خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 71 از 78 نخستنخست ... 61707172 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,051 به 1,065 از 1170
    1. Top | #1051
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saman-Masan نمایش پست ها
      سلام.
      من کنکور دوم رو دادم چند روز دیگه هم که قرار ه نتایج 94 اعلام شه ... چند وقت پیش از نظام وظیفه پرسیدم گفت تا پایان شهریور فرصت دارم دفترچه بفرستم
      حالا دفترچه رو باید بعد اینکه اسامی رو زدن بفرستم یا تو همین مدت باقی مونده؟ اصلا لازم هست دفترچه رو بفرستم؟
      دانشگاه بدون فرستادن دفترچه ثبتنام میکنه؟
      هرکی دفعه دوم کنکور داده این روند ثبت نام دانشگاه و مشکلش با نظام وظیفه رو یه توضیح بده ممنون.

خواهشا دقیق توضیح بدید هر چندوقت یه بار این موضوع سربازی یادم میاد کل زنگی کوفتم میشه.

با کارت ملیت برو پلیس + 10 بگو بزنه سیستم ببینی تا کی معافیت داری اگه تا قبل ثبتنام دانشگاهت هست دفترچه رو بفرست تا غیبت نخوری
      مشاور

2. Top | #1052
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saman-Masan نمایش پست ها
      سلام.
      من کنکور دوم رو دادم چند روز دیگه هم که قرار ه نتایج 94 اعلام شه ... چند وقت پیش از نظام وظیفه پرسیدم گفت تا پایان شهریور فرصت دارم دفترچه بفرستم
      حالا دفترچه رو باید بعد اینکه اسامی رو زدن بفرستم یا تو همین مدت باقی مونده؟ اصلا لازم هست دفترچه رو بفرستم؟
      دانشگاه بدون فرستادن دفترچه ثبتنام میکنه؟
      هرکی دفعه دوم کنکور داده این روند ثبت نام دانشگاه و مشکلش با نظام وظیفه رو یه توضیح بده ممنون.

خواهشا دقیق توضیح بدید هر چندوقت یه بار این موضوع سربازی یادم میاد کل زنگی کوفتم میشه.
      احتمالا نیاز نمیشه دفترچه بفرستی.
      چون نتایج چند روز دیگه میاد و شما قبل از شهریور برای معافیت تحصییلی اقدام میکنی که دیگه نیازی به دفترچه نیست.
      کلا روند ثبت نام در دانشگاه اینجوریه که شما ثبت نام میکنی و برای دریافت معافیت تحصیلی، معاون آموزشی دانشگاه یه نامه برای پلیس +10 مینویسه تا شما ببریش و معافیت تحصیلی بگیری و بیاری تحویل بدی دانشگاه. اگه قبل از پایان شهریور این کار رو انجام بدی دیگه نیازی به دفترچه نیست.

3. Top | #1053
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      7-دانشجويان انصرافي استفاده كننده از معافيت تحصيلي حق استفاده مجدد از معافيت تحصيلي پس از پذيرفته شدن مجدد در آزمون سراسري و يا فراگير را ندارند.

آقا این منو گیج کرد !ینی من الان انصراف بدم دیگ نمیتونم کنکور بدم؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #1054
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      7-دانشجويان انصرافي استفاده كننده از معافيت تحصيلي حق استفاده مجدد از معافيت تحصيلي پس از پذيرفته شدن مجدد در آزمون سراسري و يا فراگير را ندارند.

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #1055
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

هر فرد میتونه یکبار در طول تحصیل انصراف بده و دوباره از معافیت تحصیلی استفاده کنه
      مشاور

6. Top | #1056
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      هر فرد میتونه یکبار در طول تحصیل انصراف بده و دوباره از معافیت تحصیلی استفاده کنه
      پس این بند 7 ک فرستادم منظورش چیه ؟؟

من پارسال پیام نور ثبت نام کردم ! ینی الان دیگ انصراف بدم مشکلی پیش نیاد ی وقت ؟
      این سوالو چن بار پرسیدم ولی همین بند 7 منو ترسوند

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #1057
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      پس این بند 7 ک فرستادم منظورش چیه ؟؟

من پارسال پیام نور ثبت نام کردم ! ینی الان دیگ انصراف بدم مشکلی پیش نیاد ی وقت ؟
      این سوالو چن بار پرسیدم ولی همین بند 7 منو ترسوند
      والا این تو سایت نظام وظیفه هست
      فردا برو نظام وظیفه دقیق بپرس نکنه عوضش کردن
      مشاور

8. Top | #1058
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من بخوام برم سربازی باید از کجا شروع کنم یعنی اگه لطف کنید مرحله به مرحله بگید باید چیکار کنم؟

9. Top | #1059
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      سلام دوستان من بخوام برم سربازی باید از کجا شروع کنم یعنی اگه لطف کنید مرحله به مرحله بگید باید چیکار کنم؟

میری پلیس+ 10 دفترچه اعزام میگیری اطلاعاتت رو توش وارد میکنی واکسن میزنی دفتچه پر شده رو میبری پلیس + 10 ثبت سیستمش میکنه حدود 3 ماه بعد تاریخ اعزامت هست
      مشاور

10. Top | #1060
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دفترچه رو شنیدم باید از اداره پست بگیری؟ پلیس ۱۰ هم داره؟ و اینکه چیا داره داخلش؟

11. Top | #1061
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دفترچه رو شنیدم باید از اداره پست بگیری؟ پلیس ۱۰ هم داره؟ و اینکه چیا داره داخلش؟
      هر دو دارن
      اطلاعات شخصیت دیگه
      نام و شماره شناسنامه و مدرک و....
      مشاور

12. Top | #1062
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واکسن رو باید بلافاصله بزنی؟

13. Top | #1063
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واکسن رو باید بلافاصله بزنی؟
      خو تا قبل ارسال دفترچه باید بزنی دیگه
      مشاور

14. Top | #1064
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میشه همینم بگو و اینکه یه روزه میشه این کارارو انجام داد مثلا پرکردن دفترچه و .....

15. Top | #1065
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میشه همینم بگو و اینکه یه روزه میشه این کارارو انجام داد مثلا پرکردن دفترچه و .....

اره چرا که نه صبح بگیرش کاراشو کن تا ظهر برو ارسال
      مشاور

صفحه 71 از 78 نخستنخست ... 61707172 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن