خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      خو ما خودمون امسال معلم زمینمون و ریاضیمون خوب نبود اما هیچ بی احترامی نکردیم اما موقع درس دادن فقط گوش میدادیم اما یواشکی درسای دیگه میخوندیم ک دل معلم نگیره.چون واقعا اگه از ما دلگیر بشن خیلی خیلی بده
      منم با شما موافقم،معلم ها هم از نظر سنی بزرگترن و هم از نطر علمی از ما بیشتر میدونن وما باید بهشون احترم بزاریم.ولی از یه طرف با شوخی کردن با معلم موافقم تا جایی که ناراحت نشن.
      ابنم رو هم میدونم که یه عده ای از بچه ها زیاده روی میکنن.خیلی وفتا معلم ها هم مقصرن با بی عرضه بازی هاشون که به بچه ها اجازه میدن این کارا رو بکنن.
      ولی بعضی معلم ها رفتارشون خیلی زشته ،یه عده شون هم درس خوندن اما قدرت انتقال ندارن به همین خاطر بچه ها دلیلی برا احترام نمیبینن.
      ولی شوخی کردن باهاشون خیلی حال میده.
      زندگی هدیه خداوند به شما و نحو ه ی زندگی هدیه شما به خداوند

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خو ما خودمون امسال معلم زمینمون و ریاضیمون خوب نبود اما هیچ بی احترامی نکردیم اما موقع درس دادن فقط گوش میدادیم اما یواشکی درسای دیگه میخوندیم ک دل معلم نگیره.چون واقعا اگه از ما دلگیر بشن خیلی خیلی بده
      آبجی گلم....
      اگه واقع بینانه نگا کنیم....معلمی ک تو تدریس دروس دبیرستان مشکل داره، نباید بیاد سرکلاس ک صد تا مث منو بدبخت کنه....
      کارش چیه مگه....بعد از کلاس بره مطالعه کنه و مشکل نداشته باشه....
      خودت الان داری میگی ک اگه دانش آموز یه خورده مطالب اضافی بخونه میتونه یاد بگیره....پس معلم هم اگه یه خورده فقط یه خورده مطالعه داشته باشه....اینجوری سرکلاس گیر نمیافته و ناراحتم نمیشه....
      دکتر شریعتی:
      خواستم بگویم: فاطمه دختر خدیجه ی بزرگ است.
      دیدم که فاطمه نیست!
      خواستم بگویم که : فاطمه دختر محمد (ص) است.
      دیدم که فاطمه نیست!
      خواستم بگویم که: فاطمه همسر علی است.
      دیدم که فاطمه نیست!
      خواستم بگویم که: فاطمه مادر حسنین است.
      دیدم که فاطمه نیست!
      خواستم بگویم که: فاطمه مادر زینب است.
      دیدم که فاطمه نیست!
      نه...،،،
      این ها همه هست....واین همه ی فاطمه نیست..!!
      ...فاطمه، فاطـــــــــمه است...

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گلم عزیزم معلمای مابدترین بی احترامی روهمون کاری که شمامیکنین میدونن آجی جون معلمی که وقتی یه سوال میپرسی جواب یه سوال دیگه رو میده باید یکم اذیت شه تا ب کاراش فکرکنه

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه های ما خودجوشن حال معلم جوری میگیرن که نگو هر وقت کم آوردن من بهشون مشاوره میدم!
      رویایی دارم بس بزرگ برایش همه تلاشمو میکنم و به حقیقت تبدیلش میکنم!

آسانترین کار
      درس خوندن است

من عاشقم عاشق درس خوندن و زندگیم و چیزای دیگه

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به یکی که هم مدرسه ایتون نیس بگید بیاد بگه سلام اقا ناظم از شما دفتر کلاسیرو میخاد اخه یکی از اولیا اومده میخاد نمره هارو نشونش بده بعد که دفترو گرفت ببره بسوزونه خخخخخخخخخخخ

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      معلم بنده خدا نابود میشه!
      برای تغییر دادن اول باید باور کرد...

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      از نظر علم روان شناسی کسی که اینارو نوشته دگر ازاری یا سادیسم داره!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما یه کلاسی داشتیم اصلا فاجعه!
      تقلبی.خوردن .سر و صدا اسم فامیل.بده بغلی اینا که چیزی نبود

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فقط ترقه سیگارت خیلی حال میده معلوم هم نمیشه کیه بعدش خودش میزاره میره کلاس تعطیل میشه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      یکی از بچه ها dvdعربی گرفته سرکلاس عربی همش میگه آقای فلانی اینو گفت چرا شما اینطوری میگی....

یک ضدحالی که خورده اینه که دبیر آقاس اگه خانوم بود واااااااااااای چه حالی میداد

یک دبیر دین و زندگی داریم عطر مشهدی میزنه از جلوش که رد میشی بیهوش میشی...
      انالله و اناالیه راجعون

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

ما یک دبیر زیست داریم وقتی سوال میپرسی ازش کل کتابو میگه واست بجز جواب سوالت

چندین دفعه سوال پرسیدم گفته گفته گفته آخرش که خودم جوابشو گفتم میگه آره همونطوری که گفتــــم این میشه

اما یک دبیر فیزیک داریم که من یکی با کل دبیرام عوضش نمیکنم.فوق العادس.همه هم بهش احترام میزارن و نشده جلوش یا حتی

پشت سرش بخوان چیزی بگن درموردش که باعث خنده بشه

دبیر داریم تا دبیر

اگه مثل شما درس دیگه ای بخونیم دیگه باید آماده شنیدن هر حرفی باشیم.به هیچی راضی نیستن این دبیرای ما.

از همه مهم تر حقوق میگیره باید بتونه تدریس کنه اگه توانشو نداره جاشو بده به یک فرد دیگه ای که میتونه

اگه دروغ میگم بگو دروغ میگی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مثل من اینقد سوال بپرسی که بگه این سوالا از کجا بذهنت میرسه ..........بعد بگه بریم ادامه درس

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببخشید اینجوری میگما ولی دروغ میگی:yahoo (4):حتما شما میخواسین الکی اذیت کنین وگرنه وقتی جواب سوالی رو ک بلدین چرا میپرسین؟!پس سوال شما مشکل داشته ن دبیرتونخیلی هم کار زشتیه ک بخواین سوالای نامربوط و بی اساس بپرسین اینو بدونین هرچی باشه معلمتون سطح علمیشون بالاتر از شماهس.چون ایشون داخل دانشگاه خوندنشون اما شما ...
      نه خداییش سواله

سوالامو هم باید حتما با همون اطلاعاتی که داخل دانشگاه به دست آورده جواب بده اگه داخل کتاب میبود

مریض نیستم که بپرسم.از کل حرفایی که میزنه یه چیزی نتیجه میگیرم بهش میگم میگه آره درسته همینیه که گفتم

تا نشینی سر کلاس نمیفهمی من چی میگم.

بعدشم ما نباید کتابارو فقط واسه کنکور و امتحان بخونیم مخصوصا زیست.

ولی برخلاف درس دادنش خیلـــــی دوسش دارم این دبیرو.
      ویرایش توسط DokToR zAhRa : 18 اسفند 1393 در ساعت 19:30

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ما ی معلم ریاضی داشتیم جزوش زیاد بود بخاطر همین سریع درس میداد تموم بشه هیچکس نمیفهمید چی میگه بخاطر همین وسطای درس با ی اشاره همه بچه ها باهم سرشون رو میزاشتن رو میز و میخوابیدن(مثلا میخوابیدم)معلم روشو از تخته ک برمی گردوند میدید همه خوابن......میشد بحالش

سرکلاس عربی و دینی هم ک تخمه و چیپس میگرفتیم باگوشی بچه ها امریکن پای نگاه میکردیم یهو ی صحنه خنده دار میومد 5-6نفر باهم بلند میزدن زیر خنده معلم میگفت چتونه بیشعورا....دوباره همین تکرار میشد..

فقط حیفش تموم شد

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به معلم دینی داشتیم روزی یه امتحان میگرف
      بعد احساس میکرد زیست تدریس میکنه
      طی یه اقدام هماهنگ همه برگه هارو سفید تحویل دادیم
      نزدیک بود خودکشی کنه

یه معلم ریاضی داشتیم فقط تخته رو نگا میکرد بعدش من یه بار عقب کلاس وقتی داشت درس میداد ریشامو زدم با ژیلت و آب معدنی
      بعدش اخر کلاس گفت فلانی تو اول کلاس این شکلی بودی؟

یه معلم فیزیک داشتیم یه بار آدامس چسبوندیم به کتش

یه بارم روز معلم تو سر معلم عربیمون شیش تا برف شادی خالی کردیم گرفت هممونو مث ... کتک زد
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن