خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 78 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1170
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Exclamation پشت کنکوری و مشکل نظام وظیفه

سلام
      اگرمشکلی درمورد پشت کنکوری و سربازی داشتید،ابتدا سوال ها و پاسخهای مربوطه را مطالعه نمایید . اگر به نتیجه نرسیدید سوال خود را بصورت واضح و با شرح اطلاعات تحصیلی و تاریخ فراغت یا انصراف یاترک تحصیل و تاریخ تولد مطرح نمایید تا کسانی که اطلاعاتی در آن زمینه دارند پاسخ داده و راهنماییتان نمایند.
      باتشکر از همکاری دوستان عزیز

در ضمن راه های ارتباطی سازمان نظام وظیفه...

شماره اطلاع رسانی و مشاوره 09680

سامانه تلفن گوياي سازمان وظيفه عمومي با شماره «09680» به صورت شبانه روزي آماده ارائه اطلاعات درخصوص قوانين و مقررات خدمت وظيفه عمومي از قبيل اعزام به خدمت، معافيتها و ... و همچنين فرآيندهاي آن به مشمولان و خانواده هاي آنان مي باشد. در ضمن واحد مشاوره تخصصی این سامانه در روزهاي شنبه تا چهارشنبه صبح‌ها از ساعت 7:30 تا 13:30 دقيقه و در روزهاي پنج‌شنبه از ساعت 9:00 تا 11:30 ، آماده راهنمايي و ارائه مشاوره تخصصي در زمينه مقررات خدمت وظيفه عمومي به متقاضیان مي‌باشد

لینک سایت سازمان وظیفه عمومی:

http://vazifeh.police.ir/

شماره پیامک مشاوره: 611091

صفحه دانلود نرم افزار قوانین و مقررات نظام وظیفه برای سیستم عامل اندروید و جاوا:

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&siteid=25&siteid=25&pageid=1565

مقررات شرکت در آزمون دانشگاه ها برای تمام مقاطع

http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&siteid=25&siteid=25&pageid=347

096480
      ویرایش توسط saeed konkur 92 : 21 آبان 1392 در ساعت 01:02 دلیل: تغییر آدرس سایت نظام وظیفه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.

مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92
      مهلت معرفي خواهد داشت.

شما خودتو 31 خرداد معرفی میکنی (یعنی دفترچه میفرستی) ، بعد ممکنه 1 ماه هم بری سریازی ! بعدشم که جواب انتخاب رشته اومد میری معافیت تحصیلی میگیری .
      عشــــــق ؛
      همین خنده های ساده توست . . . !

وقتی با تمام غصه هایت میخندی ؛
      تا از تمام غصه هایم رها شوم . . .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadTbT23 نمایش پست ها
      3- حداكثر زمان معرفي مشمولاني كه پس از سن مشموليت ، فارغ التحصيل، انصراف، ترك تحصيل يا اخراج مي شوند چه مدت مي باشد؟

از تاريخ فراغت ، اخراج يا ترك تحصيل يكسال فرصت دارند تا خود را معرفي نمايند.

مثال: دانش آموز متولد 18/2/73 كه در تيرماه 1391 فارغ التحصيل، انصراف ، ترك تحصيل ويااخراجي محسوب شوند تاپايان تير ماه 92
      مهلت معرفي خواهد داشت.

شما خودتو 31 خرداد معرفی میکنی (یعنی دفترچه میفرستی) ، بعد ممکنه 1 ماه هم بری سریازی ! بعدشم که جواب انتخاب رشته اومد میری معافیت تحصیلی میگیری .
      بعد از اینکه برم خدمت و دانشگاه قبول شم، مگه میشه بقیه سربازی رو نگه دارم برم دانشگاه؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed konkur 92 نمایش پست ها
      بعد از اینکه برم خدمت و دانشگاه قبول شم، مگه میشه بقیه سربازی رو نگه دارم برم دانشگاه؟
      چرا نشه !! از معافیت تحصیلی استفاده میکنی دیگه !!! من اینایی که میگم رو بعد 1 ماه پرس و جو دارم میگم ! خودم هم مثل شما متولد نیمه 1 هفتاد و سه هستم و دارم واسه سال دوم میخونم .
      نگران نباش ، بشین درستو بخون
      عشــــــق ؛

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چرا نشه !! از معافیت تحصیلی استفاده میکنی دیگه !!! من اینایی که میگم رو بعد 1 ماه پرس و جو دارم میگم ! خودم هم مثل شما متولد نیمه 1 هفتاد و سه هستم و دارم واسه سال دوم میخونم .
      نگران نباش ، بشین درستو بخون
      آقا سجاد ازت ممنونم خیلی خوشحال شدم.آخه 10روزه درسامو گذاشته بودم کنار.
      از پلیس+10 هم پرسیدم همینو گفت. اینم گفت که مواظب باشم غیبت نخورم.اگه یک روز غیبت بخوریم دانشگاه بی دانشگاه.
      با آرزوی موفقیت

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا سجاد ازت ممنونم خیلی خوشحال شدم.آخه 10روزه درسامو گذاشته بودم کنار.
      از پلیس+10 هم پرسیدم همینو گفت. اینم گفت که مواظب باشم غیبت نخورم.اگه یک روز غیبت بخوریم دانشگاه بی دانشگاه.
      با آرزوی موفقیت
      خوشحالم که خوشحالی سعید جان ! باورت نمیشه سعید جان من نزدیک 1 ماه درگیر این قضیه بودم ! داشتم از اخبار ضد و نقیض دیوونه میشدم !
      ولی بالاخره خودم رفتم مرکز پلیس و خدمت وظیفه با رییسشون نیم ساعت حرف میزدم تا بالاخره مطمئن شدم !
      خوشحالم که از سردرگمی که من 2 ماه پیش دچارش بودم دراومدی !
      موفق باشیم ...
      عشــــــق ؛

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا به خدا !!
      من ده ابان این ماه میرم خدمت....مینا خانم اگه میدونستین من چه فمی دارم هیچوقت نمیگفتین عاشق سربازی هستین....اونم 24 ماه یا خدا
      مشاوره- برنامه ریزی - جزوه- برای صنایع غذایی
      رمز موفقیت انسانهای بزرگ، شروع به کار بوده نه مهیاکردن همه شرایط.
      بعد خدمت دوباره میسازمت بدن
      درد من چشمانی بود...که به من اشک هدیه داد و به دیگران چشمک

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koruosh khan نمایش پست ها
      من ده ابان این ماه میرم خدمت....مینا خانم اگه میدونستین من چه فمی دارم هیچوقت نمیگفتین عاشق سربازی هستین....اونم 24 ماه یا خدا
      جدییییییییییی؟!
      مگه متولد چند هستی؟!
      من مسئول چیزی هستم که میگم،
      نه چیزی که تــــــو ازش برداشت میکنی ....!!!
      ...
      گفتنی ها بس بود...نوبت خاموشیست...(ح)
      ...
      سکوت میکنم ... سه نقطه و علامت تفکر...(ح)

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها پس منم متولد نیمه اول 73 هستم باید تیر 92 دفترچه بگیرم ؟ تاریخ دقیقش کی هست ؟
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MHM-4G نمایش پست ها
      سلام بچه ها پس منم متولد نیمه اول 73 هستم باید تیر 92 دفترچه بگیرم ؟ تاریخ دقیقش کی هست ؟
      به من گفتن قبل از 10خرداد 92بفرست

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      به من گفتن قبل از 10خرداد 92بفرست

باشه دستت درد نکنه فقط کی دفترچش میاد که بگیریم ؟ میدونی ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه دستت درد نکنه فقط کی دفترچش میاد که بگیریم ؟ میدونی ؟
      دفترچه همیشه در دفاتر پلیس +10 هست.سال بعد میگیریم.فقط مواظب باش که تاریخ معرفی بیش از یک سال پس از فارغ التحصیلی نباشد.اگه فارغ خرداد91ی باید تا خرداد 92 بفرستی.اگه غیبت بخوری نمیتونی بری دانشگاه!

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سعید جون دمت گرم ، با اطلاعمون کردی دمت گرم .

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سعید جون دمت گرم ، با اطلاعمون کردی دمت گرم .
      منم از SajadTbT23 ممنونم که در این زمینه راهنماییم کرد

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینا999 نمایش پست ها
      سلام بچه ها کورش خان امروز رفت سربازی...................................... .................................................. .................................................. .............................
      آش میخورد و بر روح پاک شهدا درورد میفرستد.
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

صفحه 1 از 78 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

..............، ...............، ................، .................، ..................، ...................، ....................، .....................، ......................، .......................، .........................، ................................، .................................، ..................................، azad، قلمچی، قبول، كنكور، من، مهم، مکانیک، ماندن، ماه، متولد، مشورت، مشکل، مشکلی، مشاوره، مشاوران، مطالعه، معافیت تحصیلی، معدل، معرفی، چه، نیرو، نتيجه، ندارم، نرم افزار، نظام وظیفه، نظر، هستم، یک ماه، کمک، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور سراسری، کنکور سراسری 93، کنکور92، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کنکور۹۳، که، کارشناسی، کارشناسی ارشد، گزینه دو، پلی، پزشکی، پشت، پشت کنکوری، آیا، امتحان، امسال، انتخاب رشته، انتخاب رشته کنکور، انتخاب رشته کنکور سراسری، انصراف، ادبیات، ادغام، از، بهمن، باید، بر، برای، تمرکز، تا، تجربی، جالب، حقوق، خلاصه، خیلی مهم، خدمت، خداحافظ، دوره، دانش آموزان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، درس، دعا، رو، ریاضی، راهنمایی، رایگان، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوابق تحصیلی، سال، ساحل، سراسری، سردرگمی، غیر حضوری

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن