خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 111 از 227 نخستنخست ... 11101110111112121211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1,651 به 1,665 از 3400
    1. Top | #1651
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سری تحقیقاتی کردم و کتابای زیست رو از اینترنت دانلود نمودم پی بردم که بهتره همون ریاضی رو بچسبم بهش! برای من که حیرت آوره آرزوی برق دانشگاهی معتبر از تهران رو دارم
      ولی با کارشناسی و حتی ارشد این دانشگاههای معتبر میان پزشکی شرکت می کنن این نشونگر بدبختی ماست فقط همین! (اگه علاقه داشته گند سیستم آموزشی بوده و اگر به خاطر
      درآمدش هست گندکل سیستم!) با آرزوی موفقیت.

2. Top | #1652
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط k92nm نمایش پست ها
      یه سری تحقیقاتی کردم و کتابای زیست رو از اینترنت دانلود نمودم پی بردم که بهتره همون ریاضی رو بچسبم بهش! برای من که حیرت آوره آرزوی برق دانشگاهی معتبر از تهران رو دارم
      ولی با کارشناسی و حتی ارشد این دانشگاههای معتبر میان پزشکی شرکت می کنن این نشونگر بدبختی ماست فقط همین! (اگه علاقه داشته گند سیستم آموزشی بوده و اگر به خاطر
      اگه به رشته هاي پزشكي علاقه نداري همون رياضي ثبت نام كن برو فرهنگيان آيندت مشخصه
      اگرم رابطه و آشنا و يا خانواده پولدار داري تو رفتن به مهندسي شك نكن. در اينصورت بدترين رشته برات ميشه پزشكي!
      پ.ن: در ضمن زيست دبيرستان پيش درسهاي ترم يك دارو دندان و پزشكي هيچي نيستن! فكر كن توي آناتومي كلي اسم استخون بايد حفظ كني

3. Top | #1653
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sima1991 نمایش پست ها
      بچه هایی که کارشناسی دارین و دوباره می خواین بخونین واسه تجربی قاعدتا همه تون باید دیگه 22-23 سالتون باشه
      اونایی که سر کار میرن برنامشون چیه
      کار و می خوان ول کنن؟
      آخه من الان دو هفته است شروع کردم و کارمو هنوز ول نکردم
      ولی حس می کنم تو طولانی مدت به مشکل می خورم یعنی مجبور می شم این یه سال کارو بزارم کنار...

از طرفی نمی خوام به خونواده بگم می خوام کنکور بدم و از نظر شرایط مالی به مشکل می خورم فکر کنم

دیگه زشته تو این سن و سال بخوام ازشون پول بگیرم
      بچه هایی که سر کار میرن برنامشون چیه؟ کسی بوده همزمان تونسته باشه هندل کنه؟
      کار رو ول میکنم بله
      کارو ول نکنی فکرت مشغول کار میشه حتی اگه وقت زیادی نبره بازم فکر زیادی میبره

Sent from my iPad Air using tapatalk. 

4. Top | #1654
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.a_935267 نمایش پست ها
      اگه به رشته هاي پزشكي علاقه نداري همون رياضي ثبت نام كن برو فرهنگيان آيندت مشخصهاگرم رابطه و آشنا و يا خانواده پولدار داري تو رفتن به مهندسي شك نكن. در اينصورت بدترين رشته برات ميشه پزشكي!پ.ن: در ضمن زيست دبيرستان پيش درسهاي ترم يك دارو دندان و پزشكي هيچي نيستن! فكر كن توي آناتومي كلي اسم استخون بايد حفظ كني
      نه عزیز قانون کار البته بعضی جاها چندماه ازمایشی نصفش رو میدن، پول و سرمایه کجا بود؟ پارتی هم هیچی هیچ سهمیه ای ندارم! بگذریم! میگن زیست بی معلم و کلاس ابدا نمیشه، البته من اینطور برداشت کردم! درسته؟ مثل باقی درسا میشه بدون کلاس و معلم خوند؟لامصب رقابتم توش زیاده!! البته بیشتر 500 هزار نفر باید سیاهی لشکر باشن! اینطور نیست؟!

5. Top | #1655
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه عزیز قانون کار البته بعضی جاها چندماه ازمایشی نصفش رو میدن، پول و سرمایه کجا بود؟ پارتی هم هیچی هیچ سهمیه ای ندارم! بگذریم! میگن زیست بی معلم و کلاس ابدا نمیشه، البته من اینطور برداشت کردم! درسته؟ مثل باقی درسا میشه بدون کلاس و معلم خوند؟لامصب رقابتم توش زیاده!! البته بیشتر 500 هزار نفر باید سیاهی لشکر باشن! اینطور نیست؟!
      من خودم زيستو امسال بدون كلاس خوندم فقط خودم.
      حدودا 62 زدم زياد راضي نيستم ولي بدك نبود
      كتاب رو بخوري و تست زياد بزني و شكلارو تحليل كني زير 50 نميزني
      زياد خوندن خيلي مهمه

6. Top | #1656
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست فیلم های زیست جامع رهپویان رو تماشا کنین بهترین معلم کشور تدریسش کرده از کتاب هم ارزونتره
      بعدش برین سراغ کتاب درسی بعدشم گاج

7. Top | #1657
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=arghavan_jk;491993]سلام به همگی
      برای معرفی بگم منم مهندسی برق خوندم و 92 درسم تموم شده. سال 95 میخوام کنکور تجربی بدم.امیدوارم اتفاقای خوبی برای همه بیفته
      یه سوال داشتم.معدل نهایی من 15.60 هستش خیلی از تاپیکارو خوندم ولی نتونستم تصمیم بگیرم.بنظر شما دیپلم مجدد بگیرم یا وقتمو برای کنکور بذارم؟
      و اینکه چون رشتم ریاضی بوده ایا نمره ی حسابان برای ریاضی کنکور تاثیر داده میشه؟[/QUO

سلام . رشته من هم برقه و ترم 6 ام الان.منم میخام دوباره کنکور بدم ولی دودلم چون باید انصراف بدم و سه سال تباه میشه میخام از شما که برقو تموم کردین بپرسم ارزششو داره یا نه ؟

8. Top | #1658
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=uaral;497859]
      نقل قول نوشته اصلی توسط arghavan_jk نمایش پست ها
      سلام به همگی
      برای معرفی بگم منم مهندسی برق خوندم و 92 درسم تموم شده. سال 95 میخوام کنکور تجربی بدم.امیدوارم اتفاقای خوبی برای همه بیفته
      یه سوال داشتم.معدل نهایی من 15.60 هستش خیلی از تاپیکارو خوندم ولی نتونستم تصمیم بگیرم.بنظر شما دیپلم مجدد بگیرم یا وقتمو برای کنکور بذارم؟
      و اینکه چون رشتم ریاضی بوده ایا نمره ی حسابان برای ریاضی کنکور تاثیر داده میشه؟[/QUO

سلام . رشته من هم برقه و ترم 6 ام الان.منم میخام دوباره کنکور بدم ولی دودلم چون باید انصراف بدم و سه سال تباه میشه میخام از شما که برقو تموم کردین بپرسم ارزششو داره یا نه ؟
      برق رو همه ریاضیا آرزوشو دارن حیفه انصراف بدی

9. Top | #1659
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من ارشد مکانیک هستم. ارزش نداره انصراف بده حداقل رایگان بخون پزشکی رو.

10. Top | #1660
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انصراف نديد.

11. Top | #1661
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      هیچ تضمینی نیست که بتونید پزشکی قبول بشید. خیلی سحته و احتمال شکست حیلی بیشتر از موفقیته . انصراف ریسک خیلی خیلی بزرگیه .

12. Top | #1662
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      متولد 67 قصد دارم برای کنکور 95 خودم آماده کنم. سال 90 از دانشگاه فارغ التحصیل شدم ، رشته مهندسی کشاورزی خوندم ولی متاسفانه هیچ علاقه ای نداشتم به این رشته و نتونستم کاری در ارتباط با این رشته پیدا کنم!سربازیمم رفتم یه شغل نیمه وقتم دارم . الان هم ذهنم کاملا آزاد و آمده درس خواندن هست و علاقه زیادی به گرایش های رشته پزشکی دارم . هدفمم از دوباره کنکور دادن هم علاقه من بوده . وامیدوارم از راهنمایی و کمک شما دوستان عزیز ،کمک بگیرم.

13. Top | #1663

نمایش مشخصات
      ریسکش بالاست واسه یه سال انصراف ندین
      همه مشتی ها.............دهه شصتی ها

14. Top | #1664
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaviye نمایش پست ها
      من ارشد مکانیک هستم. ارزش نداره انصراف بده حداقل رایگان بخون پزشکی رو.
      شمام میخواین دوباره کنکور کارشناسی بدین؟

15. Top | #1665
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شاید تا یه حدی به نظام آموزشی ربط داشته باشه...ولی بیشترش به خود فرد بستگی داره...خیلیا بدون شناخت از نوع واحدای رشته شون انتخاب رشته می کنن...به نظرم این جا خود فرد مسئوله
      خیلیام بعد چند سال نگرششون عوض میشه...و حتی ممکنه اون رشته مهندسی رو هم دوست داشته باشن..ولی حس کنن تو غالب یک پزشک میتونن مفید تر عمل کنن تو زندگیشون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فیزیک، فارغ، قبلی، لیسانس، لیسانسه، مهسا، موقع، مورد، میخوام، میخواستم، میشم، متولد، متاسفانه، مجدد، مخصوص، مسئولین، مشکل، مشتاق، مطالعه، معدل، چند، چی، نیست، نداره، نسبت، چشم، چطور، نظام، نظام وظیفه، همچین، همین، هوش، ها، های، هایی، هدف، هست، ولی، واسم، واسه، وحشتناک، وسط، وظیفه، یه، یاد، کمین، کنین، کنید، کنکور، کنکور 94، کنکور 95، کنار، که، کاری، کتاب، گل، گوش، پیش، پارسال، پزشکی، پست، پشت کنکوری، آقا، آمار، آوردن، آزمونای، آزمایشی، آزاد، افتاد، الان، التحصیلان، امسال، انگیزه، اول، این، اینه، اینکه، اگه، ادامه، ادغام، استقبال، اصلا، بچه، به، بهمون، بهتره، بودم، بیاریم، بگیرم، بالا، بالاتر، باهم، باشه، باشیم، ببینیم، بدم، بدو، بدین، بدید، برای، برسیم، بزنن، بزنیم، بزنین، بشم، تموم، تا، تایپیک، تاپیک، تاپیکی، جلو، جوری، جا، جدید، حالا، حرکت، خواستن، خوبه، خوبی، خوش، خب، دندون، دوم، دوره، دوستان، دینی، دیپ، دانشگاه، داوطلب، دارم، دارو، داریم، داشتم، داشته، در، درس، دستتون، رو، روز، راه، راهنمایی، رایگان، رشته، زور، زیاد، زبان، زدم، سنجش، سوی، سوال، سال، سازمان، سازمان سنجش، سر، شیمی، شد، شده، صنایع، صورت، ضمن، ضد، طور، علی، علاقتون، عربی، عشق، غذایی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن