خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 145
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      فدای سرم خخخخخ
      چته میترسی
      بی ادب
      اینجا مگه گپ خونه اس؟؟
      گزارش بدم؟؟

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آدم فروش پپپخخخخخ
      خب انجام بده دیگه کاری که گفتم رو

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آدم فروش پپپخخخخخ
      خب انجام بده دیگه کاری که گفتم رو

ای بابا
      دست ب هرچی میزنم همون صفحه باز میشه
      کلا همه رو yes بزنم؟؟؟

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فایل هات رو چک کردم - چیزه خاصی ندیدم - مشکلش کجاست ؟‌

بگو که ایا الان نصب هست و کار نمیکنه ؟‌ یا اینکه اصلا نصب نیست ؟‌

روی مای کامپیوتر راس کلیک بکن - گزینه manage رو انتخاب کن - از اون صفحه ای که باز میشه در لیست سمت راست گزینه device manage رو بزن - حالا از صفحه ای که باز میشه یک عکس بگیر تا بهت بگم چیکار کنی

هر چند دوستان سوالات متنوعی پرسیدن و از اصل مبحث خارج شدن
      ولی
      اینها رو بت میگم - بعدش سوالی داشتی بپرس
      از پشت محیط مجازی نمیشه گفت که لپ تاپت دقیقا مشکلش چیه - و تا وقتی که لپ تاپ زیر دستم نباشه عیب یابی اون سخته
      هر چند خرابی های این سری از لنوو کم نیست
      ولی شما باید ابتدا از خیال نرم افزاری راحت بشید بعد اگه حل نشد برید سمت سخت افزار
      عرضم به حضور شما که این مشکل شما میتونه نرم افزاری باشه - در گیری بیش از حد رم - ویروس - ویندوز و ریجستری خراب شده - عدم دیفرگ کردن درایو C و...
      بیخیال سی دی های فابریک لپ تاپ بشید( از اپدیتش دو سالی میگذره و اپدیت کردن اون اصلا به صرفه نیست ) اون دوستمون هم که عکس سی دی ویندوز هشت رو گذاشته - سی دیش خیلی قدیمیه و مورد بعدی اینه که نسخه 32 و 64 بیت اگه در یک سی دی باشن نصبشون توصیه نمیشه - کلا ویندوز هشت باگ های بسیار زیادی داره و درایورهاش خیلی خیلی بد کار میکنن - برای اینکه بیشتر با ویندوز 8.1 و نکته های مهم آن آشنا بشید به این تاپیک زیر سر بزنید
      ویندوز 8
      پس یک ویندوز 8.1 نسخه 64 بیتی مجزا - دانلود و یا خریداری کنید
      در اینجا باز هم قید درایور های فابریک بزنید
      درایور های مربوط به لپ تاپتون رو دانلود و یا بازم خرید کنید - حتما حتما اخرین نسخه باشن
      در حین نصب ویندوز اینترنت خود رو قطع کنید
      بعد از بالا اومدن ویندوز هیچ یک از درایور هاتون رو بازنکیند
      یک اینترنت سکوریتی قوی مثل آویرا یا نورتون نصب بکنید تا امنیت سیستمون رو به عهده بگیره - اون رو اپدیت کنید - سپس تمام درایورهاتون رو ویروس کشی کنید
      اپدیت ویندوز خود رو ببنید
      مکمل های ویندوز runtime رو نصب کنید
      و در اخر ویندوز خود رو کرک کنید

این کار بگی نگی یکم سخت هستش - ولی خیلی ها خودشون انجام میدن - اگه میدونی نمیتونی از عهدش بر بیای اون رو به یک کاربر حرفه ای بسپار و طبق دستور العمل هایی که بت گفتم پیش برو - در غیراین صورت اون رو به یک خدمات کامپیوتری معتبر ببر که اگه لپ تاپت مشکلی داشته باشه در حین نصب ویندوز ایشون میتونند تشخیص بدن - ولی شما و خیلی از کابران از مشکلات وسیع سخت افزاری سر در نمیارند
      بازم میگم شما هم میتونید همه این کارها رو انجام بدید - ولی همیشه بین یک کار خوب و خوب تر یک سری تفاوت هست

عزیزم شیش خظ نوشتی مشکل رم یا ویروس REG ویندوز خب یهو بگو ویندوز باید تعویض شه!
      با ببو گلابی داری صحبت نمیکنی که برادر من!
      گفتن نصب ویندوز هشت و نصب درایورش اینقد سخته؟! یک پاراگراف توضیح میدین؟؟
      اولا اون دیسک نمونه بود نگفتم برن 8بگیرن
      دوما ویندوز هشت پروفشنال هیچ باگی نداره و تنها تفاوتش با 8.1 حذف برخی سرویس ها برای بوت سریع تر و رفتن به محیط دستکاپ بعد از شروع کار ویندوز هست(ویندوز 8 میره توی استارت)
      نصب آنتی ویروس کمک زیادی نمیکنه جز کند کردن سیستم نهایت نصب Advanced.SystemCare.Ultimate برای جلوگیری از ورود اسپای و چک کردن تروجانUSB و سر حال نگه داشتن ویندوز کفایت میکنه.
      شما یک مقداری درمورد خواص فایل MEMORY.DMP و علل تشکیلش تحقیق بکن دیگه نیازی به مشق نوشتن نیست

البته برای نوشتن گفتن دلایل مختلف برای روشن شدن بهتر موضوع کارتون جای تقدیر و تشکر داره ولی با هرکس باید یجور صحبت کرد تا گمراه نشه یا با گفتن عوامل پرتو پلا طرف فکر نکنه این یارو مخه! همین عرایض شما فقط نگرانی رو افزایش میده و اعتماد به نفس رو کاهش میده درصورتی که در15 دقیقه کاملا برطرف میشه این مشکلات سطحی.
      با احترام
      ویرایش توسط soheil-ss1 : 02 اردیبهشت 1394 در ساعت 22:04

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش بذار اینجوری بگم من تو برنامه ورد یه صفحه درست میکنم ....من تو کناره های کاغذ طرح میکشک با ورد ولی وقتی پرینت میکنم اون کناره ها نمیفته...چیکا کنم؟؟؟؟؟
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره72 نمایش پست ها
      ای بابا
      دست ب هرچی میزنم همون صفحه باز میشه
      کلا همه رو yes بزنم؟؟؟
      من که بابات نیستم دختر جان - بابات هم اینجا نیست که صداش میکنی
      چرا به چیزهایی که میگم گوش نمیدی
      گفتم که yes روبزن
      و برای اینکه دیگه این گزینه ها اذیتت نکنن
      کار زیر رو انجام بده

بله هست
      yes رو بزن
      واسه اینکه دیگه این پیام واست ظاهر نشه - وارد کنترل پنل شو - و طبق عکس زیر اقدام کن

فایل پیوست 27139

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      عزیزم شیش خظ نوشتی مشکل رم یا ویروس REG ویندوز خب یهو بگو ویندوز باید تعویض شه!
      با ببو گلابی داری صحبت نمیکنی که برادر من!
      گفتن نصب ویندوز هشت و نصب درایورش اینقد سخته؟! یک پاراگراف توضیح میدین؟؟
      اولا اون دیسک نمونه بود نگفتم برن 8بگیرن
      دوما ویندوز هشت پروفشنال هیچ باگی نداره و تنها تفاوتش با 8.1 حذف برخی سرویس ها برای بوت سریع تر و رفتن به محیط دستکاپ بعد از شروع کار ویندوز هست(ویندوز 8 میره توی استارت)
      نصب آنتی ویروس کمک زیادی نمیکنه جز کند کردن سیستم نهایت نصب Advanced.SystemCare.Ultimate برای جلوگیری از ورود اسپای و چک کردن تروجانUSB و سر حال نگه داشتن ویندوز کفایت میکنه.
      شما یک مقداری درمورد خواص فایل MEMORY.DMP و علل تشکیلش تحقیق بکن دیگه نیازی به مشق نوشتن نیست

البته برای نوشتن گفتن دلایل مختلف برای روشن شدن بهتر موضوع کارتون جای تقدیر و تشکر داره ولی با هرکس باید یجور صحبت کرد تا گمراه نشه یا با گفتن عوامل پرتو پلا طرف فکر نکنه این یارو مخه! همین عرایض شما فقط نگرانی رو افزایش میده و اعتماد به نفس رو کاهش میده درصورتی که در15 دقیقه کاملا برطرف میشه این مشکلات سطحی.
      با احترام
      دوست گرامی لازم نبود این طور جواب بدید چون جوابم هیچ نقصی نداشت - اولا من عزیزت نیستم که بهم میگی عزیزم
      دوما = خدا رو شکر این قدر علم و تجربه دارم که بیام در یک کلمه بگم ویندوز عوض کن - ولی اگه خوب دقت بکنید توی همون پست اول با فونت خیلی بزرگ نوشتم که اکثر مشکل ها یکسان هستن و بنده طوری جواب میدم که کاربر جوابش رو درست و حسابی بگیره و دیگه واسش سوالی پیش نیاد - ببینید شما ده تا پست زدید و اخرش به نتیجه نرسیدید ولی بنده با یک پست طرفم رو قانع کردم چه کار کنه و در پیام خصوصی بهم گفتن که نمیتونه ازپسش بر بیاد و میخاد اون رو به متخصصش بده

سوما = با اینکه میدونم ایشون کاربر حرفه ای نیستن و توضیح به این مفصلی لازم نبود ولی بنده طوری جواب دادم که همه استفاده بکنند - این مشکل مختص یک نفر نیست بلکه همه درگیر چنین مشکلاتی میشن - منم وقت ندارم که مدام بشینم توضیح بدم - خلاصه این یه دونه تاپیک کفاف میده - واین نشون دهنده تجربه منه - همون چیزی که ما رو با از بقیه متمایز میکنه -

خیلی از دوستان توی تاپیک های متفرقه درخواست راهنمایی میکردن -و یا اینکه توی پیام خصوصی مشکلشون حل میشد - گفتم بذار اینجا تاپیک بزنم تا همه استفاده بکنن - چون اکثر مشکل ها مشترک هستند
      چهارما = من نگفتم انتی ویروس - گفتم اینترنت سکوریت - ویروس های جدید توسط افرادباهوش و همچنین نرم افزار های مخرب لحظه به لحظه دارن زیاد میشن اون وقت شما به کاربر غیر حرفه ای میگید نرم افزار بهینه ساز نصب کنه ؟‌
      نرم افزار بهینه ساز هوش مصنوعی داره مگه ؟‌
      ماها اصلا سر سیستم هامون که هیچی نوع انتی ویروسی نصب نمیکنیم چون میدونیم چطور از پس مخرب ها و کرم ها بر بیایم ولی همه کاربران غیر حرفه ای باید امنیت سیستم عاملشون رو بالا ببرند
      پنجما = ویندوز هشت نسخه آزمایشی بود - باگ های زیاد و ضعف های امینتی و شبکه ای داشت - که سر و صداش بد جور در اومد - این وسط مایکروسافت مشتری های خیلی زیادی رو از دست داد- بعد اومد ماسمالیش کرد که این ویندوز رو برای تبلت طراحی کرده بودن و... - اگه اشتباه نکنم شرکت انتی ویروس مکافی بود که اومد بوت همه ویندوز های مشتری هاش رو پاک کرد و کابران مجبور شدن ویندوز جدید 8.1 رو نصب بکنن - توی سایت آشیانه برید همه چی شفاف سازی شده - خوده مایکروسافت هم هشداری جدی میداد که ویندوز هشت و یک نصب کنید - از صد تا مشتری که وین هشت براشون نصب کردیم 95 تاشون مرجوع میکردن و...
      ششما = خودمون یک غول debugger هستیم حالا برم dump memory ??? خخخخخ

دوست گرامی این جا جای بحث و کل کل با بنده نیست
      لطفا بعد از من پیامی ارسال نکنید - اینجا جای بحث نیست - اگه مشکل و یا سوالی داشتید در خصوصی در خدمتم - در غیر این صورت پستتون حذف میشه

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      داداش بذار اینجوری بگم من تو برنامه ورد یه صفحه درست میکنم ....من تو کناره های کاغذ طرح میکشک با ورد ولی وقتی پرینت میکنم اون کناره ها نمیفته...چیکا کنم؟؟؟؟؟
      وااای خدا الان گیجم میکنی
      خب یه نمونه از همون صفحه ای که طراحی کردی رو برام اپ کن - به صورت ورد
      و یه عکس از نمونه پرینت شدش هم بذار

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست گرامی لازم نبود این طور جواب بدید چون جوابم هیچ نقصی نداشت - اولا من عزیزت نیستم که بهم میگی عزیزم
      دوما = خدا رو شکر این قدر علم و تجربه دارم که بیام در یک کلمه بگم ویندوز عوض کن - ولی اگه خوب دقت بکنید توی همون پست اول با فونت خیلی بزرگ نوشتم که اکثر مشکل ها یکسان هستن و بنده طوری جواب میدم که کاربر جوابش رو درست و حسابی بگیره و دیگه واسش سوالی پیش نیاد - ببینید شما ده تا پست زدید و اخرش به نتیجه نرسیدید ولی بنده با یک پست طرفم رو قانع کردم چه کار کنه و در پیام خصوصی بهم گفتن که نمیتونه ازپسش بر بیاد و میخاد اون رو به متخصصش بده

سوما = با اینکه میدونم ایشون کاربر حرفه ای نیستن و توضیح به این مفصلی لازم نبود ولی بنده طوری جواب دادم که همه استفاده بکنند - این مشکل مختص یک نفر نیست بلکه همه درگیر چنین مشکلاتی میشن - منم وقت ندارم که مدام بشینم توضیح بدم - خلاصه این یه دونه تاپیک کفاف میده - واین نشون دهنده تجربه منه - همون چیزی که ما رو با از بقیه متمایز میکنه -

چهارما = من نگفتم انتی ویروس - گفتم اینترنت سکوریت - ویروس های جدید توسط افرادباهوش و همچنین نرم افزار های مخرب لحظه به لحظه دارن زیاد میشن اون وقت شما به کاربر غیر حرفه ای میگید نرم افزار بهینه ساز نصب کنه ؟‌
      نرم افزار بهینه ساز هوش مصنوعی داره مگه ؟‌
      ماها اصلا سر سیستم هامون که هیچی نوع انتی ویروسی نصب نمیکنیم چون میدونیم چطور از پس مخرب ها و کرم ها بر بیایم ولی همه کاربران غیر حرفه ای باید امنیت سیستم عاملشون رو بالا ببرند
      پنجما = ویندوز هشت نسخه آزمایشی بود - باگ های زیاد و ضعف های امینتی و شبکه ای داشت - که سر و صداش بد جور در اومد - این وسط مایکروسافت مشتری های خیلی زیادی رو از دست داد- بعد اومد ماسمالیش کرد که این ویندوز رو برای تبلت طراحی کرده بودن و... - اگه اشتباه نکنم شرکت انتی ویروس مکافی بود که اومد بوت همه ویندوز های مشتری هاش رو پاک کرد و کابران مجبور شدن ویندوز جدید 8.1 رو نصب بکنن - توی سایت آشیانه برید همه چی شفاف سازی شده - خوده مایکروسافت هم هشداری جدی میداد که ویندوز هشت و یک نصب کنید - از صد تا مشتری که وین هشت براشون نصب کردیم 95 تاشون مرجوع میکردن و...
      ششما = خودمون یک غول debugger هستیم حالا برم dump memory ??? خخخخخ

دوست گرامی این جا جای بحث و کل کل با بنده نیست
      لطفا بعد از من پیامی ارسال نکنید - اینجا جای بحث نیست - اگه مشکل و یا سوالی داشتید در خصوصی در خدمتم - در غیر این صورت پستتون حذف میشه
      اولا که عملی که انجام میدین عکس العمل داره! شاید شما داری اشتباه میگی من بخاطر تهدید حضرت آقا پست نذارم که پاک میشه؟! شما بیا اینجا ببینم چه کاره ایی بخش متفرقه اینجا هم اومدی هستم با همین اسم اکانت بساز تبادل نظر کنیم فقط اینطور قاطع نظر ندین درمورد چیزی ممکنه نتونین جواب بدین!
      دوما اون توضیحاتی که شما دادی بعله بایدم ایشون بگن نمیتونم! درصورتی که تعویض ویندوز حدود 5 کلیک چپ موس احتیاج داره!
      شما یک مقدار اندک تجربه داشته باشی میدونی Advanced.SystemCare.Ultimate چی هست اصن! اسم رو میخونین نظر میدین؟!!
      دیگه الان کسی آنتی دیروز نصب نمیکنه که عزیز.
      نظر شما درمورد ویندوز8 کاملا محترمه !
      ------------------------------------------
      ما نه بحثی داریم نه کل کلی حرفم این هست که ظرفیت داشته باشین که یکی یک راه حل بهتر داد.. نزنین تو سرش که هیچی حالیش نیست یچی میگه درصورتی که هیچ شناختی از طرف حسابتون ندارید!
      شکیبا باشید
      درود بر شما

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکی از مشکلاتی که بیش از نود هشتاد درصد مشتریام داشتن - بحث ارور دادن اینترنت دانلود منیجر هستش

فایل پیوست 25222

فایل پیوست 25221

یکم بحثش پیچیدست - ولی با این اموزش اسونه
      از روش های زیادی میشه این مشکل رو رفع کرد - ولی آموزشی رو که میدم خیلی اصولی تر و تضمین شده هستش

ببینید دوستان - دانلود منجیر وقتی میسوزه یا به قول شماها خطای سریال رو میده به این دلیله که خوده شرکت سازندش فهمیده که سریالی که به برنامه دادید جعلی هستش
      به خاطر همین برنامه رو غیر فعال میکنه

و اما روش درست کردنش

ابتدا باید اون رو پاک بکنید
      اما نه به شکل معمولی
      باید از برنامه های آنیستالر حرفه ای همچون Advanced Uninstaller PRO 11 استفاده بکنید

http://soft98.ir/software/uninstall/170-Advanced-Uninstaller-Pro.html

به هیچ وجه دانلود منیجر شما با پاک کردن معمولی ( همونی که از کنترل پنل انجام میدید ) ، از ریشه پاک نمیشه و یه ردی از خودش تو ویندوز میذاره - هرچقدر دانلود منیجر رو نصب کنید باز خطای سریال میده
      اما اگه ازاین برنامه استفاده بکنید - همه فایل های دانلود منیجیر که تو ریجستر ویندوز پنهان شدن رو پیدا و حذف میکنه - حتی پوشه هایی که که در سطح درایو c پخش شدن رو پیدا میکنه و همه رو از بیخ پاک میکنه
      هر چند این برنامه کارهای بسیار زیادی میکنه - مثل بکاپ گرفتن از ریجستری - پاک کردن هیستوری اینترنت ( هیچ رد پایی از سایت هایی رو که رفتید رو نمیذاره همه رو پاک میکنه ) - فایل هایی که توی هاردتون دو یا سه بار کپی شدن و شما از اون مطلع نیستید رو پیدا میکنه و...
      فعلا ما میخایم ازش به عنوان یه پاک کننده تخصصی استفاده کنیم
      خب وقتی برنامه رو نصب کردید طبق شکل زیر عمل کنید

فایل پیوست 25223

و بعد از اون

فایل پیوست 25224

وقتی که لیست برنامه هاتون نمایان شد - اینترنت دانلود منیجر رو علامت زده و گزینه انیستال رو بزنید

فایل پیوست 25225

وقتی این صفحه ظاهر میشه - حتما تیک گزینه افتر رو بزنید تا بتونه اون برنامه رو از ریشه پاک کنه

فایل پیوست 25226

بعد ازاین - برنامه پاک میشه ولی هنوز کامل پاک نشده - شما با زدن گزینه next میتونید ببینید چه مقدار ردی از خودش گذاشته

فایل پیوست 25227

بله - همون طور که مشاهده میکنید - یه دونه فایل ریجستری از خودش جا گذاشته بود - ممکنه واسه شماها چندین فایل باشه - پس با زدن گزینه Select All همه رو علامت بزنید و گزینه next رو بزنید

فایل پیوست 25228

خب - برنامه مورد نظر شما از ریشه پاک شد

توصیه میشه بعد ازاتمام این کار ، حتما کامپیوتر رو یک بار رستارت کنید
      این بهترین و اساسی ترین کار بود

حالا میریم واسه نصبش کردنش
      توصیه میکنم از سایت بسیار معتبر سافت 98دانلود بکنید
      http://soft98.ir/internet/download-manager/4-Internet_Download_Manager.html

نکته مهم : در حین نصب دانلود منیجر و کرک کردن اون حتما حتما باید اتصال اینترنت رو قطع بکنید

پس از قطع اتصال اینترنت با خیال راحت نصبش بکنید

نکته خیلی مهمه دیگه - در روزهای بعدی اینترنت دانلود منیجر از شما درخواست میکنه نرم افزار رو آپدیت کنید - یک اخطار به شما نشون میده و میگه نسخه جدید اومده - ایا میخواهید بروز رسانی کنید؟

فایل پیوست 25229

که نباید هیچ وقت این کار رو بکنید
      - چون اگه این کار رو کردید سریال نامبر یا همون کلید فعال سازیش میسوزه و از دوباره باید اون رو از بیخ پاک کنید

این کارهایی که فرمودین انجام دادم , منتها بازم , همون پیغام رو مبنی بر Fake بودن سریال نشون میده , راه حلی دارین؟
      یا باید منتظر کرک جدید باشیم؟

11. Top | #56
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      این کارهایی که فرمودین انجام دادم , منتها بازم , همون پیغام رو مبنی بر Fake بودن سریال نشون میده , راه حلی دارین؟
      یا باید منتظر کرک جدید باشیم؟
      برنامه فعلی رو پاک کنید. (ترجیها با برنامه Your Uninstaller و در حالت Super Mode)
      این فایل رو دانلود کنید
      Internet_Download_Manager_6.23_Build_11_Final_Reta il
      بعد از نصب برنامه اول IDM v6.xx Release 3 Patch رو اجرا کنید و بعد از پچ کردن، فایل Patch.exe رو اجرا کنید و برنامه رو پچ کنید
      من تا دو روز پیش این مشکل رو داشتم که با این پچ به کل حل شد

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmood5200 نمایش پست ها
      برنامه فعلی رو پاک کنید. (ترجیها با برنامه Your Uninstaller و در حالت Super Mode)
      این فایل رو دانلود کنید
      Internet_Download_Manager_6.23_Build_11_Final_Reta il
      بعد از نصب برنامه اول IDM v6.xx Release 3 Patch رو اجرا کنید و بعد از پچ کردن، فایل Patch.exe رو اجرا کنید و برنامه رو پچ کنید
      من تا دو روز پیش این مشکل رو داشتم که با این پچ به کل حل شد
      با برنامه Advanced Uninstaller PRO 11 کامل پاک میکنم برنامه قبلی رو , از دیروز هرچی کرک بوده امتحان کردم , جواب نداد , الان شما خودتون مشکل تون حل شده؟ درست کار میکنه ؟

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از نسخه بالاتر از 6.21 دانلود نکنید همه شون تغییر کردند کرک مطمئنی نیومده برای 6.23

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil-ss1 نمایش پست ها
      از نسخه بالاتر از 6.21 دانلود نکنید همه شون تغییر کردند کرک مطمئنی نیومده برای 6.23
      اونی که دوستمون هم گفت رو امتحان میکنم , اگه نشد برمیگردم رو همو ن 6.21 , اگه لینک کرک معتبری واسه همین 6.21 دارین لطف کنین. (البته هم لینک نسخه 6.21 نرم افزار باشه وهم کرکش ممنون میشم)

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      اونی که دوستمون هم گفت رو امتحان میکنم , اگه نشد برمیگردم رو همو ن 6.21 , اگه لینک کرک معتبری واسه همین 6.21 دارین لطف کنین. (البته هم لینک نسخه 6.21 نرم افزار باشه وهم کرکش ممنون میشم)
      کار که میکنه ولی بعد از چند روز خراب میشه.
      من از سافت98 دارم که اونم رفتم دیدم نسخه های قدیمی رو نداره!
      اما اینجا هم معتبره:
      نسخه 6.21

نسخه 6.18 هم که کلا مادام العمره کرکش! اما امکاناتاش یکم کمتره که باز هم از سافت98 نیست: دانلود 6.18

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)