خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 54
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.AMIN.D نمایش پست ها
      به زیارت رفتن عشق و علاقه می خواهد! با پای پیاده به زیارت امام حسین و امام رضا رفتن عشق و علاقه می خواهد! پول پرداخت کردن برای رفتن به مکه و مدینه و بقیع عشق و علاقه می خواهد! مخاطب من شما نیستید و خودم از همه عالم گناهکار تر و بی معرفت ترم! ولی این که انسان پولش را مثلا در راه خدا یا زیارت ائمه خرج کند اولا لیاقت می خواهد و درثانی ایمان و علاقه! چه افتخاری از این بالاتر که با پولی که ما به داخل ضریح مطهر می اندازیم برای اسکان زوار عزیز امام وسایل فراهم گردد یا حرم امام رضا (ع) زیباتر گردد! نباید فقط به مساله زیارت از دید نذر و نذورات و برای رفع حاجات دنیوی نگریست! موفق باشی!!!!
      بحث سر مواد مورد نیاز نیست، هر چند ناقص گفتی! بحث سر نتیجه ست! میدونی بت پرستا چی میگفتن!؟ میگفتن ما الله رو میپرستیم و بتها واسطه ن! ازشون حاجت میگیریم! میگفتن اینکه فلان بت رو بشکنن دلیل نمیشه که بگیم چون اون به خدا متصل نیست اینطوری شده! ما باید از بتها مراقبت کنیم تا ایمانمونو نشون بدیم! و...

این حرفا واست آشنا نیست!؟(مثلن ممکنه چن وقت پیش تو مسجدی جایی شنیده باشی!! البته نه به عنوان گفته ی بت پرستا!)
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      بحث سر مواد مورد نیاز نیست، هر چند ناقص گفتی! بحث سر نتیجه ست! میدونی بت پرستا چی میگفتن!؟ میگفتن ما الله رو میپرستیم و بتها واسطه ن! ازشون حاجت میگیریم! میگفتن اینکه فلان بت رو بشکنن دلیل نمیشه که بگیم چون اون به خدا متصل نیست اینطوری شده! ما باید از بتها مراقبت کنیم تا ایمانمونو نشون بدیم! و...

این حرفا واست آشنا نیست!؟(مثلن ممکنه چن وقت پیش تو مسجدی جایی شنیده باشی!! البته نه به عنوان گفته ی بت پرستا!)
      اینی که می گفتن ما الله رو می پرستیم چی؟ این برات آشنا نیست؟ از وقتی به دنیا اومدی نشنیدی؟ تشابه میان حرف های ما وآنان دلیل بر وجود اشکال در حرف های ما نیست! مانند همین مثالی که زدم! به قول شما آنان هم الله را می پرستند ولی این دلیلی بر رد اسلام یا تشیع نیست!

برادرم!اشکال بت پرستی در آن است که خودشان اشیائی را از چوب و سنگ می سازند که هیچ روحی ندارند و قادر به انجام کاری نیستند! اشکال کار آنان در این موضوع است! نه در واسطه قرار دادن بتان! این شبهه شما یک شبهه قدیمی است که به کرات توسط بزرگان پاسخ داده شده! جالب است بدانید که بت پرستان حتی بت های خود شافع نزد الله می دانستند و برای آنان فدرت شفاعت قائل بودند!
      «وَاتَّخَذُوا مِنْ دُونِهِ آلِهَةً لایَخْلُقُونَ شَیئاً وَ هُمْ یُخْلَقُونَ وَ لایمْلِکُونَ لِأَنْفُسِهِمْ ضَرًّا وَ لانَفْعاً وَ لایمْلِکُونَ مَوْتاً وَ لاحَیاةً وَ لانُشُوراً»
      «آنان غیر از خداوند معبودانی برای خود برگزیدند، معبودانی که چیزی را نمی‌آفرینند؛ بلکه خودشان مخلوقند، و مالک زیان و سود خویش نیستند و نه مالک مرگ و حیات و رستاخیز خویشند.» و خداوند در نفی خالقیت بت‌ها به خلقت مگس مثالی زده و می‌فرماید: اگر دست به دست هم بدهند، نه اینکه مگسی را نمی‌توانند بیافرینند، حتی اگر مگس چیزی را از آنها برباید، قدرت پس گرفتن آن را ندارند؛ و در این زمینه هم مشرکان عاجزند و هم بت‌ها که معبودان آنهاست.
      نکته بعدی اینست که بت‌ها مالک نفع و ضرر خودشان نیستند، و لازمه‌اش اینست که به طریق اولی قادر به نفع و ضرر عبادت کنندگان نیستند؛ پس مالک تصرف به احوال دیگران نیز نمی‌توانند باشند.
      توجه به آیات زیر نیز می تواند مفید باشد:
      أَأَتَّخِذُ مِن دُونِهِ آلِهَةً إِن يُرِدْنِ الرَّحْمَن بِضُرٍّ لاَّ تُغْنِ عَنِّي شَفَاعَتُهُمْ شَيْئًا وَلاَ يُنقِذُونِ

وَيَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللّهِ مَا لاَ يَمْلِكُ لَهُمْ رِزْقًا مِّنَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ شَيْئًا وَلاَ يَسْتَطِيعُونَ ﴿73﴾
      فَلاَ تَضْرِبُواْ لِلّهِ الأَمْثَالَ إِنَّ اللّهَ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ ﴿74﴾

وَاتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ آلِهَةً لَعَلَّهُمْ يُنصَرُونَ ﴿74﴾

لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَهُمْ وَهُمْ لَهُمْ جُندٌ مُّحْضَرُونَ ﴿75﴾

ویرایش توسط M.AMIN.D : 02 اسفند 1393 در ساعت 19:43

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اینی که می گفتن ما الله رو می پرستیم چی؟ این برات آشنا نیست؟ از وقتی به دنیا اومدی نشنیدی؟ تشابه میان حرف های ما وآنان دلیل بر وجود اشکال در حرف های ما نیست! مانند همین مثالی که زدم! به قول شما آنان هم الله را می پرستند ولی این دلیلی بر رد اسلام یا تشیع نیست!

برادرم!اشکال بت پرستی در آن است که خودشان اشیائی را از چوب و سنگ می سازند که هیچ روحی ندارند و قادر به انجام کاری نیستند! اشکال کار آنان در این موضوع است! نه در واسطه قرار دادن بتان! این شبهه شما یک شبهه قدیمی است که به کرات توسط بزرگان پاسخ داده شده! جالب است بدانید که بت پرستان حتی بت های خود شافع نزد الله می دانستند و باری آنان فدرت شفاعت قائل بودند!
      اشکال بزرگ بت پرستی خالق قرار دادن بت هاست:«وَاتَّخَذُوا مِنْ دُونِهِ آلِهَةً لایَخْلُقُونَ شَیئاً وَ هُمْ یُخْلَقُونَ وَ لایمْلِکُونَ لِأَنْفُسِهِمْ ضَرًّا وَ لانَفْعاً وَ لایمْلِکُونَ مَوْتاً وَ لاحَیاةً وَ لانُشُوراً»
      «آنان غیر از خداوند معبودانی برای خود برگزیدند، معبودانی که چیزی را نمی‌آفرینند؛ بلکه خودشان مخلوقند، و مالک زیان و سود خویش نیستند و نه مالک مرگ و حیات و رستاخیز خویشند.» و خداوند در نفی خالقیت بت‌ها به خلقت مگس مثالی زده و می‌فرماید: اگر دست به دست هم بدهند، نه اینکه مگسی را نمی‌توانند بیافرینند، حتی اگر مگس چیزی را از آنها برباید، قدرت پس گرفتن آن را ندارند؛ و در این زمینه هم مشرکان عاجزند و هم بت‌ها که معبودان آنهاست.
      نکته بعدی اینست که بت‌ها مالک نفع و ضرر خودشان نیستند، و لازمه‌اش اینست که به طریق اولی قادر به نفع و ضرر عبادت کنندگان نیستند؛ پس مالک تصرف به احوال دیگران نیز نمی‌توانند باشند.
      توجه به آیات زیر نیز می تواند مفید باشد:
      أَأَتَّخِذُ مِن دُونِهِ آلِهَةً إِن يُرِدْنِ الرَّحْمَن بِضُرٍّ لاَّ تُغْنِ عَنِّي شَفَاعَتُهُمْ شَيْئًا وَلاَ يُنقِذُونِ

وَيَعْبُدُونَ مِن دُونِ اللّهِ مَا لاَ يَمْلِكُ لَهُمْ رِزْقًا مِّنَ السَّمَاوَاتِ وَالأَرْضِ شَيْئًا وَلاَ يَسْتَطِيعُونَ ﴿73﴾
      فَلاَ تَضْرِبُواْ لِلّهِ الأَمْثَالَ إِنَّ اللّهَ يَعْلَمُ وَأَنتُمْ لاَ تَعْلَمُونَ ﴿74﴾

وَاتَّخَذُوا مِن دُونِ اللَّهِ آلِهَةً لَعَلَّهُمْ يُنصَرُونَ ﴿74﴾

لَا يَسْتَطِيعُونَ نَصْرَهُمْ وَهُمْ لَهُمْ جُندٌ مُّحْضَرُونَ ﴿75﴾

یه وقت هست دوتا آدمن فقط لباساشون مث همه! ولی یه وقت دیگه م هست یه آدم لباسشو عوض میکنه! این دو حالت خیلی با هم فرق دارن!

مگه زیارت گاهها یه دفه از آسمون افتادن و روح دارن!؟ اینکه بگیم روح هست یه چیزه، اینکه بگیم روح بعد از مرگم تو بدن هست یه چیز دیگه!
      این آیاتی که آوردی رو واسه زیارتگاهها هم میشه بکار برد!!(اصلن اینگار مخصوصن واسه همین زیارتگاه ها اومده! ) مگه نه اینکه وهابیا بارها زیارتگاهها رو خراب کردن و هیچیشونم نشده!؟ و دیدیم که بدون کمک مردم حتی نتونستن اون پشه رو بگیرن!!

میدونی که بتا کی بودن!؟ پسرای حضرت آدم، همون اولین پیامبران!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

"گیبون"

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه وقت هست دوتا آدمن فقط لباساشون مث همه! ولی یه وقت دیگه م هست یه آدم لباسشو عوض میکنه! این دو حالت خیلی با هم فرق دارن!

مگه زیارت گاهها یه دفه از آسمون افتادن و روح دارن!؟ اینکه بگیم روح هست یه چیزه، اینکه بگیم روح بعد از مرگم تو بدن هست یه چیز دیگه!
      این آیاتی که آوردی رو واسه زیارتگاهها هم میشه بکار برد!!(اصلن اینگار مخصوصن واسه همین زیارتگاه ها اومده! ) مگه نه اینکه وهابیا بارها زیارتگاهها رو خراب کردن و هیچیشونم نشده!؟ و دیدیم که بدون کمک مردم حتی نتونستن اون پشه رو بگیرن!!

ما زیارتگاه هارو نمیپرستیم این یک
      همون طوری که شما برای خونوادت ارزش قائل هستی داداشتو ماچش میکنی ماهم برای زیارتگاه ها که هیچ برای رد پای اماممون هم ارزش قائل هستیم به همون دلیلی که تو داداشتو بوس میکنی ماهم ضریح حرمو بوسش میکنیم این دو
      خود پیامبر هم کعبه رو میبوسید میگفت این مکان مقدس است سر قبر شهدا میگریست
      شما داستان حضرت موسی رو شنیدین که به خدا گفته بزار چن روز من خدا باشم!! فک کنم جواب خوبی باشه
      زیارتگاه های ما محل عبادت خداوند میباشد نه پرستش بت!!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همین شما نگفتید من اهل سنت را نزدیک تر به قرآن می بینم؟؟ البته جمله تان دقیقا یادم نیست ولی برداشت من با توجه به همان جمله بود که آنجا گفتید! نمی شود کسی چنین عقیده ای داشته باشد و خود را شیعه بنامد!حالا می شود بفرمایید که چه مذهبی دارید تا ما بدانیم طرف حسابمان کیست! و همین شما مثلا از بنده درباره انتخاب امام توسط مردم (و نه توسط خداوند)سوال پرسیده بودید که کاملا با توجه به عقاید تشیع مردود است!
      درثانی بنده فقط یک برداشت قرآنی کردم نه چیز دیگر و به کسی هم توهین ننمودم!! هم چنین خدمتتان عرض کنم در شیعه .آوردن (رضی الله عنه) برای ابوبکر عمر و عثمان و سنگ آنان را به سنه زدن هیچ گونه جایگاهی ندارد و خوب نیست مبحث را بیش از این باز کنم! پس اگر چنین عقایدی دارید و خود را شیعه می نامید باید خدمتتان عرض کنم در اعتقادات شما با توجه به عقاید کلی شیعه اشکالاتی وارد است! اگر صحبت های بنده باعث تکدر خاطر شما گردید از شما پوزش خواسته و طلب حلالیت دارم! موفق باشید!

حالا میشه شما با من حرف بزنی؟؟؟؟
      طرف حسابتم کاملا معلومه...
      الان طرفت کسیه که از جهالت هم میهناش بیشتر از آتش جهنم میترسه...
      طرفت کسیه که معتقده هرجور اینجا زندگی کنی اون طرف هم (البته اگه وجود داشته باشه) همونجوری زندگی میکنی...
      یارو معتقده اگه اینجا بهش ظلم بشه، بهش بی احترامی بشه، شخصیتش لگدمال شه مشکلی نیست چون اون دنیا رو داره ولی من میگم اگه خدا و اون دنیا اصلا وجود داشته باشه بلایی سرت میاره که مرغای آسمون به حالت گریه کنن...
      یارو داره تو بدبختی دست و پا میزنه جای تلاش کردن زنگ میزنه به حرم درددل کنه...خخخخخ
      تویی که 20 سالته و معلوم نیست چی هستی جای تلاش کردن خودتو باچی مشغول میکنی؟؟؟دست غیبی که بیاد نجاتت بده؟؟؟خودت همون دست غیب هستی خودت خودتو نجات بده.
      واگه تلاش نکنی و دست غیبی وجود داشته باشه کاری به نماز و روزه نداره وسط همون جهنم به فلک میبنده تورو که جای اتکا به خودت متوصل به چه ****** شدی...
      .................................................. ...
      یارو میره زیارت شب تاصبح گریه میکنه و از امام غریب میخواد جایزه ماشین فلان بانک رو قبول شه...
      دم دمای صبح از شدت گریه خوابش میگیره امام میاد خوابش میگه مرد حسابی سرم رفت از دستت. خو لام.صب برو یه حساب باز کن شاید برنده شی من الان چیکارت کنم.؟؟؟
      .................................................. ..
      این شده داستان 90 درصد مردم ایران یه گوشه میگیرن میخوابن بعد اگه حال داشتن میرن پای تلفن یه زنگی به آغای غریبشون میزنن ببینن چیکار میکنه تو غربت...
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

شما فقط یک جا در احادیث شیعه پیدا کن که گقته شده باشه زیارت گاه ها محل پرستش خدان! اصن می دونی چی داری میگی؟؟ این حرف شما هیچ ربطی به مذهب تشیع و عقاید مذهب تشیع نداره لطفا قبل از بحث کردن اطلاعات خودتون رو در این زمینه تکمیل کنید! با تشکر!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      ما زیارتگاه هارو نمیپرستیم این یک
      همون طوری که شما برای خونوادت ارزش قائل هستی داداشتو ماچش میکنی ماهم برای زیارتگاه ها که هیچ برای رد پای اماممون هم ارزش قائل هستیم به همون دلیلی که تو داداشتو بوس میکنی ماهم ضریح حرمو بوسش میکنیم این دو
      خود پیامبر هم کعبه رو میبوسید میگفت این مکان مقدس است سر قبر شهدا میگریست
      شما داستان حضرت موسی رو شنیدین که به خدا گفته بزار چن روز من خدا باشم!! فک کنم جواب خوبی باشه
      زیارتگاه های ما محل عبادت خداوند میباشد نه پرستش بت!!
      قشنگ میگید ولی جالب عمل میکنید!!!
      نشنیدم جایی برم تو دستگاه پرس واسه عبادت خدا!! تا اونجا که رفتم و دیدم 90 درصد زیارتگاه محل عبادت خداست که اونم همیشه خالیه!!
      به نظرت اینکه پیرنمونو بکشیم به ضریح عبادته!؟ یا اینکه همدیگه رو له کنیم تا دستمون به یه آهن پاره بخوره!؟ خودت باشی بخاطر دوس داشتن داداشت میری یخچالو ببوسی!!!؟؟
      فرگشت!

"گیبون"

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما فقط یک جا در احادیث شیعه پیدا کن که گقته شده باشه زیارت گاه ها محل پرستش خدان! اصن می دونی چی داری میگی؟؟ این حرف شما هیچ ربطی به مذهب تشیع و عقاید مذهب تشیع نداره لطفا قبل از بحث کردن اطلاعات خودتون رو در این زمینه تکمیل کنید! با تشکر!
      اون دسمالای سبزی که به ضریح میبندن واسه قشنگیه!؟ یا اون پولایی که میندازن توش!؟
      میشه بفرمایید مذهب رسمی کشور ما چیه!؟
      یا چطوره بگم زیارتگاها محل پرستش اماماست!؟
      فرگشت!

"گیبون"

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها

حالا میشه شما با من حرف بزنی؟؟؟؟
      طرف حسابتم کاملا معلومه...
      الان طرفت کسیه که از جهالت هم میهناش بیشتر از آتش جهنم میترسه...
      طرفت کسیه که معتقده هرجور اینجا زندگی کنی اون طرف هم (البته اگه وجود داشته باشه) همونجوری زندگی میکنی...
      یارو معتقده اگه اینجا بهش ظلم بشه، بهش بی احترامی بشه، شخصیتش لگدمال شه مشکلی نیست چون اون دنیا رو داره ولی من میگم اگه خدا و اون دنیا اصلا وجود داشته باشه بلایی سرت میاره که مرغای آسمون به حالت گریه کنن...
      یارو داره تو بدبختی دست و پا میزنه جای تلاش کردن زنگ میزنه به حرم درددل کنه...خخخخخ
      تویی که 20 سالته و معلوم نیست چی هستی جای تلاش کردن خودتو باچی مشغول میکنی؟؟؟دست غیبی که بیاد نجاتت بده؟؟؟خودت همون دست غیب هستی خودت خودتو نجات بده.
      واگه تلاش نکنی و دست غیبی وجود داشته باشه کاری به نماز و روزه نداره وسط همون جهنم به فلک میبنده تورو که جای اتکا به خودت متوصل به چه ****** شدی...
      .................................................. ...
      یارو میره زیارت شب تاصبح گریه میکنه و از امام غریب میخواد جایزه ماشین فلان بانک رو قبول شه...
      دم دمای صبح از شدت گریه خوابش میگیره امام میاد خوابش میگه مرد حسابی سرم رفت از دستت. خو لام.صب برو یه حساب باز کن شاید برنده شی من الان چیکارت کنم.؟؟؟
      .................................................. ..
      این شده داستان 90 درصد مردم ایران یه گوشه میگیرن میخوابن بعد اگه حال داشتن میرن پای تلفن یه زنگی به آغای غریبشون میزنن ببینن چیکار میکنه تو غربت...
      دوست خوبم! مشکل شما این است که عقاید مذهب را از عوام دریافت کرده اید و آن ها الگوی شما در شناخت مذهب هستند! این روش کاملا اشتباه است! به هیچ عنوان اعمال عوام را به حساب اعتقاد دین و مذهب نگذارید! متشکرم!

‎إن اللَّهَ لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ ‎

ذلك بأن الله لم يك مغيرا نعمة أنعمها على قوم حتى يغيروا ما بأنفسهم وأن الله سميع عليم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این نوع از امام زاده ها هم هستن که تلفن ثابت ندارن چون سیارن...
      ولی شماره موبایلشون هست شمارشون رو بدم خدمتتون؟؟؟؟.

2.jpg

.................................................. ...............
      فقط همونجوری که شاید خبر داشته باشید روزا میرن سرکشی (چون سیارن دیگه) شبا هم خستن پس بخاطر آرامش امام زاده هم شده از تماس های غیر ضروری خودداری کنید...

1.jpg
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اون دسمالای سبزی که به ضریح میبندن واسه قشنگیه!؟ یا اون پولایی که میندازن توش!؟
      میشه بفرمایید مذهب رسمی کشور ما چیه!؟
      یا چطوره بگم زیارتگاها محل پرستش اماماست!؟

اگر قرآن را قبول دارید میشه بفرمایید پیراهن حضرت یوسف چگونه چشمان یعقوب را شفا داد؟؟؟؟ پس امکان دارد حتی یک تکه پارچه که متعلق به پیامبر خداست به اذن خداوند شفا دهد!!!!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قشنگ میگید ولی جالب عمل میکنید!!!
      نشنیدم جایی برم تو دستگاه پرس واسه عبادت خدا!! تا اونجا که رفتم و دیدم 90 درصد زیارتگاه محل عبادت خداست که اونم همیشه خالیه!!
      به نظرت اینکه پیرنمونو بکشیم به ضریح عبادته!؟ یا اینکه همدیگه رو له کنیم تا دستمون به یه آهن پاره بخوره!؟ خودت باشی بخاطر دوس داشتن داداشت میری یخچالو ببوسی!!!؟؟
      از شما و کمدین عزیز تقاضا دارم کارهای نابخردانه ی بعضی از افراد رو به پای اسلام نزنین .اینان ب کاری که میکنن اگاه نیستند علاقه دارند اما شعور نه همان طوری که اگر فردی از یک خانواده دزدی کند نباید به کل خانواده ی او نسبت دزدی داد که متاسفانه نه تنها به خانواده او بلکه به عمه و مردگان او نیز این نصبت را میدهند
      من تا به حال دستم به ضریع امام رضا نرسیده دم در که میرسم مرا بغض میگیرد که اینان کیستند امام رضا اما مردم قم کجا و اینان کجا
      اگر وقتی شد که که دیگر داداشی در کار نبود چی؟ میگویی این یادگاری از طرف دوستمه دوسش دارم چون مال دوستمه حال اگر ان دوست....

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :کمدین: نمایش پست ها
      این نوع از امام زاده ها هم هستن که تلفن ثابت ندارن چون سیارن...
      ولی شماره موبایلشون هست شمارشون رو بدم خدمتتون؟؟؟؟.

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2.jpg
مشاهده: 29
حجم: 49.6 کیلو بایت

.................................................. ...............
      فقط همونجوری که شاید خبر داشته باشید روزا میرن سرکشی (چون سیارن دیگه) شبا هم خستن پس بخاطر آرامش امام زاده هم شده از تماس های غیر ضروری خودداری کنید...

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.jpg
مشاهده: 29
حجم: 5.3 کیلو بایت
      دوست خوبم! به نظر میاد اون ضریح امام زادس که دارن منتقلش می کنن!!!
      از الان به بعد به شرطی جوابتو می دم که با منطق و دلیل صحبت کنی! متشکرم!

ویرایش توسط M.AMIN.D : 02 اسفند 1393 در ساعت 20:15

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم! به نظر میاد اون ضریح امام زادس که دارن منتقلش می کنن!!!
      نخیر دوست عزیز امام زاده سیارن از دست آوردای دولت دکتر محمود همون که امام زمان بغل دستش نماز میخوند....
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست خوبم! مشکل شما این است که عقاید مذهب را از عوام دریافت کرده اید و آن ها الگوی شما در شناخت مذهب هستند! این روش کاملا اشتباه است! به هیچ عنوان اعمال عوام را به حساب اعتقاد دین و مذهب نگذارید! متشکرم!

‎إن اللَّهَ لا يُغَيِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا مَا بِأَنْفُسِهِمْ ‎

ذلك بأن الله لم يك مغيرا نعمة أنعمها على قوم حتى يغيروا ما بأنفسهم وأن الله سميع عليم
      وقتی 90 درصد مردم همون راه اشتباهو میرن حتمن یه جای کار میلنگه!!

اگر قرآن را قبول دارید میشه بفرمایید پیراهن حضرت یوسف چگونه چشمان یعقوب را شفا داد؟؟؟؟ پس امکان دارد حتی یک تکه پارچه که متعلق به پیامبر خداست به اذن خداوند شفا دهد!!!!

خب شما بفرمایید چطور امکان ندارد مجسمه ای از یه پیامبر به اذن خدا شفا بده!! همینطور یه زمینی که روزی یه پیامبر توش راه میرفته! یا هوایی که یه روز پیامبری توش نفس میکشیده! و...
      پس ما از هوا هم میتونیم شفا بگیریم و نیازی به رفتن به زیارتگاه نیست!!

نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      از شما و کمدین عزیز تقاضا دارم کارهای نابخردانه ی بعضی از افراد رو به پای اسلام نزنین .اینان ب کاری که میکنن اگاه نیستند علاقه دارند اما شعور نه همان طوری که اگر فردی از یک خانواده دزدی کند نباید به کل خانواده ی او نسبت دزدی داد که متاسفانه نه تنها به خانواده او بلکه به عمه و مردگان او نیز این نصبت را میدهند
      من تا به حال دستم به ضریع امام رضا نرسیده دم در که میرسم مرا بغض میگیرد که اینان کیستند امام رضا اما مردم قم کجا و اینان کجا
      اگر وقتی شد که که دیگر داداشی در کار نبود چی؟ میگویی این یادگاری از طرف دوستمه دوسش دارم چون مال دوستمه حال اگر ان دوست....

خو مسئله اینه که کارای باخردانه نمیشه دید که ازش الگوبرداری کرد!!!

اگه یه حصار دور اون یادگاری داداشت کردن چی!؟ البته این واسه وقتیه که به معاد اعتقاد نداشته باشی نه اینکه بدونی یه زندگی بهتر داره الان!
      فرگشت!

"گیبون"

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)