که توسط شمقدری ساخته بشه نیاز به توضیح نداره )اینجا به هیچ وجه جایی برای ماندن و زندگی کردن نیست . فقط و فقط باید رفت و از شر ایران و ننگ ایرانی بودن رهید ...!
      قبول دارم شرایط فعلی کشورمان طوریه که حداقل برا خودم و خیلی ها باعث میشه که برن اونور آب
      نمیدونم کجای ایران و ایرانی بودن ننگ هستش در نظر شما که باید از این ننگ رهید؟!
      هر کجای دنیا که برم افتخار میکنم که یک ایرانیم ،
      موفق باشی دوست عزیز

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      ای کاش وطن جایی برای ماندن بود...................

چرا وطن جایی برای ماندن نیست؟!
      با عذرخواهی از همه بزرگان ...............
      چون کارهای کوچک(مهندس و دکتر شدن) رو دادیم به انسان های بزرگ(رتبه یک و دو کنکور ریاضی و تجربی) و کارهای بزرگ(وزارت و رئیس جمهوری و .....) رو سپردیم به انسان های کوچک(رتبه 150 هزار کنکور و دیپلمه هایی با دکتری افتخاری و کلاس اول دبیرستانی و ...)
      انسان های بزرگ واقعا ننگ دارن کار کوچک انجلم بدن و انسان های کوچک هم که عرضه کار بزرگ ندارن............
      این شده وضعیت ملت و مملکت ما دوستان............

بروید که وطن جایی برای ماندن نیست
      موافقم داش سعید ، 2 سال پیش به این نتیجه رسیده بودم ، به راستی که وطن جایی برای ماندن نیست

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خوبم...تا کی قراره از زمین و زمان بنالیم و گله کنیم؟؟؟چرا همش از بد بودن وضعیت و نابسامانی حرف میزنیم؟؟؟این کشور و کی باید بسازه؟؟کی باید اباد کنه؟؟؟خب معلومه ما!!مایی که اسممون جوونه!!!جسممون جوونه!!ولی فکر و ذهنمون درگیر بچه بازیای شبکه های اجتماعی و بازی های انلاینه!!!این جوونایی که هی میشینن از بد زمونه و وضعیت نابسامون میگن همونایی هستن که بیست و چهارساعت تو تلگرام و به قول دوستم محمد تو کلش به دنبال خوشی های بچگانشونن!!!تورو خدا یکم به خودتون بیاید!!مگه خدا نگفته از تو حرکت از من برکت؟؟؟پس چرا هممون یه گوشه نشستیمو داریم حرص مال و اموال دیگران رو میخوریم؟؟؟؟
      وطن از دید خیلیا شاید جای موندن نباشه ولی برای من جای موندنه..من باید این وطنو بسازم...
      (اسممو نمیگم ولی دانشجوی اینده ی یکی دانشگاه های تاپ ایرانم و مطمئن باشید وطنمو هیچوقت نمیفروشم)

9. Top | #54
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      کاش یکمی شهرامون آباد تر بودن...کاش این همه پول هایی که معلوم نیست داره کجا میره صرف بهبود زندگی مردم و ساخت و ساز شهر ها میشدن...کاش اینجی واس ما بود...
      یاد این جمله افتادم
      بند 1 اساسنامه چی چی میگه؛
      اینجی واس شما نیست! ، یعنی کلش واس شما نیست!
      آه حسرتا

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      دوستان خوبم...تا کی قراره از زمین و زمان بنالیم و گله کنیم؟؟؟چرا همش از بد بودن وضعیت و نابسامانی حرف میزنیم؟؟؟این کشور و کی باید بسازه؟؟کی باید اباد کنه؟؟؟خب معلومه ما!!مایی که اسممون جوونه!!!جسممون جوونه!!ولی فکر و ذهنمون درگیر بچه بازیای شبکه های اجتماعی و بازی های انلاینه!!!این جوونایی که هی میشینن از بد زمونه و وضعیت نابسامون میگن همونایی هستن که بیست و چهارساعت تو تلگرام و به قول دوستم محمد تو کلش به دنبال خوشی های بچگانشونن!!!تورو خدا یکم به خودتون بیاید!!مگه خدا نگفته از تو حرکت از من برکت؟؟؟پس چرا هممون یه گوشه نشستیمو داریم حرص مال و اموال دیگران رو میخوریم؟؟؟؟
      وطن از دید خیلیا شاید جای موندن نباشه ولی برای من جای موندنه..من باید این وطنو بسازم...
      (اسممو نمیگم ولی دانشجوی اینده ی یکی دانشگاه های تاپ ایرانم و مطمئن باشید وطنمو هیچوقت نمیفروشم)
      ببین داداش همه ما وطنمون رو دوست داریم و خودم شخصاً به خودم میبالم که ایرانی هستم
      اینکه یه عده میرن اونور مصداق وطن فروشی که شما میگی نیست
      همه ما دوست داریم وطنمون آباد باشه و پیشرفت کنه
      اما سخن کوتاه کنم و مختصر و مفید بگم؛
      جامعه ما درگیر روابط و ضوابطش هست و کوچیک و بزرگ در جایی که باید باشند نیستند

11. Top | #56
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      هیچی داش سعید باید مدرکی که کلی براش تلاش و هزینه کردیم رو قاب بگیریم به دیوار اتاق نصبش کنیم و هر روز بهش نگاه کنیم و افسوس عمری که ازمون تلف شد رو بخوریم همین ، من چاره ای بهتر به ذهنم نرسید
      بله چاره ی دیگه ای نیست.....البته یه چاره ب ذهنم میرسه ولی فکر کنم چون خشک سالیه اونم عملی نشه....قبلا که خشکسالی نبود مدرکتو میزاشتی دم کوزه و ابشو میخوردی ولی الان اونم آب نداره...چون اب هست ولی کم هست....فک کنم الان بجای اب ریش بدن...مدرکتو بذار در سپاه ریششو بخور...

12. Top | #57
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hoonam نمایش پست ها
      من خودم نه دنبال رفتن بودم و فعلا قصد رفتن دارم
      بر اساس تجره ای که چند سال بیشتر از شما دارم این حرفا رو زدم

شما وقتی حسرت میخوری که با 8 سال ریاضی خوندن تو دبیرستان و دانشگاه و داشتن فوق لیسانس حسابداری پسرخاله صاحب کارخونه بشه حسابدار کل و شما باشی زیر دستش!!!!!!!!

تو مملکت ما زد و بند و روابط حرف اول و آخر رو میزنه ولی چون هیچی رو نیست و مردم هم میترسن هیچ چیزی مشخص نمیشه...........مثلا رئیس بانک ملی که 3000 میلیارد رو میگن خورده و در رفته شما فکر میکنی راس کار ایشون بوده؟ فک کن چه کله گنده هایی پشت کار بودن که مجبور شدن رئیس بزرگ ترین بانک کشور رو زمین بزنن تا خودشون در برن..........شما اگه بخای نماینده مجلس تو کوچک ترین شهر ایران هم بشی باز هم این روابط و جناح گرایی و ... هستش که حرف اول و آخر رو میزنه.

از چی بگم برات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

ستاره بچییییییییییییییینییییییی یییییی!

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedh نمایش پست ها
      من خودم نه دنبال رفتن بودم و فعلا قصد رفتن دارم
      بر اساس تجره ای که چند سال بیشتر از شما دارم این حرفا رو زدم

شما وقتی حسرت میخوری که با 8 سال ریاضی خوندن تو دبیرستان و دانشگاه و داشتن فوق لیسانس حسابداری پسرخاله صاحب کارخونه بشه حسابدار کل و شما باشی زیر دستش!!!!!!!!

تو مملکت ما زد و بند و روابط حرف اول و آخر رو میزنه ولی چون هیچی رو نیست و مردم هم میترسن هیچ چیزی مشخص نمیشه...........مثلا رئیس بانک ملی که 3000 میلیارد رو میگن خورده و در رفته شما فکر میکنی راس کار ایشون بوده؟ فک کن چه کله گنده هایی پشت کار بودن که مجبور شدن رئیس بزرگ ترین بانک کشور رو زمین بزنن تا خودشون در برن..........شما اگه بخای نماینده مجلس تو کوچک ترین شهر ایران هم بشی باز هم این روابط و جناح گرایی و ... هستش که حرف اول و آخر رو میزنه.

از چی بگم برات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

ستاره بچییییییییییییییینییییییی یییییی!

دقیقا باهات موافقم یکی از فامیل های نزدیکم بخشدار بود وقتی تعریف می کرد می گفت بیا ببین واسه یک روستای 30 خانواری واسه دهیاریش چقدر جناح بازی دارن تو روستاشون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

14. Top | #59
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عزیزانم اگر شیر و شکر غربت بنوشید بمانند گدایی وطن نیست

بمانیم و ضعف های فراوان مملکتمان را به نقطه قوت تبدیل کنیم
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliseydali نمایش پست ها
      عزیزانم اگر شیر و شکر غربت بنوشید بمانند گدایی وطن نیست

بمانیم و ضعف های فراوان مملکتمان را به نقطه قوت تبدیل کنیم
      تغییر زمانی معنی میده که ما و شما بخایم!!!!!!!!

شما زمان انقلاب رو در نظر بگیر........جوون های اون موقع حتی مقابل تانک هم وایستادن تا تغییر ایجاد کنن...........

خب حالا جوونای امروزی ! هفته دیگه احتمالا سه شنبه یا چهارشنبه نتیجه کنکور میاد.........سازمان سنجش هم توقع داره که شما تا شنبه کل مدارک و ...رو جور کنی و بری برا ثبت نام!!!!!!!!! خودشون 3 ماه رفته بودن خاله بازی بعدش توقع دارن دانش آموزی که الان 18 سالشه و تا الان تنهایی از شهرشون بیرون نرفته تو 4 روز کل زندگیش رو جمع کنه بره یه شهر غریب!!!!!!!!

خداییش چند نفر از این یک میلیون نفر از این شرایط راضی هستن؟ قطعا زیر ده درصد!
      خب حالا چند نفر اعتراض میکنن؟
      هیچکی

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)