خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 34 از 84 نخستنخست ... 2433343544 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 496 به 510 از 1248
    1. Top | #496
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظر من با سنجشه چون من سال پیش کانون بودم اصلا سوالاش با کنکور فرق داره ولی برنامش خوبه ولی سنجش سوالاش عالی بعضی دوستان دیدن سخته شیمیش گفتن سوالاش غیر استاندارده در مورد ترتیبشم بگم هیچ قانونی تو کنکور نیومده که حتما باید سوالا با ترتیب کنکورای سالای قبل باشه کنکور۹۴ هم ممکنه سوالا ترتیب نداشته باشه

2. Top | #497
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عشق است كانون و بس

سنجش افتضاحه من سوالاشو دارم اما كيفيتشون خيلي مزخرفه
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

3. Top | #498
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      نظر من با سنجشه چون من سال پیش کانون بودم اصلا سوالاش با کنکور فرق داره ولی برنامش خوبه ولی سنجش سوالاش عالی بعضی دوستان دیدن سخته شیمیش گفتن سوالاش غیر استاندارده در مورد ترتیبشم بگم هیچ قانونی تو کنکور نیومده که حتما باید سوالا با ترتیب کنکورای سالای قبل باشه کنکور۹۴ هم ممکنه سوالا ترتیب نداشته باشه
      کاملا موافقم

*looking for..
      **in niz bogzarad

4. Top | #499
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان دلیل ارجحیت سنجش ب قلمچی فقط سوالاشه؟
      اگه فقط سوالاشه که ازهمین سایت کنکورمیگیریمش دیگه؟

5. Top | #500
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قلمچی برنامه خیلی منظمی داره...همون روزم کارنامه میده....خیلی از رتبه های برترم همون قلمچی بودن

6. Top | #501
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز

میخواستم بپرسم کدوم آزمونا ( قلم چی و گزینه دو ) آزمون های جامع تشابه بیشتری با سوالات کنکور داره ؟

7. Top | #502
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMMAD_G H نمایش پست ها
      آزمون های تابستان قلم چی نیز شامل 6 مرحله ازمون میباشد که اولین ازمون 27تیر شروع میشه! قیمت 6 مرحله: 190.000تومان با تخفیف 40%جام جهانی برای کنکوریها:55.000ت تخفیف | دبیرستانی ها : 50.000ت تخفیف در نظر گرفته شده است.
      امسال شده 25 تومن تابستون

8. Top | #503
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      همون قلمچی خوبه
      سوالات سنجش ک غلط زیاد دارن اعصاب واسه آدم نمیزاره
      گزینه دو هم یکی دو بار سوالهاش رو دیدم خوشم نیومد
      گاج هم بیخیال!
      کانون هرچی هم نداشته باشه پشتیبانش هم 2زار نیرزه بن کتاب اجباری و... هم داشته باشه باز هم پیوستگی برنامه ای ک داره جبران کمبود میکنه

9. Top | #504
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      دوستان کیا موافق ی گروه بزنیم و ی سرگروه داشته باشه ک هم نقش پشتیبان داشته باشه و هم سرگروه یعنی پنج شیش نفر باشیم نفری 10-15 تومن بهش بدیم و اون برای ما هر ازمون از هر موسسسها ای ک میاد رو دانلود کنه والبته ی پیگیری هم مث قلم چی داشته باشه
      نظر من اینه ک مختلط هم نباشه یعنی پسرا ی گروه دخترا هم ی گروه البته بحث من فقط با پسراس و دخترارو کار ندارم
      اگ کسی تمایل داره برام پ خ کنه
      امیدوارم بتونیم باری از دوش دوستان کنکوری برداریم
      راستی اگ آزمونی هم شرکت میکنید بگید هزینه ای رو هم به شما بدیم و شما اسکن کنید و لینکشو برا ما بفرستین
      امیدوارم همه کنکوری ها به ارزوهای عالیشون برسن
      یا علی

10. Top | #505
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام

به نظر من برنامه قلمچی واقعا خوب هستش . میرسی بخونی و هم میتونی مرور کنی. ولی تست تکراری از کتاب آبی زیاد داره و ممکنه غرور کاذب بده بهت. من یکی از دوستام زمان کنکور ترازش بالای 7500 بود ولی رتبه کنکورش شد 2700 .

گزینه دو واقعا سطح سوالاش خیلی خوب هستش و یه پله از کنکور بالاتر هستش. ولی همت میخاد که برسی و بخونی . من خودم بالاترین درصد یزیکم تو گزینه 2 فک میکنم به 50 هم نرسید. ولی تو کنکور فیزیک رو 80 زدم.

در کل به نظر من سعی کن با برنامه مشخص و مدون بری جلو. مثلا اگه مشاور داری با برنامه مشاور. اگه موسسه میری برا ازمون همون برنامه موسسه و اگه مدرسه آزمون میگیره با همون برنامه مدرسه

11. Top | #506
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دوره کتابای قلم چی خیلی وقته تموم شده.ازموناشم دیگه دورش تمومه .به نظر من یا گاج یا گزینه 2 ولا غیر.
      ?

12. Top | #507
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قلم چي امسال سطحشو خيلي برد بالا كه معلمامون گفتن امسال از گزينه 2 هم بالاتره... بخاطر همين تستاش از حالت استاندارد دراومده(حالا اگه قبلا استاندارد بوده)
      گزينه دو هم كلا يه جوريه ، مثلا يكي از آزموناي فروردينشو ديدم ، كلا 4 تا قرابت داده بود و از اين جور چيزا ...
      فقط قلم چي جامعه آماريش بالاتره ....

حالا خودمم واقعا موندم سال ديگه اگه خواستم بازم بخونم كدومو شركت كنم...

13. Top | #508
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من که اگه موفق بشم مدیون ازمونای کانون هستم و به نظرم این سختی ازمون ها میتونه کمک کنه که دانش اموزا بیشتر درس بخونن چون اونا مثلا میخوان فیزیک 50 بزنن سعی میکنن تو ازمونای کانون هم 50 بزنن و چون ازمونای کانون سخت تره پس با احتمال زیاد تو کنکور بیشتر از 50 میزنن

14. Top | #509
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      دوره کتابای قلم چی خیلی وقته تموم شده.ازموناشم دیگه دورش تمومه .به نظر من یا گاج یا گزینه 2 ولا غیر.
      ببینید دوست عزیز
      دوره سوالای کنکور هیچ وقت تموم نمیشه
      حالا چه کانون این کتابا رو چاپ کنه چه گاج و چه .............

کتاب آبی کانون توش تستای کنکور هستش ...

اگه کانون امسال سطح سوالاش رو برده بالا شک نکنید و برین کانون . به نظر من برنامش واقعا خوب هستش. من با اینکه موقع کنکورم از رو برنامه گزینه 2 خوندم ولی همون موقع هم احساس می کردم برنامه کانون راحت تر قابل اجرا هستش

15. Top | #510
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من قلم چی ام و پارسال گزینه دو بودم

کیفیت سوالات قلم چی حقیقتا خوب نیست ولی برنامه خوبش و چیز های دیگه اش اونو متمایز کرده

ولی به دانش اموزا متوسط روبه پایین و ضعیف توصیه نمی کنم چون فقط روحیه تضعیف می کنه

سوالاتش بی کیفیت ولی برنامش خوب

اگر کسی روحیه اش رو از دست نمیده و براش جامعه اماری و کیفیت برنامه مهم تر هست قطعا باید قلم چی رو انتخاب کنه ولی اگر کسی کیفیت سوالات و هزینه پایین و اینا مد نظرشه باید گزینه 2 رو انتخاب کنه

من فکر کنم برنامه خوب مهم ترین چیز هست و به همین دلیل کمی قلم چی رو به بقیه ترجیح میدم

صفحه 34 از 84 نخستنخست ... 2433343544 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن