خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 25 از 37 نخستنخست ... 1524252635 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 361 به 375 از 554
    1. Top | #361
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      دوست گرامی ، شبهه برای کسانی درست میشه که کمتر در دین تفکر میکنند ، اما به فرض که شبهه ای هم درست بشه ، این میشه عامل محرک برای اون فرد که بره جوابشو پیدا کنه ، که این یعنی یه کار مثبت !!

اینجا انجمن کنکور هست درست ، اما دلیل نمیشه بچه درس خون ها به دین و معنویات فکر نکنند و گرایشی نشون ندن ، این خیلی مهم تره !! اکثر بچه درس خون های ما دارن به خاطر پول ، کار ، پز دادن تو فامیل و .... درس میخونن ، چه اشکالی داره بفهمن که اهداف بزرگتر از این هم وجود داره ؟!

میگه برن توی انجمن های دینی ؟! خوب نمیتونن برادر من ، به دلیل اینکه توی اکثر انجمن های دینی یک مشت طلبه ریختن که اولا اجازه حرف سیاسی زدن ندار ، ثانیا اگر سوالی میپرسی یا باید سفسطه ای که اونها میکنند رو قبول کنی یا اخراجی!!(مورد دوم رو خودم شخصا بارها تجربه کردم)

یا حق ؛
      این کار + باید بره پیش اهلش واسه حل کردنش!
      کی گفته اهداف بزرگتری نیست!؟؟؟!!!
      شما اینجا عضویتتون به زور به یک ماه میرسه به این زودی فهمیدی هر کی اینجاست فقط و فقط دغدغش درس و کنکوره!!!عجیبه!
      اگر این که شبهه درست میشه فرد فعال میشه پس باید این فعال شدن و محرک شدنش بیش از اینی که به دنیای مجازی اونم فقط1انجمن هست ختم بشه (که ترس داشته باشه بره تو انجمن دینی فوری بلاکش کنن!)
      میتونه از مرجع تقلیدش بپرسه مسائلش رو!به کتابا مراجعه کنه!
      خارج از دنیای مجازی هم افراد زیادی هستن که درباره این مسائل باهاشون بحث بشه!
      شما قلبت درد کنه میری پیش متخصص مغز!نه خب مسلما میری پیش متخصص قلب!
      اینم همونه! برو پیش اهلش!
      حق یارت.

2. Top | #362
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      این کار + باید بره پیش اهلش واسه حل کردنش!
      کی گفته اهداف بزرگتری نیست!؟؟؟!!!
      شما اینجا عضویتتون به زور به یک ماه میرسه به این زودی فهمیدی هر کی اینجاست فقط و فقط دغدغش درس و کنکوره!!!عجیبه!
      اگر این که شبهه درست میشه فرد فعال میشه پس باید این فعال شدن و محرک شدنش بیش از اینی که به دنیای مجازی اونم فقط1انجمن هست ختم بشه (که ترس داشته باشه بره تو انجمن دینی فوری بلاکش کنن!)
      میتونه از مرجع تقلیدش بپرسه مسائلش رو!به کتابا مراجعه کنه!
      خارج از دنیای مجازی هم افراد زیادی هستن که درباره این مسائل باهاشون بحث بشه!
      شما قلبت درد کنه میری پیش متخصص مغز!نه خب مسلما میری پیش متخصص قلب!
      اینم همونه! برو پیش اهلش!
      حق یارت.
      من که خدرو شکر فعلا هیچ شبهه ای ندارم ،
      اما در جواب سوالتون ، وقتی من میدونم اون اهلش که شما منظورتونه ، هیچ گونه سوادی نداره ، فقط مصلحت خودشو میدونه ، و دروغ گفتن رو هم مجاز میدونه و.....

خب چرا دیگه باید برم سمت اهلش ؟!! در واقع دقیق تر بگم الآن فقط مردم لباس علماء برتن دارند و از سواد صفر مطلقن(البته نه همشون ، و اینی که میگم به این معنی نیست که خدایی نکرده بگم من خودم خیلی بارمه و....)

بعد هم با سرانه مطالعه 18 دقیقه ای تو کشور ، و اینترنت و تلوزیون که وقت همه جوون هارو گرفته دیگه کسی نمیره سمت کتاب ؛

خلاصه من اینجا هستم که در بخش ادیان و مذاهب تا جایی که بتونم به دوستان کمک کنم و صد البته خودم هم چیز هایی یاد بگیرم ، اگر کمکی بود خوشحال میشم ،

3. Top | #363
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      اما در جواب سوالتون ، وقتی من میدونم اون اهلش که شما منظورتونه ، هیچ گونه سوادی نداره ، فقط مصلحت خودشو میدونه ، و دروغ گفتن رو هم مجاز میدونه و.....

خب چرا دیگه باید برم سمت اهلش ؟!! در واقع دقیق تر بگم الآن فقط مردم لباس علماء برتن دارند و از سواد صفر مطلقن(البته نه همشون ، و اینی که میگم به این معنی نیست که خدایی نکرده بگم من خودم خیلی بارمه و....)

بعد هم با سرانه مطالعه 18 دقیقه ای تو کشور ، و اینترنت و تلوزیون که وقت همه جوون هارو گرفته دیگه کسی نمیره سمت کتاب ؛

خلاصه من اینجا هستم که در بخش ادیان و مذاهب تا جایی که بتونم به دوستان کمک کنم و صد البته خودم هم چیز هایی یاد بگیرم ، اگر کمکی بود خوشحال میشم ،
      فعالیتت رو آغاز کن و بعد ده روز بهم پ خ بده تا فعالیتت رو در آن بخش بررسی کنم

4. Top | #364
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

وقتی همشون از نظر سواد صفر مطلق نیستن پس تو برو سراغ همون تعداد معدود!چه اشکالی داره!خودتم مطمئن میشی!نهایتش دسترسی به فرد مورد نظرت سخته ولی غیر ممکن نیست!
      کسی که بخواد مشکلشو رفع کنه کتابم میخونه...
      دیگه هم بحثی ندارم چون اصلن تو این تایپیک جاش نیست!

5. Top | #365
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با عرض سلام! بنده تمایل به بر عهده گیری مسئولیت بخش ادیان و مداهب و دین و زندگی و عربی را دارم! اگر نیازی به ارائه مدارک هم برای احراز صلاحیت در این رمینه وجود دارد خدمتتان ارائه می دهم! باتشکر!

6. Top | #366
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      با عرض سلام! بنده تمایل به بر عهده گیری مسئولیت بخش ادیان و مداهب و دین و زندگی و عربی را دارم! اگر نیازی به ارائه مدارک هم برای احراز صلاحیت در این رمینه وجود دارد خدمتتان ارائه می دهم! باتشکر!
      سلام
      فعالیتت رو در بخش دینی و عربی بیشتر کن تا در چند هفته آینده فعالیتت رو در این بخشها بررسی کنم
      ادیان و مذاهب هم نیاز به مدیر نداره فعلا

7. Top | #367
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M o h a m m a d نمایش پست ها
      وقتی همشون از نظر سواد صفر مطلق نیستن پس تو برو سراغ همون تعداد معدود!چه اشکالی داره!خودتم مطمئن میشی!نهایتش دسترسی به فرد مورد نظرت سخته ولی غیر ممکن نیست!
      کسی که بخواد مشکلشو رفع کنه کتابم میخونه...
      دیگه هم بحثی ندارم چون اصلن تو این تایپیک جاش نیست!
      تو بخش زیست شناسی بنده در خدمتم

8. Top | #368
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yzsd نمایش پست ها
      تو بخش زیست شناسی بنده در خدمتم
      فعلا این بخش دو تا مدیر و چندتا کاربر فعال و پاسخگوی خوب داره
      به مدت یک ماه فعالیت کنید . اگر این دو مدیر شما رو تایید کردند بهتون درجه لازم داده میشه اگر هم نه که دیگه هیچی

9. Top | #369
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا ادیان و مذاهب نیاز نداره؟

10. Top | #370
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      در بخش فنی و مهندسی میتونید رو من حساب کنید اراز خان
      وقتی داری یواشکی یک غلطی میکنی
      علاوه بر چپ و راست
      به بالا هم یک نگاهی بنداز

11. Top | #371
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با سلام اقای مدیر من میتونم در مشاوره دادن به بچه ها فوق العاده کمک کنم چون تحقیقات زیادی در این زمینه داشته ام به کسایی هم که مشاوره دادم مفید بوده من نمیدونم چه پستی هست ولی میتونم از لحاظ برنامه ریزیو مشاوره وغیره به دوستانم در انجمن کمک کنم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

12. Top | #372
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      با سلام اقای مدیر من میتونم در مشاوره دادن به بچه ها فوق العاده کمک کنم چون تحقیقات زیادی در این زمینه داشته ام به کسایی هم که مشاوره دادم مفید بوده من نمیدونم چه پستی هست ولی میتونم از لحاظ برنامه ریزیو مشاوره وغیره به دوستانم در انجمن کمک کنم

سلام
      ممنون از اعلام آمادگیت
      فعلا نیازی به پاسخگو و ناظر در این بخش نداریم

13. Top | #373
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برای بخش زبان انگلیسی
      یا بخش
      معرفی و نقد کتاب در انجمن گفتگوی آزاد =» کتاب و کتابخوانی
      در هردو سابقه ی فعالیت بیش از 3 سال توی نت رو دارم
      هر کدوم که صلاح میدونید و کمک لازم داشتید خوشحال میشم در خدمت باشم:yahoo (3)::yahoo (3):

14. Top | #374
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Demon Soul نمایش پست ها
      برای بخش زبان انگلیسی
      یا بخش
      معرفی و نقد کتاب در انجمن گفتگوی آزاد =» کتاب و کتابخوانی
      در هردو سابقه ی فعالیت بیش از 3 سال توی نت رو دارم
      هر کدوم که صلاح میدونید و کمک لازم داشتید خوشحال میشم در خدمت باشم:yahoo (3)::yahoo (3):
      برای بخش زبان فعلا نیاز نداریم
      در بخش کتاب فعالیت کنید و بعد سه هفته بهم پیام بدهید که فعالیت کل این دوره تون رو چک کنم
      با تشکر از شما

15. Top | #375
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببخشید اراز خان میشه بگید هم اکنون در کدام بخش نیازمند همکار هستین ....ممنون
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 25 از 37 نخستنخست ... 1524252635 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن