خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شباهت سوالات سنجش با کنکور

سلام به همه
      اول یه خسته نباشید به همه دوستان میگم که یکسال مردونه جنگیدند، ولی شیمی تر زد توش d:
      امسال آزمونای سازمان سنجش یکم عجیب غریب بودن. مثلا ریاضی تو همه آزموناش لگاریتم بود اما عملا چند سالی بود که تو کنکور نمی اومد
      یا مثلا اگه یادتون باشه سر سوالای شمارشی چه جنگی راه افتاده بود اما دیدیم که تو کنکور هم اومد
      خلاصه اینکه انقدر این تعاونی سنجش رو کوبیدیم که کارگرای بازنشسته اند و جوون اند و ... ولی در آخر دیدیم که کنکور هم از اونا خط می گرفت
      خلاصه امسال هم با همه خوبی ها و بدی هاش گذشت
      از همه کاربرای عزیز که به همدیگه کمک کردند تشکر میکنم و امیدوارم موفق باشند
      راز دل با تو چه گویم که تو خود راز دلی دانه و لانه و بال و پر پرواز دلی

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شباهت سوالات سنجش و تعاوني سنجش جز يه تباني کثيف و ناعدالتي آشکار نبود و نيست.
      سازمان سنجش که هميشه حرف از عدالت ميزنه امسال خيانت بزرگي به همه داوطلبا کرد.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای من قابل هضم نیست ک وقتی سوالات کنکور انقدر امنیتش بالاست اما خود تعاونی سنجش انگار کاملا اگاه از شرایط

چطور میشه ک تو سنجش مثلا تو اعراب عین الخطا بیاد و کنکور هم همینطوری؟ یا هر سال دینی همش ایه است امسال نصف نصف بود و حفظی زیاد بود
      یا پارسال از کجا می دونست شیمی قراره سخت شه

وقتی هیچکس به سوالات و طرح و ... دسترسی نداره چطور میشه سنجش شبیه کنکور باشه اونم در حالی ک همیشه میگن این وابسته به ما نیست؟؟
      البته پول همه اینارو حل می کنه. قطعا سنجشی ک ازمون ازمایشی برگزار می کنه انقدر خرج می کنه و نتیجه اش هم می بینه. چون سوالاتش شبیه به کنکور جامعه اماری هر سال میره بالاتر و پولش در میاد

من فقط امیدوارم اون چیزی ک میخوام قبول شم حتی شده آزاد و برم زودتر از شر این کنکور لعنتی و بی عدالتی خلاص شم! خدایا خودت کمک کن کارمون به سال بعد نکشه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هفتاد و هشت هزار داوطلب تو آزمون جامع اول يا دومش بود که شرکت کرده بودن, اگه از هرکدوم ١۶٠٠٠ تومن گرفته باشن يک ميليارد و دويست و پنجاه ميليون تومان ميشه! حالا شما آزمون آخر سنجش رو نگا. کن ببين چقد داوطلب داشت؟! حالا اين عدد رو ضرب در ۴ تا آزمون جامع بکن!
      چرا نبايد شک کنيم که زد و بندي بين اينا نيس؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره واقعا.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولي بچه ها از اون طرف گفتيم از اين طرف هم بگيم ك فيزيك آخر سنجش اصلا با كنكور قابل مقايسه نبود
      ...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      برام مهم نیس!
      خیلی ممنون حاضرم 160 تومن بدم بخورن تا ندم 8 میلیون دانشگاه آزاد بخوره برام مهم نیس
      تو این زندگی چی عادلانه است!؟
      با اونی که تو آمریکا یا ایران یا کره شمالی زندگی میکنه؟
      من دارم همه تلاشمو میکنم که پول به دانشگاه آزاد ندم اگر نه عمران مشهد همین الانم قبولم!
      اگه حرف از عدله درجه هوشی هم یکسان نیست!دبیرا هم یکسان نیس! حتی شاید من روز کنکور مریض باشم اینم عادلانه نیس!
      عدل مال اون دنیاس ! اینجا پلنگ خونه است بچسب تا حقتو نخوردن
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      هفتاد و هشت هزار داوطلب تو آزمون جامع اول يا دومش بود که شرکت کرده بودن, اگه از هرکدوم ١۶٠٠٠ تومن گرفته باشن يک ميليارد و دويست و پنجاه ميليون تومان ميشه! حالا شما آزمون آخر سنجش رو نگا. کن ببين چقد داوطلب داشت؟! حالا اين عدد رو ضرب در ۴ تا آزمون جامع بکن!
      چرا نبايد شک کنيم که زد و بندي بين اينا نيس؟
      پست قبلو بخون
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      شباهت سوالات سنجش و تعاوني سنجش جز يه تباني کثيف و ناعدالتي آشکار نبود و نيست.
      سازمان سنجش که هميشه حرف از عدالت ميزنه امسال خيانت بزرگي به همه داوطلبا کرد.
      سعید داداش ببخشید یعنی تشابه داشتن؟کدو سوالاش؟من که به نظرم ازمون اخر سنجش رو دیدم اما تشابهی با کنکور نداشت(البته من ریاضم)

10. Top | #10
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      سعید داداش ببخشید یعنی تشابه داشتن؟کدو سوالاش؟من که به نظرم ازمون اخر سنجش رو دیدم اما تشابهی با کنکور نداشت(البته من ریاضم)
      آزمون آخر بله تشابه نداشت. بخاطر همین گفتم نرید. ولی قبلیا دقیقا همون سنجش بود. خیلی شبیه بود.

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      سوالاي زيستش به مزخرفي سنجش بود. رياضيشم مث سنجش بود نتونستم بزنم. شيميشم که کپي سنجش!
      جالبه عموميشم مث سنجش بود به نظرم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اقا متن reading آزمون جامع سنجش رشته ریاضی (یادم نیست کدوم نوبت) ( درباره ی تکامل زبان بچه ها بود مثلا 2 ساشه میتونه 70 کلمه بگه و ... ) دقیقا متن زبان عمومی کنکور زبان بود!!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      اقا متن reading آزمون جامع سنجش رشته ریاضی (یادم نیست کدوم نوبت) ( درباره ی تکامل زبان بچه ها بود مثلا 2 ساشه میتونه 70 کلمه بگه و ... ) دقیقا متن زبان عمومی کنکور زبان بود!!
      داری عکساشو بذاری مقایسه کنیم؟؟
      مشاور

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این سنجش خوب روی قلم چیو کم کرد
      ?

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      این سنجش خوب روی قلم چیو کم کرد
      آره دقیقا
      در واقع شاید دارن هر سال سخت تر میکنن که غول هایی مثل کاظم از صحنه کنکور حذف بشن
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن