خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: در کدوم آزمون آزمایشی شرکت کنم ؟

رأی دهندگان
    1016. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • گاج

97 9.55%
    • گزینه دو

235 23.13%
    • کانون فرهنگی آموزش ( قلمچی )

501 49.31%
    • سنجش

168 16.54%
    • موسسات دیگر

15 1.48%
    صفحه 2 از 84 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 1248
    1. Top | #16
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      man gaj sherkat mikonam mikhastam bedunam khube ya bad ((ba zekre dalil)) va badesham torokhoda age mishe begin behtarin azmoon dar kol kodum azmoon az hame behtare?

2. Top | #17
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها به نظر شما كدوم موسسه بهتره براي ازمون؟ 1-كانون 2-گاج 3-گزينه2
      البته سابقه كانون 17 سال و گزينه 2 13 سال وگاج 3 ساله
      در ضمن تعداد نمايندگي ها هم تو كانون بالاي 300 توي گزينه2 بالاي 250 و توي گاج 135 تا است پس مسلما تعداد افرادي كه به كانون راي ميدن خيلي بيشتر از بقيه است چون جامعه اماري ازمونشم بيشتر و طرفداراش بيشترن
      من خودم برنامه ي گاج وسوالت گزينه 2 رو بهتر ميبينم حال شما

3. Top | #18
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قلم چی از همه بهتره

من5سال عضوش بودم امسال کنکور دادم رتبم 12 شد

4. Top | #19
      مدیر کل

نمایش مشخصات

salam. man konkoore 90 sherkat kardam ama jaii ke do0st dashtam ghabul nashodam .tarjih dadam 1 sal dge bekhunam.
      mikhastam to0 ieki az azmo0nha sabte nam konam . vaghean gij shodam.
      khoshhal misham komakam konid begid kodo0m azmoon behtare. age zo0dtar ham javab bedid mamnoon misham... zo0dtar sabte nam mikonam !! mamno0n

5. Top | #20
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      به نظر من تابستون سال قبل از کنکور گزینه دو خوبه از مهرم قلمچی چون تو تابستون گام اول خیلی خوبه

6. Top | #21
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها

salam. man konkoore 90 sherkat kardam ama jaii ke do0st dashtam ghabul nashodam .tarjih dadam 1 sal dge bekhunam.
      mikhastam to0 ieki az azmo0nha sabte nam konam . vaghean gij shodam.
      khoshhal misham komakam konid begid kodo0m azmoon behtare. age zo0dtar ham javab bedid mamnoon misham... zo0dtar sabte nam mikonam !! mamno0n

از مهر ماه آزمونهای قلمچی خیلی خوبن

و از اول همه درسها را شروع به آزمون می کنه

در ضمن سوالات آزمون های قلمچی از طریق وبسایت ما نیز به فروش می رسد

آزمونی 1000 تومان

7. Top | #22
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام به همگي
      من تاحالا توي هيچكدوم از اين ازمون ها شركت نكردم به دليل فشردگي كلاسام حالاكه سال اخرمه ميخوام توي يكي از اين موسسات ثبت نام كنم از مهر باهاشون شروع كنم ولي نميدونم كدوم يكي مناسب تره متاسفانه گاج از ليستم خط زدم چون توي شهر ما نمايندگي نداره وبا ديدن نظرات دوستان سنجش روهم خط زدم حالا ميمونه كانون وگزينه ي دو نميدونم از بين اين دو موسسسه كدومو انتخاب كنم

8. Top | #23
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام به همگي
      من تاحالا توي هيچكدوم از اين ازمون ها شركت نكردم به دليل فشردگي كلاسام حالاكه سال اخرمه ميخوام توي يكي از اين موسسات ثبت نام كنم از مهر باهاشون شروع كنم ولي نميدونم كدوم يكي مناسب تره متاسفانه گاج از ليستم خط زدم چون توي شهر ما نمايندگي نداره وبا ديدن نظرات دوستان سنجش روهم خط زدم حالا ميمونه كانون وگزينه ي دو نميدونم از بين اين دو موسسسه كدومو انتخاب كنم
      ا
      گه می خوای زیاد آزمون بدی و هر درس را چندین بار دوره کنی و جامع آماری بالایی هم داشته باشه و سوالاتش هم استاندارد رو به سخت باشه در آزمون های قلمچی مهرماه به بعد شرکت کن

چون من خودم این آزمون ها را تو وبسایت می فروشم و هر 2 هفته سطح سوالاتش رو می بینم این رو گفتم

اگه دوستان در مورد گزینه 2 و مزایایش اطلاعاتی دارن بگن

9. Top | #24
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام به همگي
      ا
      گه می خوای زیاد آزمون بدی و هر درس را چندین بار دوره کنی و جامع آماری بالایی هم داشته باشه و سوالاتش هم استاندارد رو به سخت باشه در آزمون های قلمچی مهرماه به بعد شرکت کن

چون من خودم این آزمون ها را تو وبسایت می فروشم و هر 2 هفته سطح سوالاتش رو می بینم این رو گفتم

اگه دوستان در مورد گزینه 2 و مزایایش اطلاعاتی دارن بگن

دوست عزیز من هم توی آزمونهای گزینه دو شرکت کردم هم توی آزمونهای قلم چی توی آزمون جامع آخر من رتبه ام 1000و خورده ای شد ولی توی کنکور 600تا بهتر شد .گزینه دو دی وی دی هایی میده که حکم معلم خصوصی رو داره کارنامه هاشم خیلی کامل و جامع هست سطح سوالاتش هم در سطح کنکوره به طور کلی عالیه .من که خیلی ازش راضیم دیگه انتخاب با خودتون راستی توی این دی وی دی ها آقای پوردستمالچی و مشاوران دیگه بهتون مشاوره میدن در مورد موضوعات مختلف

10. Top | #25
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلاااام.خب به نظره من سنجش خوبه.چون همه هستند و کساییو میشناسم که رتبه ی آخرین سنجششون نسبت به کنکور تنها چند درصد فاصله داشته.آزمونای گاج خیلی سخته.ولی گزینه ی 2 عالیه.دانلودش میکنم همین تو خونه تستاشو میزنم.آخه وخت نمیکنم.کلاسامون خیلی فشردست

11. Top | #26
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      قلم چی!!!
      اما بعضی وقتا احساس میکنم یه سری دروسو در حد دانشگاه ازاد میده!!!یعنی بدجوووووووووور!!!
      به نظرم خیلی خودتونو ازمون زده نکنین
      1الی نهایتا 2 تا ازمونو شرکت کنین و کاملا با روند اون پیش برین و تجزیه و تحلیلش کنین تا ضعف کارتون دستون بیاد!!

12. Top | #27
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      ه نظر شما کیفیت کار گزینه دو در مجموع(آزمون،dvd،جزوات،کارنا مه ها،خدمات سایت و...)چگونه اسـت؟

13. Top | #28
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      ه نظر شما کیفیت کار گزینه دو در مجموع(آزمون،dvd،جزوات،کارنا مه ها،خدمات سایت و...)چگونه اسـت؟

ون طوری که من توضیحات بچه ها رو خوندم کیفیت کار گزینه 2 باید خوب و درحد استاندارد باشه

14. Top | #29
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

دوستان عزیز من امکان استفاده از ازمون گزینه 2 را ندارم میخواستم نظر شما ها رو در مورد ازمون های قلمچی و گاج وسنجش بدونم

یکی از دوستام گفت که قلم چی فاصله ی ازمون هاش کم هستش و وقت درس خوندن ندارم نظر شما چیه؟

ازمون گاج در چه سطح علمی هستش؟

با تشکر پیشاپیش به خاطر ارسال نظر هاتون

15. Top | #30
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      سلام

دوستان عزیز من امکان استفاده از ازمون گزینه 2 را ندارم میخواستم نظر شما ها رو در مورد ازمون های قلمچی و گاج وسنجش بدونم

یکی از دوستام گفت که قلم چی فاصله ی ازمون هاش کم هستش و وقت درس خوندن ندارم نظر شما چیه؟

ازمون گاج در چه سطح علمی هستش؟

با تشکر پیشاپیش به خاطر ارسال نظر هاتون
      قلمچی چون آزمون هاش زیاده خیلی خوب همه بحث ها را دوره و جمع بندی میکنه و این برنامه ریزیش از نظر من یکی از نقاط قوتشه

دوستان گول تبلیغات سنجش رو نخورید . آزمون هاش ارزش ثبت نام رو ندارد . کافیه از دوستان کنکوری سالهای قبل درباره سطح سوالات سنجش بپرسید . واقعا چرته

گاج رو هم نمی دونم

صفحه 2 از 84 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فوری، فیزیک، فرق، قلم، قلمچی، قبلا، كنكور، مفید، مقایسه، ممنون، من، منظورم، مهم، مورد، میتونن، میتونه، میخواستم، میدم، میشم، ماه، مثل، مثبت، مدت، مرور، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چه، چهارم، چی، چیکار، چیزی، نیست، نکته، نام، نبودن، نتونستم، نتيجه، نداشته، نزدیک، چطوری، نظر، نظر سنجی، هفته، هم، همه، همایش، همراه، ها، های، هدف، هر، هزینه، هست، وقت، وقتی، ولی، ویژگی های خوب آزمونهای کانون قلم چی گزینه دو، واسه، وضع، یه، یا، یعنی، کل، کلی، کلاس، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنیم؟، کنید، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور 94، کنکور ریاضی، کنکور سراسری، کنکور92، کنکوری، که، کیفیت، کانون، کانون یا گزینه دو یا گاج یا سنجش، کارنامه ها، کاری، کارشناسی، کارشناسی ارشد، کتاب، کتاب خوب، کتابهای، کدوم، کدومش، کدام، کدام آزمون ازمایشی بهتر است، کردم، کردن، کرد؟، کسب، گاج، گرفتن، گزینه، گزینه 2، گزینه دو، گزینه۲، پلی، پیدا، پیش، پیشنهاد، پایین، پاسخ، پزشکی، پس، پست، ؟؟؟؟؟؟، آموز، آموزشی، آزمون، آزمونهای قلمچی، آزمونهای کانون فرهنگی آموزش، آزمونهای گاج، آزمونهای گزینه 2، آزمونهای آزمایشی، آزمونهای سنجش، آزمونا، آزمایشی، آزاد، افزایش انگیزه، المپیادی، امید، امکان، امتحان، امسال، انتخاب، انتخاب رشته، انجام، این، اینه، اینکه، اینجا، اگه، اگر، احتمال، اخه، اخر، ادبیات، ادغام، از، ازمون، ازمون ازمایشی، ازمون ازمایشی کنکور 93، ازمایشی، استفاده، اصلا، بندی، به، بهتره؟، بهترین، بهترین ازمون ازمایشی کنکور 93 کدام است، بود، بودن، بودجه، بین، بیشتر، بالا، باید، باشن؟، باشند، باشه، بدون، بدونم، بر، برنامه، برنامه ریزی، بری، برگ، برای، بشه، بعد، بعدی، تقریبا، تو، تونن، تونی، توی، تابستون، تجربه، تجربی، تخمین رتبه، تره؟، تست، تعداد، ثبت، جمع بندی، جوری، جامع، جزوه، حالا، حتما، حجم، حساب، خلاصه، خوندن، خواهید، خواستم، خوب، خوبه، خوبی، خود، خودم، خیلی، خیلی سبز، خدا، دفعه، دوم، دومی، دوتا، دوره، دوران، دوستان، دینی، دیگه، دانش، دانش آموزان، دانشگاه، دارم، دارن؟؟؟؟؟، داره، داره؟، داشتم، داشته، دختر، در، درود، دروس، درس، درسی، دعا، ذره، رو، روی، روز، ریاضی، ریزی، راه، راهنمایی، رایگان، راجع، راحت، رتبه، رشته، زنگ، زیاد، زیست، سنجی، سنجش، سهمیه، سوم، سوال، سوالی، سوالات، سوالات کنکور، سال، سایت کنکور، سخت، سر، سراسری، شما، شن، شیمی، شاید، شبیه، شده، شرکت، صورت، ضعیف، عربی، غیر

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن