خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مقایسه این 2تا رشته قیاس بنز و الاغه

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو این مملکت آموزش و پرورش گداخونس ، کمترین حقوق دریافتی بین همه ارگان ها با ماهی 1/100 فوقش تا 1/500، اونا هم که میگن کلاس تقویتی و اینا استثناس ولی پزشکی استثنا نداره

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassaniiii نمایش پست ها
      داداش مزخرف محض هست دروغه

من یکی از دوستام توی بیمارستان کار میکنه رشتش بیهوشی بوده میگه هیچکسی توی دانشگاه به اندازه دانشجو های پزشکی حال نمیکنن
      از دانشجوی پزشکی مشهد هم پرسیدم روزی چقدر میخونی گفت روزی ۲-۳ ساعت

در ضمن عزیز من شما گیریم دبیر بشی درست تموم باید بشه با کلی بدبختی استخدامت کنن بعد ماهی اخرش ۲ ت بزارن کف دستت اونوقت سنت میشه چند؟!
      ولی توی رشته ی پزشکی اگه بخوای در حین تحصیل کار هم میکنی میتونی تدریس و کار مشاوره انجام بدی یا هر مهارت دیگه ای که داری و تا زمان تمام شدن درست ادامه میدی بعد روزی ۲-۳ تا عمل انجام بدی روزی ۶-۷ ت کاسبی حداقل گول این حرفا رو نخور البته من خودم پزشکی دوس ندارم دارو دوست دارم ولی پزشکی بهترین رشته هست شک نکن

عزیز مشهد به بیگاری گرفتن اینترن های پزشکی در سطح کشور شهرت داره ! همین دانشجوهای علوم پزشکی مشهد بارها جلوی دفتر رئیس دانشگاهشون و حتی توی بیمارستان تجمع کردن به خاطر برخورد بد رزیدنت ها. چطور شما میگی حال میکنن؟؟
      یکی از دانشجوهای پزشکی مشهد ( اسم کیخسروی بود فکر کنم میتونین توی گوگل سرچ کنین ) به دلیل در دسترس نبودن پرستار ویژه، فرستاده شد به اتاق بیماری که تب کریمه کنگو داشت تا ازش آزمایش بگیره ایشونم که آموزش این کار رو ندیده بود و لباس محافظ نداشت ( توی کشور خیلی کمیابه این لباس ها ) ویروس از اون بیمار سرایت کرد بهش و ایشون هم به تب کریمه کنگو مبتلا شد و فوت کرد. یکی از پرستارای اون بیمارستان هم همین بیماری رو گرفت و فوت کرد. داداشش هم که اونجا تخصص جرای مغز و اعصاب میخوند از خود این اینترن بیماری رو گرفت ولی زنده موند. ( توی گوگل میتونین سرچ کنین در مورد اینترن دانشگاه علوم پزشکی مسهد که در اثر تب کنگو فوت کرد )
      ویرایش توسط SNIPER : 14 اسفند 1393 در ساعت 00:22

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ****** نمایش پست ها
      تو این مملکت آموزش و پرورش گداخونس ، کمترین حقوق دریافتی بین همه ارگان ها با ماهی 1/100 فوقش تا 1/500، اونا هم که میگن کلاس تقویتی و اینا استثناس ولی پزشکی استثنا نداره
      آبادان یه شهرستان محروم استادی نیست که زیر ۲ تومن در یک ماه در بیاره
      چه برسه به بالا بالا ها ‌!‌
      امید به آینده را هیچ گاه از دست نده، چون نمی دانی فردا برایت چه به ارمغان خواهد آورد.

If you wanna know me simply click here to see my personal site

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      عزیز من هر کاری رفتی هر کاری چ دبیری چ مبیری هر چی باید گرگ باشی! اگه نباشی کلات پس معرکس تو نون شبت و خرج زندگیت میمونی الانم به جا اینکه بشینین توهم بزنین به اینده ای که نیومده و مشخص نیس چی میشه فک کنین درس بخونین اینده خیلی مسخرس هیچیش معلوم نیس! یهو دیدی درسم نخوندی دری ب تخته ای خورد و میلیاردر شدی یهو هم دیدی شدی دکتر و هیچ و هیچ جا تو این مملکت ... سرکارم نرفتی!

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همتون بابت راهنمایی ممنونم
      حالا اگه رتبه خوبی آوردم با چیزایی ک گفتم میتونم برم پزشکی؟ پشیمون نمیشم؟
      آخه خیلی به پزشکی علاقه دارم نمیدونم چرا هر روز علاقه ام بیشتر میشه ولی خب از طرفیم میخوام ب زندگیم لطمه ای وارد نکنه

7. Top | #52
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت چیزه خوبیه
      ویرایش توسط 500 : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:19

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghwh نمایش پست ها
      از همتون بابت راهنمایی ممنونم
      حالا اگه رتبه خوبی آوردم با چیزایی ک گفتم میتونم برم پزشکی؟ پشیمون نمیشم؟
      آخه خیلی به پزشکی علاقه دارم نمیدونم چرا هر روز علاقه ام بیشتر میشه ولی خب از طرفیم میخوام ب زندگیم لطمه ای وارد نکنه
      آقا تو سه سال بذار روش بشه 25 سال بعدش از کن
      در عوض اون موقع پدر زنت بت میگه دکتر
      ماهی هفت هشت تومنم حقوق داری
      کلا پزشکی چیزیه که ***** خوب چیزیه .
      البته دندونم به کارتو میاد
      دو سال اولش یه مختصر علوم پایه ای داری بعدش دیگه صفا و عشق و حال
      دارو هم که از سال سوم میتونی کار کنی
      وعده ی ما ... 24 خرداد / دختر پسرای خوبی باشید / سایتم ب هم نزنید ...

.
      .
      .
      بر میگردم

9. Top | #54
      MRH
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      خدمت شما باید عرض کنم درکل رشته پزشکی بهتر از رشته های دبیری میباشد
      اما در مقابل این قضیه باید این را هم بدانید که رشته های دبیری مثل همین زیست حسن هایی در مقابل رشته پزشکی دارد مثل اینکه شما حین تحصیل مجبور نیستید زیاد درس بخونید با هفته ای ده ساعت درس خواندن شاگرد اول میشید و استادا اصلا نمره زیر 16 به شما نمیدهند
      بعد اینکه حین تحصیل حقوق 340تومنی دریافت میکنید به سربازی هم نخواهید رفت ورشته زود بازدهی است واینکه به راحتی میتوانید ادامه تحصیل بدید اونم تو دانشگاه ملی معتبر غیر از دانشگاه فرهنگیان چون رقبای شما نفرات برتر کنکور نخواهند بو دبلکه عموم افرادی که در رشته های علوم پایه هایی مثل زیست و ریاضیات و شیمی و... هستند از سطح علمی ورتبه کنکور خیلی پایین تری بر خور دارند . بعد اینکه با گرفتن مدارک بالاتر مثل ارشد و دکتری حین تدریس در مدارس، خلائی که احیانا در مورد شخصیت اجتماعی حس خواهید کرد را میتوانید پر کنید
      بعد در مورد درامد ش باید بگم اگه به امید حقوقی که اموزش و پرورش میده بخوای بیایی حدودا 1.5 تومن اصلا نیایی سراغ این رشته بهتره مگه اینکه ادامه تحصیل بدی یا سراغ تدریس خصوصی و نیمه خصوصی و تدریس در اموزشگاه بری و اموزشگاه تاسیس کنی .که اگه رو به این کارا بیارایی و موفق باشی درامد مناسبی خواهیدداشت.
      بعد اینکه معلمارو 3یا4 سالی میفرستن خارج از کشور درس میده که علاوه بر حقوق و اجاره خونه فوقالعاده شغلی حدود10تا15 تومن میدن.این شرایط و حسن هایی بود که رشته های دبیری زیست داره.
      اما در اخر باید به شما بگم که به نظر بنده اگه شما پزشکی قبول شدید برید پزشکی بهتر ه برای شما.

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اصلا طرف حسابم استارتر تايپيك نيست كلا ميخوام يه جمله بگم!
      گربه دستش به گوشت نميرسه ميگه بو ميده!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)