خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 69 از 78 نخستنخست ... 59686970 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,021 به 1,035 از 1170
    1. Top | #1021
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط انیشتن نمایش پست ها
      سلام به همه من متولد 27 فروردین 75 هستم و در کنکور 93 و 94 شرکت کردم امسال برای فرار از سربازی اخرین اولیت انتخاب رشتم رو پیام نور مشهد رشته ی مدیریت بازرگانی رو انتخاب کردم ایا باید سر کلاس برم و باید امتحانات را پاس کنم؟ از هرکی میپرسم یک جواب متفاوت میده یکی میگه اصلا نیاز نیست چیزی رو پاس کنی یکی دیگه میگه باید حداقل یکی رو پاس کنی تا بزارن ترم بعد مرخصی بگیری کلا گیج شدم
      حالا شما جواب بدین اگه اون درس هایی که ترم اول امتحان میگیرن رو پاس نکنم میزارن ترم دوم رو مرخصی بگیرم؟کلا باید چند ترم مرخصی گرفت؟لطفا کمک کنید

پاس نکنی مشکلی پیش نمیاد
      پاسخ به سوالات سربازی

2. Top | #1022
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unknown Soldier نمایش پست ها
      پاس نکنی مشکلی پیش نمیاد
      اگه کسی برای اینکه برای سومین بار کنکور بده بره پیام نور یه رشته در مقطع کارشناسی بعدش انصراف بده و بعد تو کنکور سومش پزشکی یا دندان یا دارو قبول بشه میتونه بره اون رشته ها رو بخونه؟سراغ دارین همچین کسی رو؟

3. Top | #1023
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ??

4. Top | #1024
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ??????

5. Top | #1025
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط okami نمایش پست ها
      ??????

چرا نتونی؟ منم ساله سوممه امسال و هدفم همینه.

6. Top | #1026
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      چرا نتونی؟ منم ساله سوممه امسال و هدفم همینه.
      شما هم پیام نور ثبت نام کردین یا میکنین؟

7. Top | #1027
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه کسی برای اینکه برای سومین بار کنکور بده بره پیام نور یه رشته در مقطع کارشناسی بعدش انصراف بده و بعد تو کنکور سومش پزشکی یا دندان یا دارو قبول بشه میتونه بره اون رشته ها رو بخونه؟سراغ دارین همچین کسی رو؟
      کسی دیگه نیست همچین موردی سراغ داشته باشه؟

8. Top | #1028
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من متولد تیرماه 76 هستم امسال همه درسای پیشمو پاس کردم به جز ریاضی که خودش تبصره خورد بعد کنکور 94 دادم میخوام واسه کنکور 95 بخونم. آیا مشکلی واسه سربازی وجود داره ؟؟ دوستام هر کدوم یه جی میگفتن خواهشا همه با اطلاعات بروز جواب بدن ممنون

9. Top | #1029
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی دیگه نیست همچین موردی سراغ داشته باشه؟
      بله میشه بشرطی ک قبلش انصراف باز نداده باشه
      مشاور

10. Top | #1030
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      سلام من متولد تیرماه 76 هستم امسال همه درسای پیشمو پاس کردم به جز ریاضی که خودش تبصره خورد بعد کنکور 94 دادم میخوام واسه کنکور 95 بخونم. آیا مشکلی واسه سربازی وجود داره ؟؟ دوستام هر کدوم یه جی میگفتن خواهشا همه با اطلاعات بروز جواب بدن ممنون
      اگه 94 کنکور اولت بوده یکسال فرصت مجدد داری
      برای اطمینال با کارت ملیت برو پلیس + 10 بگو بزنه سیستم تا کی معافیت داری
      مشاور

11. Top | #1031
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      اگه 94 کنکور اولت بوده یکسال فرصت مجدد داری
      برای اطمینال با کارت ملیت برو پلیس + 10 بگو بزنه سیستم تا کی معافیت داری
      آره 94 کنکور اولم بود. شنیدم +10 میگفت باید خرداد 95 واسه سربازی دفترچه پر کنم بعد تمدیدش کنم سربازی رو بعد برم دانشگاه دوباره تمدید البته اینو به یکی از دوستام گفته بود . صحت داره؟؟

12. Top | #1032
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mammad7 نمایش پست ها
      آره 94 کنکور اولم بود. شنیدم +10 میگفت باید خرداد 95 واسه سربازی دفترچه پر کنم بعد تمدیدش کنم سربازی رو بعد برم دانشگاه دوباره تمدید البته اینو به یکی از دوستام گفته بود . صحت داره؟؟
      من واقعا موندم چرا کارمندای پلیس +10 یه ذره فکر نمیکنن در برابر پاسخی که به مردم میدن مسئولن. یکم خودشونو آپدیت نمیکنن و الکی مردم رو گیج میکنن و اطلاعات غلط میدن.
      شما برو تو سایت نظام وظیفه اصلا یه اطلاعیه راجع به همین مورد زده.
      فارغ التحصیل خرداد به منزله ی فارغ التحصیل شهریور محسوب میشه و تا شهریور سال دیگه وقت داره. یعنی تا 31 شهریور 95 وقت داری.
      دیروزو باید دید فردا رو باید ساخت / من یاد میگیرم دنیا رو باید ساخت

13. Top | #1033
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      بله میشه بشرطی ک قبلش انصراف باز نداده باشه
      منظورتون چیه؟میشه دقیق تر توضیح بدین؟

14. Top | #1034
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان کسی دیگه اطلاعی نداره؟

15. Top | #1035
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR13 نمایش پست ها
      من واقعا موندم چرا کارمندای پلیس +10 یه ذره فکر نمیکنن در برابر پاسخی که به مردم میدن مسئولن. یکم خودشونو آپدیت نمیکنن و الکی مردم رو گیج میکنن و اطلاعات غلط میدن.
      شما برو تو سایت نظام وظیفه اصلا یه اطلاعیه راجع به همین مورد زده.
      فارغ التحصیل خرداد به منزله ی فارغ التحصیل شهریور محسوب میشه و تا شهریور سال دیگه وقت داره. یعنی تا 31 شهریور 95 وقت داری.
      ممنون که جواب دادین . اینکه تا شهریور 95 وقت دارم یعنی مهرماه 95 که برم دانشگاه دیگه غیبت نمیخورم؟ مشکلی واسه دانشگاه وجود نداره؟

صفحه 69 از 78 نخستنخست ... 59686970 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن