خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 112
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به ما گفتن هر درسی 3500 تومن
      10 هزار تومنم هزینه های جانبی
      ینی جمعا واسه 9 تا درسی میخوام امتحان بدم میشه 41 تومن
      کمتر نبود ؟

2. Top | #92
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      به ما گفتن هر درسی 3500 تومن
      10 هزار تومنم هزینه های جانبی
      ینی جمعا واسه 9 تا درسی میخوام امتحان بدم میشه 41 تومن
      کمتر نبود ؟
      خوش به حالت... از من که 100 تومن گرفتن نا مرداااااا

3. Top | #93
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از من ۱۰۱تومن برای ۱۹ واحد گرفتن دی میخوام بقیه واحداامتحان بدم دوباره۲۵ هزار تومان هزینه ثبت نام میگیرن علاوه بر هر واحد ۴ تومن. الان یه سوال دینی ۱۹ تجربی تطبیق بزنم
      امتحان داخلی شما کی

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      از من ۱۰۱تومن برای ۱۹ واحد گرفتن دی میخوام بقیه واحداامتحان بدم دوباره۲۵ هزار تومان هزینه ثبت نام میگیرن علاوه بر هر واحد ۴ تومن. الان یه سوال دینی ۱۹ تجربی تطبیق بزنم
      امتحان داخلی شما کی
      هر قیمتی بخوان میگیرن متاسفانه! به نظر من دینی رو تطبیق بزنی بهتره! وقت خودت هم آزاد تر میشه. تاثیرش هم اونقدرا نیست که بگی الان 19 گرفتم بد بخت شدم یا بعدا 20 بگیرم دیگه تاثیرش فلان میشه!
      تطبیق بزنی بهتره! یه امتحان کمتر ! بهتر.

5. Top | #95
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.M.B نمایش پست ها
      هر قیمتی بخوان میگیرن متاسفانه! به نظر من دینی رو تطبیق بزنی بهتره! وقت خودت هم آزاد تر میشه. تاثیرش هم اونقدرا نیست که بگی الان 19 گرفتم بد بخت شدم یا بعدا 20 بگیرم دیگه تاثیرش فلان میشه!
      تطبیق بزنی بهتره! یه امتحان کمتر ! بهتر.
      دینی و زبان و ادبیات تخصصی و زبان فارسی تخصصی و عربی تخصصی انسانی برای کنکور تجربی ۷ درصد تاثیر داره
      بی قانونی تا این حد که کل کشور لازم نیست درسای سال دوم امتحان بدی بعد اینا میخواستم از من امتحان بگیرن و بعداین همه پیگیری ثابت کردم دوم لازم نیست مسول ثبت نام به خونم تشنه اس که چرا حرف اون درست نیست ولی خوشحالم ضایع شد همچین قاطعانه میگفت درسای دوم باید امتحان بدی انگار به ایشون وحی منزل شده و اموزش و پرورش حداقل عذر خواهی کرد این که هیچی.

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EVRINA نمایش پست ها
      دینی و زبان و ادبیات تخصصی و زبان فارسی تخصصی و عربی تخصصی انسانی برای کنکور تجربی ۷ درصد تاثیر داره
      بی قانونی تا این حد که کل کشور لازم نیست درسای سال دوم امتحان بدی بعد اینا میخواستم از من امتحان بگیرن و بعداین همه پیگیری ثابت کردم دوم لازم نیست مسول ثبت نام به خونم تشنه اس که چرا حرف اون درست نیست ولی خوشحالم ضایع شد همچین قاطعانه میگفت درسای دوم باید امتحان بدی انگار به ایشون وحی منزل شده و اموزش و پرورش حداقل عذر خواهی کرد این که هیچی.

باز خدا رو شکر کارتون راه افتاد!
      من موندم اینا که هیچ چیز از کارشون نمیدونن چطور این همه ساله دارن اونجا کار می کنن؟؟؟ اصن سال های پیش بچه ها می خواستن دیپ مجدد بگیرن جیکار کردن بد بختا؟
      خدا رو شکر کا شما هم ردیف شد.

اره تاثیرش 7 درصده! واقعا زیاد نیست! یعنی نمره 19 هم برای دینی بسیار عالیه.

7. Top | #97
      mil
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      برای گرفتن دیپلم انسانی چند تا درس رو باید امتحان داد؟(الان دیپلم ریاضی دارم)

8. Top | #98
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mil نمایش پست ها
      سلام
      برای گرفتن دیپلم انسانی چند تا درس رو باید امتحان داد؟(الان دیپلم ریاضی دارم)
      حدود 10 تا

9. Top | #99
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من به فرض میرم دیپلم انسانی میگیرم اگه تاریخ رو ۱۰ بشم با ۲۰ چه فرقی داره؟

10. Top | #100
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الان دیپلم تجربی دارم اگه برم دیپلم انسانی بگیرم و به فرض تاریخ بشم۱۰ با ۲۰ چه فرقی داره منی که میخوام کنکور تجربی شرکت کنم؟

11. Top | #101
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      من الان دیپلم تجربی دارم اگه برم دیپلم انسانی بگیرم و به فرض تاریخ بشم۱۰ با ۲۰ چه فرقی داره منی که میخوام کنکور تجربی شرکت کنم؟
      هیچی تاثیر نداره
      فقط 4 تا عمومی

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال اگر 4 درسی که تاثیر داره رو در حد 20 بخونیم بعد باقی درسا رو حد 10 بخونیم و یک یا دو درسشو بیوفتیم چی میشه؟

13. Top | #103
      quf
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان میشه درسای انسانی رو بگید و اونایی که داخلین؟؟؟؟

14. Top | #104
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها حواستون باشه دیپلم مجدد تبصره تک ماده نداره ها

15. Top | #105
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasavary نمایش پست ها
      یه سوال اگر 4 درسی که تاثیر داره رو در حد 20 بخونیم بعد باقی درسا رو حد 10 بخونیم و یک یا دو درسشو بیوفتیم چی میشه؟
      اگر دی میخوای تازه بدی کلا قیدش رو برای کنکور 95 باید بزنی

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 678 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن