خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 85 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 1274

موضوع: سوالات شیمی

1. Top | #91
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی استاد عزیز
      اخه من تازه دارم شروع میکنم ( واسه کنکور 95 ) و اینها سوال های فصل یک شیمی دو هستند - خب میگید کجا سوالامون رو بپرسیم ؟
      جواب سوال هفت رو فهمیدم - مرسی
      فقط جواب بقیه رو نگرفتم - مخصوصا سوال شش - جوابش کدوم میشه ؟
      منظورتون از پایه انتقال چیه ؟ میشه یک مثال بزنید تا برام جا بیافته -
      اون راه حلی که تو برگه نوشتم غلطه ؟

سوال 4 و 5 هم که همین طور بدون جواب موندن

2. Top | #92
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      مرسی استاد عزیز
      اخه من تازه دارم شروع میکنم ( واسه کنکور 95 ) و اینها سوال های فصل یک شیمی دو هستند - خب میگید کجا سوالامون رو بپرسیم ؟
      جواب سوال هفت رو فهمیدم - مرسی
      فقط جواب بقیه رو نگرفتم - مخصوصا سوال شش - جوابش کدوم میشه ؟
      منظورتون از پایه انتقال چیه ؟ میشه یک مثال بزنید تا برام جا بیافته -
      اون راه حلی که تو برگه نوشتم غلطه ؟

سوال 4 و 5 هم که همین طور بدون جواب موندن
      من از همین جا شما را ترغیب می کنم که جواب این سوالات ابتدایی را از معلم سر کلاس بپرسید تا با طرح این سوال ، کلاس از حالت یکنواختی و سادگی خارج شود . مسلما هم برای شما و هم برای شاگردان و هم برای معلم ( صد البته ) مفید خواهد بود .

3. Top | #93
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام سوال94 چرا گزینه2درسته باتوضیح کاملش لطفا
      img_20150301_001243.jpg
      زینب جان شرمده ایم که بهای حسینی شدن ما "بی حسین" شدن تو بود و شرمنده تر آنکه تو "بی حسین" شدی و ما حسینی نشدیم
      ویرایش توسط زری : 10 اسفند 1393 در ساعت 16:14

4. Top | #94
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید کیفیت این عکس پاینه سوال102 رو هم لطف میکنید جواب بدید

img_20150301_003444.jpg
      زینب جان شرمده ایم که بهای حسینی شدن ما "بی حسین" شدن تو بود و شرمنده تر آنکه تو "بی حسین" شدی و ما حسینی نشدیم

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ostadmomeni نمایش پست ها
      من از همین جا شما را ترغیب می کنم که جواب این سوالات ابتدایی را از معلم سر کلاس بپرسید تا با طرح این سوال ، کلاس از حالت یکنواختی و سادگی خارج شود . مسلما هم برای شما و هم برای شاگردان و هم برای معلم ( صد البته ) مفید خواهد بود .
      مرسی عزیزم
      ولی استاد - ما که معلم نداریم
      توی پروفایلم هم زدم - سن 23 - دانشجوی الکترونیک
      حالا تازه این فصل اوله - بعدن حتما واسم کلی سوال پیش میاد ؟ میگید چیکار کنم
      یعنی تو انجمن کسی نیست سردر بیاره

6. Top | #96
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسی عزیزم
      ولی استاد - ما که معلم نداریم
      توی پروفایلم هم زدم - سن 23 - دانشجوی الکترونیک
      حالا تازه این فصل اوله - بعدن حتما واسم کلی سوال پیش میاد ؟ میگید چیکار کنم
      یعنی تو انجمن کسی نیست سردر بیاره
      تو که وقت داری از دی وی دی بهمن بازرگان نگاه کن کتاب شم بخون فکر نمیکنم مشکلی برات باقی بمونه

7. Top | #97
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ایتک جان سلام
      بنده که صفرکیلومتر بودم و دی وی دیش رو نگاه کردم که الان تا این حد راه افتادم
      این ها سوال های مفهومی هستن

8. Top | #98
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سعی کنید سوالات شیمی دهه 90 را به همراه پاسخ تشریحی آن مطالعه کنید ، بهتر از این کتابی است که داری روی آن وقت می گذاری ، تازه لابد این کتاب شما پاسخ تشریحی هم داره ، پس یک سری از سوالات آن را که در چهارچوب سوالات دهه 90 است مطالعه کن تا از سر در گمی رها شوی .

9. Top | #99
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توکل بر خدا
      حرف شما هم درسته
      شاید یکم هم عجله کردم
      آخه من فقط سی اموزشی رو نگاه کردم - هنوز وارد مبحث کتاب خود اموز و تست هاش نشدم
      ببینم چی میشیه
      علی کل حال مرسی

10. Top | #100
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      توکل بر خدا
      حرف شما هم درسته
      شاید یکم هم عجله کردم
      آخه من فقط سی اموزشی رو نگاه کردم - هنوز وارد مبحث کتاب خود اموز و تست هاش نشدم
      ببینم چی میشیه
      علی کل حال مرسی
      داری اشتباه میکنی.....
      cd وdvd یه تومان هم ارزش ندارن.
      فصل اول شیمی دو باید دست به قلم بشی و از تستای ساده شروع کنی تا تستای خیلی سخت! اصلا حفظی نخون! هرچی تو مغزته بریز روکاغذ....
      شیمی دو در مخصوصا فصل یک یکی از کابوسای دوران دبیرستانم بود ولی امثال اراده کردم و در عرض سه هفته تسلط کامل بهش پیدا کردم.... اشتباه من در اون دوران حفظ کردن به جای محاسبه و یادداشت بود...
      در ضمن بخش "با دانشمندان" رو یه بار بخون که یه مفهومی بیاد تو دستت و زیاد روش مانور نده و بیشتر رو تراز انرژی و اعداد کوانتومی تمرکز کن...

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      داری اشتباه میکنی.....
      cd وdvd یه تومان هم ارزش ندارن.
      فصل اول شیمی دو باید دست به قلم بشی و از تستای ساده شروع کنی تا تستای خیلی سخت! اصلا حفظی نخون! هرچی تو مغزته بریز روکاغذ....
      شیمی دو در مخصوصا فصل یک یکی از کابوسای دوران دبیرستانم بود ولی امثال اراده کردم و در عرض سه هفته تسلط کامل بهش پیدا کردم.... اشتباه من در اون دوران حفظ کردن به جای محاسبه و یادداشت بود...
      در ضمن بخش "با دانشمندان" رو یه بار بخون که یه مفهومی بیاد تو دستت و زیاد روش مانور نده و بیشتر رو تراز انرژی و اعداد کوانتومی تمرکز کن...
      به قول ایتک - باز شما اومدی فاز منفی بدی :yahoo (4):
      اولا سلام
      دوما - بنده شش ساله از درس فاصله گرفتم - صفر کیلومترم - نه یادم می اومد پرتون و نوترون چین و نمی دونستم عدداتمی و عدد جرمی چین - خب به نظرت من چطور پاشم تست بزنم ؟
      خب نباید اول بشینم درس رو یاد بگیرم
      خودتون رو با من مقایسه نکنید - چقدردوس داشتم الان جای شما باشم - شماها چه بخواید نخواید همه درس ها تو ذهتون مونده - فقط کافیه مرور کنید و با تست زدن راه بیافتید - ولی من وقتی خوده درس رو بلد نیستم چطور میتونم تست بزنم ؟
      در حال حاضر فصل یک شیمی رو پای سی دی بهمن بازرگان نشستم - یعنی حس میکنم من از 0 به 50 رسوند - الان هیچی بلد نباشم حداقل میفهمم تست چی میگه و چی میخاد - تاریچه دانشمندان رو خیلی خوب توضیح داد - حتی ضعف مدل های اتمی رادفورد و بور رو هم گفت - حالا نمی دونم تو کتاب درسی هست یا نه
      یا مثلا تاریخچه تکامل اتم رو خلاصه و باز مجددا توضیح داد
      توی فیلم سوال و تست میداد و میگفت اگه جوابش رو بلد نیستید - برگردید و به درسم مجددا گوش بدید و...
      در جواب استاد مومنی هم عرض کردم که شاید من عجله کردم -اخه هنوز کتاب درسی ، کتاب شیمی بهمن بازرگان و کتاب تست واجبش رو باز نکردم -فقط و فقط از همون سی دی راه افتادم
      خیلی هم راضی هستم ولی حس نمیکنم اشتباه کردم

12. Top | #102
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به قول ایتک - باز شما اومدی فاز منفی بدی :yahoo (4):
      اولا سلام
      دوما - بنده شش ساله از درس فاصله گرفتم - صفر کیلومترم - نه یادم می اومد پرتون و نوترون چین و نمی دونستم عدداتمی و عدد جرمی چین - خب به نظرت من چطور پاشم تست بزنم ؟
      خب نباید اول بشینم درس رو یاد بگیرم
      خودتون رو با من مقایسه نکنید - چقدردوس داشتم الان جای شما باشم - شماها چه بخواید نخواید همه درس ها تو ذهتون مونده - فقط کافیه مرور کنید و با تست زدن راه بیافتید - ولی من وقتی خوده درس رو بلد نیستم چطور میتونم تست بزنم ؟
      در حال حاضر فصل یک شیمی رو پای سی دی بهمن بازرگان نشستم - یعنی حس میکنم من از 0 به 50 رسوند - الان هیچی بلد نباشم حداقل میفهمم تست چی میگه و چی میخاد - تاریچه دانشمندان رو خیلی خوب توضیح داد - حتی ضعف مدل های اتمی رادفورد و بور رو هم گفت - حالا نمی دونم تو کتاب درسی هست یا نه
      یا مثلا تاریخچه تکامل اتم رو خلاصه و باز مجددا توضیح داد
      توی فیلم سوال و تست میداد و میگفت اگه جوابش رو بلد نیستید - برگردید و به درسم مجددا گوش بدید و...
      در جواب استاد مومنی هم عرض کردم که شاید من عجله کردم -اخه هنوز کتاب درسی ، کتاب شیمی بهمن بازرگان و کتاب تست واجبش رو باز نکردم -فقط و فقط از همون سی دی راه افتادم
      خیلی هم راضی هستم ولی حس نمیکنم اشتباه کردم
      فصل 1 و 2 دوم پایه کل شیمی هستن ممکنه اولش یه کم اذیتت کنن چون تازه داری میخونی ولی به نظرم الان دانشمندان رو بیخیال شو چون حفظیه .بقیه فصل رو بخون و برو روی فصل 2

13. Top | #103
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اها
      مرسی ایتک جان
      نه والا زیاد اذیت نشدم - بازرگان خوب درس میداد - فصل یک رو توی هفت ساعت درس داد
      البته اولش واسم خیلی گنگ بودن - ولی نشستم یه دور دیگه اموزشش رو دیدم تا واسم جا افتاد
      یعنی خوش به حال شماها - که واسه خودتون معلم داشتید
      چون جعبه لایتنر دارم باید تاریخچه دانشمندان رو یاد میگرفتم - آخه حفظیاتم خیلی ضعیفه - و اینها رو باید طی چند ماه دیگه با توجه به جعبه لاینتر باید حفظشون کنم
      فعلا برنامه درسیم واسه همه درس ها این طوریه - اول درس رو یاد میگیرم - بعد تست هاش و درس نامه های تشریحیش رو میذارم واسه ماه های دیگه - تا همیشه واسه یادم آوردی بشه - مثلا فصل یک شیمی کتاب بازرگان رو طوری برنامه ریزی کردم که هر هفته یکی دو مطلب یا تستش رو بخونم - یعنی تا سال دیگه لفتش بدم

14. Top | #104
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون سوال102 من جواب نداشت

15. Top | #105
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زری نمایش پست ها
      اون سوال102 من جواب نداشت
      کیفیت عکس بده اگه توان هارو اشتب ندیده باشم جواب باید12باشه.
      یک واحد کربنی ینی یکamuینی یک دوازدهم جرم اتم کربن12
      پس جرم اتم کربن12میشه12(ینی همونx)ضربدر اون عدده.

صفحه 7 از 85 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن