خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بازی امشب چطوریه بنظرتون؟

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • ایران3.روسیه0

16 69.57%
    • ایران0.روسیه3

2 8.70%
    • ایران1.روسیه3

0 0%
    • ایران3.روسیه1

5 21.74%
    • ایران3.روسیه2

0 0%
    • ایران2.روسیه3

0 0%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها
      لعنت به بی تجربگی کواچ! بازی لهستان رو اول به بی تجربگی کواچ و دوم به سوتی ها بازیکن ها باختیم ، واقعاً اگه بازی لهستان رو می بردیم الان نباید این قدر ... میکردیم که آمریکا بیاد لهستان رو بزنه تا ما بریم بالا ...

عصبانیتت رو کنترل کن! بازیه دیگه! یارو سر یه اشتباه جونش رو از دست میده...

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      عصبانیتت رو کنترل کن! بازیه دیگه! یارو سر یه اشتباه جونش رو از دست میده...

من الان تازه با این وجود خودم رو کنترل کردم عزیز جان ...

یکسال منتظر می مونی که ببینی تیمت میره بالا ... بعد اون وقت با مسخره بازی و بی تجربگی مربی و بازیکنا حذف میشی ، من موندم کواچ زمانی که نتیجه 24 به 19 به نفع لهستان بود برای چی تایم اوت گرفت که چی بشه؟! یکی نیست بگه تو مربی نباید تو بازی محو بشی که از تایم اوت گرفتن هم یادت بره ...

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

من الان تازه با این وجود خودم رو کنترل کردم عزیز جان ...

یکسال منتظر می مونی که ببینی تیمت میره بالا ... بعد اون وقت با مسخره بازی و بی تجربگی مربی و بازیکنا حذف میشی ، من موندم کواچ زمانی که نتیجه 24 به 19 به نفع لهستان بود برای چی تایم اوت گرفت که چی بشه؟! یکی نیست بگه تو مربی نباید تو بازی محو بشی که از تایم اوت گرفتن هم یادت بره ...
      بیخیال حالا..الان سکته میکنیا

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازی رو ببریم همه خوب میشن ببازیم همه بد. کلا ذات ما ایرونیا اینجور قضاوتا نهادینه شده

یادمون رفته مقابل چه تیمایی داریم بازی کردیم و بردیم
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      بازی رو ببریم همه خوب میشن ببازیم همه بد. کلا ذات ما ایرونیا اینجور قضاوتا نهادینه شده

یادمون رفته مقابل چه تیمایی داریم بازی کردیم و بردیم
      یادمونه مقابل چه تیم هایی داریم بازی میکنیم، و یادمون هم هست که اونا رو با چه نتایجی بردیم، یادمون هست که چقدر قوی هستیم که تونستیم چنین نتایجی به دست بیاریم، ما همه اینایی که گفتم رو میدونم، برای همینه که داریم برای یه برد چرت اینقدر عذاب می کشیم دیگه.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      یادمونه مقابل چه تیم هایی داریم بازی میکنیم، و یادمون هم هست که اونا رو با چه نتایجی بردیم، یادمون هست که چقدر قوی هستیم که تونستیم چنین نتایجی به دست بیاریم، ما همه اینایی که گفتم رو میدونم، برای همینه که داریم برای یه برد چرت اینقدر عذاب می کشیم دیگه.
      عزیزم بازیه خوب برد و باخت تو ورزش طبیعیه قربونت
      بهترینا هم ممکنه شکست بخورن تو ورزش
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      بیخیال حالا..الان سکته میکنیا

نه داداش در حد سکته نی ، کلاً من همین طوریم و زود ناراحت میشم ، فردا همچی درست میشه ، ولی خداوکیلی حیف شد حذف شدیم ، با این تیم میشد قهرمان لیگ جهانی شد ...

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفانه ایران بازموند از صعود

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نه داداش در حد سکته نی ، کلاً من همین طوریم و زود ناراحت میشم ، فردا همچی درست میشه ، ولی خداوکیلی حیف شد حذف شدیم ، با این تیم میشد قهرمان لیگ جهانی شد ...
      نمیتونست ایران قهرمان بشه به نظرم خیلی ضعیف کار کرد

ایران نباید هر سال به خودش بقبولونه که نه من تازه پا به عرصه لیگ جهانی گذاشتم نه اگه بخوای هر سال اینو بگی دیگه هیچی هر سال اوت میشی

تیمی مثل لهستان و امریکا واقعا حقشونه ایران اولا باید یه مربی خوب بیاره درست کنه تیمو چون واقعا نشون میده کواچ ضعف شدیدی داره تو این کار اصلا مربی با تجربه ای نیتس دوما اصلا توجه کنین بازیکنا حرفاشو گوش نمیدن تعویضایی هم که میکنه به جا نیس اصلا به نظرم یه ادم دیگه مثل انتیگا میخواد ایران تا تیمو جمع کنه یا مثل ولاسکو این مربی جوونه

دوما ایران نباید هر سال که میاد تو مسابقه بگه خوب من هر نتیجه ای بگیرم حق دارم نه اینطور نیس دیگه نمیشه با بردن ژاپن یا صربستان فقط مردم خوشحال کرد مردم الان انتظارشون زیاده پس باید برن بازیکنا برای المپیک و و لیگ جهانی سال بعد اماده کنن و باز سال بعد نشه بگن وای ما بازم باختیم مثلا به لهستان

من نمیدونم چرا ایران همش میخواد مردمو بزاره تو اما اگر چه فوتبال چه والیبال

ایران تو بازی دوم لهستان خیلی سوتی میداد وگرن برده بود

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط homehr نمایش پست ها
      نمیتونست ایران قهرمان بشه به نظرم خیلی ضعیف کار کرد

ایران نباید هر سال به خودش بقبولونه که نه من تازه پا به عرصه لیگ جهانی گذاشتم نه اگه بخوای هر سال اینو بگی دیگه هیچی هر سال اوت میشی

تیمی مثل لهستان و امریکا واقعا حقشونه ایران اولا باید یه مربی خوب بیاره درست کنه تیمو چون واقعا نشون میده کواچ ضعف شدیدی داره تو این کار اصلا مربی با تجربه ای نیتس دوما اصلا توجه کنین بازیکنا حرفاشو گوش نمیدن تعویضایی هم که میکنه به جا نیس اصلا به نظرم یه ادم دیگه مثل انتیگا میخواد ایران تا تیمو جمع کنه یا مثل ولاسکو این مربی جوونه

دوما ایران نباید هر سال که میاد تو مسابقه بگه خوب من هر نتیجه ای بگیرم حق دارم نه اینطور نیس دیگه نمیشه با بردن ژاپن یا صربستان فقط مردم خوشحال کرد مردم الان انتظارشون زیاده پس باید برن بازیکنا برای المپیک و و لیگ جهانی سال بعد اماده کنن و باز سال بعد نشه بگن وای ما بازم باختیم مثلا به لهستان

من نمیدونم چرا ایران همش میخواد مردمو بزاره تو اما اگر چه فوتبال چه والیبال

ایران تو بازی دوم لهستان خیلی سوتی میداد وگرن برده بود

انصافاً کواچ مربی ضعیفیه ، اصلاً محو بازی میشه انگار نه انگار مربی تیم هستش ، خداوکیلی آنتیگا رو دیدی 2 امتیاز تیمش عقب می افتاد یا تایم اوت میگرفت یا تعویض میکرد ...

من خودم وقتی تیم 3 یا 4 تا امتیاز عقب می افتاد خدا خدا میکردم کواچ تایم اوت بگیره ..... خخخ

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

انصافاً کواچ مربی ضعیفیه ، اصلاً محو بازی میشه انگار نه انگار مربی تیم هستش ، خداوکیلی آنتیگا رو دیدی 2 امتیاز تیمش عقب می افتاد یا تایم اوت میگرفت یا تعویض میکرد ...

من خودم وقتی تیم 3 یا 4 تا امتیاز عقب می افتاد خدا خدا میکردم کواچ تایم اوت بگیره ..... خخخ

كاملا باهات موافقم اكثر كارشناسان ميگن كه كواچ توي شرايط بحراني نمي تونه تيمو جمع كنه تازه كادرشم ضعيف ترين كادر بين تيم هاي ليگ جهانيه برداشته چندتا از كشور خودشو كه فقط در سطح تيم هاي پايه كار كردن و هيچ تجربه اي از مسابقات بزرگ ندارنو دستيار خودش كرده

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن