خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 171 از 202 نخستنخست ... 71161170171172181 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 2,551 به 2,565 از 3028
    1. Top | #2551
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها.
      مبحثایی تو ریاضی که بتونم با خوندنشون حدود ۵۰ بزنم رو یه نفر لطف کنه برام بگه. نیلوفر گفته بودا یادم رفته با گوشی هم نمیتونم بگردم پیداشون کنم.
      نیلللللللللللوووووووووو به یاری سبزتو
      :Pنیازمندممممممم
      @nitah
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

2. Top | #2552
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      سلام بچه ها.
      مبحثایی تو ریاضی که بتونم با خوندنشون حدود ۵۰ بزنم رو یه نفر لطف کنه برام بگه. نیلوفر گفته بودا یادم رفته با گوشی هم نمیتونم بگردم پیداشون کنم.
      @nitah
      سلام
      فکر کنم اینا بودن:امار/احتمال/انالیز/حد/پیوستگی/مشتق/کاربردمشتق/تابع وانواع ان
      میخواهی قضاوتم کنی؟؟؟
      کفش هایــــم را بپــوش
      راهـــم را قــدم بزن
      دردهایـــم را بکــش
      سـال هایـم رابگـذران
      بعـــد قضـاوت کن...!!!

3. Top | #2553
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چهار روزه اصلا حس درس نیست الکی کتابو میگرم دستم اینور اونو میرم....

وختی دیدم نمیتونم برسم کلا سرد شدممم

4. Top | #2554
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چند روزه درگیر آنفلوآنزا لعنتیم تو 3 روز 13 تآ آمپول زدم ، قرص هامم ک میخورم مث خرس میخوابم. حالا در کنار این متوجه یه مریضی دیگه شدم ، مریضی سخت و خطرناکی نیست ولی اگه درمان نشه ممکنه دردسرساز شه ، حالا فردام میخوام برم تهران تا چند روز درگیر دکتر و درمان !
      خیلی سخته پر انرژی باشی و افتاده باشی رو روال با مخ یه دفعه بیای زمین ، این روزای من شده استرس واسه نخوندن و درد و بی رمقی واسه مریضی .
      ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟــﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . .
      ﻓﻘﻂ ﯾــﻪ ﺣــﺲ ﺩﺍﺭﯼ، ﺣﺲِِ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ !
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘــﻦ ﻫـــﺎ ﺧﻮﺷﺤـــﺎﻝ ﻣﯿــﺸﯽﻭ
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــﻦ ﻫـــﺎ ﻧــﺎﺭﺍﺣﺖ ...!

{ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺭﻭﺷﻦ }

5. Top | #2555
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr_Honey نمایش پست ها
      چند روزه درگیر آنفلوآنزا لعنتیم تو 3 روز 13 تآ آمپول زدم ، قرص هامم ک میخورم مث خرس میخوابم. حالا در کنار این متوجه یه مریضی دیگه شدم ، مریضی سخت و خطرناکی نیست ولی اگه درمان نشه ممکنه دردسرساز شه ، حالا فردام میخوام برم تهران تا چند روز درگیر دکتر و درمان !
      خیلی سخته پر انرژی باشی و افتاده باشی رو روال با مخ یه دفعه بیای زمین ، این روزای من شده استرس واسه نخوندن و درد و بی رمقی واسه مریضی .
      ای بابا خدا بد نده...چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تهران باید بری؟؟ چی شده مگه؟؟؟؟؟؟ بوگووووووووو
      خوب میشی ایشالا...از وقفه ای ک افتاده نهایت استفاده رو بکن و ارامش داشته باش...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

6. Top | #2556
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadj07 نمایش پست ها
      ای بابا خدا بد نده...چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تهران باید بری؟؟ چی شده مگه؟؟؟؟؟؟ بوگوووووووووخوب میشی ایشالا...از وقفه ای ک افتاده نهایت استفاده رو بکن و ارامش داشته باش...
      بیماری خاصی نیس ،گواتر.ب خاطر وسواس خانواده باید بریم تهران پیش متخصص ،وگرنه چیز خاصی نیست .ممنون محمد ♥
      ﺍﺯ ﯾﻪ ﺟــﺎﯾﯽ ﺑﻪ ﺑﻌﺪ . . .
      ﻓﻘﻂ ﯾــﻪ ﺣــﺲ ﺩﺍﺭﯼ، ﺣﺲِِ ﺑﯽ ﺗﻔﺎﻭﺗﯽ !
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘــﻦ ﻫـــﺎ ﺧﻮﺷﺤـــﺎﻝ ﻣﯿــﺸﯽﻭ
      ﻧــﻪ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺷﺘـــﻦ ﻫـــﺎ ﻧــﺎﺭﺍﺣﺖ ...!

{ ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺭﻭﺷﻦ }

7. Top | #2557
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشالا سریع خوب میشی
      تا ماه شب افروزم پشت این پرده ها نهان است
      باران دیده ام، همدم شبم یارِ آنچنان است

جان می لرزد که ای وای اگر دلم دیگر برنگردد
      ماهم به زیر خاک و دلم در این ظلمت زمان است

8. Top | #2558
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      تصمیم بسیار مناسبیه اما والدین نمیگذارند
      با والدین صحبت کن...جلو جلو خوندن خیلی مفیده....منه از آخرای آبان اومدم آزمون حدود یه سرفصل از آزمون که جلو افتادم و خیالم راحت شد بعد اومدم....حالا بازم خود دانی....

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

سلام بچه ها.
      @nitah
      من پارسال یه عالمه ریاضی خوندم شد 40 درصد.کل مباحثم خوندم....بنظرم اینجوری هیچوقت حساب کتاب نکن

نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      بچه ها یه سوال
      از کانون بهم زنگ زدن گفتن که دو تا کتاب ابی رایگان می تونی انتخاب کنی
      من گفتم زیست پایه و ریاضی ده سال کنکور
      خوبه یا عوض کنم؟
      ریاضی 30سال کنکور دارم کار میکنم زیر 80 نمیزنم(فقط یبار شد 78)....زیستشم خیلی تعریف میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط __paria__ نمایش پست ها
      بچه ها يه نظر سنجي
      به نظرتون شب بيدار بمونم بهتره يا صبح خيلي زود پا شم ؟ خودم حس مي كنم صبح ها بازدهي بهتره
      منم مشکل شمارو دارم...تا 4 صبح میخوونم صبحم حدود دوازده الی یک پا میشم...زیر 9 ساعت خواب نمیتونم کمتر بخوابم با همه دعوا دارم....صبح بیدار شدن هم خودش مکافاتیه...بجاش سکوت شب خیلی خوبه.خیلی...تا کنکور خدا کریمه اونموقع تنظیم خواب میکنیم
      یک روز رسد غمی به اندازه کوه
      یک روز رسد نشاط اندازه دشت
      افسانه زندگی چنین است گلم
      در سایه کوه باید از دشت گذشت

9. Top | #2559
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MajnOOn نمایش پست ها
      با والدین صحبت کن...جلو جلو خوندن خیلی مفیده....منه از آخرای آبان اومدم آزمون حدود یه سرفصل از آزمون که جلو افتادم و خیالم راحت شد بعد اومدم....حالا بازم خود دانی....

من پارسال یه عالمه ریاضی خوندم شد 40 درصد.کل مباحثم خوندم....بنظرم اینجوری هیچوقت حساب کتاب نکن

ریاضی 30سال کنکور دارم کار میکنم زیر 80 نمیزنم(فقط یبار شد 78)....زیستشم خیلی تعریف میکنن

منم مشکل شمارو دارم...تا 4 صبح میخوونم صبحم حدود دوازده الی یک پا میشم...زیر 9 ساعت خواب نمیتونم کمتر بخوابم با همه دعوا دارم....صبح بیدار شدن هم خودش مکافاتیه...بجاش سکوت شب خیلی خوبه.خیلی...تا کنکور خدا کریمه اونموقع تنظیم خواب میکنیم
      چیکار کنم خو.
      ریاضی واسم کابوس همیشگیه! بخوام کلا بخونم که باید همه وقتمو بذارم رو ریاضی

10. Top | #2560
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بیماری خاصی نیس ،گواتر.ب خاطر وسواس خانواده باید بریم تهران پیش متخصص ،وگرنه چیز خاصی نیست .ممنون محمد ♥
      امروز یکی از بستگان ما به خاطر گواتر در گذشت خیلی هم جوون بود... در سن و سال شما بود
      خدا بهتون صبر بده انشالله

:yahoo (4):

ریاضی یه سری مقررات خودش رو داره:
      1- اگه پایت ضعیف باشه وا ویلاست باید بشینی از سال 1 دبیرستان بوخونی
      2- سوال رو درک کنی!نه اینکه فقط حفظ کنی اگه این سوال اومد این فرمول براش مینویسم..نه نه غلطه این.. شاید یه سوال ترکیبی از چند مبحث بود.. مجبوری کاربر فرمول رو بفهمی
      4- به شخص خود من از ریاضی متنفرم ولی مجبورم روزی 2 ساعت بخونم... الان چند روزه احساس میکنم ریاضی یکم برام خوشمزه تر شده....همین راه کار منو در نظر بگیر اگه یکم کار کنی و را بیوفتی عاشق ریاضی میشی ( ازدواج هم میکونی باهاش)
      3- تستی که امروز زدی باید تا دو روز دیگه پیاپی مرورش کنی چون این مغز ***** انسان زبون آدمیزاد حالیش نیست باید بزور بچپونی توش
      5- هر احساسی که در مورد ریاضیات داری از همین امروز بر عکسش کن! چه خوب چه بد! ( ریاضیات آسونه-> ریاضیات سخته , ریاضیات کابوسه-> ریاضیات رویایه شیرنه و از این چرندیات...)
      6- یه مرجع انتخاب کن و از رو همون بخون 10 تا کتاب نخر چون آخرش خودت گم میشی توشون
      7- مباحث ریاضیات رو طبقه بندی کن چون تا اونجا که میدونم کتاب درسی مطالب رو درست چینش نکرده
      9- اگه قراره کنکور بدی باید ریاضیات رو بالای 50 بزنی.. اگه قراره پزشکی بیاری باید ریاضیات رو بالای 60 بزنی...اگه نمیتونی بالای 60 بزنی کنکور شرکت نکن... یا بخون یا نخون
      10- اگه تا اینجا متوجه اشتباه شماره های بالا نشدی بهتره یه سری به کتاب اول دبستان بزنی! و اگرم متوجه شدی یعنی به خود متن توجه نکردی که باز باید بری دوباره بخوانیم سا اول رو بخونی و اگر نفهمیدی کلا چی گفتم مشکل از تو نیست مشکل از همه شماست چون همتون نمی فهمین که من چی میگم؟ یعنی تک نیستی بلکه جمع کثیری از کنکوری ها زبون من حالیشون نیست... زبون آدمیزاد حالیشونه. فهمیدی حالا؟

با تشکور از شما

11. Top | #2561
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام
      بچه ها تورو خدا یکی بیاد راهنماییم کنه ببینم چقدر عقبم
      درسا اینارو خوندم:
      ادبیات: زبان فارسی و قرابت
      عربی: هیچی
      دینی: هیچی
      زبان: تمام کلمات سوم و پیش و یه کم گرامر
      ریاضی: دنباله و لگاریتم و ماتریس و مثلثات و آنالیز ترکیبی و احتمال و مشتق و کاربرد مشتق و نصف انتگرال
      کلا تو ریاضی وضعیتم خوبه...
      فیزیک: نور و الکتریسیته و نصف حرکت و دینامیک و نوسان و موج
      زیست: فصل 1تا6 دوم رو توی تابستون خوندم اما حدودش دست و پا شکسته یادمه + فصل 1و2و3و5و11 سوم + فصل 1 و نصف 2و5 پیش
      شیمی: 1و2 دوم توی تابستون خوندم و بیشترش یادم رفته + استوکیومتری + 1و2و3 پیش
      کلا ساعت مطالعم خیلی خیلی پایینه ...
      دانش آموز هستم و پایم هم تقریبا قوی هست و مدرسمون هم تموم شد...
      توی ایام امتحانات یعنی کل ماه دی، شاید به زور 20ساعت خونده باشم... والا ملت هفته ای 40-50 میخونن اونوقت ما ماهی 20 !!!
      کلا خیلی قوی شروع نکردم و از برنامه قلمچی هم جدا شدم و فکر کنم رکورد مطاله ام، هفته ای 30ساعت بود اونم یکی دوبار ...
      تورو خدا بگین میتونم توی این 2ماه تا عید کل اختصاصیا رو تموم کنم؟؟
      خیلی عقبم؟؟
      کلا ناامید شدم میخوام کنکورو بزارم واسه سال بعد ...
      1ماه و نیمه با خودم درگیرم ...
      :yahoo (2):

12. Top | #2562
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      امروز یکی از بستگان ما به خاطر گواتر در گذشت خیلی هم جوون بود... در سن و سال شما بود
      خدا بهتون صبر بده انشالله

:yahoo (4):

ریاضی یه سری مقررات خودش رو داره:
      1- اگه پایت ضعیف باشه وا ویلاست باید بشینی از سال 1 دبیرستان بوخونی
      2- سوال رو درک کنی!نه اینکه فقط حفظ کنی اگه این سوال اومد این فرمول براش مینویسم..نه نه غلطه این.. شاید یه سوال ترکیبی از چند مبحث بود.. مجبوری کاربر فرمول رو بفهمی
      4- به شخص خود من از ریاضی متنفرم ولی مجبورم روزی 2 ساعت بخونم... الان چند روزه احساس میکنم ریاضی یکم برام خوشمزه تر شده....همین راه کار منو در نظر بگیر اگه یکم کار کنی و را بیوفتی عاشق ریاضی میشی ( ازدواج هم میکونی باهاش)
      3- تستی که امروز زدی باید تا دو روز دیگه پیاپی مرورش کنی چون این مغز ***** انسان زبون آدمیزاد حالیش نیست باید بزور بچپونی توش
      5- هر احساسی که در مورد ریاضیات داری از همین امروز بر عکسش کن! چه خوب چه بد! ( ریاضیات آسونه-> ریاضیات سخته , ریاضیات کابوسه-> ریاضیات رویایه شیرنه و از این چرندیات...)
      6- یه مرجع انتخاب کن و از رو همون بخون 10 تا کتاب نخر چون آخرش خودت گم میشی توشون
      7- مباحث ریاضیات رو طبقه بندی کن چون تا اونجا که میدونم کتاب درسی مطالب رو درست چینش نکرده
      9- اگه قراره کنکور بدی باید ریاضیات رو بالای 50 بزنی.. اگه قراره پزشکی بیاری باید ریاضیات رو بالای 60 بزنی...اگه نمیتونی بالای 60 بزنی کنکور شرکت نکن... یا بخون یا نخون
      10- اگه تا اینجا متوجه اشتباه شماره های بالا نشدی بهتره یه سری به کتاب اول دبستان بزنی! و اگرم متوجه شدی یعنی به خود متن توجه نکردی که باز باید بری دوباره بخوانیم سا اول رو بخونی و اگر نفهمیدی کلا چی گفتم مشکل از تو نیست مشکل از همه شماست چون همتون نمی فهمین که من چی میگم؟ یعنی تک نیستی بلکه جمع کثیری از کنکوری ها زبون من حالیشون نیست... زبون آدمیزاد حالیشونه. فهمیدی حالا؟

با تشکور از شما
      بله کاملا شیر فهم شدم ! خخخخ
      خوندنش که میخونم . منتها ترجیح میدم مبحثایی رو انتخاب کنم رو اونا تمرکز داشته باشم تا اینکه بخوام همشونو بخونم و نه بدست و حسابی بفهمم نه تست بزنم .
      اون چماقم بذار زمین بچه چماق فقط مال من و niloojoon ــه

13. Top | #2563
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بله کاملا شیر فهم شدم ! خخخخ
      خوندنش که میخونم . منتها ترجیح میدم مبحثایی رو انتخاب کنم رو اونا تمرکز داشته باشم تا اینکه بخوام همشونو بخونم و نه بدست و حسابی بفهمم نه تست بزنم .
      اون چماقم بذار زمین بچه چماق فقط مال من و niloojoon ــه
      داداش امضاتو دقت کردی چه غلط لپی داره؟؟
      نوشته: وقتی بارون میومد همه پرنده ها دنبال سرپناه میگشتن ...
      اما عقاب گفت من بالای ابرا پرواز میکنم تا خیس نشم.
      یهو رعد و برق زد دهنشو اسفالت کرد تا دیگه زر اضافی نزنه!!

فقط یه سوال: مگه رعد و برق از ابر نمیزنه؟؟
      بعد عقابه ...

14. Top | #2564
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      داداش امضاتو دقت کردی چه غلط لپی داره؟؟
      نوشته: وقتی بارون میومد همه پرنده ها دنبال سرپناه میگشتن ...
      اما عقاب گفت من بالای ابرا پرواز میکنم تا خیس نشم.
      یهو رعد و برق زد دهنشو اسفالت کرد تا دیگه زر اضافی نزنه!!

فقط یه سوال: مگه رعد و برق از ابر نمیزنه؟؟
      بعد عقابه ...
      نه دیگه نشد! دقت نمیکنیییی
      این حرفو به خودش نمیگفته که . وقتی داشته زر میزده همون پایین رعد و برقه ترتیبشو میده خخخخ

15. Top | #2565
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها تورو خدا یکی بیاد راهنماییم کنه ببینم چقدر عقبم
      درسا اینارو خوندم:
      ادبیات: زبان فارسی و قرابت
      عربی: هیچی
      دینی: هیچی
      زبان: تمام کلمات سوم و پیش و یه کم گرامر
      ریاضی: دنباله و لگاریتم و ماتریس و مثلثات و آنالیز ترکیبی و احتمال و مشتق و کاربرد مشتق و نصف انتگرال
      کلا تو ریاضی وضعیتم خوبه...
      فیزیک: نور و الکتریسیته و نصف حرکت و دینامیک و نوسان و موج
      زیست: فصل 1تا6 دوم رو توی تابستون خوندم اما حدودش دست و پا شکسته یادمه + فصل 1و2و3و5و11 سوم + فصل 1 و نصف 2و5 پیش
      شیمی: 1و2 دوم توی تابستون خوندم و بیشترش یادم رفته + استوکیومتری + 1و2و3 پیش
      کلا ساعت مطالعم خیلی خیلی پایینه ...
      دانش آموز هستم و پایم هم تقریبا قوی هست و مدرسمون هم تموم شد...
      توی ایام امتحانات یعنی کل ماه دی، شاید به زور 20ساعت خونده باشم... والا ملت هفته ای 40-50 میخونن اونوقت ما ماهی 20 !!!
      کلا خیلی قوی شروع نکردم و از برنامه قلمچی هم جدا شدم و فکر کنم رکورد مطاله ام، هفته ای 30ساعت بود اونم یکی دوبار ...
      تورو خدا بگین میتونم توی این 2ماه تا عید کل اختصاصیا رو تموم کنم؟؟
      خیلی عقبم؟؟
      کلا ناامید شدم میخوام کنکورو بزارم واسه سال بعد ...
      1ماه و نیمه با خودم درگیرم ...
      :yahoo (2):
      1.ساعت مطالعت رو ببر بالا و با قاطعیت ادامه بده.
      2.ناشکری نکن , یه گشت توی انجمن بزنی میفهمی که خیلیا از تو وضعیتشون بدتره.
      3.تا کنکور 4 ماه مونده , پس تا اخر فروردین وقت داری درس ها رو تموم کنی , اردیبهشت هم میمونه برای جمع بندی.
      4.با کنار گذاشتن کنکور امسال , مطمین باش سال بعد هم همین وضعیت رو داری , پس کنکور رو میدی نهایتش اگه نتیجه دلخواهت نشد برای سال بعد کارت خیلی راحت تر میشه.

اینها نظر بنده بود , باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

صفحه 171 از 202 نخستنخست ... 71161170171172181 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن