خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 189
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

میخوام 9اسفند شروع کنم اما نمیدونم تو 3 ماه چطور درساروبخونم...:(

سلام
      من شنبه میخوام ب امیدخدا شروع کنم.. امروز بالاخره !! ب این نتیجه رسیدم ک دیگه واقعا نمیخوام و نمیتونم یه سال دیگه پشت کنکور بمونم 3 ماه خیلی بهتر از 1سال وسه ماه.....درسته ک دیگه زیر 5000از الان احتمالش کمه ولی10000م بشم خوبه حدقلش بعدکنکور زیاد حسرت نمیخورم و عذاب وجدانم کمتره..... اما خیلی سوالا دارم ک ممنون میشم راهنماییم کنید ثواب داره دعاتون میکنم
      خیلی سوالا دارم یکیش اینکه: پایه م خوبه(معدلم 19/15) پیشم خیلی ضعیفه بنظرتون اول پیش بخونم یا پایه؟؟؟ واینکه فکر نمیکنم برسم همه مطالبو بخونم ب نظرتون کدوم قسمتا رو از کدوم درسا حذف کنم؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      شنبه چرا خو ؟

امروز چشه مگه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BackStreetBoys نمایش پست ها
      شنبه چرا خو ؟

امروز چشه مگه ؟

خب واسه همین تاپیک زدم دیگه....!نمیدونم از کجاشروع کنم وچطوربخونم 2 روز رو ب برنامه ریزی و مشاوره گرفتن اختصاص دادم حالا اگه شد فردا میخونم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بايد جيب رو شل كني و اين سه ماه رو خصوصي بگيري واسه پيش واز دبيرا خوب و با تجربه استفاده كني اگه واست مقدوره چون خيلي تاثير داره چون پايت كه خوبه و فقط بايد يه يادآوري كني و شروع كني تست زدن سعي كن اين سه ماه رو هم يه جايي باشي كه بتوني خوب تمركز كني چون وقت نيست و پيشنهاد من اينه كه از صبح تا ظهر بري كتابخونه و اگه نميتوني خصوصي بگيري بعد از ظهر برو يه آموزشگاه خوب ولي راجع بهش تحقيق كن بعدشم تو اين سه ماه ميتوني تا زير 1000 هم بياي چرا شكست نفسي ميكني خواهر؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      یک فرمولی داره بسیااااار راحت!

تعداد مباحث تقسیم بر تعداد هفته های باقی مانده!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ميلاد دلشاد نمایش پست ها
      بايد جيب رو شل كني و اين سه ماه رو خصوصي بگيري واسه پيش واز دبيرا خوب و با تجربه استفاده كني اگه واست مقدوره چون خيلي تاثير داره چون پايت كه خوبه و فقط بايد يه يادآوري كني و شروع كني تست زدن سعي كن اين سه ماه رو هم يه جايي باشي كه بتوني خوب تمركز كني چون وقت نيست و پيشنهاد من اينه كه از صبح تا ظهر بري كتابخونه و اگه نميتوني خصوصي بگيري بعد از ظهر برو يه آموزشگاه خوب ولي راجع بهش تحقيق كن بعدشم تو اين سه ماه ميتوني تا زير 1000 هم بياي چرا شكست نفسي ميكني خواهر؟
      ممنون ولی سوالم چیز دیگه بود
      نیازی ب معلم خصوصی نیست خودم میتونم بخونم ولی نمیدونم چجوری.... اینکه چه قسمتایی رو بخونم و چجوری؟اول پیش بخونم یا پایه؟؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      بقیه دوستانم راهنمایی کنن لطفا

8. Top | #8
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فقط پایه رو بخون پیش و رو ولش... در مدت باقی مانده اگه رو پایه کار کنی حدود 50% هر درس رو شاید بتونی بزنی ( درسای مثل عربی رو 50 به بالا)

فیزیک پیش فصل سنماتیک رو من سه هفتست فقط تو دو صفحشم نه اینکه *** باشما ... درسش یکم گنگ

در ضمن من کلاس خصوصی هر روز میرم و نه تنها کمک کننده نبوده بلکه خیلی هم وقتم رو گرفته....

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      فقط پایه رو بخون پیش و رو ولش... در مدت باقی مانده اگه رو پایه کار کنی حدود 50% هر درس رو شاید بتونی بزنی ( درسای مثل عربی رو 50 به بالا)

فیزیک پیش فصل سنماتیک رو من سه هفتست فقط تو دو صفحشم نه اینکه *** باشما ... درسش یکم گنگ

در ضمن من کلاس خصوصی هر روز میرم و نه تنها کمک کننده نبوده بلکه خیلی هم وقتم رو گرفته....
      فقط پایه؟؟؟؟یعنی کاردرستیه؟؟؟؟؟!!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نکات زیر توجه شود!
      1- تو هیچ درسی به معلم خصوصی نیازی نیست.
      2- نقاط قوت خود را حفظ کنید.
      3- در درس هایی مثل ریاضی، فیزیک، دین و زندگی(!) و ادبیات میشه مباحث خاص رو انتخاب کرد و خوند! ولی تو زیست، شیمی، زبان انگلیسی، عربی باید به همه ی مباحث تسلط کافی داشت چون بیشتر سوالات آنها ترکیبی اند.
      4- البته شیمی رو اگه میخوای کلش رو نخونی پایه رو بخون.

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کلا چند %از پایه میاد چند %از پیش؟؟!!اخر من نفهمیدم

12. Top | #12
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها

ببخشید اینجوری میگم ولی شما شاید از لحاظ فهم مشکل داری که رو 2 صفحه موندی اتفاقا سینماتیک دینامیک از بیرون سختن ولی اگه بفهمی خیلی اسونه و میشه تستاشو زد فهمیدنش هم به نظر من حداکثر 10 جلسه 2 ساعته بخوان رو هم که راحت بشه جمعش کرد این 2 تا مبحث!!
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

13. Top | #13
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shadab shariati نمایش پست ها
      فقط پایه؟؟؟؟یعنی کاردرستیه؟؟؟؟؟!!!
      میخواستم نظر خلاقانه بدم....

درسای ریاضی ... فیزیک و شیمی پیش بسیار سنگینن و نمیشه در مدت باقی مونده هم خوندشون و هم تست زد.....

ی بار از اول پایه رو بخون و تستاش رو کامل بزن حالا اگه وقت موند یه چیزاییم از پیش بخون.

زمین شناسی رو لزومی نداره بخونی چه پیش چه سوم.

فیزیک هم اگه رسیدی ترم دومش رو بخون به نسبت آسون تره.

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      به نکات زیر توجه شود!
      1- تو هیچ درسی به معلم خصوصی نیازی نیست.
      2- نقاط قوت خود را حفظ کنید.
      3- در درس هایی مثل ریاضی، فیزیک، دین و زندگی(!) و ادبیات میشه مباحث خاص رو انتخاب کرد و خوند! ولی تو زیست، شیمی، زبان انگلیسی، عربی باید به همه ی مباحث تسلط کافی داشت چون بیشتر سوالات آنها ترکیبی اند.
      4- البته شیمی رو اگه میخوای کلش رو نخونی پایه رو بخون.
      اره کلاس نمیخواد ولی به نظرم تنها درسی که باید حتما بری کلاس که بشه تو 3 ما 30 40% زد ریاضی
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      چرا کامل پیش و پایه رو داری تفکیک میکنی آخه، فیزیک پیش دو به این آسونی، لازم نیست کل پیش رو حذف کنی بشین ببین کدوماش برات خیلی سنگین و وقت گیره فقط اونارو حذف کن، البته من کلا با حذف موافق نیستم اما اگه میبینی مثلا ممکنه با خوندن 1. مبحثی خیلی وقتت گرفته شه و نتیجه چندانی نداشته باشه خب حذفش کن
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

صفحه 1 از 13 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)