خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moho نمایش پست ها
      درسته ما خیلی چیز ها رو نداره و به قول شما از لحاظ تجهیزات مقابل آمریکا پشه ایم (بنده تا دلتون بخواد در مورد این گونه موارد تحقیق کرده ام!!) اما یه چیزی رو داریم که کل دنیا رو به کمکش حریف بوده ایم و هستیم و خواهیم بود!!! .... ..... گوشه چشمی از اربابمون صاحب الزمان (عج)
      WTF !!

فازت چیه برادر !! الآن که بیشتر از 1000 ساله (بر فرض وجود!!) غیبت کرده ، اومدیمو 1000 ساله دیگه هم نخواد بیاد ، تا اون موقع میخوای اصول کافی یا بحارالانوار بگیری دستت جلوی دشمنات وایسی ؟!

در جواب اون دوست بزرگ سالمون !! که حرفشو نقل قول کردی بگم با اینکه دفاعی از نظام نمیکنم ، اما در زمینه تسلیحات دریایی ایران پیشرفت زیادی داشته ، اینم بهترین منبع که رنکینگ ایران توی اینطور تسلیحات رو نشون میده ، گرچه با ابرقدرت ها خیلی فاصله داره :

Total Naval Ship Strength by Country

پ.ن : البته من انگلیسیم زیاد خوب نیست ، شایدم اشتباه میکنم ؛

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      WTF !!

فازت چیه برادر !! الآن که بیشتر از 1000 ساله (بر فرض وجود!!) غیبت کرده ، اومدیمو 1000 ساله دیگه هم نخواد بیاد ، تا اون موقع میخوای اصول کافی یا بحارالانوار بگیری دستت جلوی دشمنات وایسی ؟!

در جواب اون دوست بزرگ سالمون !! که حرفشو نقل قول کردی بگم با اینکه دفاعی از نظام نمیکنم ، اما در زمینه تسلیحات دریایی ایران پیشرفت زیادی داشته ، اینم بهترین منبع که رنکینگ ایران توی اینطور تسلیحات رو نشون میده ، گرچه با ابرقدرت ها خیلی فاصله داره :

خیلی به خودم فشار آوردم تا جواب شما رو ندم ولی حاضر نیستم توهین به امام عصرم رو بپذیرم.

شاید شما فاز من رو خوب نشناسی ولی من فاز شما رو خیلی خوب می شناسم!!

از توهینات مستمرتون به مکتب شیعه ، تا زیر سوال بردن ولایت فقیه و جمهوری اسلامی و ده ها مورد از همین دست و در همین انجمن ... اینم از این جا که به وجود مقدس امام زمان

(عج) توهین می کنید و بودن ایشون رو زیر سوال می برید!!خدا شما رو به راه راست هدایت کنه و اگه هدایت پذیر نیستید شما رو با پیشوایانتون محشور کنه.انشاءالله.
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      WTF !!

آره ...
      درضمن یه چیزی رو از قلم انداختی
      سردار سلیمانی رو که میدونم عاشقشی...میدونم ربطی نداشت ولی خواستم یادآوری کنم چون میدونم عاشقشی
      درضمن خیلی راحت راجع به منجی صحبت نکن...مطمئن باش اگر منجی باشه معجزه شگفت آور نیست
      مگر این که بخوای ردش کنی
      مسئله ی منجی تو خیلی از ادیان هست جانم ...بازهم شاید بخوای همه رو رد کنی...
      میدونم از نظر تو و خیلی از کاربرای دیگه ای که الان دارن پستمو میخونن این یک مسئله ی به شدت خرافی ومضحک واحمقانه است که امداد منجی رو بخوایم قبول کنیم ولی....
      ولی هیچ چون میدونم بحث کردن سرش بی فایدست طبق معمول
      شما بی منجی من با منجی بریم ببینیم کدوممون موفق تریم...
      (البته روی صحبتم مستقیما با شما نبود عزیزم شما بهانه شدی)

ویرایش توسط Faghat Pezeshki : 06 تیر 1394 در ساعت 05:41

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان من به اعتقادات کسی توهین نکردم ، نمی دونم چرا همه اصرار دارند بگن من یا قبلا بهشون توهین کردم ، با الآن دارم میکنم یا بعدا خواهم کرد !!

خوب عزیز من مصداق توهینو مشخص کن تا این مشکلات پیش نیاد !! من برای این توی پرانتز نوشتم بر فرض وجود که از دیدگاه یه آدم آتئیست هم به موضوع نگاه کنیم که توی جنگ قرار نیست کسی با اعتقادات بره مبارزه کنه ،

اعتقاد فقط باعث شجاع شدن و اطمینان قلبی بیشتر داشتن میشه و بیشتر به درد قبل از جنگ میخوره ، نه اینکه مثل این دوستمون بگیم حالا مهم نی روسیه t-72 داره ،ما با امام زمان میریم جلو میزنیم همه رو شتک می کنیم !!

پ.ن : هرچند تایید نمیکنم به امام زمان (عج) معتقدم یا نه ، فعلا یه حالت بینابینم ، در ضمن محمد جواد جان شما اگر منجی داری ما هم منجی هایی داریم و ائمه زمان خودمونو داریم !! ولی بهتره بیشتر واردش نشم ، همینطوری هم بچه ها دارن کلی تهمت بهم میزنن !!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)