خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 99 از 181 نخستنخست ... 899899100109 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,471 به 1,485 از 2705
    1. Top | #1471
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریس نمایش پست ها
      عزیزم من امروز رفتم ثبت نامم رو انجام دادم و برام انتخاب واحد هم کردن. سه درس زیست 1 زیست 2 و زمین هم فقط اجباریه اما درسای دیگه ای که خودم میخواستم دوباره امتحان بدم و نمره م کم بود رو هم گرفتم. حتی میتونم توی دو ترم تابستون و دی امتحان بدم که راحتتر باشه که من اینکارو کردم ولی اینطوری توی تابستون فقط بهت هشت واحد میدن. شماره ماده قانون دیپلم مجدد هم 86 آیین بزرگسالان هست. این رو روی برگه انتخاب واحد من نوشتن: با استناد به ماده 86 آیین بزرگسالان درخواست دیپلم مجدد در علوم تجربی - قبلا ریاضی داشته است-
      بعد کل پرونده م رو هم از دوران راهنمایی تا پیش دانشگاهی به اضافه دو تا کپی از هر کارنامه و برگه ی دبیرستان و هشت قطعه عکس ازم گرفتن (همون پوشه قطوری که که وقتی از دانشگاه مدرکتون رو میگیرید بهتون پس میدن)
      پول هم به تعداد واحدهایی که گرفتم واریز کردم به حساب اون مدرسه و تموم. دیگه باید منتظر بشم تاریخ امتحانات مشخص بشه.

ممنونم از توضیح دقیقتون !!!!!!!!!!!!!! ولی خب میگم کلا بخاطر چند تا دلیل دیگه هم بود که منصرف شدم .... ولی بازم ممنون از همه که انقدر لطف دارن و راهنماییم کردن !! راستی شما که میخوای دی امتحان بدی حواست باشه که ممکنه ثبت نام کنکور زود تر انجام شه و ... به دیپلم جدیدت نرسه !!! این رو یه پرس و جویی بکنید لطفا وقتتون بیهوده تلف نشه !!! و باز هم ممنون!!

موفق باشید

2. Top | #1472
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب منم امروز رفتم آموزش و پرورش و درخواست دیپلم مجدد دادم ، مدارک مورد نیازش هم ریز نمرات و دیپلم موقت بود. خلاصه بعد از کلی بالا پایین و مهر و اینا کارم تموم شد7.5تومن هم هزینه درخواست بود. حالا شنبه یا امروز میرم برا ثبت نام دبیرستان بزرگسالان. مسئول اونجا بهم گفت اگه بری غیر انتفاعی مدرکت قابل قبول نیست و باطل میشه باید دبیرستان های مورد تایید خودشون بری. دوستان دقت کنن این مورد رو که دبیرستان باید مورد تایید آموزش و پرورش منطقتون باشه
      فقط یه سوال اینکه مدارک برا ثبت نام چیا لازمه؟! همون پوشه ای که موقع دیپلم گرفتن بهمون دادن و ببریم حله؟! عکس هم میخواد؟

3. Top | #1473
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دیپلم تجربی 90 دارم ومیخوام دوباره کنکوربدم ولی چون معدلم پایینه میخواستم دوباره دیپلم بگیرم شرایطش چیه ؟ یه سوال دیگه اینکه اگه دیپلم ریاضی بگیرم وکنکورتجربی بدم سوابق تحصیلی چطوری حساب میشه ؟مثلا اونا زیست ندارن ودرسای دیگه ای دارن پس درصد زیست چی میشه ؟ چندتاازصفحات این تاپیکو خوندم ولی هرکدوم یه چی میگفتن لطفاراهنماییم کنید

4. Top | #1474
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها

ممنونم از توضیح دقیقتون !!!!!!!!!!!!!! ولی خب میگم کلا بخاطر چند تا دلیل دیگه هم بود که منصرف شدم .... ولی بازم ممنون از همه که انقدر لطف دارن و راهنماییم کردن !! راستی شما که میخوای دی امتحان بدی حواست باشه که ممکنه ثبت نام کنکور زود تر انجام شه و ... به دیپلم جدیدت نرسه !!! این رو یه پرس و جویی بکنید لطفا وقتتون بیهوده تلف نشه !!! و باز هم ممنون!!

موفق باشید
      خواهش میکنم ثبت نام کنکور و ویرایش اطلاعات بعد از دیپلم گرفتن توی دی ماهه. ممنون که گفتی، برای خاطرجمی بازم میپرسم.
      ایشالا که تو هم موفق بشی و کنکورت رو عالی بدی عزیزم.

5. Top | #1475
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      ​بچه ها ترم اول دانشگاه زمان امتحانات مثل انتخاب واحد اختیاریه یا اجباری؟

6. Top | #1476
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      ​بچه ها ترم اول دانشگاه زمان امتحانات مثل انتخاب واحد اختیاریه یا اجباری؟
      امتحانات؟؟؟؟؟؟؟؟
      اختیاریه ام اگه پاس نکی نمیتونی واحد جدید و بالاتر برداری یا مشروط میشی
      مشاور

7. Top | #1477
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      امتحانات؟؟؟؟؟؟؟؟
      اختیاریه ام اگه پاس نکی نمیتونی واحد جدید و بالاتر برداری یا مشروط میشی
      پس من میتونم امتحاناتمو عصر بردارم صبح برم واسه دیپلم

8. Top | #1478
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم دکتر نمایش پست ها
      پس من میتونم امتحاناتمو عصر بردارم صبح برم واسه دیپلم
      زمانش اجباریه صبح و عصر نداره هر چی اموزش تعیین کنه همونه بعضی امتحاناتت صبح و بعضی بعدظهره
      مشاور

9. Top | #1479
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      زمانش اجباریه صبح و عصر نداره هر چی اموزش تعیین کنه همونه بعضی امتحاناتت صبح و بعضی بعدظهره
      ​وااااااااای خدا اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

10. Top | #1480
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها برای تطبیق از شما چیا خواستن ??? کارنامه فارغ التحصیلی سوم چیه دیگه ??

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

11. Top | #1481
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadvand70 نمایش پست ها
      بچه ها برای تطبیق از شما چیا خواستن ??? کارنامه فارغ التحصیلی سوم چیه دیگه ??

Sent from my ipad air using tapatalk.
      کارنامه فارغ التحصیلی سال سوم ، همون برگه ای هست که توش نمرات سه ساله دبیرستان شما نوشته شده ، معدل کل دیپلم و معدل کتبی نهاییتم پایین اون برگه نوشته شده.
      ویرایش توسط Janvaljan : 16 تیر 1394 در ساعت 21:06

12. Top | #1482
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janvaljan نمایش پست ها
      کارنامه فارغ التحصیلی سال سوم ، همون برگه ای هست که توش نمرات سه ساله دبیرستان شما نوشته شده ، معدل کل دیپلم و معدل کتبی نهاییتم پایین اون برگه نوشته شده.
      اون خلاصه وضعیت هست اونو دادم بهشون یه چیز دیگه هم میخان که من نمیدونم چیه مدرسه هم نمیدونه چیه. بزرگسالان کارنامه سوم کامل نداره ??

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

13. Top | #1483
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چی شد بچه ها ثبت ناماتونو کردین؟

14. Top | #1484
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریس نمایش پست ها
      چی شد بچه ها ثبت ناماتونو کردین؟

شما خودتون کامل ثبت نام شدید ؟!! مشکلی پیش نیومد ؟!! کتب جدید رو تهیه کردید ؟!!

15. Top | #1485
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      شما خودتون کامل ثبت نام شدید ؟!! مشکلی پیش نیومد ؟!! کتب جدید رو تهیه کردید ؟!!
      والا هنوز ترم نیم سال تابستون توی مدارس به طور رسمی شروع نشده که بگم کامل ثبت نام شدم. اما انتخاب واحد کردم دیگه هفته آینده باید برم که اطمینان پیدا کنم و تموم.
      کتاب زیست 1 چاپ قدیم رو داشتم رفتم چاپ جدید رو به صورت آزاد خریدم 17000 تومن زمین و زبان فارسی هم داشتم از قبل. من همش میترسم نکنه این زیست 1 اضافی باشه. چون همونطور که میدونید حضرات موجود توی این مدارس بسیار ضریب هوشیشون بالاست! دوست دارم بدونم بقیه بچه ها چطوری بوده کار ثبت نامشون.

صفحه 99 از 181 نخستنخست ... 899899100109 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن