خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا فروختن این جزوه به قیمت گزاف کار خوبیست؟

رأی دهندگان
    25. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله

1 4.00%
    • خیر

24 96.00%
    صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 156 از 156
    1. Top | #151
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
      سلام
      من اگه بودم مي گفتم:

1- بعد از تمام بررسي هاي كاملا دقيق طوري كه انگار منافع خودم در ميان است(مثل دفعه قبل كه پيگير بودم) به اين نتيجه رسيدم كه پولي كه از بابت جزوه ادبيات تيم ماگرفته كاملا شرعي و قانوني وحلال است و واقعا آن فرد دانش آموز خطا كرده و پاسخ اون دنيا در حضور كرام الكاتبين را هم دارم.

يا

2- بعد از تمام بررسي هاي كاملا دقيق طوري كه انگار منافع خودم در ميان است (مثل دفعه قبل كه پيگير بودم) به اين نتيجه رسيدم كه پولي كه از بابت جزوه ادبيات تيم ماگرفته به هيچ وجه شرعي و قانوني وحلال نيست، و واقعا آن فرد دانش آموز خطايي نكرده و پاسخ اون دنيا در حضور كرام الكاتبين را هم ندارم.
      با تمامی احترامی که واستون قائلم .... ==> چرت نگو

2. Top | #152
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezairanpur نمایش پست ها
      شما با معلماتون هم همین طور صحبت میکنید؟ بعدشم از کجا انقدر مطمئن حرف میزنید؟؟؟
      اگه مدرک درست و حسابی داشتید زودتر از اینا قاطعانه جواب همه رو میدادید و همه رو شرمنده میکردید که در باره شما بد قضاوت کردن
      ولی واضحه که الکی دارید وقت تلف میکنید یا ما این موضوع رو فراموش کنیم یا این تایپک بسته بشه بعدش آبا از آسیاب بیفته دیگه
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

3. Top | #153
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بچه ها من موافق کار ایشون نیستم و اصلا تاییدشون نمیکنم ولی بعضیا دیگه خیلی بد حرف میزنن.. اینجا چاله میدون نیست که...شاید بزرگترین تنبیه برای ایشون زدن همین تاپیک باشه و رو شدن خیلی مسائل ولی دیگه توهین و ناسزا نداره که..تاپیک زده شد سندآم رو شد دیگه فحش نداره که...خودش میدونه و خدای خودش

4. Top | #154
      همکار سابق انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      دعوتتون میکنم همگی این متن زیبا رو بخونین:

رها جان! باید به تو میگفتیم: «میخواهی چگونه باشی؟»اما آموختیم: «اینگونه باید باشی…».باید به تو

میگفتیم: «زندگی سرشار از شادی و غم است»
      اما آموختیم: «زندگی سرشار از زشت و زیبا

است».
      باید به تو میگفتیم: «زندگی کن»اما آموختیم که: «قضاوت کن».و چنین بود که تو، به جای آنکه

وارد «بازی» شوی، «قاضی» شدی.
      زندگی یک نمایشنامه بزرگ است و تو باید بازیگر آن باشی. اما اگر

نبودی، به جای نقد دیگران، به تماشای بازی آنها بنشین. چرا که «نقد» کار کسانی است که «استعداد

عمل» ندارند. نمیگویم هیچ نگو. حرفهایت را بزن. نظراتت را بگو. اما به خاطر داشته باش که

«احساست» را میگویی و فقط همین. میتوانی بگویی «حسم به تو خوب است یا حسم به تو بد شده».

اما هرگز نباید بگویی: «تو خوب هستی یا تو بدی».
      رها جان.حرفهای شازده کوچولو یادت باشد: «آنچه

اصل است از دیده پنهان است».
      ظاهربین نباش و به خاطر بسپار که چه بسیار کتابهای مقدس که در

دستان نامقدس، بیشتر از «شیشه ی شراب» در دستان «مرد سرمست» بشر را به مرگ و تباهی

کشانده اند.
      بترس از قضاوت و هزینه های آن.بر قضاوت هایت اصرار نکن. چرا که شکستهای بزرگ تو،

بیش از آنکه حاصل «انجام» یک «رفتار» باشد، حاصل «تکرار» یک «قضاوت» اشتباه خواهد بود.
      فرصت

زندگی بسیار محدودتر از آن است که صرف «شنیدن قضاوت دیگران» کنی
      و بسی بسیار محدودتر از آنکه

«به قضاوت کردن دیگران بنشینی».
      به خاطر بسپار که قضاوت هر کس در مورد دیگران، پیش از آنکه

معرف «دیگران» باشد، بیانگر «شخصیت خود او» است. پس هرگز از قضاوت دیگران در مورد خودت

نترس،
      تنها بترس از روزی که قاضی دیگران باشی. چرا که زندگی به من آموخت که یا باید «آرام و

راضی» باشی یا «خشمگین و قاضی».
      باشد که اگر دستی به سوی کسی دراز میکنی، دستی باز

برای کمک باشد. چرا که آنکس که انگشت قضاوت به سوی دیگران دراز می کند، قبلاً باید سایر

انگشتهای کمک را مشت کرده باشد…
      «مشاهده کردن» بدون «قضاوت کردن» آخرین پله تکامل روح

است. باشد که تو را بر آخرین پله ببینم…

درباره حق لازمه یه چیزی رو بهتون یاداوری کنم.و اون هم حق بزرگیه که پدر و مادرهای تک تکمون به گردن ما دارن.حقی که باید برای جبرانش درس بخونیم و تلاش کنین.ای کاش همونقد که اینجا دنبال حقی هستین که ناحق بودنش هنوز اثبات نشده همون اندازه هم به فکر حقی باشین که مطمعنا بر گردنتونه.

پ ن :نه قصد منحرف کردن تاپیک رو دارم و نه حمایت یا انتقاد از شخصی. این فقط یک تلنگر بود.....

اگه همه بد هستن شما خوب باشین.یاحق
      مشاوره و برنامه ريزي كنكور
      راهنماي انتخاب رشته كنكور سراسري

5. Top | #155
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام جناب آقاي mohammad^s
      خواستم دگمه تشكر رو بزنم هر چي كليك مي كنم تبليغات باز ميشه واسه همين اين متن رو نوشتم چون يه تشكر و دست مريزاد داره متن شما.

6. Top | #156
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام
      به اندازه کافی بحث شد و همه چیز مشخصه
      فایلی رو هم که ایشون برام فرستاد ، هشت صفحه ورد از یک جزوه 260 صفحه ای می باشد که فایلشون هم نامرتب و از هر جای جزوه یه چند خط بود .

اوکی
      بحث بیشتر از این بی فایده است . تاپیک بسته میشه . هر موقع ایشون جزوه رو از سایتشون هم برداشتند تاپیک حذف خواهد شد .

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)