خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 185
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      دوستم امروز یه سوال داشت گفتم اینجا بپرسم.

ایشون میخواد از رشته مهندسی مکانیک انصراف روزانه دانشگاه قزوین دولتی انصراف بده و بشینه برای پزشکی بخونه( الان 3 ترم خونده ) . اگه دانشگاه دولتی پزشکی قبول بشه آیا دوباره باید شهریه پرداخت کنه؟؟

ممنون میشم جواب بدید چون فوریه.
      نه حتی اگه یه ترم دیگه بخونه و معادل کاردانی بگیره باز نیاز نیس شهریه بده

اگه لیسانسو بگیره دیگه کارش زاره

2. Top | #107
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان من متوجه نشدم این بند واو چی میگه

من لیسانس دانشگاه روزانه هستم...میخوام واسه کنکور 95 پزشکی شرکت کنم روزانه...یعنی نمیتونم؟؟

3. Top | #108
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7star نمایش پست ها
      دوستان من متوجه نشدم این بند واو چی میگه

من لیسانس دانشگاه روزانه هستم...میخوام واسه کنکور 95 پزشکی شرکت کنم روزانه...یعنی نمیتونم؟؟
      باس انصراف بزنی امسال قبل از ثبت نام در کنکور.....ولی بنظرمن پولشو داری برو اونور
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #109
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      باس انصراف بزنی امسال قبل از ثبت نام در کنکور.....ولی بنظرمن پولشو داری برو اونور
      نمیخوام انصراف بدم میخوام لیسانسمو بگیرم واسه کنکور سال دیگه نمیتونم سراسری شرکت کنم؟

5. Top | #110
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لیسانس رو اگه قبله تاریخ ثبت نام کنکور بگیری مشکل نداره.ولی بعدش نمیشه
      پاسخ به سوالات سربازی

6. Top | #111
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نمیخوام انصراف بدم میخوام لیسانسمو بگیرم واسه کنکور سال دیگه نمیتونم سراسری شرکت کنم؟
      ترم چندین؟ دقیقا کی فارغ التحصیل میشین؟

7. Top | #112
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      ترم چندین؟ دقیقا کی فارغ التحصیل میشین؟
      ترم 8 هستم خرداد امسال فارغ التحصیل میشم...میخوام کنکور 95 شرکت کنم روزانه...باید شهریه بدم یا کلا نمیتونم شرکت کنم؟

8. Top | #113
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ترم 8 هستم خرداد امسال فارغ التحصیل میشم...میخوام کنکور 95 شرکت کنم روزانه...باید شهریه بدم یا کلا نمیتونم شرکت کنم؟
      مشکلی برای شرکت در کنکور ندارین. چون قبل شروع ثبت نام کنکور فارغ التصیل میشین.
      میتونید شرکت کنید. باید شهریه بدین. البته دست دانشگاهه شایدم نگرفت...(ولی شما فرض کنید شهریه رو میگیرن) ترمی حدود 2 تومن. از آزاد خیلبی کمتره

9. Top | #114
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      مشکلی برای شرکت در کنکور ندارین. چون قبل شروع ثبت نام کنکور فارغ التصیل میشین.
      میتونید شرکت کنید. باید شهریه بدین. البته دست دانشگاهه شایدم نگرفت...(ولی شما فرض کنید شهریه رو میگیرن) ترمی حدود 2 تومن. از آزاد خیلبی کمتره
      واقعا 2 تومن میگیرن؟؟
      من فکر میکردم ترمی نزدیک 10 بگیرن...
      راستی شما هم میخواین کنکور 95 شرکت کنید؟

10. Top | #115
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      واقعا 2 تومن میگیرن؟؟
      من فکر میکردم ترمی نزدیک 10 بگیرن...
      راستی شما هم میخواین کنکور 95 شرکت کنید؟
      بله انشاله برای کنکور 95 آماده میشم.
      بین المل هم ترمی 10 تومن نیست!آزاد هم حساب کنید ترمی 3- 4 تومنه

11. Top | #116
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگر بدونم 6 سال دیگه پزشکی خوبه بازارش حتما میخونم ولی با این وضعیت که سالانه فقط 2000 نفر دندانپزشک داره میاد بیرون حساب کنید 6 یا 7 سال دیگه چه خبره

12. Top | #117
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza2 نمایش پست ها
      من اگر بدونم 6 سال دیگه پزشکی خوبه بازارش حتما میخونم ولی با این وضعیت که سالانه فقط 2000 نفر دندانپزشک داره میاد بیرون حساب کنید 6 یا 7 سال دیگه چه خبره
      این حرفتون از کجا میاد ؟ 2000 نفر دندانپزشک !!!

13. Top | #118
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      این حرفتون از کجا میاد ؟ 2000 نفر دندانپزشک !!!
      والا از سایت های مختلف که به دلیل افزایش بی رویه دانشکده های دندانپزشکی با احتساب دانشگاه آزاد فقط 1000 نفر از داخل فارغ میشن و سالانه 1000 نفر هم از دوستانی که خارج از کشور فارغ میشن وارد آزمون وزارت بهداشت میشن و بعدش مدرکشون تایید میشه که جمعا سالانه 2000 نفر میشه

14. Top | #119
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز
      من هم مثل بعضی از شما فارالتحصیل روزانه (کارشناسی و ارشد) هستم.
      میخوام واسه کنکور 95 شرکت کنم و هدفم تنها دندون پزشکی هست
      سوالم اینه که با توجه به استفاده کردن از سهمیه دولتی؛ امکان خوندن پزشکی از چه نوعی فراهم هست واسم؟ (روزانه دولتی شهریه؟ دانشگاه ازاد؟)
      طی وب گردی هایی که داشتم یه جا بند زیر رو دیدم که انگار اب یخ بود واسم!
      بند 3 قسمت تذکرات مهم رو بخونید
      اطلاعیه سازمان سنجش درباره ثبت نام ، شرایط و ضوابط کنکور 94
      شفاف سازی میکنید دوستان که منظورش چیه؟
      واقعا کنکور دادن واسه پزشکی امکانش واسه ما که هم کارشماسی و هم ارشد روزانه خوندیم هست یا خیر؟

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elanor نمایش پست ها
      بفرمایید حقیقت
      صفحه 7 بند ز
      نحوه تحصيل مجدد داوطلبان داراي مدرك كارشناسي در مقطع كارشناسي رشته هاي گروه پزشكي و يا در مقطع دكتري عمومي:
      1389 ، دانش آموختگان مقطع كارشناسي در صورت /12/ مطابق مصوبه چهل و پنجمين جلسه شورايعالي برنامه ريزي علوم پزشكي مورخ 7
      شركت مجدد در آزمون سراسري و قبولي با رعايت شرايط زير مجاز به ادامه تحصيل در مقطع دكتراي عمومي رشته هاي پزشكي، داندانپزشكي
      و داروسازي و يا مقطع كارشناسي رشته هاي گروه پزشكي مي باشند: 1) گذراندن طرح نيروي انساني براي دان ش آموختگان مقطع كارشناسي
      مشمول طرح، الزامي است. 2) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاه هاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و يا سهميه
      مناطق محروم. 3) چنانچه داوطلب در مقطع كارشناسي از آموزش رايگان برخوردار بوده است، در صورت قبولي در دوره هاي مزبور ملزم به
      پرداخت شهريه مطابق مصوبات هيأت امناي دانشگاه مربوطه مي باشد
      . 4) تطبيق دروس تخصصي مقطع كارشناسي در دوره دكتراي عمومي،
      امكان پذير نمي باشد. 5) نداشتن ممنوعيت تحصيل از نظر سازمان نظام وظيفه. 6) مطابق مصوبه شصت و چهارمين جلسه شوراي معين شوراي
      1390 ، پذيرفته شدگان در دوره هاي دكتراي عمومي رشته هاي پزشكي، دندانپزشكي و داروسازي و يا /3/ عالي برنامه ريزي علوم پزشكي مورخ 8
      مقطع كارشناسي در پرديس هاي خودگردان (شعب بين الملل سابق) دانشگاه هاي علوم پزشكي و يا از محل ظرفيت هاي مازاد، حتي در صورتيكه
      در مقطع كارشناسي از آموزش رايگان برخوردار نبود هاند، ملزم به پرداخت شهريه در مقطع قبولي م يباشند.

1) گذراندن طرح نيروي انساني براي دانش آموختگان مقطع كارشناسي مشمول طرح، الزامي است.
      2) دارا نبودن هرگونه تعهد خدمت به ارگان يا دستگاه هاي اجرايي و عدم دارا بودن تعهدات سهميه بومي و يا سهميه مناطق محروم.

سلام دوستان. کسی هست بتونه این دو بند رو توضیح بده ؟ من کارشناسی مهندسی پزشکی خوندم. فکر نمی کنم م.پ که مشمول طرح نیروی انسانی باشه. درسته ؟

و اینکه منظورش از تعهدات سهمیه بومی یا سهمیه مناطق محروم چی هست ؟؟ آیا ربطی به سهمیه منطقه 1 و 2 و 3 داره ؟ یعنی منی که برای کنکور سراسری از سهمیه منطقه 3 استفاده کردم تعهد سهمیه منطقه 3 رو دارم و نمیتونم ثبت نام کنم ؟ یا اصلا ربطی به اون نداره ؟
      ویرایش توسط gerdoo92 : 17 خرداد 1394 در ساعت 16:09

صفحه 8 از 13 نخستنخست ... 789 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)